Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O jaki łady czajnieczek :) Oglądałam je na żywo - śliczne... wyglądają, jakby ta rączka była ze skóry - bardzo fajny efekt:yes:

Design trochę jak skutera Vespa :lol2:

 

Na temat telefonu się nie wypowiem... ja z tradycyjnych przesiadłam się na srajfona jakiś czas temu... najpierw strasznie psioczyłam, a teraz uwielbiam;)

Mąż ma właśnie Galaxy od dawien dawna i też bardzo sobie chwali:yes: I Ty będziesz bardzo zadowolona:hug: - smartfon to fajna rzecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga,

czajnik świetnie komponuje się do Twojej kuchni :yes:

 

Wianki świąteczne zgapię w przyszłym roku, bo bardzo mi się podobają...Co prawda u mnie nigdy tego typu ozdób w domu nie było - ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)

 

A zgapiaj sobie ile chcesz Amtlo, tylko ostrzegam, ze to żmudna robota jest:sick: I dzięki bardzo:wiggle:

 

 

Hej Aguś

czajniczek piknie pasuje w twojej kuchni:wiggle:

a telefon masz fajny, zgrabny, mój młody ma taki;)

mi luby wcisnął na siłę takiego wielkiego Huawei, użytkuję go ponad miesiąc jest niewygodny i już wiem ze nie cierpię tych dotykowych:sick:

 

Hej vesilko,

 

dzięki za czajnik i info:wiggle: Ja też nie przepadam za dotykowymi, ale na rynku innych juz prawie nie ma....:spam:

Trzeba będzie sobie jakoś radzić...:)

 

Aguś czajniczek ślicznie wpasował się do Twojej kuchni :yes:

 

Fajny masz ten telefonik. Ja się nad nim zastanawiałam, ale ostatecznie wzięłam xperię U :) Jestem w niej zadowolona, mam tylko jedno "ale". Albo jej aparat jest kiepski albo ja nie umiem go opanować :rolleyes: Jak jest w tym Twoim ze zdjęciami? Bo rozdzielczość widzę ta sama :) Dają jakoś radę? Bo moje z lampą strasznie jasne jak wyblakłe a bez lampy rozmazane :D Ładne wychodzą mi tylko przy świetle dziennym blisko okna albo na dworze :lol2:

 

A przy okazji dużo zdrówka życzę :)

 

Hej pysiaczku, dzięki za czajniczek i zdrówko:hug:Pysiu powiem Ci, że żadnym telefonem nie zrobisz dobrego zdjęcia wieczorem:no:

Rozdzielczości są w nich dobre, ale optyka slaba. U mnie jest podobnie- tylko za dnia. U lubego też- świetne fotki wychodzą z tego Galaxy, ale tylko przy dobrym dziennym świetle. Także pozostają nam nadal klasyczne aparaty niestety...;)

Miłego dzionka:bye:

 

Heyka

fajnie że jesteś zadowolona z czajnika bo pikny jest nie?:wiggle::rolleyes:

 

co do telefonów to nie jestem obeznana mój M ma Samsung Galaxy on jest b. zadowolonu jak juz co raz bardziej go ogarniam bo początkowa nawet nie umiałam go odebrać :sick::sick: zwłaszcza że mam paznokcie

 

ja tam mam poczciwa dotykowa nokię już 2 rok wiec nie długo tez będę prowadzić rozważania na co tu ją wymienić

 

a ten twój soniaczek fajnie wygląda

 

Hej Karolka,

no pikny ten czajnik, pikny:wiggle:Miałyście rację:rolleyes:

Mój luby też z Galaxy jest bardzo zadowolony. Poruszyłaś bardzo dobry temat- PAZNOKCIE:lol2: Mnie nie tyle trudno jest odbierać, ale pisać smsy- to koszmar:sick: A paznokci wcale bardzo długich nie mam, bo nie lubię. Podobno to kwestia wprawy to pisanie, zobaczymy. Moja ostatnia nokia zepsuła mi się 3 razy i wylądowala na śmietniku:spam:

 

Uroczy ten czajniczek :wiggle:

 

Co do telefonu... ja niedawno przesiadłam się z Xperii na Samsung Galaxy i uważam, że to bardzo korzystna zmiana :yes:

Dzięki Dropko:wiggle: O tak, Galaxy to znacznie wyższa półka niż Xperia, także powninnaś być zadowolona.;)

 

Telefonik fajnie wygląda, ale ja na smartfonach się nie znam, teraz mam nokię a chcę zmienić na tego samsunga galaxy :rolleyes:

Dzięki Dailo:wiggle:Galaxy jest bardziej zaawansowany. Ja w sumie takiego nie potrzebuję. Najbardziej zależało mi na dużym wyświetlaczu i szybkim necie.

Aparaty jak widac nie nadają się do każdych warunków.

 

soniaczki są dobre mam xperię chociaż to nie smartfon, ale super się obsługuje i na internecie śmiga

Słonko, xperia to smartfon jak najbardziej, tyle, ze ze średniej półki.;) I własnie na nexie mi zależało najbardziej:rolleyes:

 

O matko czy tylko ja mam jakiś stary telefon i w ogóle nie przywiązuję do niego uwagi :o

 

Aguś oddawaj czajniczek :p Choć nie lubię czajników na prąd, to chyba też taki sobie kupię, ot tak, żeby stał i wyglądał

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Jak tam Kochana po świętach, gdzie bawiliście w Sylwestra ???

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

Hej Majeczko:hug: kope lat:oMój stary tel się zepsół nie miałam wyjścia... Jak będzieszmiala okazje, to wymieniaj- trzeba iść z duchem czasu:rotfl:

 

Czajniczek polecam jak najbardziej:wiggle:Kup sobie:yes:

Sylwester się udał, dzięki. Byliśmy u znajomych w gronie 10 osób-miał być kulig, ale pogoda jak zwykle nawaliła:spam: Był za to poker, tańce i ognisko:wiggle: A u Was?

 

Fajny telefonik:yes: Ja nie jestem za bardzo obeznana w trendach i parametrach ale też używam xperii tylko modelu neo v. Jestem bardzo zadowolona:yes:

Mam nadzieję, że Ty też będziesz.

Buziaki:hug:

 

Dzięki yuczko za info:hug:Mam nadzideję, ze opanuję wkrótce to pisanie:lol2:

 

O jaki łady czajnieczek :) Oglądałam je na żywo - śliczne... wyglądają, jakby ta rączka była ze skóry - bardzo fajny efekt:yes:

Design trochę jak skutera Vespa :lol2:

 

Mówisz Madziu, mówisz, że jak skuter Vespa?:lol2: Może i racja:rolleyes: Sam czajniczek tez mi się bardzo podoba:wiggle:

 

Na temat telefonu się nie wypowiem... ja z tradycyjnych przesiadłam się na srajfona jakiś czas temu... najpierw strasznie psioczyłam, a teraz uwielbiam;)

Mąż ma właśnie Galaxy od dawien dawna i też bardzo sobie chwali:yes: I Ty będziesz bardzo zadowolona:hug: - smartfon to fajna rzecz ;)

 

Dzięki Madziu, mam nadzieję, że też go pokocham jak Ty:hug::lol2: Faceci jakoś łatwiej się przyzwyczajają do tej techniki...

Moj też śmiga na Galaxy już odo dawna i jest zachwycony...:o

Buziaki:bye:

 

 

 

Lecę dalej, postaram się wszystkie Was dzisiaj poodwiedzać, miłego dnia i tygodnia girls:hug:

I niedługo muszę zacząć wybierać różne rzeczy do gabinetu, mam nadzieję, ze pomożecie?http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_idea.gif:p

Aaa i właśnie lada chwilka zamawiam ławeczkę do wiatrołapuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_boogie.gif o ile mi się w tym mikroskopijnym pomieszczeniu zmieści :o:spam:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś , powoli staram sie wrócić na łono fm :Dchoć czasu mam niewiele...

Miałaś piękne świateczne dekoracje domu:yes:umiarkowanie i z klasą:yes:czajniczek też piękny...

Telefonik wypasiony ...ja też przymierzam sie do nowego ,bo dzieciaki się juz smieja z tej mojej motorolki ...a ja trochę sie boje tych dotykowych,chociaż słyszałam ,że do pisania sms sa jakies specjalne patyczki;)

pozdrawiam serdecznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko,

to nie takie hop-siup napisać smsa na tym dotykowym, bo one są czułe na ciepło, a pole jednej literki tak malutkie,że czesto trafić na tą konkretną trudno opuszkiem palca, juz próbowałam paznokciem i nic z tego, chyba że te patyczki to jakieś podgrzewane som:lol2: a i zdarzyło sie mi już w trakcie rozmowy rozłączyć uchem, masakra :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś , powoli staram sie wrócić na łono fm :Dchoć czasu mam niewiele...

Miałaś piękne świateczne dekoracje domu:yes:umiarkowanie i z klasą:yes:czajniczek też piękny...

Telefonik wypasiony ...ja też przymierzam sie do nowego ,bo dzieciaki się juz smieja z tej mojej motorolki ...a ja trochę sie boje tych dotykowych,chociaż słyszałam ,że do pisania sms sa jakies specjalne patyczki;)

pozdrawiam serdecznie..

 

Hej Beatko:hug:

jesteś nareszcie:wiggle:Dzięki za dekoracje, rzeczywiście przepychu nie było, ale ja tak wolę...:yes:

Patyczki raczej nie zadziałają w smartfonach:no: Trzeba dojść do wprawy i regularnie skracać paznokcie:D:D

Buziaki:bye:

 

 

 

Beatko,

to nie takie hop-siup napisać smsa na tym dotykowym, bo one są czułe na ciepło, a pole jednej literki tak malutkie,że czesto trafić na tą konkretną trudno opuszkiem palca, juz próbowałam paznokciem i nic z tego, chyba że te patyczki to jakieś podgrzewane som:lol2: a i zdarzyło sie mi już w trakcie rozmowy rozłączyć uchem, masakra :x

 

Obawiam się vesilko, że masz rację:confused: Ekran działa wyłącznie na ciepło. Z tym rozłączaniem zmartwiłaś mnie... trzeba w takim razie uważać, bo ja często roztargniona jestem i się śpieszę:-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga...czajniczek rewelacja...."normarnie" do twojej kuchni jak nie wiem co!!!!:)

A telefonem dotykowym uraczył mnie mąż w zeszłym roku.....o matuniu....ile ja się naklęłam , zanim cokolwiek z nim zdziałałam i się nauczyłam....ale już kochamy się miłością niezmierną, znaczy się mój telefonik i ja:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

dzięki za czajnik- tez tak myślę, ze ta opcja kolorystyczna jest dla mnie stworzona:wiggle:

Widzę, ze wszystkie miewamy problemy z tymi telefonami dotykowymi:o Dobrze, że w większości przypadków wszystko kończy się miłością niezmienną:lol2:

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pysiaczku, dzięki za czajniczek i zdrówko:hug:Pysiu powiem Ci, że żadnym telefonem nie zrobisz dobrego zdjęcia wieczorem:no:

Rozdzielczości są w nich dobre, ale optyka slaba. U mnie jest podobnie- tylko za dnia. U lubego też- świetne fotki wychodzą z tego Galaxy, ale tylko przy dobrym dziennym świetle. Także pozostają nam nadal klasyczne aparaty niestety...;)

Miłego dzionka:bye:

 

Aguś co racja to racja :ehem: Dobrą fotkę ciężko zrobić telefonem ;) Ja wiem, że najlepsze są aparaty, ale sama rozumiesz jak to nieraz jest - jesteś gdzieś i na szybko byś coś potrzebowała chciała pokazać a tu klops :D No ale dobrze wiedzieć, że to taka przypadłość tych xperii a może szerzej - telefonów ogólnie a nie, że to moja nieudolność ;)

 

A czajniczek to jaka linia? Bo ja się właśnie na jakiś namierzam :)

Miłego wieczoru :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:

 

http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_hosanna.gifhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_hosanna.gif To sobie pogadałyśmy majeczko:p

 

Aguś co racja to racja :ehem: Dobrą fotkę ciężko zrobić telefonem ;) Ja wiem, że najlepsze są aparaty, ale sama rozumiesz jak to nieraz jest - jesteś gdzieś i na szybko byś coś potrzebowała chciała pokazać a tu klops :D No ale dobrze wiedzieć, że to taka przypadłość tych xperii a może szerzej - telefonów ogólnie a nie, że to moja nieudolność ;)

 

A czajniczek to jaka linia? Bo ja się właśnie na jakiś namierzam :)

Miłego wieczoru :hug:

 

No to się wyjaśniło pysiu z tymi fotkami. Nie wiem, może forumki mają inne zdanie na ten temat, ale jakość komórkowych jest dla mnie nieporównywalna z normalnym aparatem:no:

Czajnik to firma DeLonghi model Icona Vintage- jest dostępnych kilka wersji kolorystycznych w tym czarna lub biało-czarna.:wiggle:

Jak będziesz zainteresowana to daj mi znać, a podeślę Ci adresik, gdzie można je najtaniej kupić;) Bo np. w Media Markcie kosztują ponad 400 zł:sick:

Miłego dnia:hug:

 

 

 

 

Przesiadka na smartfona to specyficzne uczucie na początku, ale ja już kompletnie nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego. Jest cudownie intuicyjny :)

 

Kiedyś musiałam skorzystać z telefonu taty i z przyzwyczajenia ciągle mu po monitorze stukałam (ma taki zwykły, z klawiszami) :roftl:

 

:rotfl: ale mnie rozbawiłaś tym tatowym telefonem Dropko:rotfl:

Dziękuję za wszystkie opinie na temat smartów:hug:Teraz muszę się tylko przyzwyczaić.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I niedługo muszę zacząć wybierać różne rzeczy do gabinetu, mam nadzieję, ze pomożecie?[/color]http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_idea.gif:p

Aaa i właśnie lada chwilka zamawiam ławeczkę do wiatrołapuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_boogie.gif o ile mi się w tym mikroskopijnym pomieszczeniu zmieści :o:spam:

 

Się będzie działo :wiggle::wiggle:

 

Fajnie, że gabinet zacznie się robić :wiggle::wiggle: może mnie zmobilizujesz i swój wreszcie skończę :rolleyes: tzn. biurko zamówię ;)

Na ławeczkę też czekam :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się będzie działo :wiggle::wiggle:

 

Fajnie, że gabinet zacznie się robić :wiggle::wiggle: może mnie zmobilizujesz i swój wreszcie skończę :rolleyes: tzn. biurko zamówię ;)

Na ławeczkę też czekam :popcorn:

 

Martuś,fajne biurko najtrudniej znaleźć:sick: Widziałam ciekawe w AD,ale było dość drogie... Pewnie znowu skończy się na tym, ze zamówię u stolarza razem z zabudową biblioteczną...:rolleyes:

Ja bym chciała coś takiego, ale u mnie częściowo będzie stało pod oknem i nie wiem czy takie ma sens...:confused:

 

http://images33.fotosik.pl/519/636c1ec9de04596dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne :o:jawdrop: Skąd ono? :o

Idealne do mojej czarnej biblioteki i też przecierane :o

Tyle że u mnie biurko nie będzie pod ścianą tylko tak jakby na środku i nie wiem czy z tą podwyższoną górą pasuje w takim układzie:rolleyes:

 

Aguś, a Ciebie też na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne :o:jawdrop: Skąd ono? :o

Idealne do mojej czarnej biblioteki i też przecierane :o

Tyle że u mnie biurko nie będzie pod ścianą tylko tak jakby na środku i nie wiem czy z tą podwyższoną górą pasuje w takim układzie:rolleyes:

 

Aguś, a Ciebie też na czarno?

 

Martuś, nie wiem skąd, wiem tylko, ze zdjęcie było na stronie tapety, której szukałam:rotfl:

To żaden wnętrzarski sklep niestety... ale można spróbować podobny zrobić...:rolleyes:

U mnie chyba będzie na jasno, bo mam ciemną podłogę i to jest mały pokój... A wolałabym czarne- uwielbiam ciemne meble:rolleyes:

 

O to masz ten sam problem:rolleyes: takie właśnie chyba przy ścianie powinno stać:rolleyes:

 

No właśnie, chyba nie powinno:confused: U mnie dodatkowo zachodzi na okno, więc raczej odpada. Chyba, żeby zrobić taką górę tylko na połowie biurka?

Nie wiem jakby to wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No właśnie, chyba nie powinno:confused: U mnie dodatkowo zachodzi na okno, więc raczej odpada. Chyba, żeby zrobić taką górę tylko na połowie biurka?

Nie wiem jakby to wyglądało...

 

Najważniejsze , że szukamy podobnego :lol: wspólnymi siłami może coś znajdziemy:rolleyes:

Myślę że w naszym wypadku ta góra odpada, takie biurko jednak dobrze wygląda tylko przy ścianie.

 

Musiałabym zobaczyć ten układ u Ciebie, tzn jak to biurko konkretnie ma stać, bo skoro tylko kawałek ma wchodzić na okno, to w połowie biurka taka półka mogłaby mieć sens :rolleyes:

 

Jak coś wpadnie mi w oko w tym stylu to lecę do Ciebie, coś tam chyba mam już w inspiracjach, w wolnej chwili poszperam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze , że szukamy podobnego :lol: wspólnymi siłami może coś znajdziemy:rolleyes:

Myślę że w naszym wypadku ta góra odpada, takie biurko jednak dobrze wygląda tylko przy ścianie.

 

Musiałabym zobaczyć ten układ u Ciebie, tzn jak to biurko konkretnie ma stać, bo skoro tylko kawałek ma wchodzić na okno, to w połowie biurka taka półka mogłaby mieć sens :rolleyes:

 

Jak coś wpadnie mi w oko w tym stylu to lecę do Ciebie, coś tam chyba mam już w inspiracjach, w wolnej chwili poszperam...

 

Fajnie Martuś:wiggle: Ja tez będę miała czarne na oku dla Ciebie :lol:

Musze odszukać jakąś fotę gabinetu, ale wyobraźnię masz- 10 m2 i na jednej ze ścian na środku okno... wielkich możliwości nie mam:no:

Tylko te biurka z nadstawką są dość płytkie, a u mnie musi zmieścić się spory laptop:confused: No nic, zaczynam na poważnie szukać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka na smartfona to specyficzne uczucie na początku, ale ja już kompletnie nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego. Jest cudownie intuicyjny :)

 

Kiedyś musiałam skorzystać z telefonu taty i z przyzwyczajenia ciągle mu po monitorze stukałam (ma taki zwykły, z klawiszami) :roftl:

 

Dropku, to tak jak ja;) U mnie mąż nie daje się namówić na dotykowy, (a ponieważ niedawno musiał wymienić ile się naszukaliśmy takiego tradycyjnego:o) i czasami jak z niego korzystam to też stukam po ekranie:lol2:

 

 

Aga, u mnie z smsami nie mam problemu z pisaniem, tylko jak używam polskich literek to strasznie mało treści w jednym smsie mogę napisać? Zawsze używałam polskich znaków i nigdy nie mialam tego problemu, a z tym telefonem to mnie wkurza:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...