Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyczłapałam zobaczyć roletkę

i powiem że fajnie te szarosci współgrają z brązami

ciekawie to wygląda

kuchnia dostała pazura :yes::yes:

wianek gotowy?:popcorn:

 

Dzięki Karolka:hug:bardzo się cieszę, że Ci się podoba:D

Wianki się robią:lol2: A jutro pędzimy po choinkę:cool:

 

 

Agawi74,

 

Piękne rolety, a kolory takie jak uwielbiam. Bardzo mi się podobają.

 

W ogóle podoba mi się ten wzór. Mogłabym mieć takie rolety, zasłony i tapety... mniam :lol2:

 

PS

 

Czy Ty czasami korzystasz z kuchni? U mnie nawet jak posprzątam nie jest tak idealnie :sick:

 

illusjon witam serdecznie :welcome: bo chyba pierwszy raz?

Dzięki za komplementy:D Z kuchni korzystam nagminnie:lol2: tylko nie lubię nadmiaru gadżetów na blatach:p

 

To jest akurat zasłona gospodyni tego wątku :yes:

Ale, że zgłębiłam ostatnio temat, więc już odpowiadam :D

 

Jak widać zasłona jest na taśmie marszczącej, z tyłu taśmy są takie "kieszonki" w które wkładasz AGRAFKI PLASTIKOWE i te zapinasz na kółka od karnisza :yes:

Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałam :confused:

 

Polecam takie rozwiązanie, karnisz jest schowany, super to wygląda :yes:

 

 

Aguś zostawiam :hug:

 

Przyszłam tylko na chwileczkę poczytać co u Was słychać, ale i tak tylko pobieżnie przeleciałam bo na więcej czasu brak :sick: :sick: :sick:

 

Hej Majeczko:hug: dzięki za zasłonowe wyjaśnienia:D

My od jutra mamy już wolne:wiggle:http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_egyptian.gif ale nadmiar obowiązków w domu tez nie pozwoli mi na siedzenie przed kompem:(

Buziaki:hug:

 

 

W takim razie pytanie do Gospodyni.

 

Agawi proszę [ATTACH=CONFIG]155668[/ATTACH] podeślij mi zdjęcia od "lewej strony".

 

Ja jakaś w kwestii zasłon niekumata jestem. Może dlatego teraz ich nie mam :sick:

 

Nic się nie przejmuj, ja tez byłam niekumata w tych zasłonach- wcześniej miałam rolety i żaluzje, ale teraz już się naumiałam i mogę udzielać korepetycji:lol2: specjalnie dla Ciebie strzeliłam fotkę od tyłu- to jest taśma marszcząca ołówkowa:yes:

 

http://images40.fotosik.pl/1888/50c0701fc6aa171cmed.jpg

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej NOCNY MARKU !!!!! :bye:

Aguś u mnie się ruszyło na budowie...ogromnie się cieszę, bo złapałam takiego doła, że hej :yes:

Ty masz tak pięknie, elegancko....a mi się nie chce w obecnym domu NIC robić, nic...już bym chciała być u siebie...

 

A choineczkę Pani ubrała już ???? pokaże ???? :rolleyes:

 

o kurcze przekroczyłam limit czasowy !!!! lecę młodego budzić !!!!

 

buziaki Aguś !!!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj, ja tez byłam niekumata w tych zasłonach- wcześniej miałam rolety i żaluzje, ale teraz już się naumiałam i mogę udzielać korepetycji:lol2: specjalnie dla Ciebie strzeliłam fotkę od tyłu- to jest taśma marszcząca ołówkowa:yes:

 

Agawi,

 

Bardzo, bardzo dziękuję za tę fotkę. Jest dla mnie tak ważna, że oczywiście z odpowiednim komentarzem i podaniem materiału źródłowego przykleiłam ją do swojego wątku, bo boję się, że może mi gdzieś zniknąć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia.

Niech świąteczne dni będą czasem duchowej refleksji, rodzinnego ciepła i szczęścia,

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień .

Życzę, aby Nowy 2013 Rok, upłynął w spokoju, zdrowiu i pogodzie,

przynosząc wiele osobistych i zawodowych sukcesów i radości.

 

http://traler.blox.pl/resource/MerryChristmas_400x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta
Bożego Narodzenia

Pragnę złożyć Wam życzenia,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.

A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

 

Życzy Arnika z Rodziną
:)

 

http://img716.imageshack.us/img716/1479/bozenarodzeniea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej NOCNY MARKU !!!!! :bye:

Aguś u mnie się ruszyło na budowie...ogromnie się cieszę, bo złapałam takiego doła, że hej :yes:

Ty masz tak pięknie, elegancko....a mi się nie chce w obecnym domu NIC robić, nic...już bym chciała być u siebie...

 

A choineczkę Pani ubrała już ???? pokaże ???? :rolleyes:

 

o kurcze przekroczyłam limit czasowy !!!! lecę młodego budzić !!!!

 

buziaki Aguś !!!!!! :hug:

 

Witaj ranny ptaszku:p:bye: Aniu ogromnie się cieszę, że masz już budowlane postępy:hug:Mam nadzieję, ze teraz otworzysz swoją galerie, na którą ogromnie czekam:popcorn::popcorn:

Choineczkę dopiero dzisiaj ubieraliśmy- wczoraj została kupiona i musiała odtajać w garażu- ledwo się tam zmieściła:o

Zrobiłam kilka fotek naszym świątecznym dekoracjom w tym również choince, więc niedługo coś wrzucę:wiggle:

Miłego wieczorku:hug:

 

Agawi,

 

Bardzo, bardzo dziękuję za tę fotkę. Jest dla mnie tak ważna, że oczywiście z odpowiednim komentarzem i podaniem materiału źródłowego przykleiłam ją do swojego wątku, bo boję się, że może mi gdzieś zniknąć :yes:

 

Illusjon nie ma sprawy- bardzo się cieszę, ze mogłam pomóc. Oczywiście możesz sobie kopiować moje fotki do siebie;)

buziaki

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane bardzo Wam dziękuję za życzenia:hug:

Mirelko, Amtlo, Illusjon, Arniko, Natalko, Dropko, Kiniu :hug::hug::hug:

Ja również życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego i za chwilkę nawiedzę Was w galeriachhttp://www.mymerrychristmas.com/forum/images/smilies/138.gif

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...