Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cena biblioteki faktycznie nie zla:sick:

My kochana wczoraj w 3 zdobylismy gore Torc :D Mieszko wyszedl i zszedl bez problemu :D ja myslalam ze jak wrocimy do domu to padnie ze zmeczenia, a On jeszcze biegal do wieczora:bash: to moje dziecko sie chyba nigdy nie meczy:lol2:

Milego dnia :hug:

 

Kasiu gratulacje :D Dzieci mają niespożytą energię- my tez takie byłyśmy, ale pewnie już nie pamiętamy:lol2:

Ceny gotowych bibliotek przemilczę, za to widziałam kilka świetnych witryn do jadalni:yes:

Wzajemnie miłego dzionka:hug:

 

 

 

Agawi,

 

Miłego dnia. :p:bye:

 

Wzajemnie Illu:hug:

 

 

Hej Aguś !Witam się poniedziałkowo!

Ławeczka cudna ,,fantastycznie wkomponowała się w wiatrołap...:yes:ja teraz rozmyślam nad fotelem do sypialni...

Hej Beatko,

jak tam tańce-hulance?:D

Dzięki za ławeczkę:) a jaki to fotelik chodzi Ci po główce kochana? Wybór jest ogromny, powinnaś coś znaleźć bez problemu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho cena faktycznie niezła :o

Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć coś tańszego :yes:

Też mam nadzieję pysiu:D

 

Agus planujesz witrynke w jadalni? :)

 

:yes::yes: witrynkę albo kredens Kasiu:)

 

Hej Aga,

cena biblioteki :eek: kosmiczna, ale Ty masz zdolnego stolarza, to pewnie machnie Ci taką pikną biblioteczkę w super cenie, a my szczeny będziemy zbierać z podłóg:yes:

 

Vesi, zobaczymy. Nie każdy stolarz chce robić, to co sobie wymyśliłam:evil:

Dlatego oglądamy też te gotowe, ale ceny póki co są mało przyjazne:bash:

Ta szczęka to na wyrost, ale dzięki kochana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, miłego dnia :bye:,

 

Ja też naszukałam się stolarza. Chciałam pożenić jakość i cenę. Jakość udało mi się obronić,, ale z ceną już tak łatwo nie poszło.

Moja biblioteka będzie mnie kosztowała więcej niż planowałam, ale jak się naoglądałam różnych regałów, które tylko z przodu dobrze się prezentowały, albo jak mi stolarze pokazywali z jakiego drewna ich "koledzy po fachu" robią biblioteki, które się rozsychają lub wypaczają, to trochę odpuściłam.

W sumie chyba 4 miesiące szukałam fachowca i nawet jeździłam do nich z Warszawy, do Gdańska, pod Wrocław, pod Zieloną Górę, pod Kraków...

Jedno mogę doradzić. Trzeba pojechać do zakładu i pooglądać rzeczy które są tam produkowane i poczytać na forach.

Bo jakich byś pieniędzy nie chciała przeznaczyć na ten mebel, to szkoda ich na bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aga :) Miłego dnia!

 

Ale masz, moja droga, kosztowny gust ;) Fiu, fiu, 14 tysięcy za bibliotekę :o Poszaleli!

Bałabym się do takiej coś włożyć. Nie wiem, może dywanik przed nią bym położyła i biła pokłony co rano? A potem suchy chleb i woda :lol2:

Na szczęście, jak znam Ciebie znajdziesz coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej Beatko,

jak tam tańce-hulance?:D

Dzięki za ławeczkę:) a jaki to fotelik chodzi Ci po główce kochana? Wybór jest ogromny, powinnaś coś znaleźć bez problemu:D

Wybawiłam się niesamowicie ,co odkupiłam w niedzielę boleścią nóg:yes:ale było naprawdę bardzo przyjemnie w gronie starych znajomych ..fajerwerki ,lampiony....

Do sypialni planuję dać jakiś prosty fotel ,,coś w rodzaju tego u Admet..,, na razie się rozglądam.:yes:

Aga ,a ten stolarz co robił ci szafę w wiatrołapie nie zrobiłby takiej biblioteki?na pewno cena była by rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, miłego dnia :bye:,

 

Ja też naszukałam się stolarza. Chciałam pożenić jakość i cenę. Jakość udało mi się obronić,, ale z ceną już tak łatwo nie poszło.

Moja biblioteka będzie mnie kosztowała więcej niż planowałam, ale jak się naoglądałam różnych regałów, które tylko z przodu dobrze się prezentowały, albo jak mi stolarze pokazywali z jakiego drewna ich "koledzy po fachu" robią biblioteki, które się rozsychają lub wypaczają, to trochę odpuściłam.

W sumie chyba 4 miesiące szukałam fachowca i nawet jeździłam do nich z Warszawy, do Gdańska, pod Wrocław, pod Zieloną Górę, pod Kraków...

Jedno mogę doradzić. Trzeba pojechać do zakładu i pooglądać rzeczy które są tam produkowane i poczytać na forach.

Bo jakich byś pieniędzy nie chciała przeznaczyć na ten mebel, to szkoda ich na bubel.

 

Hej Illu, wzajemnie dzięki:D

Domyślam się ile kosztuje Twoja biblioteka w tej firmie:bash:Wyceniałam tam szafę:sick:

Masz rację, że przywiązujesz wagę do jakości- ja też dlatego tyle czau u mnie wszystko to trwa. Nigdy nie kupuję mebli na chwilę-wolę nie mieć niż mieć byle co:) Dzięki za poradę-mamy taką samą politykę:D

 

 

Cześć Aga :) Miłego dnia!

 

Ale masz, moja droga, kosztowny gust ;) Fiu, fiu, 14 tysięcy za bibliotekę :o Poszaleli!

Bałabym się do takiej coś włożyć. Nie wiem, może dywanik przed nią bym położyła i biła pokłony co rano? A potem suchy chleb i woda :lol2:

Na szczęście, jak znam Ciebie znajdziesz coś tańszego.

 

Hej Aniu Tobie tez miłego :D

Kochana, to, ze tamta kosztowała 14 tys wcale nie oznacza, ze była jakaś super. Sklep musi zarobić na czynsz, pensje pracowników, zysk szefa firmy i stąd taka kosmiczna cena:( Co do suchego chleba to mas rację:lol2::lol2:

Dlatego, aby nie głodować szukam dalej:D

 

 

Wybawiłam się niesamowicie ,co odkupiłam w niedzielę boleścią nóg:yes:ale było naprawdę bardzo przyjemnie w gronie starych znajomych ..fajerwerki ,lampiony....

Do sypialni planuję dać jakiś prosty fotel ,,coś w rodzaju tego u Admet..,, na razie się rozglądam.:yes:

Aga ,a ten stolarz co robił ci szafę w wiatrołapie nie zrobiłby takiej biblioteki?na pewno cena była by rozsądna.

 

Hej Beatko, co tam boleści nóg- raz się żyje:D

 

Masz rację, co do fotela- u Ciebie jakiś prosty będzie pasował:yes: Możę zrób na zamówienie?:)

Beatko biorę tego stolarza pod uwagę, ale jest kilka ale- nie wszystko co chcę jest w stanie mi zrobić- np. ma tylko jeden rodzaj korony, słabo u niego z pilastrami, biurka tez nie pomaluje na czarno. Jeżeli mamy już wydać kasę, to chcę być zadowolona w 100%:yes:

Miłego wieczoru:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz, moja droga, kosztowny gust ;) Fiu, fiu, 14 tysięcy za bibliotekę :o Poszaleli!

Bałabym się do takiej coś włożyć. Nie wiem, może dywanik przed nią bym położyła i biła pokłony co rano? A potem suchy chleb i woda :lol2:

 

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gif

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale masz, moja droga, kosztowny gust ;) Fiu, fiu, 14 tysięcy za bibliotekę :o Poszaleli!

Bałabym się do takiej coś włożyć. Nie wiem, może dywanik przed nią bym położyła i biła pokłony co rano? A potem suchy chleb i woda :lol2:

Na szczęście, jak znam Ciebie znajdziesz coś tańszego.

 

Ale mi poprawilas humor:lol2: normalnie padlam:rotfl:

 

Agus to ja juz nie moge doczekac co za cudenko znajdziesz do jadalni:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdziecie stolarza choćby na krańcu kraju dobrego jakościowo i cenowo to ja o namiar poproszę kiedyś.. bo teraz na pompę zbieramy.. a nie na meble do salonu.. One poczekają.. na kiedyś tam...

Będę musiała zrobić komodę z wersją barku i już wykluła mi się opcja, że barek będzie w.. szufladzie wysuwanej na boolmie.. oraz komoda/szafka pod TV też z szufladami na płytki... ciekawe ile by zaśpiewali...

14000 to ich pogięło.. bardzo..

No nic to.. starszaka w innym kierunku posyłam, ale może młodszy albo kafelki niech kładzie, albo warsztat stolarski.. skłaniam się bardziej do kafelek. albo inny zawód.....

Na chleb zarobi... z niego profesora nie zrobię , i jak widać wracają zawody męskie do łask, jak starzy fachowcy poodchodzili na emeryturę, średnia wieku czy ciut młodsi na zachodzie , a w PL nie ma komu pracować... Nie ma stolarzy, nie ma spawaczy, ślusarzy, tokarzy, szewca.. itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi,

 

Dopiero teraz zwróciłam uwagę na cenę biblioteki - 14 tys. Jak duża jest ta biblioteka?

 

My zamówiliśmy do biblioteki 2 regały, które zostały wycenione następująco:

 

1.Biblioteka półotwarta H 280cm x 210cm x 30cm = 7.600zł

(półotwarta tzn. że do wysokości ok 70 cm w środkowej części będą szuflady a po obu stronach szafki, bez przeszkleń w górnej części)

 

bibl pol otw_1.jpg

 

2.Biblioteka Otwarta H 280cm x 380cm x 30cm = 10.600zł

lub - Biblioteka z 8 szufladami na dole = 12.500zł (tę opcje wybraliśmy)

 

Coś takiego tylko złożona jakby z 8 części:

 

bibl_2.jpgbibl otw_6.jpg

 

Oczywiście, możliwe, że dostaliśmy trochę lepszą cenę, bo zamówiliśmy u nich jeszcze trochę rzeczy, ale taka biblioteczka o której Ty pisałaś została wyceniona na niecałe 8 tys. a nie 14 :mad:

 

No i my je robimy prawie pod sufit wys. 280 cm, nie wiem jaka Ty chciałabyś wysoką.

 

Ty masz do nich rzut kamieniem. Skoro ja mogłam do nich dojechać 3 razy...:yes:

Edytowane przez illusjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/frech/c040.gif

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Też miałam taki ubaw vesi:lol2::lol2::lol2:

 

Czy ich pogięło za bibliotekę 2,5m 14.000:eek:?

Ty chcesz otwartą czy oszkloną ( jak u Darcy)?

Natalko, niestety w warszawskich sklepach są takie ceny:bash: oczywiście wiadomo, ze nie są to zwykłe sklepy, ale w zwykłych nic nie ma:(

Mówisz, ze 14 tys to drogo? W Almi Decor widziałam taką za 23-26000!!!!! :eek::eek:

Nasza będzie częściowo oszklona, a częściowa zakryta frontami. otwartej absolutnie nie chcemy ze względu na kurz.:)

 

Ale mi poprawiłaś humor:lol2: normalnie padlam:rotfl:

 

Agus to ja juz nie moge doczekac co za cudenko znajdziesz do jadalni:popcorn:

 

Kasiu musisz się wstrzymać ociupinkę- najpierw muszę się uporać z tą cholerną biblioteką i biurkiem:bash:

Mam wrażenie, ze z witrynką pójdzie mi już łatwiutko:yes::D

 

Jak już znajdziecie stolarza choćby na krańcu kraju dobrego jakościowo i cenowo to ja o namiar poproszę kiedyś.. bo teraz na pompę zbieramy.. a nie na meble do salonu.. One poczekają.. na kiedyś tam...

Będę musiała zrobić komodę z wersją barku i już wykluła mi się opcja, że barek będzie w.. szufladzie wysuwanej na boolmie.. oraz komoda/szafka pod TV też z szufladami na płytki... ciekawe ile by zaśpiewali...

14000 to ich pogięło.. bardzo..

No nic to.. starszaka w innym kierunku posyłam, ale może młodszy albo kafelki niech kładzie, albo warsztat stolarski.. skłaniam się bardziej do kafelek. albo inny zawód.....

Na chleb zarobi... z niego profesora nie zrobię , i jak widać wracają zawody męskie do łask, jak starzy fachowcy poodchodzili na emeryturę, średnia wieku czy ciut młodsi na zachodzie , a w PL nie ma komu pracować... Nie ma stolarzy, nie ma spawaczy, ślusarzy, tokarzy, szewca.. itd..

 

Hej Arniczko,

 

kochana przeciez Ty mieszkasz w sosnowym zagłębiu:eek: Nie powinnaś mieć najmniejszych trudności ze znalezieniem dobrego stolarza:)

Oczywiście, jeżeli będziesz chciała, to Ci podeślę namiar, jak się w końcu na coś zdecyduję... Ale sobie wymnyśliłaś mebelek:eek::lol2:

Co do zawodów to masz rację- dobrych fachowców ze świecą szukać. Może syn sobie sam coś fajnego wybierze?:D

 

Agawi,

 

Dopiero teraz zwróciłam uwagę na cenę biblioteki - 14 tys. Jak duża jest ta biblioteka?

 

My zamówiliśmy do biblioteki 2 regały, które zostały wycenione następująco:

 

1.Biblioteka półotwarta H 280cm x 210cm x 30cm = 7.600zł

(półotwarta tzn. że do wysokości ok 70 cm w środkowej części będą szuflady a po obu stronach szafki, bez przeszkleń w górnej części)

 

[ATTACH=CONFIG]169655[/ATTACH]

 

2.Biblioteka Otwarta H 280cm x 380cm x 30cm = 10.600zł

lub - Biblioteka z 8 szufladami na dole = 12.500zł (tę opcje wybraliśmy)

 

Coś takiego tylko złożona jakby z 8 części:

 

[ATTACH=CONFIG]169663[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]169664[/ATTACH]

 

Oczywiście, możliwe, że dostaliśmy trochę lepszą cenę, bo zamówiliśmy u nich jeszcze trochę rzeczy, ale taka biblioteczka o której Ty pisałaś została wyceniona na niecałe 8 tys. a nie 14 :mad:

 

No i my je robimy prawie pod sufit wys. 280 cm, nie wiem jaka Ty chciałabyś wysoką.

 

Ty masz do nich rzut kamieniem. Skoro ja mogłam do nich dojechać 3 razy...:yes:

 

Hej Illu,

 

ojej jakie piękne biblioteki wkleiłaś :eek::eek:- dziękuję:hug:

Tą, którą widziałam miała szerokość 290cm wysokości nie pamiętam, ale 280 to ona nie miała. My potrzebujemy 260 x 230. przekonałaś mnie- wyślę zapytanie do Twojej firmy również:yes: Na pewno dostałaś ciut lepsze ceny ze względu na ilość zamawianych przedmiotów.

Zobaczymy ile mi zaśpiewają... Tylko dlaczego piszesz, że mam do nich rzut beretem?:eek: Przecież firma jest z Krakowa, a ja z Wawy...:confused:

 

Nie mogę się napatrzeć- piękne te Twoje biblioteki...http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

 

Witam, przeglądam wątek cały wieczór od 1 strony i już tu zostanę :D Piękna ławeczka i zapowiada się piękna biblioteczka! Pozdrawiam :lol2:

 

Witam Cię serdecznie mojachatka i zapraszamhttp://emoty.blox.pl/resource/th_WelcomeSign.gif Na serio obejrzałaś całą galerię?:eek::eek: Gratuluję:lol2:

Dzięki za ławeczkę. Za bibliotekę nie dziękuję, zeby nie zapeszyć.

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Illu,

 

ojej jakie piękne biblioteki wkleiłaś :eek::eek:- dziękuję:hug:

Tą, którą widziałam miała szerokość 290cm wysokości nie pamiętam, ale 280 to ona nie miała. My potrzebujemy 260 x 230. przekonałaś mnie- wyślę zapytanie do Twojej firmy również:yes: Na pewno dostałaś ciut lepsze ceny ze względu na ilość zamawianych przedmiotów.

Zobaczymy ile mi zaśpiewają... Tylko dlaczego piszesz, że mam do nich rzut beretem?:eek: Przecież firma jest z Krakowa, a ja z Wawy...:confused:

 

Nie mogę się napatrzeć- piękne te Twoje biblioteki...http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

 

Agawi,

 

Możecie mnie z Vesi powiesić nogami do góry, ale ja ciągle mylę Wasze ławeczki i miejsca zamieszkania.

 

Staroć nie radość. W takim razie masz trochę większy rzut beretem...

 

Ta firma ma klientów w W-wie i mogą do Was przyjechać przy okazji pomiaru czy montażu u kogoś innego.

 

Możesz pisząc do nich powołać się na mnie. Jeżeli chcesz wyślę Ci nazwisko na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi,

 

Możecie mnie z Vesi powiesić nogami do góry, ale ja ciągle mylę Wasze ławeczki i miejsca zamieszkania.

Staroć nie radość. W takim razie masz trochę większy rzut beretem...

 

 

Tak bywa czasami:rotfl::rotfl:

spory muszę kupić ten beret:lol2::D

 

Ta firma ma klientów w W-wie i mogą do Was przyjechać przy okazji pomiaru czy montażu u kogoś innego.

 

Możesz pisząc do nich powołać się na mnie. Jeżeli chcesz wyślę Ci nazwisko na priv.

 

Jeżeli można to poproszę:hug:

Jutro im wyślę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...