Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agus my nie chcemy zostal na stale tutaj i tego jestesmy pewni na 100% :D ale jezeli nie wrocimy do wrzesnia 2014 to wrocimy dopiero jak Mieszko skonczy szkole i nie oplaca nam sie placic kasy za wynajem jak mozna pomyslec o swoim domu tutaj :)

Dzisiaj to ja mialam tak pechowy dzien jak chyba jeszcze nigdy:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś :hug:

 

Chyba trochę mnie tu nie było :o

 

Ja po prośbie :) Możesz mi napisać ile Twoja krawcowa bierze za metr obszycia zasłony ???

Nie żebym chciała chciała u niej szyć, tak z ciekawości pytam;)

 

Uciekam :bye: może jutro znajdę chwile czasu coby zaległości forumowe nadrobić ;)

 

Hej Majeczko:hug:

 

no super, że się odezwałaś, bo już się martwiłam:confused:

Kochana zaraz wyślę Ci privka, ale obawiam się, ze takich szczegółów nie pamiętam...

Nie ma problemu- jak chcesz, to mogę Ci dać na miar na swoją krawcową, z tym, że ona w tym roku już nic Ci nie uszyje. Jest zawalona robotą i boi się zawalić resztę zleceń.

Wpadaj jutro KONIECZNIE:bye:

 

 

Agus my nie chcemy zostal na stale tutaj i tego jestesmy pewni na 100% :D ale jezeli nie wrocimy do wrzesnia 2014 to wrocimy dopiero jak Mieszko skonczy szkole i nie oplaca nam sie placic kasy za wynajem jak mozna pomyslec o swoim domu tutaj :)

To fajnie Kasiu, ze w ogóle myślicie o powrocie. Tylko, żeby później dziecko chciało... bo z obserwacjo znajomych wiem, ze potem już się nie wraca...:confused:

Dzisiaj to ja mialam tak pechowy dzien jak chyba jeszcze nigdy:bash:

A co się stało kochana?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co przyniesie przyszlosc:rolleyes:

Co do pecha... zaczelo sie od tego plecaka, pozniej za pozno zapisalam do lekarza Mieszka (nie wiem jakim cudem pomylilam godzine jak konczy szkole) ale na szczescie znam lekarza i przyjal nas zaraz po szkole :D nastepnie zniknely dokumenty nad ktorymi siedzialam ostatni miesiac:bash: sekretarka je gdzies wziela ale nie wie gdzie:bash: ja stwierdzilam ze nie mam zamiaru robic tego jutro wiec niech sobie je wyczaruja, ja zaczynam URLOP!!!!!

Pozniej poszlam po kase z chorobowego meza na ktora czekamy 6 tygodni (maz byl pierwszy raz na chorobowym od przyjazdu do Ire) :bash: i oczywiscie nie bylo:bash: a ja spedzilam prawie 2 godziny na rozmowie w 4 okienkach (wysylali mnie do kolejnego w momencie jak tylko mowilam o co chodzi:bash:) wracam tam jutro:bash: ale juz z zamiarem zalatwienia sprawy raz na zawsze u nich lub niestety bede musiala napisac skarge na ich biuro do Dublina :( nie lubie takich sytuacji...

Na rozladowanie napiecia (glowa mi malo nie strzelila) poszlam kupic sobie plaszcz i zostawilam go.... gdzies:rolleyes: za cho...re nie wiem gdzie:bash: ech.... dobrze ze juz koniec dnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany Kasiu, ale miałaś dzień:mad::sick:

Z tym chorobowym, to myślałam, ze tylko u nas takie cuda, ale jak widzę nie...:confused:

Skargę napisz koniecznie- co oni sobie myślą?:evil:

Sekretarce jak nie znajdzie dokumentów należy się zwolnienie lub co najmniej nagana:evil::evil:

Płaszcza szkoda.... bo jak zostawiłaś go gdzieś na zewnątrz to pewnie ktoś już go zabrał...

A może u tego lekarza, co?

Kasiu trzymam kciuki, żeby wszystko się jutro pozytywnie wyjaśniło:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do przychodni ale tam nie ma :( nie wiem gdzie jest... nie moge sobie przypomniec :(

Sekretarka miala mi do powiedzenia tylko sorry:bash: jak poszlam na rozmowe z szefem po Jego pytaniu co teraz powiedzialam:

- Coz ja mam do powiedzenia tylko tyle - sorry :p to juz nie moj problem. Ja to zrobilam, On widzial, a ze ta pie....na paniusia zgubila:bash: to mnie nie obchodzi.... zobacze po urlopie jak sie to skonczy...

Najlepsze jest to ze te dokumenty byly wydrukowane i w folderze na kompie, nie ma NIC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam bo mi padl dysk kilka dni temu i wielu rzeczy nie odzyskal informatyk :( a Ona miala zrobic kopie dla mnie i dla szefa... to zrobila ale co innego... ja dzisiaj to bylam tak zdenerwowana ze pierwszy raz w zyciu mialam ochote ja tak opie.....c ze by mi chyba slow zabraklo:mad: na szczescie szybko wyszlam z biura...

Uciekam spac.... jutro kolejne sprawy do zalatwienia.... milych snow Agus :hug:

Jeszcze taka mala uwaga... teraz to ja bede robila tysiac kopii na swojego prywatnego laptopa, na kompa meza, na cd i gdzie sie jeszcze da :bash:

A ten moj dysk padl jak boyfriend tej paniusi go naprawial... miala go oddac naszemu informatykowi ale chciala zareklamowac chlopaka :(

Jak tak sobie teraz mysle to ja na miejscu szefa bym ja zwolnila... nie mozna tolerowac takiego zachowania....

Edytowane przez *Kasia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, to niezłe ziółko z tej panny:offtopic: Faktycznie, powinna wylecieć.

Kochana ja Ci radzę zakup sobie dysk zewnętrzny- jest nieduży i zmieścisz go w każdej torebce:)

Wszystko z łatwością sobie przegrasz i będziesz miała zawsze przy sobie.:wiggle:

Nie denerwuj się już na noc i wypocznij sobie.

Kolorowych snów:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus dzisiaj dowiedzialam sie ze ta sekretarka to jest Rodzina partnerki szefa :( wiec pewnie nic Jej nie zrobia :( Ja w tej firmie pracuje od kilku miesiecy i nie wiedzialam o tym :(

Coz mi zostala jeszcze godzinka w biurze i bye bye. Wczoraj szef napisalm mi wiadomosc ze On to zalatwi:rolleyes:

Mam dzisiaj super samopoczucie i nic mi go nie zepsuje :D Wychowawczyni Mieszka zalatwila mi cd z wystepu :D bo wiedziala ze dzisiaj Miesio jest ostatni dzien :D

Moj Synek napisal kartki wychowawczyni i drugiej Pani ktora pomaga wychowawcy :) narysowal obrazki i wczoraj za swoje kieszonkowe kupil 2 bukieciki kwiatkow:o dla Pan:o to byl Jego pomysl wiec stwierdzilam z mezem ze nie bedziemy mu zabraniac:rolleyes:

Bede jeszcze wieczorkiem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole to prawo serii wczoraj, a nie jutro rano jak bedziemy leciec samolotem do Pl:o :D

Agus, Kochana do zobaczenia za miesiac :hug: zostawiam swiateczne zyczenia :hug:

 

http://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gif

 

Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazdka lśni.

Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać.

A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur.

Wesolych Swiat Agus dla Ciebie i Rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj agawi :)

 

Tu znowu nocne Polaków rozmowy...

 

Jak przygotowania świąteczne ?

 

Heyka Amtluś,

 

jak zdrówko?:rolleyes: Noce już coraz mniej aktualne- starzejemy się czy co?:D

Święta na razie leżą i kwiczą- a Wigilia u nas:jawdrop:

Trza się zabrać do roboty wreszczie:bash:

 

Agus dzisiaj dowiedzialam sie ze ta sekretarka to jest Rodzina partnerki szefa :( wiec pewnie nic Jej nie zrobia :( Ja w tej firmie pracuje od kilku miesiecy i nie wiedzialam o tym :(

Coz mi zostala jeszcze godzinka w biurze i bye bye. Wczoraj szef napisalm mi wiadomosc ze On to zalatwi:rolleyes:

Mam dzisiaj super samopoczucie i nic mi go nie zepsuje :D Wychowawczyni Mieszka zalatwila mi cd z wystepu :D bo wiedziala ze dzisiaj Miesio jest ostatni dzien :D

Moj Synek napisal kartki wychowawczyni i drugiej Pani ktora pomaga wychowawcy :) narysowal obrazki i wczoraj za swoje kieszonkowe kupil 2 bukieciki kwiatkow:o dla Pan:o to byl Jego pomysl wiec stwierdzilam z mezem ze nie bedziemy mu zabraniac:rolleyes:

Bede jeszcze wieczorkiem :hug:

 

Hej Kasiu,

 

no to wszystko wyjaśnia- tak coś czułam, ze to jest jakaś protegowana:spam::spam:

Widzę, że Twój Mieszko wyrasta na prawdziwego gentelmana :wiggle:Brawo:)

Rodzinka na pewno się bardzo ucieszy z cd:rolleyes:Chyba się jednak minęłyśmy... szkoda:confused:

 

Kasia, ale miałaś dzień :o :hug: Prawo Murphy'ego jak nic ;)

 

Cześć Aguś! :bye:

 

Hej Dropko:hug:

 

Halo Aguś :bye:

 

Ciao Aniu :hug:

 

Jak tam przedświąteczny nastrój Agawi?

Kasia, to masakra jakaś, normalnie prawo serii, :jawdrop:

 

Hej pendraczku, nastrój jest, tylko chęci do pracy brak;)

A dzisiaj otrzymałam przesyłkę bombek na drucikach do wianków, więc czas najwyższy wziąć się do tej cepelii:D

A jak u Ciebie?:rolleyes:

 

Ja wole to prawo serii wczoraj, a nie jutro rano jak bedziemy leciec samolotem do Pl:o :D

Agus, Kochana do zobaczenia za miesiac :hug: zostawiam swiateczne zyczenia :hug:

 

http://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gifhttp://img20.imageshack.us/img20/1017/bozenarodzenie47.gif

 

Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazdka lśni.

Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać.

A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur.

Wesolych Swiat Agus dla Ciebie i Rodzinki

 

Kasieńko kochana bardzo Ci dziękuję za cudowne życznia:hug::hug:

Ja również życzę Kasiu Tobie i całej Twojej Rodzince cudownych, magicznych, bardzo rodzinnych i snieżnych Świąt Bożegonarodzenia oraz góry prezentów:hug:http://www.sherv.net/cm/emo/christmas/christmas-carols-smiley-emoticon.gif

Jestem pewna, że to będą wyjątkowe Święta dla Was i długo zostaną w Waszej pamięci...

Kasiu, życzę Wam również szczęśliwej podróży- u nas zimno, bo -10C i to w centrum:o

Do zobaczenia:bye::hug:http://www.sherv.net/cm/emo/christmas/big-merry-christmas-smiley-emoticon.gif

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej vesilko,

ja też czytam, ale mało piszę bo czasu brak:bash:

Ślizgawica na drodze jest bardzo uciążliwa i niebezpieczna. Szczególnie trzeba uważać na bocznych drogach, bo główne są posypane.

Na Święta ma być podobno odwilż:bash:

 

Zaraz pokażę Wam bombeczki do wianków i kawałek rolety:wiggle: Przyszły dzisiaj, ale są zwinięte- luby zamontuje w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wiedziałam kiedy przyjść ..może na fotki się załapię !!:):wiggle:

 

Hej Beatko,

a ja się wzięłam za odwiedzanie wątków i zupełnie zapomniałam o tych zdjęciach:lol2:

Za dużo nie zobaczysz, bo roleta jest zwinięta- nie chciałam przy niej majstrować na podłodze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...