Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

żyrandol bardzo ładny - skromność zbyteczna ;)

 

Hej zuzanko, dzięki słonko:wiggle:

 

 

Aga.. zdrówko jako tako, ale do ideału daleko...

 

A jaka mnie interesuje szerokość.. sama nie wiem.. ale metr to chyba najmniej...

 

Oj mam nadzieję Arniczko, ze będzie już tylko lepiej ze zdrówkiem:hug:

A na żyrandol zwrócę uwagę i jak coś mi się rzuci w oczy to dam Ci znać:rolleyes:

 

Agus wrocilas wreszcie :wave:

Zyrandol sliczny ale u Ciebie nie moglo byc inaczej :D:wiggle:

Kiedy zamawiasz biblioteke?

 

Hej Kasiulka:hug:Jak się masz, jak zdrówko?

Nie bardzo miałam czas na wysyłanie wycen bibliotecznych, ale lada chwila się za to zabieram:wiggle:

Do zamówienia jeszcze daleka droga-najpierw casting:D

 

 

Aga,

brakowało Cię, super że wypoczęłaś i wróciłaś do nas (ależ to egoistycznie zabrzmiało:-P)

żyrandol ładniutki i elegancki, ja sie czaiłam na ten, tylko biały, ale padło na sieny;)

kiedy ławeczka do wiatrołapu będzie? :lol:

 

buziaki http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a015.gif

 

Hej vesi, dziękuję:hug:No to dobrze, ze ten mój też wpadł Ci w oko- czyli nie jest najgorszy:lol2: początkowo też planowałam Siene, ale ostatecznie padlo na ten. W sumie są podobne i ceną i kształtem;) Właśnie, kiedy będzie moja ławeczka?:rolleyes: Muszę dopytać, ale chyba niedługo...:wiggle:

 

 

Aga,

 

Gratuluję zakupu lampy. ja chyba będę musiała przyzwyczaić się do żarówek na kabelkach, bo na nic ni e umiem się zdecydować...;)

Dzięki Illiu:wiggle:Kochana ja już mieszkam ponad 2 lata i dopiero się decyduję, więc masz jeszcze sporo czasu:lol2:

Masz taki arsenał wzorów, że na pewno coś wybierzesz:)

 

 

Aga fajnie ,że wyjazd się udał :)

 

Zasłony zamówiłam (takie jak Twoje) :yes:

Z inną taśmą bo mam listwę maskująca ze sztukaterii.

 

W jakim kolorze masz stół i krzesła czy to wenge 030 ?

 

Ilu ja też będę z żarówkami na kabelku ;)

 

Dziękuję :hug:

 

Hej Joasiu,

super z tymi zasłonami:wiggle: ale które dokładnie jak te na dole czy te w sypialni? Bo i te i te są softy...

Kochana krzesła i stół są z dwóch różnych firm, jednak kolor to zbliżony orzech. Stół dobieraliśmy sami do krzeseł- stolarz przysłał mi próbki i prosiłam go o zmieszanie dwóch odcieni orzecha- wyszło idealnie!;)

 

Aga fajnie ,ze już jesteś !!na pewno wypoczęłaś i naładowałaś akumulatorki:)

A teraz kochana z zapałem ruszaj do urzadzania gabinetu!!najważniesze juz jest -żyrandol i roletka ,o resztę już będzie łatwiej:)

Pół forum walczy z oświetleniem i mnie się udzieliło...w koncu wypada kiedys pozamieniać gustowne żarówki.W almi kupiłam kolekne dwa kinkiety z wyprzedaży ale co z tego jak jeszcze zostało mi 5 kabelków:bash:życzę miłego dnia!!

 

Hej Beatko:hug:

Obie naładowałyśmy akumulatorki:wiggle: Masz rację co do gabinetu- teraz już z górki:lol2: Muszę jeszcze rozejrzeć się za lampką biurkową...:rolleyes:

Zaraz lecę do Ciebie na te kinkieciki- na pewno są piękne:rolleyes: Nie martw się - mało już Ci zostało tych kabelków:)

 

Fajna ta lampa do gabinetu :wiggle:

Pozdrawiam :bye:

 

Hej Dailo,

dzięki kochana buziaki:bye:

 

Witaj kochana po powrocie:hug:

 

A ja mam taki sam w sypialni:P

 

Hej yuczko:hug:

 

no wiedziałam, wiedziałam, ze wczoraj zapomniałam do kogoś zajrzeć:bash::oops:http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_impossible.gif

Zaraz nadrobię:wiggle: Na serio masz ten żyrandol w sypialni?:o Lecęęęęęęęę do Cięhttp://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_witch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej yuczko:hug:

 

no wiedziałam, wiedziałam, ze wczoraj zapomniałam do kogoś zajrzeć:bash::oops:http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_impossible.gif

Zaraz nadrobię:wiggle: Na serio masz ten żyrandol w sypialni?:o Lecęęęęęęęę do Cięhttp://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_witch.gif

 

Kochana, tyle wątków do nadrobienia, nie przejmuj się;)

Ale zapraszam:hug:

Tylko ja już zmykam do przedszkola/szkoły może wieczorkiem zajrzę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś zajrzałam do privka , którego mi przysłałaś ... i padłam ze śmiechu :lol2:

 

 

Dokładnie takie dwa ( pierwsze dwa, które mi napisałaś ) ostatnio rozkminiałam nad stół :yes:

Ciut bardziej byłam za tym drugim ( kolorystycznie wydaje mi się, że lepiej by wyglądał ;) )

 

 

Jak tam w pracy ???

 

Też dopiero teraz przyszłam :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, tyle wątków do nadrobienia, nie przejmuj się;)

Ale zapraszam:hug:

Tylko ja już zmykam do przedszkola/szkoły może wieczorkiem zajrzę:yes:

 

To prawda yuczko, ze wątków cała masa i nie do wszystkich wczoraj zajrzałam...:hug:

Szkoda, ze już uciekasz...:confused:

Aguś zajrzałam do privka , którego mi przysłałaś ... i padłam ze śmiechu :lol2:

 

 

Dokładnie takie dwa ( pierwsze dwa, które mi napisałaś ) ostatnio rozkminiałam nad stół :yes:

Ciut bardziej byłam za tym drugim ( kolorystycznie wydaje mi się, że lepiej by wyglądał ;) )

 

 

Jak tam w pracy ???

 

Też dopiero teraz przyszłam :sick:

 

Hej Majeczko:bye:

fajnie, ze jesteś:wiggle: No widzisz z tymi żyrandolami to nie pierwszyzna, ze wybieramy podobne rzeczy:lol:

Ten drugi też jest bardzo ładny i trzeci też- to nowa wersja drugiego:rolleyes: Niestety nie ma za dużego wyboru z czarnymi abażurami...:no:

W pracy luzik- na razie, ale ciiiiiiihttp://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

 

 

Oj to szkoda :(

 

Noooo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Aga!

Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wnętrz. Od wczoraj przeglądam i jestem dopiero na 250 stronie :)

 

Muszę Ci napisać, że mamy wiele wspólnego. Niektóre rzeczy to nawet identyczne :) np. kafle u Ciebie w holu i w kuchni, u mnie cały dół, bez sypialni i łazienki, u mnie położone w inny wzór.

Chciałam przy okazji zapytać, jak się sprawują, czym je myjesz i czy mocno widać bród, bo są dość jasne (szczególnie kuchnia). Ja jestem na etapie wykańczania wnętrz i jeszcze nie mam w tym doswiadczenia.

 

Mam też duży problem z uzyskaniem właściwego koloru szafy(przecierki), dokładnie widziałam taki jak bym chciała na Twoich drzwiach do garderoby. Czy wiesz jak stolarz uzyskał taki efekt? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wracam na 250:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz z tymi żyrandolami to nie pierwszyzna, ze wybieramy podobne rzeczy:lol:

 

Prawda :D

 

 

Niestety nie ma za dużego wyboru z czarnymi abażurami...:no:

 

Niestety ... a wydaje mi się, że fajnie by takowy u mnie wyglądał :rolleyes:

 

 

W pracy luzik- na razie, ale ciiiiiiihttp://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

 

OK ... już jestem cichutko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Aga!

Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wnętrz. Od wczoraj przeglądam i jestem dopiero na 250 stronie :)

 

Muszę Ci napisać, że mamy wiele wspólnego. Niektóre rzeczy to nawet identyczne :) np. kafle u Ciebie w holu i w kuchni, u mnie cały dół, bez sypialni i łazienki, u mnie położone w inny wzór.

Chciałam przy okazji zapytać, jak się sprawują, czym je myjesz i czy mocno widać bród, bo są dość jasne (szczególnie kuchnia). Ja jestem na etapie wykańczania wnętrz i jeszcze nie mam w tym doswiadczenia.

 

Mam też duży problem z uzyskaniem właściwego koloru szafy(przecierki), dokładnie widziałam taki jak bym chciała na Twoich drzwiach do garderoby. Czy wiesz jak stolarz uzyskał taki efekt? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wracam na 250:)

 

Grembosiu witam serdecznie w moich progach:welcome: i bardzo dziękuję za miłe słowa:wiggle:

Na serio czytasz każdą ze stron naszej paplaniny?:jawdrop::jawdrop: podziwiam i życzę wytrwałości:)

Jasne kafle są bardzo ok, myją się bez problemu- to włoski gres, niepolerowany. Niepolerowany dlatego, ze taki z połyskiem po jakimś czasie się rysuje i wygląda kiepsko. Uważam, ze na jasnych kaflach o wiele mnie widać brud niż na ciemnych. Zapytaj każdego, kto ciemne ma.;)

Nasze drzwi do garderoby nie są przecierane:no: Maja jednolity kremowy kolor, a opaska i ozdoby są lekko patynowane brązem.

Przecierki to trudny dla stolarzy temat, dlatego polecam Ci jednak patynę:)

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam serdecznie i pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :D

:lol2::lol2:

 

Niestety ... a wydaje mi się, że fajnie by takowy u mnie wyglądał :rolleyes:

Ten drugi jest cały czarny chyba, a wolisz z domieszką chromu czy bez?

I jeden i drugi będzie pasował:wiggle:

 

POK ... już jestem cichutko :lol2:

 

Nooohttp://emoty.blox.pl/resource/oczko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze na jasnych kaflach o wiele mnie widać brud niż na ciemnych. Zapytaj każdego, kto ciemne ma.;)

 

 

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Panią :p ( ups ... będzie FOHSZEK :p:lol2: )

 

 

Mieliśmy kiedyś ( u rodziców w łazience ) jasne kafle ... przeklęłam je :mad:

Utrzymanie ich w czystości to była makabra :bash: :bash:

Jakieś takie dziadowskie były :evil:

 

 

Ja mam u siebie tylko ciemne płytki ( wiesz Aguś, że ja kocham brąz :lol2: ) :rolleyes:

 

W łazience to pozostałość ( do zlikwidowania w najbliższej przyszłości ) i na te nie mogę patrzeć, są po prostu brzydkie :sick:

nawet umyte, wyglądają jak brudne, znać każda kroplę wody :sick:

 

Za to z płytek w kuchni i wiatrołapie jestem baaaaardzo zadowolona :wiggle:

Nie widać brudu, nie widać kropli wody, zawsze wyglądają ładnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest cały czarny chyba, a wolisz z domieszką chromu czy bez?

I jeden i drugi będzie pasował:wiggle:

 

 

Patrząc na to, że chciałabym, żeby pozostał żyrandol salonowy ;)lepiej pasowałby cały czarny ;)

 

Trochę kombinuję, zobaczę jak to wyjdzie ;)

W kuchni chcę pójść w srebro/ satynę ( mam takie dodatki i szkoda mi ich wymieniać ) w salonie stare złoto ... mam nadzieję, że to pogodzę;)Z salonu, kuchni praktycznie nie widać, tylko stół ... dlatego myślę, że cały czarny najlepiej by się tam wpasował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Panią :p ( ups ... będzie FOHSZEK :p:lol2: )

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8ghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8ghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8g :rotfl:

 

a na serio Maju, to ja też to piszę z doświadczenia i podtrzymuję- ciemne płytki to maskara- moi rodzice mieli granatowe w łazience na podłodze i po jednym dniu użytkowania był koszmar-plamy, zacieki, białe krople od wyschniętej wody:sick:

 

W poprzednim mieszkaniu miałam względnie jasne płytki w łazience, teraz mam bardzo jasne, a łazienka jest bardzo widna i kompletni nic nie widać:no:

Jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że chciałabym, żeby pozostał żyrandol salonowy ;)lepiej pasowałby cały czarny ;)

 

Trochę kombinuję, zobaczę jak to wyjdzie ;)

W kuchni chcę pójść w srebro/ satynę ( mam takie dodatki i szkoda mi ich wymieniać ) w salonie stare złoto ... mam nadzieję, że to pogodzę;)Z salonu, kuchni praktycznie nie widać, tylko stół ... dlatego myślę, że cały czarny najlepiej by się tam wpasował ;)

 

Kombinuj, kombinuj byle szybko, bo jestem niecierpliwa:lol2:

Czarny Majeczko będzie ładnie się komponował:wiggle:

a srebro ze złotem możesz spokojnie łączyć- niektórzy specjalnie tak robią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8ghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8ghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCAngumrJDffktDFmyZm8T0yEnjwex6lO2pPnLaeMPf7c0xGTp8g :rotfl:

 

a na serio Maju, to ja też to piszę z doświadczenia i podtrzymuję- ciemne płytki to maskara- moi rodzice mieli granatowe w łazience na podłodze i po jednym dniu użytkowania był koszmar-plamy, zacieki, białe krople od wyschniętej wody:sick:

 

W poprzednim mieszkaniu miałam względnie jasne płytki w łazience, teraz mam bardzo jasne, a łazienka jest bardzo widna i kompletni nic nie widać:no:

Jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam.:wiggle:

 

 

Ja wiem, że Ty z doświadczenia ... ja też :yes: :yes: :yes:

 

I nadal podtrzymuję, ciemne płytki to nie masakra :no: :no: :no:

 

Widać wszystko zależy od danej płytki, nie wiem od szkliwa, czy od czego ... nie znam się na tym :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj, kombinuj byle szybko, bo jestem niecierpliwa:lol2:

Czarny Majeczko będzie ładnie się komponował:wiggle:

a srebro ze złotem możesz spokojnie łączyć- niektórzy specjalnie tak robią;)

 

 

Tak ja wiem, że tak się łączy, że niektórzy specjalnie tak robią ... ale ja się boję, że ja patrzeć na to nie będę mogła :sick:

Wiesz jak człowiek tylko zawsze to złoto i złoto ... no nic zobaczymy ;)

 

 

Ale chyba jednak stanie na czarnym ... rzucę jakąś czarną poduszkę na kanapę i już będzie fajne nawiązanie ...

No tak, ale przecież zasłony są szare, więc jak powieszę srebrny żyrandol to też będzie nawiązanie ...

 

Kopnięta jestem ... :rotfl::rotfl::rotfl:

Ale wymyślam ... :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wszystko zależy od danej płytki, nie wiem od szkliwa, czy od czego ... nie znam się na tym :confused:

No może, może Maju, ale swoją drogę dziewczyny też na ciemne narzekają...

Ja tam wolałam nie ryzykować:no:

 

 

Kopnięta jestem ... :rotfl::rotfl::rotfl:

Ale wymyślam ... :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Maju zalecam Ci odwyk od forum:lol2::lol2::lol2:

Żarcik, dobrze kombinujesz, tylko szybko kupuj i odhaczaj, bo inaczej zwariujesz...:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może, może Maju, ale swoją drogę dziewczyny też na ciemne narzekają...

Ja tam wolałam nie ryzykować:no:

 

Aguś a na ciemne panele narzekasz ??? Nie :no:

A sama widzisz ile osób narzeka ;)

 

I tak samo jest z płytkami:yes:

 

 

Ja za to boję się jasnych bo pamiętam jak na nie klęłam :yes:

I tak można by w koło ;)

 

 

Maju zalecam Ci odwyk od forum:lol2::lol2::lol2:

Żarcik, dobrze kombinujesz, tylko szybko kupuj i odhaczaj, bo inaczej zwariujesz...:hug:

 

Ok już się wylogowuję :p :lol2:

 

No dobra, to będzie czarny :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...