Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aguś ponawiam pytanie ...

 

 

Chciałam spytać, Ty masz wszywaną taśmę w zasłonę od samego brzegu ( chodzi mi o górę, nie o boki ) ??? Nie miałaś zostawianych tam żadnych wolnych centymetrów ( ech mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ) ???

 

A w ogóle to nie wiem czy taśma, którą wybrałam to nie ta sama co Ty masz, dopiero dzisiaj się zorientowałam jak patrzyłam na Twoje zasłony ...

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;)

 

 

I uciekam ... o matko nawet nie mam czasu poczytać co gdzie się dzieje ... oszaleje :sick:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam ponownie, jeszcze mi się coś przypomniało ...

 

Ile centymetrów w dół ( od górnej krawędzi zasłony ) masz wszyte agrafki plastikowe :confused:

Orientujesz się w tym temacie ??? Bo za chole** nie wiem jak to ugryźć :( Nie mówiąc już o tym, że nie wiem jak je wszyć, ale może sobie z tym poradzę :bash: :bash: :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra prowadzę sobie dalej mój monolog ... mam nadzieję, że się nie pogniewasz :D

 

Już wiem,że taśma posiada specjalne kieszonki o które zahacza się agrafki ...

 

Ok ... tylko, że gdybym chciała włożyć agrafki w te kieszonki to musiałabym wszyć zasłonę parę centymetrów w dół od górnej krawędzi,żeby móc przysłonić karnisz ...

a jeśli wszyje zasłonę przy samej górnej krawędzi i włożę agrafki w kieszonki to za chole** nie przykryje mi ona karnisza ...

 

czy może te agrafki wszywa się po prostu w miejscu w którym się chce :confused:

 

I błagam nie odsyłaj mnie z tym do krawcowej, bo ...

to dłuższa historia, ale nie mam czasu teraz o tym pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maju:D

 

właśnie przyszłam- nadaję już z domku. Boszzzzz co za pogoda dzisiaj:sick::sick:

Miałam multum spraw na mieście i na dodatek na samym końcu nie zdążyłam do fryzjera:mad:

 

Zaraz postaram Ci jakoś pomóc z tymi zasłonami, ale od razu mówię, ze ja nic nie wiem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju jestem, ale nie zdziw się, bo net mi chodzi jak krew z nosa, więc mogę odpisywać z przerwami.:mad: Nie polecam i-Plus:spam:

W temacie zasłon i mojej konkretnej taśmy- tak , moja taśma kielichowa jest wszyta na równi z materiałem. Taśma ma kieszonki na agrafki...

ale na jakiej wys się je wkłada, to muszę chyba zobaczyć....:(

Takie gotowe przysłała mi krawcowa.:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zasłon i mojej konkretnej taśmy- tak , moja taśma kielichowa jest wszyta na równi z materiałem. Taśma ma kieszonki na agrafki...

ale na jakiej wys się je wkłada, to muszę chyba zobaczyć....:(

Takie gotowe przysłała mi krawcowa.:p:D

 

Kochana ale ja piszę o taśmie na której są uszyte zasłony do salonu ...

czy ją masz wszytą równo z materiałem od góry ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty masz sama szyć te zasłony???:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Nie nie krawcowa mi je obszyje i wszyje taśmę ... ale ...

 

o ile Dziewczyna naprawdę ładnie, estetycznie obszywa ... o tyle o reszcie rzeczy ma ZEROWE POJĘCIE przynajmniej mam takie wrażenie :mad: :mad: :mad:

 

Najpierw była akcja z taśmą ... jak ja bym wzięła taśmę, które ona ma, albo o których mi mówiła ... to z całą pewnością pięknie by te zasłony wyglądały :sick:

 

Przeraża mnie taka małomiasteczkowość i niewiedza co niektórych ... ech można by pisać i pisać na ten temat ... :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ale ja piszę o taśmie na której są uszyte zasłony do salonu ...

czy ją masz wszytą równo z materiałem od góry ???

Majeczko, sprawdziłam i w zasłonach na dole, to taśma nie jest wszyta na równi z materiałem.

Zaczyna się gdzieś poniżej- ok. 4-5 cm (tak gdzie kończy się ta górna fałdka). Natomiast na agrafki jest miejsce na taśmie ok. 1 cm od jej górnej części.

Nie wiem, czy mnie zrozumiałaś... Może wieczorkiem zrobię Ci fotkę-mam nadzieję, że wyjdzie na wysokości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko, sprawdziłam i w zasłonach na dole, to taśma nie jest wszyta na równi z materiałem.

Zaczyna się gdzieś poniżej- ok. 4-5 cm (tak gdzie kończy się ta górna fałdka). Natomiast na agrafki jest miejsce na taśmie ok. 1 cm od jej górnej części.

Nie wiem, czy mnie zrozumiałaś... Może wieczorkiem zrobię Ci fotkę-mam nadzieję, że wyjdzie na wysokości..

 

Kochana bardzo, bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość :hug:

Dokładnie o to mi chodziło, żebyś mi napisała w jakiej odległości od krawędzi jest wszyta :yes:

Teraz już wszystko wiem :yes: Pędzę się skontaktować z krawcową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie krawcowa mi je obszyje i wszyje taśmę ... ale ...

 

o ile Dziewczyna naprawdę ładnie, estetycznie obszywa ... o tyle o reszcie rzeczy ma ZEROWE POJĘCIE przynajmniej mam takie wrażenie :mad: :mad: :mad:

 

Najpierw była akcja z taśmą ... jak ja bym wzięła taśmę, które ona ma, albo o których mi mówiła ... to z całą pewnością pięknie by te zasłony wyglądały :sick:

 

Przeraża mnie taka małomiasteczkowość i niewiedza co niektórych ... ech można by pisać i pisać na ten temat ... :sick:

 

Szkoda Maju, że na taką trafiłaś... może rzeczywiście dziewczyna dopiero się uczy.. Mam nadzieję, że zasłonki wyjdą jednak piękne:D

 

Aguś może nie, bo słyszałam, że od środy/czwartku znów ma padać...

 

Czekam na roletkę :popcorn:

 

Hej pysiaczku,

 

fotka będzie wieczorkiem- dopiero przyszłam i zaraz muszę coś zjeść, bo mnie aż skręca:stirthepot:

Nic nie jadłam od śniadania...:(

Będzie znowu padać???:sick: ale śnieg czy deszcz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana bardzo, bardzo Ci dziękuję za tą wiadomość :hug:

Dokładnie o to mi chodziło, żebyś mi napisała w jakiej odległości od krawędzi jest wszyta :yes:

Teraz już wszystko wiem :yes: Pędzę się skontaktować z krawcową ;)

 

Majeczko bardzo proszę:hug: Na wszelki wypadek zrobię jeszcze fotkę wieczorkiem przy okazji robienia rolety i sama zobaczysz.

Trzymam kciuki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego dnia przyszłam życzyć :hug:

 

Dzięki Aguś, wzajemnie:hug:

 

A ja się dzisiaj też przyczaiłam na roletki i wianek , a tu.....nic z tego dzisiaj:)

pozdrowionka:)

Beatko, fotka będzie dzisiaj, ale niedawno wróciłam...

Wianek jeszcze nie zaczęty:( Widzisz u mnie totalna lipa- nie tak pięknie jak u Ciebie :D

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam znowu bo jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju ...

 

czy Twoja taśma marszczy się naprzemiennie :confused:

 

 

Ok doczytałam, że tak ;)

 

No i tak wygląda na zdjęciu :yes:

 

 

Ale na zdjęciu wygląda też tak jakby była wszyta od samej góry ...

 

chodzi mi oto, że od samej góry fałdy układają się naprzemiennie ...

myślałam, że ta górna fałdka na Twojej zasłonie to górne marszczenie z taśmy , a poniżej to dolne marszczenie na zasłonie to dolna część taśmy ...

 

Żeby zobrazować o co mi chodzi ...

 

http://images37.fotosik.pl/1883/83ba38b86ae8e57bmed.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/1638/241d26719ece5bdemed.jpg

 

 

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam znowu bo jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju ... czy Twoja taśma marszczy się naprzemiennie :confused:

 

Maju, moja taśma jest ołówkowa z naprzemienną malutką górą (całość ma 15 cm)

Nie mogę wstawić fotki- to ta pierwsza taśma od góry na drugim zdjęciu taśm, które wkleiłam-pamiętasz??:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...