Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

ŁAAAAA :cry:
Noo dooobra podzielę się
Aguś roletka by bardziej u mnie pasowała:lol2: poprzytulać się przyszłam:hug:
Aneciu mam pomysł- potnę ją na kawałki i Wam porozsyłam w ramach prezentu gwiazdkowego Ja też przytulam
Decyzja podjęta :yes: Taśma będzie wszyta 5cm od krawędzi zasłony ;) I koniec kropka, bo już mam dość myślenia o tym :sick:
No i dobrze Maju, będzie ładnie zobaczysz
Chyba doktorat z tej dziedziny napisze :lol2:
Dobry temat na doktorat
Aguś jak sytuacja pogodowa ??? Mój m pojechał rano do Wawy i dzwonił, że stolica zasypana, a u nas tylko ciut, ciut przybielone ;)
Maju u nas w nocy spadlo z 15 cm śniegu! Ale drogi są przejezdne .
Ja dziś w domku :yes: Pewnie powinnam się wziąć za jakąś robotę, ale nie chce mi się jak ... w sumie co by tu robić, może najlepiej nic :lol2: Dom mam zawsze wysprzątany, więc porządków wielkich nie mam :no: Muszę tylko okna oblecieć z zewnątrz, bo ten choler** deszcz je uciapał :sick: Wczoraj już zamarynowałam mięsko, dzisiaj zrobię śledzie ... a u Ciebie jak tam menu wigilijne ??? Napisz co robisz pysznego ??? :)
Ale Ci dobrze, że w domku i na dodatek domek masz wysprzątany Z tymi oknami to daj sobie spokój, bo ma cały czas coś padać Maju na Wigilię to nie za dużo, bo potem zawsze zostaje... Na pewno będzie karp w galarecie, łosoś na szpinaku w cieście francuskim, sałatka jarzynowa, sałatka z tuńczyka, barszcz i pierożki z kapustą i grzybami, jakieś śledzie i... chyba już nic więcej. czasami robię też krokiety i zupę grzybową, ale zawsze nikt już nie może tyle jeść A Ty co planujesz???
Aaaaa zapomniałam napisać, że cudna roletka :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Dzięki kochana
Dawno jakoś nie widziałam Twojej cudnej kuchni :D
Dzięki Gosiaczku
Aguś roletka wygląda świetnie :) Naprawdę pasuje do tych Twoich brązów :yes: A porządeczek masz ekstra. Też bym tak chciała mieć na co dzień :D Ja tam za śniegiem mocno nie przepadam, więc cieszę się, że póki co nas to ominęło tym bardziej, że u nas tak nasypało w zeszłym tygodniu i do tej pory leży jeszcze co nieco ;)
Dzięki pysiaczku, fajnie, ze się podoba. Co Wy z tym porządeczkiem??? Ja tak nie uważam. Pysiu u nas w weekend wszystko się rozpuściło, bo padał deszcz, ale teraz zasypało na nowo. Mam nadzieję, ze do Świąt się utrzyma
Roleta na święta na oknie, to to co uszczęśliwi każdą kobietę :D Już widać, jaka będzie funkcjonalna... A jak w dzień po zasłonięciu całkowitym - tłumi światło, czy całkowicie zaciemnia ?
Hi, hi masz rację Amtluś- wymyśliłam sobie fajny prezencik na gwiazdkę... chociaż prezentem wcale nie jest Materiał jest blackout, więc zasłania całkowicie. Taki chciałam- nie przepadam za prześwitującymi ani w zasłonach ani w roletach...
O widzę, że już roletka sobie wisi we właściwym miejscu i bardzo jej tam do twarzy :D. Pięknie Aga wyszło :yes:
Dzięki Dailo. Buziaki
hej aga zazsłony wyszły Ci poprostu cudne, przepiękne, czy to jest taki złoty beżyk? roleta równie piękna buziaki przesyłam
Hej słonko- wreszcie wyszłaś z ukrycia Dzięki bardzo. Zasłona nie jest złota, tylko taupe- ma leciutki połysk. Buziaki
Aguś ,roletka wygląda rewelacyjnie!prawda ,że tuneliki na zewnątrz robią wrażenie? Wszystko ze sobą fantastycznie współgra no i najbardziej zazdraszczam sterylności w kuchni...zawsze tak masz?:D:o
Hej Beatko, no to cieszę się bardzo, ze Ci się podoba. Tuneliki są boskie Następna z tym kuchennym porządkiem- dziewczyny pokażcie mi swoje kuchnie Tak Beatko- tak mam na co dzień, dochodzi kilka produktów na blatach jak gotuję DZIEWCZYNKI, PRZEPRASZAM, ZE NIE UŻYŁAM ŻADNYCH EMOTEK ALE ONE SPOWALNIAJĄ MI NET :( Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej, i tu mnie widać od wieków nie było :(

 

Widzę piękną roletę w kuchni:) ale słyszę też o jakiś zasłonach... Przegapiłam:confused: Ty mi lepiej od razu powiedz co jeszcze i pomóż jakoś to nadrobić - może jakieś bezpośrednie podlinkowania dla zabłąkanej sieroty forumowej:rolleyes::lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No roletki pierwsza klasa :yes:

I Kuchnią można się pozachwycać :rolleyes:

 

Buziaki :hug:

 

Dzięki Aguś:hug:

Kuchnią to zachwycamy się Twoją- chyba największa na forum:jawdrop::lol2:

 

 

Aguś :hug:....ale masz elegancko :jawdrop:

 

z życzeniami przyszłam :)

 

http://i3.fmix.pl/fmi1634/5aad647b0028db8750d18b5b/zdjecie.jpg

 

Hej Aniu,

całe wieki Cie nie było:(

Dziękuję Ci bardzo za życzonka:hug: Tobie również magicznych Świąt, oraz jak najbardziej udanego Nowego Roku :hug:http://www.mymerrychristmas.com/forum/images/smilies/116.gif

Co słychać u Ciebie?:D

 

 

niestety nie słychac ale biję brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

bardzo elegancka roleta :yes:

 

Dzięki zuzku:hug: Ty to zawsze obrazkowo napiszesz:D

 

Haha, widzę, że tu już dużo chętnych na Twoją roletkę :lol2:

 

Pięknie wybrałaś :yes: Lubię paski - od lat nie zdążyły mi się znudzić. I kolory śliczne.

 

Dopisać Cię Dropko do listy chętnych?:lol2: Dzięki bardzo:hug:

 

 

Roleta prezentuje się przepięknie :yes: Bardzo dobrze współgra kolorystycznie z brązami. Pewnie patrząc na całość razem z zasłonami w salonie wygląda genialnie , co Aguś? :D Pięknie to dobrałaś :yes:

 

Oj Martusia, ale mi posłodziłaś:hug:

Moim zdaniem roletka fajnie się zgrała z zaslonami-nam się podoba. Cieszę się, ze i Tobie:D

A jak tam Twoje zasłonki- zamawiasz?:lol2:

 

 

:bye:

:hug:

 

Hej Kinia:hug:

 

Ojej, i tu mnie widać od wieków nie było :(

 

Widzę piękną roletę w kuchni:) ale słyszę też o jakiś zasłonach... Przegapiłam:confused: Ty mi lepiej od razu powiedz co jeszcze i pomóż jakoś to nadrobić - może jakieś bezpośrednie podlinkowania dla zabłąkanej sieroty forumowej:rolleyes::lol2::hug:

 

Oj Madzia, Madzia, Ty zabłąkana sierotko:lol2::hug:

Zasłonki były parę stronek temu, zaraz poszukam...

Ooo TUTAJ

A ja właśnie odpisuję u Ciebie- otworzyłam sobie z 20 okienek i lete po kolei:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne mi parę stron wcześniej - w życiu bym się nie dokopała do nich:lol2:

I powiem Ci jedno - roleta roletą - ale zasłony zrobiły na mnie MEGA WRAŻENIE !!! :jawdrop:

 

Po prostu rewelacja:hug:

 

No to mów co jeszcze przegapiłam:lol2: Macie już basen? Kort tenisowy? Mini salkę kinową??? No mów co tam jeszcze ukrywasz w tym pałacu:lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu cale wieki sie nie odzywalam...... ale ja sobie tak po cichutku zagladam do Ciebie i Anetki, wiec jestem na biezaco:yes:

Jutro z ranca do Polandu lecimy, wiec juz dzisiaj wspanialych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku zycze:hug:

 

http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne mi parę stron wcześniej - w życiu bym się nie dokopała do nich:lol2:

I powiem Ci jedno - roleta roletą - ale zasłony zrobiły na mnie MEGA WRAŻENIE !!! :jawdrop:

 

Po prostu rewelacja:hug:

 

Ryli, ryli?:lol2::lol2: Madziu lejesz miód na moje serce:hug:

 

No to mów co jeszcze przegapiłam:lol2: Macie już basen? Kort tenisowy? Mini salkę kinową??? No mów co tam jeszcze ukrywasz w tym pałacu:lol2::hug:

Phi, to wszystko od dawna już mamy, zapomniałaś jeszcze o wachlującym murzynie:rotfl::rotfl:

 

 

 

hej Aguś:hug:,

przepiękna ta roleta w pasy, cudnie wygląda

 

ja ostatnio mało na forum, ledwo u siebie cos tam skrobne i juz musze gdzies lecieć

u nas dla odmiany śnieg roztopiło i potem ledwo pobieliło

wpadłam na chwile, ale oczy same mi sie zamykaja, wiec uciekam

dobrej nocki:bye:

 

Hej Sylwuś, dzięki kochana:hug:

U mnie też krucho z czasem, ale staram się bywać choć na krótko.

U nas biało i mroźno- fajna świąteczna aura:D

Miłego popołudnia:bye:

 

Aga Twoja kuchnia może mniejsza ale jaka klimatyczna :cool:

Nie dziwię się że takie rarytasy w niej tworzysz :rolleyes:

 

:hug:

 

Aguś, jak miło:hug:Wieczorkiem do Ciebie zajrzę:bye:

 

Znowu cale wieki sie nie odzywalam...... ale ja sobie tak po cichutku zagladam do Ciebie i Anetki, wiec jestem na biezaco:yes:

Jutro z ranca do Polandu lecimy, wiec juz dzisiaj wspanialych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku zycze:hug:

 

http://kartki.net.pl/kartki/4/130.jpg

 

Hej Teresko, kopę lat:jawdrop:

Co słychać? I dlaczego siedzisz cichutko?:mad: Bardzo Cię proszę odzywaj się kochana:hug:

Baaardzo Ci dziękuję za życzonka- Tobie również cudownych Świąt i szalonego Nowego Roku:hug:http://mymerrychristmas.com/forum/images/smilies/110.gif

Szczęśliwej podróży :bye:

 

 

:rotfl:

 

Phiiii:P:P:lol2::hug:

 

 

Dziewczynki, zajrzę do Was wieczorkiem, bo teraz już lete....http://mymerrychristmas.com/forum/images/smilies/24.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok doczytałam, że tak ;)

 

No i tak wygląda na zdjęciu :yes:

 

 

Ale na zdjęciu wygląda też tak jakby była wszyta od samej góry ...

 

chodzi mi oto, że od samej góry fałdy układają się naprzemiennie ...

myślałam, że ta górna fałdka na Twojej zasłonie to górne marszczenie z taśmy , a poniżej to dolne marszczenie na zasłonie to dolna część taśmy ...

 

Żeby zobrazować o co mi chodzi ...

 

http://images37.fotosik.pl/1883/83ba38b86ae8e57bmed.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/1638/241d26719ece5bdemed.jpg

 

 

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi ???

 

Mmajeczkaa,

 

Czy ja dobrze widzę, ze Twoje zasłonki dotykają prawie samego sufitu a karnisz jest widziany tylko z boku, kawałeczek?

Czy karnisz jest wprowadzany w tunel zasłonowy, czy jakoś niżej zapinasz żabki do taśmy?

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie "od drugiej strony" upiętym zasłonkom? oraz z pewnej perspektywy?

 

Przepraszam, ze Cie o to proszę, ale teraz to dla mnie temat gorący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmajeczkaa,

 

Czy ja dobrze widzę, ze Twoje zasłonki dotykają prawie samego sufitu a karnisz jest widziany tylko z boku, kawałeczek?

Czy karnisz jest wprowadzany w tunel zasłonowy, czy jakoś niżej zapinasz żabki do taśmy?

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie "od drugiej strony" upiętym zasłonkom? oraz z pewnej perspektywy?

 

Przepraszam, ze Cie o to proszę, ale teraz to dla mnie temat gorący.

 

 

To jest akurat zasłona gospodyni tego wątku :yes:

Ale, że zgłębiłam ostatnio temat, więc już odpowiadam :D

 

Jak widać zasłona jest na taśmie marszczącej, z tyłu taśmy są takie "kieszonki" w które wkładasz AGRAFKI PLASTIKOWE i te zapinasz na kółka od karnisza :yes:

Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałam :confused:

 

Polecam takie rozwiązanie, karnisz jest schowany, super to wygląda :yes:

 

 

Aguś zostawiam :hug:

 

Przyszłam tylko na chwileczkę poczytać co u Was słychać, ale i tak tylko pobieżnie przeleciałam bo na więcej czasu brak :sick: :sick: :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...