Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś.. jak nie teraz to innym razem.. Teraz wiesz, że do mnie zawsze po drodze :)

 

 

Kasia.. dziennik jak dziennik, nie jest na szczęście długi, tam jest tylko esencja budowania.. plotki, rozmowy i życie w komentarzach.. ale tego nie polecam zaczynać.. długo by trwała lektura.. oj długo..

A zdrówko.. no cóż.. rwa barkowa.. jak weszła to nie chce mnie opuścić.. choć dzisiaj już trochę jakby lepiej.. w sobotę mam rezonans magnetyczny.. ciekawe jak bardzo mam zepsuty kręgosłup... i mam dość leków...

 

Sezon na narty w tym roku odłozony do przyszłego.. chyba... ale mnie korci.. bardzo korci.. chociaż na chwilkę.. tylko nasze stoki i tłok mi nie bardzo pasi.. nie lubię dzikich tłumów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje w zasadzie to u mnie nie ma na co odpisywać, więc pozwólcie, ze zbiorowo podziękuję Wam serdecznie za życzenia urlopowe

Pysiaczek, Majeczka, Amtla, Beatka, Beauty, Czaplanka, Aga, Ania, Gosiek, Madzia, Illu, Arniczka (podwójne podziękowania za zaproszenie:hug: ) Dropka, Kasia, Yuka, Daila, Zuzanka :hug::hug:

 

Mugatko kochana jesteś:hug:

 

Urlopik się udał, odpoczęliśmy, po powrocie przeżyłam szok ile śniegu w Wawie napadało:o:o - roślin w ogrodzie prawie nie widać:p

 

Z wnętrzarskich nowości niewiele- zamówiłam żyrandol do gabinetu- nic szczególnego, ale zaraz Wam pokażę:rolleyes:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.. śniegu nie ma za dużo.. ale rośliny Ci jeszcze nie urosły...

I tego się trzymajmy...

 

Łał.. fajny żyrandol..

Ja muszę takie coś tylko czarne i olbrzymi promień do salony, ale na łańcuchu tak z półtorej metra żeby był...

No i masz babo placek, bo to co oglądałam to jest na 50-60cm szerokości i pół metra łańcucha..

 

Kiedyś taki muszę znaleźć...

Teraz spadam na zebranie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.. śniegu nie ma za dużo.. ale rośliny Ci jeszcze nie urosły...

I tego się trzymajmy...

Niech ci będzie Wiolu:p

 

Łał.. fajny żyrandol..

Ja muszę takie coś tylko czarne i olbrzymi promień do salony, ale na łańcuchu tak z półtorej metra żeby był...

No i masz babo placek, bo to co oglądałam to jest na 50-60cm szerokości i pół metra łańcucha..

 

Kiedyś taki muszę znaleźć...

Teraz spadam na zebranie..

Wiesz co, z długością 1,5 m nie powinno być problemu, ale z szerokością już tak...:confused:

A jaki promień Cię interesuje?

 

Jak zdrówko?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...