Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Hej Hej :bye:

 

 

Fajnie, że już jesteś :hug:

 

Dokładnie ten sam żyrandol oglądałam, zastanawiałam się nad nim do kuchni nad stół :p

 

Hej Maju:hug: Też tęskiniłam:wiggle:

Mówisz do kuchni? Powinien też pasować :rolleyes: Ten jest dla nas idealny, bo ma 55cm szerokości- w sam raz do małego gabinetu;)

Co dobrego słychać? Matko, kiedy ja u Was wszystko nadrobię?:o:cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też tęskiniłam:wiggle:

 

A śmiałabyś nie :p :lol2: :hug:

 

 

Mówisz do kuchni? Powinien też pasować :rolleyes: Ten jest dla nas idealny, bo ma 55cm szerokości- w sam raz do małego gabinetu;)

 

Do kuchni nad stół, więc gabarytowo jest jak najbardziej OK :wiggle:

 

 

Co dobrego słychać? Matko, kiedy ja u Was wszystko nadrobię?:o:cry::cry:

 

Nadrobisz :D

 

Co dobrego słychać ... a bo ja wiem :lol2:

 

Taka zarobiona byłam ( ktoś wypoczywał, ktoś musiał pracować :p ) więc niewiele mnie tutaj było :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam :p :rotfl::p

 

:rotfl:

 

 

Poczekam na Twój, zobaczę jak się będzie prezentował :rolleyes:

 

Oj, to będziesz musiała czekać, bo na razie go nie powiesimy- będzie przeszkadzał przy montażu biblioteki, a że biblioteka jeszcze nie zamówiona, to sama rozumiesz:lol2: Moim zdaniem wygląda bardzo porządnie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to będziesz musiała czekać, bo na razie go nie powiesimy- będzie przeszkadzał przy montażu biblioteki, a że biblioteka jeszcze nie zamówiona, to sama rozumiesz:lol2: Moim zdaniem wygląda bardzo porządnie:wiggle:

 

 

Oż Ty ... a ja myślałam, że już na niego popatrzę, to chociaż popstrykaj mu zdjęcia na leżąco :lol2: żebym mogła mu się przyjrzeć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, zobaczę- on jest zupełnie w częściach, wszystko zawinięte folią:sick: Może w wolnej chwili coś pstryknę;)

 

To jak jest w częściach to się nie kłopocz :no:

 

I tak nie wiem, kiedy coś będę zamawiać ( tzn. jakbym była pewna na 100 % , że go chcę to bym zamówiła ) narzazie w wolnej chwili chcę ogarnąć łazienki, to ważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko, zobaczę w wolnej chwili- trzeba go złożyć, ale jak pasuje Ci kolorystyka to bierz, bo jest ładny, a wiem, ze już jest częściowo wycofany i zostały same resztki...:confused: Kinkieciki to czarna organza, metal to chrom w połysku.;)

 

Aguś to napisz mi proszę skąd Ty go kupowałaś ...

 

 

Uciekam ... szkoda, ale nie mam czasu sobie z Tobą popisać :(:(:(

 

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga fajnie ,ze już jesteś !!na pewno wypoczęłaś i naładowałaś akumulatorki:)

A teraz kochana z zapałem ruszaj do urzadzania gabinetu!!najważniesze juz jest -żyrandol i roletka ,o resztę już będzie łatwiej:D

Pół forum walczy z oświetleniem i mnie się udzieliło...w koncu wypada kiedys pozamieniać gustowne żarówki.W almi kupiłam kolekne dwa kinkiety z wyprzedaży ale co z tego jak jeszcze zostało mi 5 kabelków:bash:życzę miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...