Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Witaj Agawi :)

 

Przypomniałam sobie ze masz kanapę w pluszu Haiti(dobrze pamiętam)?

 

Materiał ten jest wspaniały w dotyku i wyglądzie:)

Jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu ? tzn czy nie jest to uciążliwe że ma taki włos który trzeba czesać ?

 

Gabinet świetnie się zapowiada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczór w nowym roku :bye:

Nadrobiłam nowinki u ciebie i widziałam cudną roletę w kuchni :wiggle: Śliczne pasy :yes:

Aguś mam do Ciebie pytanie techniczne bo ty już doświadczona w zasłonowych sprawach ;) O ile więcej muszę kupić materiału na zasłonę żeby ją ładnie podpiąć? Mam pomieszczenia wysokie na 275cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :yes:

 

Wiem, że jest droga , ale nie wiem jakiego rzędu kosztów mam się spodziewać :sick:

 

Też zmykam, właśnie mężunio do domu wrócił :bye:

 

Majuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_sorry.gif wczoraj nie zdazyłam nic Ci wysłać, ani nawet przyjść... Zaraz skrobnę:bye:

 

Witaj Agawi :)

 

Przypomniałam sobie ze masz kanapę w pluszu Haiti(dobrze pamiętam)?

 

Materiał ten jest wspaniały w dotyku i wyglądzie:)

Jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu ? tzn czy nie jest to uciążliwe że ma taki włos który trzeba czesać ?

 

Gabinet świetnie się zapowiada :lol:

 

Hej Joanno,

 

tak, bardzo dobrze pamiętasz mój plusz Haiti:lol: Tkanina jest rewelacyjna, mamy ją na sofach i krzesłach i po roku żadnych zastrzeżeń.

Tkanina nie ma włosów do czesania- jest króciutko przycięta i milutka w dotyku.Żadnego prawdziwego pluszu się nie czesze :no: widziałaś próbki? Jedyny minus to dość ograniczona paleta barw.

dzięki za gabinet i pozdrawiam:bye:

 

 

Dobry wieczór w nowym roku :bye:

Nadrobiłam nowinki u ciebie i widziałam cudną roletę w kuchni :wiggle: Śliczne pasy :yes:

Aguś mam do Ciebie pytanie techniczne bo ty już doświadczona w zasłonowych sprawach ;) O ile więcej muszę kupić materiału na zasłonę żeby ją ładnie podpiąć? Mam pomieszczenia wysokie na 275cm.

 

Hej Two:bye:

fajnie, ze wróciłaś:wiggle: Dzięki za roletkę:hug:W sprawie zasłon, to rozumiem, że chodzi Ci o długość? Jeżeli chcesz, żeby delikatnie leżały na podłodze, a po podpięciu nie unosiły się nad nią to wystarczy zamówić dłuższe o 25 cm od poziomu podłogi. (tzn w sumie więcej, bo dochodzi jakaś taśma marszcząca i trzeba zasłonę podwinąć, ale wytyczne da Ci już krawcowa);) u mnie na dole zasłony lezą właśnie 25 cm:rolleyes:

Jakbyś potrzebowała więcej info, to pytaj :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga możesz skrobnąć na pv jaki był koszt tego cuda na oknie w kuchni bo mi cały czas po głowie cuś podobnego chodzi ;) a i jeszcze jak możesz napisz jaki jest wymiar tej roletki. Z góry dzięki.

 

Hej Anetko,

miło Cię widzieć:wiggle: Właśnie wysłałam info o roletach Mai:lol2:

Zaraz Ci napiszę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo dobra wiadomość :) Dziękuję:lol:

Mam próbki nie wszystkie kolory najbardziej podoba mi się teak 103 na kanapy i fotele fajny kolorek.

Obawiam się że jak dam ten kolor na obicie krzeseł to za mało będzie odcinał się od koloru krzeseł ;)

krzesła maja być w orzechu ciemnym .Co o tym myślisz?

Wiem, ze też przymierzałaś się do tego koloru:)

 

Podoba mi się u Ciebie że jest taka sama tapicerka na krzesłach i kanapach.

Pojadę obejrzeć jeszcze chokolate może krzesła zrobię w beżu a kanapę i fotele w teak 103 lub chokolate .

 

 

Ściany mam w zimnym beżu ;)

Na podłodze gres polerowany odcień beżu chłodnego

Meble mają stać w tym samym pomieszczeniu

Mogła bym tez zasłony zrobić w teak 103 (bo ten materiał chyba nadaje się na zasłony)

Mam bardzo dużo okien więc nie było by chyba za ciemno .

Agawi przepraszam,że tak Cię wypytuję ale twój dziennik jest prawdziwą skarbnicą wiedzy :lol:

 

Miłego dnia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu, nie ma za co:wiggle: Cieszę się, ze pomogłam. Dziękuję Ci za tyle miłych słów, pytaj ile chcesz:hug:

Co do kolorów, to tak, przymierzałam się do koloru Teak, ale właśnie z tego powodu, że stolarkę i krzesła mam w brązach to go nie wybrałam. Byłoby za ciężko, smutno. Dlatego wzięłam kolor truflowy- taki khaki z szarym.:rolleyes:

 

A nie myślałaś o beżu jaśniejszym? Obawiam się, ze przy ciemnym orzechu ani teak ani ciemna czekolada nie będą wyglądały dobrze. Wszystko może się zlać... A grafit? Ma bardzo ładny odcień...

 

Ten materiał nadaje się na zasłony, ale jak dla mnie jest za ciężki.Zasłony mogą wyjść trochę teatralne... no i ta sama tapicerka na sofach, krzesłach i w oknach to będzie już za dużo. Oczywiście to moje zdanie-zrobisz jak zechcesz...

 

Kochana ja domagam się TWOJEJ GALERII!!! Skoro już bierzesz się za zamawianie sof, to na pewno masz co pokazać:rolleyes:

Czekam:popcorn::popcorn::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie myślałam o beżu , najlepiej by wyglądała całość krzesła i kanapa.

Ale kanapa będzie bardzo się brudzić .

 

Jadę dzisiaj obejrzeć próbki kolorów. Te beze w Haiti są takie....nie do końca mi leżą ;)

 

Zobaczę jeszcze grafit :yes::yes:

Nie widziałam koloru truflowego :o:o ale on ma chyba w sobie niewielka domieszkę zieleni ?

U ciebie pięknie się wkomponował :yes:

 

Też obawiam się zasłon w ciemnym pluszu :yes:

 

Galeria chyba musi być :lol: mam za dużo wątpliwości ,,,

Pomału się rozkręcam :p

 

A widziałaś może tkaninę z dekomy samanta tam jest taki beż sand 18 wpadł mi w oko jak byłam w hurtowni ....

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, wpadłam przywitać się w Nowym Roku i nadrobić zaległości. Poczytałam o roletach/marszczeniach i dla mnie to czarna magia:), normalnie jakbym po hebrajsku czytała - a jak sobie pomyślę, że i mnie czeka temat zasłonięcia czymś okna, to słabo mi się robi:) no i muszę napisać, że masz czajnik moich marzeń:) - niesamowicie klimatyczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystkie próbniki z tkaninami oprócz koloru orzech na krzesła i stół. :yes:

 

Okazało się że do ścian w zależności od światła pasuje soft 17 lub 18 mam też inne materiały i tafty ale ten świetnie będzie pasował :)

Na krzesła mogła bym wziąć plusz haiti linen (super kolor chłodny beż) pasował by też do kolor przyszłych zasłon :)

 

A kanapy i fotele graphit lub chokolate .

Sama nie wiem który lepszy ,oba pasują stolarkę mam białą ;)

Agawi co o tym myślisz ?? :lol2::lol2:

Ekspertem tutaj jesteś wszyscy się Ciebie radzą :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Piękna :bye:

 

A gdzie TY się podziewasz ???

 

 

 

Jo@nna :welcome:

 

Ja mam zasłony SOFTY 18 ... wrzucam fotkę, może Ci się przyda, tak dla zobrazowania jak wygląda zasłona w tym kolorze ;)

 

 

http://images40.fotosik.pl/1901/9d25dc3e273578b3.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/552/50240afc90fcdc81.jpg

 

 

Aguś później wykasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej GIRLS, a co tutaj się wyrabia?:lol2::lol2:

Weszłam na chwilkę, ale nie mam dzisiaj za bardzo czasu na ploty:sick:

Zaraz odpowiem na posty:rolleyes:

 

To zupełnie tak jak ja ... właśnie powinnam robić co innego, ale tak mi się nie chcę, że zrobiłam sobie kawkę i weszłam na forum ... niestety tylko na chwilkę, zaraz trza się brać do rooty :sick:

 

Ale wielkim plusem jest to, że DZISIAJ PIĄTEK :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi jak się sprawuje telefon? Mąż ma taki sam od niedawna i jest do bani. Strasznie kiepsko działa ekran dotykowy, jest bardzo wolny i się zawiesza :sick: Jak jest z twoim???

 

Hej Nessko:bye:

Póki co telefon działa rewelacyjnie, jest bardzo czuły i śmiga jak się patrzy:wiggle: absolutnie nic mi się nie zawiesza:no:

Jeżeli macie tel na gwarancji, to go jak najszybciej zgłoście- może trzeba wgrać nowe oprogramowanie?

Pozdrawiam

 

 

Aguś, wpadłam przywitać się w Nowym Roku i nadrobić zaległości. Poczytałam o roletach/marszczeniach i dla mnie to czarna magia:), normalnie jakbym po hebrajsku czytała - a jak sobie pomyślę, że i mnie czeka temat zasłonięcia czymś okna, to słabo mi się robi:) no i muszę napisać, że masz czajnik moich marzeń:) - niesamowicie klimatyczny.

 

Hej czaplanko, najlepszego:hug:Fajnie, ze wróciłaś:wiggle:

Dla mnie zasłony to też była czarna magia, ale już się naumiałam i służę radą:rolleyes: Dzięki za czajnik:wiggle: A jaki kolor będziesz miała?:D

 

Mam już wszystkie próbniki z tkaninami oprócz koloru orzech na krzesła i stół. :yes:

 

Okazało się że do ścian w zależności od światła pasuje soft 17 lub 18 mam też inne materiały i tafty ale ten świetnie będzie pasował :)

Na krzesła mogła bym wziąć plusz haiti linen (super kolor chłodny beż) pasował by też do kolor przyszłych zasłon :)

 

A kanapy i fotele graphit lub chokolate .

Sama nie wiem który lepszy ,oba pasują stolarkę mam białą ;)

Agawi co o tym myślisz ?? :lol2::lol2:

Ekspertem tutaj jesteś wszyscy się Ciebie radzą :hug:

 

Joasiu droga, nie jestem żadnym ekspertem, ale bardzo Ci dziękuję za miłe słowa.:hug:

Pozwól, ze odpowiem na Twoje dwa posty razem, bo w sumie są na ten sam temat. tego pluszu Samanta nie znam niestety...

Ja mam softy 17, a Maja jak widzisz 18-oba kolorki są piękne, tylko 18 ma szerokość 140cm- jeżeli łączenie szerokości Ci nie przeszkadza, to wybieraj kolor, który ci się bardziej podoba. Dla mnie oba są piękne;)

Jestem jak najbardziej za chłodnym beżem na krzesła- przy orzechowej stolarce będą się bardzo ładnie prezentować. Sofa nie musi być w tym samym kolorze, trudno mi coś doradzać kompletnie nie widząc Twoich wnętrz... Ja lubię ogólnie brązy, szarości delikatnie w dodatkach. Praktyczniejszy na sofy będzie kolor czekolady- to pewne.

 

Jak masz możliwość zobacz sobie jeszcze próbnik pluszu Berg- nie ma dużo kolorów, ale jest bardzo dobry jakościowo.

 

Próbnik Berga dla Ciebie

http://www.luxdesign.com.pl/upload/kolory-skor/chesterfieldy/berg.JPG

 

 

I polecam Ci również tkaninę Tosca- mam ją na łóżku w sypialni i fotelu- jest świetna, można pisać po niej nawet długopisem- jest w pełni zmywalna i ma piękne kolory:rolleyes:

 

Kolekcja Tosca

 

http://www.luxdesign.com.pl/upload/kolory-skor/chesterfieldy/plusz%20toska.jpg

 

 

Mam nadzieję, że Ci pomogłam...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...