Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Ładniej może wyglądają te z szybkami, z drugiej strony od czasu do czasu i tak kurz zza szybki trzeba wytrzeć.

 

Ja jednak nienawidzę myć luster i szyb, a zwłaszcza tych oświetlonych górnym, sztucznym światłem. Nigdy prawie nie jestem zadowolona. ;)

Postanowiłam szanować moje skołatane nerwy i stąd biblioteki odkryte, ale to wysunięcie w tej prezentowej przez Agawi jest super... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, ja otwartą już miałam i koszmar- kurzu pełno po tygodniu:sick:

Dlatego- pomimo, ze za czyszczeniem luster też nie przepadam- wybieramy oszkloną.

Poza tym jakby była bez szkła to musiałabym ją wtedy zrobić do sufitu i z drabiną, a to jest za mały pokój na takie monstrum.:o

 

Illu i jak robisz z wysunięciem?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej kolorów jest białych, czarnych i szarych, a ostatnio został u nas "w domu" odkryty pudrowy róż zwany weneckim i on ma nieskończoność odcieni, no rzesz... :no:

 

Co do wysunięcia to cały czas myślę, skonsultuję się z "inwestorem", ale decyzja tylko do jutra, bo Drewnostyle przyjeżdża jutro o 14:00 na pomiar jupi.gif

Edytowane przez illusjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że mniej niż białych? Czy więcej? :lol2:

Pewnie tak samo:lol2::lol2:

 

Agus popieram pomysl na biblioteke z wystajacym srodkiem :hug: bedzie slicznie :D

 

Dzięki Kasiu, czekam aż luby to rozrysuje i wtedy podejmiemy decyzję którą wyceniać:wiggle:

A jak się czujesz kochana?:hug:

 

 

Najwięcej kolorów jest białych, czarnych i szarych, a ostatnio został u nas "w domu" odkryty pudrowy róż zwany weneckim i on ma nieskończoność odcieni, no rzesz... :no:

 

Pudrowy róż?:o A co w nim macie?:rolleyes:

 

Co do wysunięcia to cały czas myślę, skonsultuję się z "inwestorem", ale decyzja tylko do jutra, bo Drewnostyle przyjeżdża jutro o 14:00 na pomiar [ATTACH=CONFIG]162111[/ATTACH]

 

Mało casu kruca bomba, mało casu. :roll: Jak znam życie, to inwestor będzie się trzymał pierwszej wersji:D

 

 

kurz podobno książki konserwuje :lol2; ale u mnie przed książkami zawsze jakieś pierdółki stały i za każdym razem wyciągając książkę, gdy trzeba było przesunąć pierdółkę - była okazja by okurzyć półkę :rolleyes:

Konserwuje mówisz?:rolleyes: No może... Kusisz Gosiu, kusisz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, o sypialni z pudrowym różem...

 

Gdyby:

- tapety były stalowoszare

- kapa na łóżku i zasłony np aksamitne w zgaszonym jasnym pudrowym różu

- dodatki ciemno grafitowe i w kolorze ciemnego weneckiego zgaszonego różu

to byłoby może ładnie...

 

Co do inwestora, to chyba masz rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, o sypialni z pudrowym różem...

 

Gdyby:

- tapety były stalowoszare

- kapa na łóżku i zasłony np aksamitne w zgaszonym jasnym pudrowym różu

- dodatki ciemno grafitowe i w kolorze ciemnego weneckiego zgaszonego różu

to byłoby może ładnie...

 

Co do inwestora, to chyba masz rację ;)

 

O tak, taki pudrowy róż świetnie współgra z szarością. Ja bym tylko bała się zasłon w takim kolorze- może narzuta i fotel np.?

Zasłony jednak szare... i całość wyjdzie baaardzo romantycznie:rolleyes:

 

Zobacz sama -różowe zasłony chyba nie teges:no:

 

http://media-cache-ec6.pinterest.com/upload/40250990389734005_19Jq1bOo_c.jpg

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam zatem inspir... w tonacjach nieskończonych różów pudrowych i stalowych szarości....

 

[ATTACH=CONFIG]162114[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]162115[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]162116[/ATTACH]

 

Chętnie pooglądamhttp://www.sherv.net/cm/emoticons/eating/popcorn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, Kochana nie bylam jeszcze u Ciebie i nie wiedzialam ze tez jestes chora :( w takim razie duzoooo zdrowka zycze :hug:

 

Agus czuje sie duzo lepiej, nawet dzisiaj zaliczylam kurs:rolleyes: w sumie nie mam wyjscia, w kwietniu mam egzamin i nie moge sobie pozwolic nie obecnosc.... nauka czeka.... a moi panowie dbaja o mnie rewelacyjnie:wiggle: tylko Miesio jest smutny bo jeszcze nie moze mnie calowac:rolleyes:

Jak wreszcie kiedys doczekam sie swojego domu:rolleyes: to bede miala wlasnie taka biblioteke jak Ty planujesz w bialym kolorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja z doskoku znów ;)

 

Podoba mi się przeszklona góra i zabudowany dół :yes: Dzięki temu na pewno uda Wam się utrzymać ład i porządek a książki będą ładnie wyeksponowane i jednocześnie od kurzu odgrodzone :)

 

Kolorek, który pokazałaś jest boski! Ciekawe czy uda się znaleźć stolarza, który go wykona?

 

Co tam pieczesz na weekend bo mam ochotę na coś nowego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...