Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agawi, przypomniała mi się scenka z serialu "Rodzina zastępcza",

w której Alutka przekonywała panią Krysię, że ona musi zacząć wydawać na siebie potężne sumy,

żeby jej mąż miał motywację do pracy.

Bo jeśli ona nie wydaje...to on motywacji do zarabiania nie ma. No!

Dlatego ja Cię rozumiem...biblioteczka, potem kredens do jadalni, potem ogród zimowy...basen, korty tenisowe...motywacja musi być,

żeby się Szanowny nie rozleniwił ;)

Pozdrowienia z krainy żubra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie sie zapowiada biblioteczka:yes::D

Cieszę się Aneciu, że tak myślisz. :D a jak wyjdzie, to poczekamy-zobaczymy:yes:

 

No dobra, u Zuzki solniczki a u Ciebie meeeeeeeeeeeeble i to jakie :bash: jeden piękniejszy od drugiego

 

Oj Gosiu, u mnie to na razie inspiracja. Co z tego wyjdzie, to się wkrótce okaże.:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ,widzę ,że się bibioteczka"kroi":wiggle:fajnie się zapowiada!a te boczne części będą zakryte.tak?ciekawa jestem ceny..siostra mnie zobowiązała ,aby zamówić Jej kredens na wzór mojego z jadalni..ten mój miejscowy stolarz krzyknął 9 tys....już sama nie wiem czy to jest dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim długim czasie pogubiłam się - gdzie ta biblioteka stanie, ile ma przestrzeni wokół?

 

Gosiu biblioteka idzie do gabinetu- pokój ma 10 m2, ale oprócz niej będzie tam już tylko biurko i fotelik, więc damy radę:yes:

 

 

Aga, inspiracja niczego sobie. Po Twoich zmianach będzie rewelacja.

A na jaki kolor się w końcu zdecydowaliście? Jasny?

Tak Aniu, biblioteka będzie biała, a biurko czarne:D

 

 

Witam Koleżankę.

 

Myślałam, że kolor biblioteczki postanowiony i ze ma być bielona?

 

Agawi, serwujesz nam niepełne informacje :no:

 

:popcorn:

 

No przeca nic nie zmieniłam Illu i będzie biała:yes: Raczej bez przecierek.

 

Aga ,widzę ,że się bibioteczka"kroi":wiggle:fajnie się zapowiada!a te boczne części będą zakryte.tak?ciekawa jestem ceny..siostra mnie zobowiązała ,aby zamówić Jej kredens na wzór mojego z jadalni..ten mój miejscowy stolarz krzyknął 9 tys....już sama nie wiem czy to jest dużo?

 

Hej Beatko

tak, te części boczne będą zakryte na rożne gabinetowe rupiecie:D Moim zdaniem 9 tys za kredens to sporo, tym bardziej jak piszesz, ze jest to lokalna cena. Przypomina bardziej warszawską:eek: Zaraz skrobnę Ci privka i może pomogę podjąć decyzję.:)

 

Widzę, że znów na pełnych obrotach z wykańczaniem :).

O to ja potrzymam kciuki by cena była znośna.

Pięknie się zapowiada :yes:.

 

Dzięki Dailo za odwiedzinki, a co u Ciebie?:)

 

Agulka, a czy biurko też już zamówiłaś ?

Ja dostałam namiar na stolarza z okolic Lublina i może wreszcie ruszę z tematem :D

 

Martuś biurka jeszcze nie wyceniam, bo pewnie majątku nie będzie kosztowało. Najważniejsza jest biblioteka.

Ale co do biurka to koloru nie zmieniałam-będzie czarne- i tu się boję, bo nie każdy stolarz chce robić taki kolor...:(trzymam kciukasy za Twoje:)

 

 

Aga

piękne, piękne, pięęęęękne.... biblioteki i uwielbiam taki kolor meblihttp://forum.barcis.pl/images/smilies/zauroczona.gif

 

Hej vesi,

 

kolorek będzie chyba biały, ale masz rację ten z inspiracji też jest niczego sobie:yes:

 

Na biblioteczkę się zgadzam w 100% :yes:;););)

Dzięki kochana:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uzupełniając temat gabinetu biurko będzie czarne, takie jak na focie, którą kiedyś już pokazywałam.:yes:

Nie wiem tylko czy robić toczone czy proste nogi?http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif

I w ogóle układ na tej inspiracji jest dokładnie jak u nas- biblioteka będzie po lewej stronie, biurko częściowo pod oknem. Z małą róznicą- nasz gabinet jest troszkę szerszy:)

 

 

 

 

 

http://images43.fotosik.pl/1725/9b8f3f0baf548d8f.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/1932/4dc9db326b9bf17e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie ciesze że ty pierwsza ugryzłaś ten temat

 

Aga

a jaki będzie fotel?

stlizowany?

biurko z inspiracji jest piękne:yes:

ale chyba zrobiłabym proste giry co by troszkę przełamać

 

w końcu takie małe pomieszczenie a ty tam na wrzucasz mocno stylizowane mebelki to może byc za dużo

choć ciężko mi to ocenić nie znam się ;)

może zacznij od biblioteki zobaczycie czy nie przytłacza

wtedy łatwiej będzie podjać decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie ciesze że ty pierwsza ugryzłaś ten temat

A ja nie:p:lol2: Tak naprawdę, to Marjelka już dawno zaczęła, bo ma przecież pięęęknę bibliotekę:yes:

 

 

Aga

a jaki będzie fotel?

stlizowany?

 

Karolka jeszcze nie wiem- na pewno klasyczny, ale bez ozdobników.

biurko z inspiracji jest piękne:yes:

ale chyba zrobiłabym proste giry co by troszkę przełamać

 

w końcu takie małe pomieszczenie a ty tam na wrzucasz mocno stylizowane mebelki to może byc za dużo

choć ciężko mi to ocenić nie znam się ;)

może zacznij od biblioteki zobaczycie czy nie przytłacza

wtedy łatwiej będzie podjać decyzje

 

Myślisz, ze proste giry lepsze?:lol2::lol2: No może, może.... też się waham...

Biblioteka raczej nie będzie miała żadnych ozdóbek, tylko koronę- reszta prosta, ale klasyczna.

Pewnie co do biurka zdecyduję w ostatniej chwili, ale będę musiała zamówić wszystko razem, żeby potem nie czekać z kolei na biurko:bash:

 

Dzięki za głosik i rady:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...