Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O, czajnik :lol2: Ładny design, nieprawdaż?

 

I coś się zaczyna dziać w gabinecie :rolleyes:

Super!

Ja, mimo niewielkich wymiarów pomieszczenia, poszłabym w ciemne biurko.

Uwielbiam klimat ciemnych gabinetów z biblioteką pełną książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, u mnie z smsami nie mam problemu z pisaniem, tylko jak używam polskich literek to strasznie mało treści w jednym smsie mogę napisać? Zawsze używałam polskich znaków i nigdy nie mialam tego problemu, a z tym telefonem to mnie wkurza:sick:

 

Taaaak? Pierwsze słyszę yuczko, że polskie znaki mają coś wspólnego z pojemnością...:confused: A może to wina ustawień?

Musze to sprawdzić u siebie, dzięki za info:wiggle:

 

 

Agawi,

 

Rozglądam się za lampami do Twojej biblioteki, ale nie pamiętam czy w chromie czy mosiądzu mają być ;)

Dzięki Illusjon za zainteresowanie:hug: odpowiedziałam już u Ciebie. Raczej chrom;)

 

Aguś dzięki za namiar na czajniczek ale chyba jednak poszukamy czegoś tańszego :D

Podoba mi się też np.DeLonghi Brillante i nawet znalazłam go w atrakcyjnej cenie - choć wiem, że na forum budził skrajne emocje ;)

 

Pysiaczku nie ma sprawy, rozumiem. Na pewno znajdziesz jakiś ciekawy zamiennik. Nad tym Brillante też się zastanawiałam, ale stwierdziłam, ze w mojej kuchni lepiej będzie wyglądać ten Vintage.:D U Ciebie powinien bardziej pasować. A jaki chcesz kolor- biel czy czerń?

 

Choć też miałam chrapkę na DeLonghi, ale okazał się za drogi jak dla nas. Kupiliśmy sobie wczoraj Kenwooda - o takiegoimages?q=tbn:ANd9GcSmUob5Od7dLHzB7cKkunxc9DxsVoBfhMyST_xjfAolD-h0ImpHPg

 

 

fajna metalowa puszka. Kolory do wyboru jeszcze czerwony i biały :) Chyba będzie Ci taki pasował. Zapłaciłam 245 w EuroAgd

 

Potwierdzam Gosiu- też je widziałam na żywo i są bardzo ładne. I te kolory:o. W sieci można je znaleźć jeszcze taniej:rolleyes:

 

O, czajnik :lol2: Ładny design, nieprawdaż?

 

I coś się zaczyna dziać w gabinecie :rolleyes:

Super!

Ja, mimo niewielkich wymiarów pomieszczenia, poszłabym w ciemne biurko.

Uwielbiam klimat ciemnych gabinetów z biblioteką pełną książek.

 

Ładny Aniu, ładny:lol2:I nie taki głośny, jak się obawiałam:no:

Mówisz, że biurko ciemne? Na pewno ciemne wygląda szlachetniej... Może zrobię bibliotekę jasną, a biurko ciemne, ha?:rolleyes:

 

Fajny czajnik:wiggle:

Ja nie cierpię dotykowych telefonów, brrrrrrrr

gabinet.....będzie się działo;)

 

Anetko, dzięki:wiggle:Ja też za dotykowymi nie przepadam, ale wyobraź sobie, ze jak poszłam do salonu, to innych prawie już nie ma:o

Te hybrydy- czyli dotykowy z klawiaturą się strasznie psują i nie miałam wyjścia...

Miłego dzionka:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek z rana :bye: Fajnie Cię widzieć w tych godzinach ;)

Masz pomysł na bibliotekę? :p

 

Brillante będę miała ja, ale u Ciebie faktycznie by nie pasował, ten który wybrałaś jest w twojej kuchni idealny :yes:

 

Hej Martusia:hug:

ostatnio tylko o tej godzinie mam czas:sick:

Projekt biblioteki już kiedyś wstawiałam, muszę odszukać. Twoją widziałam i masz przepiękną:jawdrop: Też bym chciała zrobić z drabiną, ale ze względu na kurz chyba zdecydujemy się na przeszklenie witryn. Wtedy drabina odpada...:confused:

 

U Ciebie z kolei Brillante pasuje idealnie-:Ddobrze, ze jest taki wybór na rynku:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszklone witryny baardzo mi się podobają, a poza tym są praktyczne:rolleyes:

Nasza biblioteka była kupiona pod wpływem chwili, spodobało mi to, że jest taka akurat jak na naszą kolekcję książek ;):p No i ta drabina przeważyła decyzję ;)

Jakimś cudem też nie trzeba jej tak często przecierać, może dlatego że tam teraz nie przebywamy (brak biurka) , natomiast z czarnej szafki rtv kurz można wycierać codziennie :sick:, ale tu już duże przyciąganie ma telewizor :rolleyes:

 

Mi się osobiście, z tych przeszklonych bardzo podoba biblioteka darcy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nie żałuj, bo bibliotekę masz z******ą:wiggle: Masz rację w sprawie tego kurzu, im rzadziej się w pomieszczeniu przebywa, tym jest go mniej.:rolleyes:

Nasz będzie właśnie w stylu darcy. Taka klasyczna, jak to u mnie.

 

O, znalazłam stary projekt

 

 

http://images38.fotosik.pl/1452/0e97128f56a8516cmed.jpg

 

 

Ma z niego wyjść coś takiego...http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmmm.gif

 

http://images46.fotosik.pl/1419/d23c7ffd080b3dabmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boska:o Bardzo podobna też do mojej tyle, że bez przeszkleń i szuflad, których mi brakuje muszę przyznać :rolleyes:

Plus to biureczko, ala sekretarzyk będzie miodzio :rolleyes:

A zmieścisz coś, jeszcze oprócz biblioteki i biurka, np. jakiś fotelik do poczytania?

Ja jeszcze szukam krzesła do biurka, ale to już jak biurko kupię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Twoja jest też w sumie w tym stylu, boska:wiggle: Ja mam fisia na punkcie szuflad, bo wiem, ze są mega praktyczne dlatego robimy :rolleyes:

Może jakiś fotelik się też zmieści... Za to kompletnie nie wiem jakie krzesło dać do biurka...?

Może coś takiego w naturalnej skórze?:rolleyes:

 

 

http://images37.fotosik.pl/1919/dcb7fce92ee62f3amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, fantastyczne będziecie mieć te gabineciki, ja tez coś w podobnym stylu chciałam u siebie urządzić, tylko na razie gabinet u mnie musi trochę poczekać na swe właściwe przeznaczenie;) Ale już wiem od kogo będę czerpać inspiracje w swoim czasie (nie pierwszy raz zresztą:p)

Taaaak? Pierwsze słyszę yuczko, że polskie znaki mają coś wspólnego z pojemnością...:confused: A może to wina ustawień?

Musze to sprawdzić u siebie, dzięki za info:wiggle:

 

No sprawdź kochana jak możesz, bo szewskiej pasji z tym dostaję. Kiedyś sprawdzałam dokładnie ile to znaków zabiera i jak używałąm tylko bez polskich napisałam sms z jakąś tam maksymalną liczbą znaków (pod koniec pojemności wiadomości pokazuje mi, ze mogę jeszcze wstawić np. 17... ) i jak miałam już tylko 1 znak, wstawiłam polską literkę i automatycznie przekonwertowało mi na 3sms:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, fantastyczne będziecie mieć te gabineciki, ja tez coś w podobnym stylu chciałam u siebie urządzić, tylko na razie gabinet u mnie musi trochę poczekać na swe właściwe przeznaczenie;) Ale już wiem od kogo będę czerpać inspiracje w swoim czasie (nie pierwszy raz zresztą:p)

Czy mój będzie fantastyczny, to się okaże yuczko:rolleyes: Bo Marta juz ma fantastyczną biblioteke i fotel:rolleyes:

Ciekawe co Ty wymyślisz w swoim...:wiggle:

 

 

No sprawdź kochana jak możesz, bo szewskiej pasji z tym dostaję. Kiedyś sprawdzałam dokładnie ile to znaków zabiera i jak używałąm tylko bez polskich napisałam sms z jakąś tam maksymalną liczbą znaków (pod koniec pojemności wiadomości pokazuje mi, ze mogę jeszcze wstawić np. 17... ) i jak miałam już tylko 1 znak, wstawiłam polską literkę i automatycznie przekonwertowało mi na 3sms:o

 

Kochana dowiem się, tzn popróbuję i dam Ci znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, te krzesełka mi się podobają, lubię ten model...

Ja u siebie ze względu na fototapetę, myślę o jakimś bardziej fikuśnym, tak żeby ten gabinet nie zrobił się zbyt poważny, takie było moje założenie od początku.

Dlatego pewnie zaszaleję z fotelem do biurka, ale nie wiem co z tego będzie , bo m chce klasyczne i ma dość moich szaleństw ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś - wpadłam z reklamacją. Chciałam powiedzieć że ja 4-go pamiętałam i byłam :p Ale jak dla paniusi 00:30 to wieczór to ....:p :P :p A nastepnego dnia zapomniałam, przyznaję się bez bicia. Ale 5-go to u mnie kinder bal był więc sama rozumiesz :)

 

Co do telefonu to jestem przekonanna, że sie przyzwyczaisz i nie będziesz chciała żadnego innego. Ja od jakiegoś roku mam Samsung Galaxy SII - małż mi go kupił. Na szczęście udało mi sie w ostatniej chwili odwieźć go od modelu , który planował (nie pamiętam symbolu) a był wielkości (prawie) zeszytu A4 :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Faceci to czasami nie maja wyobraźni. Im ciągle się wydaje że im większy tym lepszy :p :rotfl: A ja tam wolę żeby był mały ale waryjat :D :lol2:

No , ale wracając do telefonu to juz nie raz mi upadł (zazwyczaj na beton) i oprócz ciut odrapanej obudowy nic mu nie jest :no: Zdjęcia robi fantastyczne (8 megapikseli) .

Nie próbowałam go topić ani w sosie pomidorowym ani w kiblu jak to ma w zwyczaju hazelka więc nie wiem jakby sie zachował :p :P :p (Olu - ajlowju)

 

Zazdraszczam urządzania gabinetu. U mnie jeszcze dośc długa droga do tego etapu :( Sa pilniejsze potrzeby no ale może kiedyś :rolleyes:

 

Pozdrawiam cieplutko i zbieram się na Nordic ;)

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej aguś ! widzę ,ze juz działacie z gabinetem...pewnie na Wielkanoc juz będzie?:wiggle:biurko na wzór niech Ci wykona stolarz od biblioteki ,, jest już sprawdzony:yes:pozdrawiam i uciekam wpakowac kaczora do piekarnika...

 

O hej Beatko, ale się spotkałyśmy:wiggle: powoli się przymierzamy do tego gabinetu:rolleyes: Nie wiem kiedz jest Wielkanoc w tzm roku:lol2:

Miałaś na myśli stolarza od szafy?;) a jakiego kaczora pieczesz? Jakaś specjalna okazja?:wiggle:

Buziaki:bye:

 

 

Aguś, te krzesełka mi się podobają, lubię ten model...

Ja u siebie ze względu na fototapetę, myślę o jakimś bardziej fikuśnym, tak żeby ten gabinet nie zrobił się zbyt poważny, takie było moje założenie od początku.

Dlatego pewnie zaszaleję z fotelem do biurka, ale nie wiem co z tego będzie , bo m chce klasyczne i ma dość moich szaleństw ;):lol2:

 

Oj Martuś, Twój M to święty człowiek jest :lol2::lol2: Jestem pewna, ze wymyślisz coś fajnego...:rolleyes:

Ja nie bardzo mogę szaleć, bo zrobi się tłoczno i ciężko w i tak małym pomieszczeniu:bash:

A my na jednej ścianie położymy jeszcze tapetę w pasy chyba (ten sam wzór co na rolecie rzymskiej) i może jakoś wybrnę z tej klitki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś - wpadłam z reklamacją. Chciałam powiedzieć że ja 4-go pamiętałam i byłam :p Ale jak dla paniusi 00:30 to wieczór to ....:p :P :p A nastepnego dnia zapomniałam, przyznaję się bez bicia. Ale 5-go to u mnie kinder bal był więc sama rozumiesz :)

 

Co do telefonu to jestem przekonanna, że sie przyzwyczaisz i nie będziesz chciała żadnego innego. Ja od jakiegoś roku mam Samsung Galaxy SII - małż mi go kupił. Na szczęście udało mi sie w ostatniej chwili odwieźć go od modelu , który planował (nie pamiętam symbolu) a był wielkości (prawie) zeszytu A4 :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Faceci to czasami nie maja wyobraźni. Im ciągle się wydaje że im większy tym lepszy :p :rotfl: A ja tam wolę żeby był mały ale waryjat :D :lol2:

No , ale wracając do telefonu to juz nie raz mi upadł (zazwyczaj na beton) i oprócz ciut odrapanej obudowy nic mu nie jest :no: Zdjęcia robi fantastyczne (8 megapikseli) .

Nie próbowałam go topić ani w sosie pomidorowym ani w kiblu jak to ma w zwyczaju hazelka więc nie wiem jakby sie zachował :p :P :p (Olu - ajlowju)

 

Zazdraszczam urządzania gabinetu. U mnie jeszcze dośc długa droga do tego etapu :( Sa pilniejsze potrzeby no ale może kiedyś :rolleyes:

 

Pozdrawiam cieplutko i zbieram się na Nordic ;)

:bye:

 

O Kinia przyczłapała i to z jakim elaboratem :yes: I love you:lol2:

Wiesz co tak szczerze powiedziawszy, to mnie chyba w ten wieczór w ogóle nie było:no::p

Jesteś rozgrzeszona oczywiście:D

 

Mały wariat, zaraz padnę:rotfl::rotfl:

To może luby chciał Ci kupić tableta jak miało to rozmiar A4:lol2: W sosie też nie zmierzam go topić, ani w wc:lol2:

Oj, ale się uśmiałam Kinia- masz dar do opisywania przeróżnych sytuacji:yes:

 

Kochana do gabinetu dojdziesz i Ty- zobacz my mieszkamy 2 lata i dopiero się za niego zabieram:confused:

Miłego Nordicowania:hug: U nas spadło dzisiaj 0,5 cm śniegu:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...