Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Mój poczciwy Singer w zależności od potrzeb najpierw był przerobiony na stolik do korytarza teraz robi za stół w kuchni. Wymieniamy tylko blaty;) w kuchni chyba jednak zostanie na dłużej bo mimo obaw, że pedał może przeszkadzać jest ok . Chyba tylko synio pamięta że tam jest bo przy jedzeniu często się nim bawi.

Aga wypadu zazdraszczam. Dzieci mnie już pytają gdzie jedziemy na ferie bo mama obiecała a ja główkuję jakim cudem trochę wolnego wygospodarować bo słowo się rzekło.....;) W sumie taki mały wypad wszystkim by dobrze zrobił zwłaszcza mojemu maturzyście, który ostatnio ledwo na zakrętach wyrabia. Jak tak patrzę ile nauki mają te dzieciaki to w duchu się cieszę że edukację mam już za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga zasłony zamówiłam takie jak masz w salonie:yes: na razie jedną uszyją mi na próbę.

Zrobię przymiarkę i domówię pozostałe.

 

Krzesła też planuję z Radomska i najbardziej podchodzi mi kolor wenge 030 (jest za dopłatą) jaśniejszy niż tradycyjne wenge ;)

Bardzo ładny jest orzech 4 ale do mnie za jasny a orzech 5 wpada w czerwień:sick: tak wygląda na próbkach.

 

A jaki masz kolor krzeseł ? Z kolorem stołu idealnie się spasowały :yes:

Mówisz ,że prosiłaś o połączenie dwóch kolorów ?:o :o :o jakich ?

 

Aga a masz fornirowany stół orzechem czy dębem ?

 

Zamęczę Cie pytaniami ale jesteś ekspertem:lol:

 

Miłego dnia :bye:

 

Hej Joasiu,

fajnie z tymi zasłonami- mam nadzieję, że Ci będą pasować:wiggle:

W sprawie koloru krzeseł to mamy orzech 4- średni odcień.

Odcienia wenge nie widziałam, bo prosiłam o przysłanie tylko orzechów...

Natomiast koloru stołu nie pamiętam- wybierałam z przysłanych próbek przez stolarza i 2 odcienie zmieszał na moją prośbę.

Cały stół jest lito dębowy, a blat dodatkowo fornirowany dębem;)

Kolor stołu wyszedł taki i jak widać idealnie współgra z krzesłami:rolleyes:

 

2b8cedcd2cfb3cc1med.jpg

 

Joasiu nie ma sprawy- pytaj ile tylko chcesz, pozdrawiam!:bye:

 

 

 

O tak fajny ten pomysł na toaletkę, ja swojego Singera też muszę przerobić, na razie tylko go wyczyściłam, nie mam jakoś weny na nic :sick:.

Podczytuje Was dziewczyny, ale pisać mi się wcale nie chce, jakiś smutek mnie dopadł ;)

 

Hej Dailo, a co się stało kochana?

Nie smutaj się wiosna niedługo i może założysz swoją galerię?:rolleyes::hug:

 

Agawi, :hug:

 

Bardzo dziękuję za sypianie, są przecudnej urody.

A mój proces decyzyjny będzie zaraz na poziomie "0".

Wszystko mi się podoba, wszystko chcę... :no:

 

Miłego dnia, i spokojnego, bo mój się zaczął nerwowo... ;)

 

 

Nie ma za co Illu:hug: cała przyjemność po mojej stronie:wiggle:

Z tymi wnętrzami to tak już jest- trzeba by wykończać przynajmniej ze 3 domy, żeby zaspokoić wszystkie gusta:lol2:

 

 

Mój poczciwy Singer w zależności od potrzeb najpierw był przerobiony na stolik do korytarza teraz robi za stół w kuchni. Wymieniamy tylko blaty;) w kuchni chyba jednak zostanie na dłużej bo mimo obaw, że pedał może przeszkadzać jest ok . Chyba tylko synio pamięta że tam jest bo przy jedzeniu często się nim bawi.

Aga wypadu zazdraszczam. Dzieci mnie już pytają gdzie jedziemy na ferie bo mama obiecała a ja główkuję jakim cudem trochę wolnego wygospodarować bo słowo się rzekło.....;) W sumie taki mały wypad wszystkim by dobrze zrobił zwłaszcza mojemu maturzyście, który ostatnio ledwo na zakrętach wyrabia. Jak tak patrzę ile nauki mają te dzieciaki to w duchu się cieszę że edukację mam już za sobą.

 

Hej Anetko, dawno Cie nie było...

Super, że macie stoliczek w kuchni:wiggle: ja je uwielbiam i chyba sprawię sobie jeszcze jedne:rolleyes:

Na urlop wyrwijcie się koniecznie, naładujesz baterie, humorki się poprawią, bo do wakacji jeszcze dalekoooo:spam:

buziaki:bye:

 

Prezesko

fajny pomysł z tą maszyną

czy mi się cos nie pomieszało? zdaje mi się że ty masz już taką maszynę na holu?

 

Hej Vice Prezesko:lol2:

Nic Ci się nie pomieszało kochana, jedną mam, ale co to jest dla takiej maniaczki staroci jak ja?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

 

Zawsze myślałam o ciemnym orzechu na meble .Jak zobaczyłam próbki kolorów to orzech 4 wydawał mi się za jasny .

Twoje meble nie wyglądają na jasne , mają głęboki piękny kolor .

Może ta próbka taka była :confused: muszę zobaczyć krzesło w takim wybarwieniu :)

 

Kolor zasłon powinien być idealny do moich wnętrz :)

Chociaż na próbniku kusił mnie taki jak masz w sypialni :)

 

Pomysł z maszyną fajny :) u mojej Mamy taka maszyna stoi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka wieczorową godzinką zostawiam :bye: :hug:

Pozwolili mi wreszcie poleżeć samej w pokoju :lol2:

to po wątkach moge pobiegać :lol:

 

Siedzi mi ta Twoja maszyna w głowie:rolleyes:

 

Hej Aguś, kuruj się koniecznie:hug:

No maszyna też mi chodzi:lol: Ma fajny blacik, nie?:wiggle:

Miłego weekendu:bye:

 

 

aga,

a mój Singer to do dnia dzisiejszego maszyna do szycia.

 

Resztę napisałam u mnie :D:hug:

 

Aaa no jak maszyna, to najlepiej tak Amtluś:wiggle: u mnie na nic by się zdała, dlatego jest stolik:lol:

 

 

a to dobrze zapamiętałam ;)

 

pewnie jeśli tylko ci się podoba to czemu nie

pomysł bardzo orginalny:wiggle:

 

Dzięki Karolka:wiggle:Tylko gdzie taką znaleźć?:confused:

 

 

Agawi,

 

Wrzucę u siebie wstępny projekt szafy-bieliźniarki do sypialni i szafy do holu. Ciekawa jestem Twojej opinii.

Widziałam, widziałam:wiggle:

 

 

Aga

 

Zawsze myślałam o ciemnym orzechu na meble .Jak zobaczyłam próbki kolorów to orzech 4 wydawał mi się za jasny .

Twoje meble nie wyglądają na jasne , mają głęboki piękny kolor .

Może ta próbka taka była :confused: muszę zobaczyć krzesło w takim wybarwieniu :)

 

Kolor zasłon powinien być idealny do moich wnętrz :)

Chociaż na próbniku kusił mnie taki jak masz w sypialni :)

 

Pomysł z maszyną fajny :) u mojej Mamy taka maszyna stoi .

 

Joasiu już Ci mówię dlaczego kolor na próbkach okazał się inny. W Radomsku próbki są robione na sklejkach i są znacznie jaśniejsze.

Na litym drewnie kolor będzie ciemniejszy, dlatego uważaj z tym wenge, żeby nie wyszedł Ci czarny;)

Moje krzesła są na 100% w kolorze orzech4:wiggle:

Pochwal się koniecznie zasłonami, ja już będą:popcorn:

 

Pomysł na toaletke ciekawy ,ale raczej widziałabym ja we wnetrzach sielskich ,rustykalnych...;)

 

Beatko może i tak, ale widziałam takie stoliki w rożnych wnętrzach i wyglądały ciekawie:rolleyes:

 

 

Czesc Agus :D :hug:

 

Hej Kasiu:hug:Miłego weekendu:bye:

 

 

Aga,

 

Dzień dobry w piątek - weekendu początek :bye: :p

 

Pięknie zrymowane Illu:wiggle:

 

:bye: :bye: :bye:

Ciao Maju :bye::bye:

 

 

Cześć Aga:bye:

Pomysł na toaletkę fajny, tylko nie bardzo ją widzę w Twojej sypialni:no::no:

Żyrandol jak chcesz, to obfocę i wkleję po weekendzie, ok? Bo nie wyszperałam ciekawej fotki...

Buziaki:hug:

 

Hej yuczko:bye:

 

masz rację, do resszty domu pasuje taka toaletka, ale sypialnia jest za bardzo glamour u mnie...

Odnośnie zyrandola to napisałam u Ciebie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pochwale się zasłonkami , jak tylko będą :lol:

 

Zastanawiam się ile cm powinna być podłożona zasłona od dołu ?

Pani w sklepie sugerowała 10cm wydawało mi się ,że za dużo ale może miała rację ;)

 

Ale z tym kolorem krzeseł dzwoniłam do fabryki dwa razy ,żeby się dopytać :sick:

 

Dzięki Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pochwale się zasłonkami , jak tylko będą :lol:

To ja już czekam:popcorn::popcorn:

 

 

Zastanawiam się ile cm powinna być podłożona zasłona od dołu ?

Pani w sklepie sugerowała 10cm wydawało mi się ,że za dużo ale może miała rację ;)

To nie ma znaczenia:no: U mnie jest minimalnie, to chciałam leżące i beli już nie starczyło z długości:lol2:

Jak masz dłużej podwinięte, to po prostu masz zapas i możesz sobie w przyszłości podłużyć;)

 

Ale z tym kolorem krzeseł dzwoniłam do fabryki dwa razy ,żeby się dopytać :sick:

 

Dzięki Aga

 

Nie ma za co Joasiu. Ja wiem, ze w tym Radomsku są mało komunikatywni:sick:

Próbuj, ale jakby co to jak wygląda orzech 4 już wiesz:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...