Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Fotka bombecek na drucikach... tym sposobem już wiecie jaka będzie kolorystyka wianków. No może jeszcze coś tam dodam:)

W rzeczywistości te żółtawe bombki mają piękny kolor miedzi...

 

http://images41.fotosik.pl/1878/54a8866ad4840235med.jpg

 

 

i... kawałeczka rolety. Wybaczcie, w weekend będzie więcej:rolleyes:

 

http://images41.fotosik.pl/1878/61511cc9628cfe55med.jpg

 

http://images44.fotosik.pl/531/f2d86f6b984c5493med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Beatko, ale ta roleta jest do kuchni:) W pozostałych oknach są zasłony i wystarczy. Nie mogę ich bardziej zasłaniać, bo byłoby za ciemno.

Druga taka sama roleta idzie do gabinetu, ale najpierw trzeba urządzić gabinet:bash:

 

Dobrej nocki i dzięki za odwiedzinki:bye::goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... roletka już mi się podoba:lol:!

Ha, wiedziałam rasiu:lol::lol:

Prześliczny kolor i tkanina:jawdrop:

Aga przez Ciebie wymienię zasłony :p, a teraz jeszcze rolety rzymskie :p

Przestanę tu zaglądać;)

 

Dzięki Martuś:hug:Nic mi tam nie wymieniaj, bo tez masz śliczne, no chyba, ze te zasłony na bardziej glamour;)

I tak masz jeden z najpiękniejszych domków na forum:P

 

 

:D:D:Dacha ,gapa ze mnie .. do salonu tez pasują ....są śliczne

 

Nic nie szkodzi Beatko:D tyle tych wątków, ze każdemu może się pomylić:) Dzięki:wiggle:

 

 

Aguś piękna ta roletka :yes: A bombecki urocze :) Kiedy robisz wianek? :D

 

Pozdrawiam serdecznie w ten mroźny piątek!

 

Hej pysiu:bye: Dzięki bardzo:wiggle:wianki robię lada dzień, lada dzień:rolleyes: Muszę wymyślić jeszcze menu, bo okazało się, że to u nas jest Wigilia:o:o

 

Miłego weekendu, u nas coraz mniej mroźno:bye:

 

 

agawi,

 

już jest weekend - pokazuj, pokazuj, pokazuj...

 

Zajawka rolet wygląda obiecująco :) (u mnie znowu szaro-grafitowe)

 

Hi, hi cwaniara- pisałam o sobocie lub niedzieli:P

Amtluś, bo rolety są szaro-grafitowe:lol2: tym razem komp Cię nie okłamał:)

Zdrowiej kochana:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ze u nas w centrum najcieplej, to pokazuję- jest biało, mgliście i mroźno (na szczęście coraz mniej):)

Miłego weekendu dla wszystkich http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/snowman/smileys-snowman-186934.gif postaram się Was jutro poodwiedzać, bo dzisiaj już opadłam z sił:hug:

 

 

http://images39.fotosik.pl/1876/4c6cc7289edd9d64med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/531/7c31ff194e4b86d3med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/531/ed8367257b07975dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś witam po przerwie. Mało mnie teraz bo po pierwsze awaria lapka na szczęście tylko do wymiany klawiatura :yes:, a po drugie M już w domu :D, więc teraz to się dzieje :cool:. Roletka nawet taka złożona piękna zapewne cudnie będzie wyglądać na oknie.

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGUŚ gdzie jeeeeeesteś

 

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Przyjdę wieczorem ... jak Cię nie będzie to się zapłaczę :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

 

Miałam przyjść później ale nie dam rady :sick: zmykam do łóżka ciut odpocząć, mam już dość dzisiejszego dnia :sick: :sick: :sick:

 

 

Chciałam spytać, Ty masz wszywaną taśmę w zasłonę od samego brzegu ( chodzi mi o górę, nie o boki ) ??? Nie miałaś zostawianych tam żadnych wolnych centymetrów ( ech mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ) ???

 

A w ogóle to nie wiem czy taśma, którą wybrałam to nie ta sama co Ty masz, dopiero dzisiaj się zorientowałam jak patrzyłam na Twoje zasłony ...

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;)

 

 

Mamy teraz taką nieciekawą sytuację w rodzinie, że już wszystkiego mi się odechciało ... i tych zasłon ( myślałam, że już dam sobie z nimi spokój,ale m mnie zmobilizował ) i tych świąt ... chwilowo nic mnie nie cieszy :(

Muszę się jutro ogarnąć i coś zacząć w końcu działać ;)

 

 

:goodnight:

 

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - piekna kolorystyka rolety :jawdrop: Juz sie nie moge doczekać jak pokażesz w pełnej krasie :popcorn:

 

:bye:

 

Hej Kinia:bye:

 

roleta zawisła, ale zabijecie mnie bo nie zrobiłam dzisiaj foty- nie miałam sił...:(

Cały prawie weekend nas nie było, ten montaż też na wariata.:sick:

Najważniejsze, że roletka jest śliczna i jutro będą foty-obiecuję:yes:

 

Heyka

ale jestem ciekawa twojego wianka

no i roletki :yes:

 

Hej Karolka,

 

po roletki zapraszam jutro.

Jak się ma Twój maluszek?:hug:

 

 

Aga!!!!

RO-LE-TY!!!! RO-LE-TY!!!!!!!!:D

Znaczy, zdjęcia chcemy!!!:D

 

Aniu,

 

czytaj wyżej- JUTRO,JUTRO:hug:

 

Aguś witam po przerwie. Mało mnie teraz bo po pierwsze awaria lapka na szczęście tylko do wymiany klawiatura :yes:, a po drugie M już w domu :D, więc teraz to się dzieje :cool:. Roletka nawet taka złożona piękna zapewne cudnie będzie wyglądać na oknie.

Pozdrawiam :hug:

 

Hej Daila,

 

super, że już jesteś. Właśnie tak się zastanawiałam gdzie znikłaś?:( Na szczęście to tylko kopputer:D

Super, że mąz już w domku:yes:

Miłego poniedziałku:hug:

 

No piękna zima ;) U nas od wczoraj wszystko się topi i teraz jest brzydko :p

 

 

Hej pysiu,

 

u nas deszcze padał cały weekend:mad: Jak zwykle Święta będą bez śniegu:spam:

 

 

AGUŚ gdzie jeeeeeesteś

 

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Przyjdę wieczorem ... jak Cię nie będzie to się zapłaczę :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Miałam przyjść później ale nie dam rady :sick: zmykam do łóżka ciut odpocząć, mam już dość dzisiejszego dnia :sick: :sick: :sick:

 

 

Chciałam spytać, Ty masz wszywaną taśmę w zasłonę od samego brzegu ( chodzi mi o górę, nie o boki ) ??? Nie miałaś zostawianych tam żadnych wolnych centymetrów ( ech mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ) ???

 

A w ogóle to nie wiem czy taśma, którą wybrałam to nie ta sama co Ty masz, dopiero dzisiaj się zorientowałam jak patrzyłam na Twoje zasłony ...

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;)

 

 

Mamy teraz taką nieciekawą sytuację w rodzinie, że już wszystkiego mi się odechciało ... i tych zasłon ( myślałam, że już dam sobie z nimi spokój,ale m mnie zmobilizował ) i tych świąt ... chwilowo nic mnie nie cieszy :(

Muszę się jutro ogarnąć i coś zacząć w końcu działać ;)

 

 

:goodnight:

 

 

:hug:

 

 

Hej Majeczko

 

co to za smutaski?:(:( mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy:hug:

Sorki, ale nie mogłam wcześniej- zresztą ja w weekend rzdko zasiadam w ciągu dnie przed kopmuter...:(

 

W sprawie zasłon, to dobrze, że ich nie odwlekasz- niczego by to nie zmieniło, a sprawa będzie załatwiona.

Kochana, nie ma najmnjejszego problemu, jeżeli masz tą samą taśmę- cieszę się, zę Ci się spodobałaa:D

 

Maju głowa do góry- musi być dobrze:hug:

Mam nadzieję, że jutro się jakoś złapiemy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...