Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga "wyszedło", pewnie idzie przez Krakau.... :bye:

 

U mnie wrzuciłam jedną tapetę dla Ciebie.:yes:

 

Dzięki kochana za privka:hug:,a tapety pooglądam wieczorkiem,, bo dzisiaj z czasem krucho...:(

 

Inni " normalni " ludzie już dawno urządzeni, a Maja dalej w czarnej dupie :lol2: :lol2: :lol2:

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Aguś[/b] , bardzo zapracowana ???

 

Ja jakoś ogarnąć się nie mogę :bash:

 

Majeczko, no właśnie też nie za bardzo mam czas:bash: Jakoś nie możemy się zgrać. ostatnio jestem wieczorkami:yes:

 

Hej Aguś !Może i ja skorzystam z tej firmy stolarskiej....wiesz ... chodzi mi o ten kredensik dla siostry ..a skoro firma z Krakowa to do Wiednia już rzut beretem.:D

 

Beatko nic nie zaszkodzi Ci wycenić:yes: A namiary masz? W razie czego daj znać, to Ci podam:yes:

Miłego wieczoru:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, proszę o Waszą opinię na temat biurka. Miało być całe czarne, ale luby ostro zaprotestował, ze na takim blacie będą widoczne wszystkie ewentualne rysy po jakimś czasie... Zaczęłam kombinować, bo nie chcę całkowicie zrezygnować z czerni i wymyśliłam, żeby blat zrobić w bardziej naturalnym kolorze dębu, a reszta czarna. Tak mniej więcej wyglądałoby to połączenie kolorów- podobnie jak na tej komodzie

 

http://www.customform.pl/_uploads/thumb//uploadsEDI---WYROBYKomodymuret-bia-czarnszcz3-jpg_770_500_normal_0_1345729014.jpg

 

Jak myślicie, czy to się sprawdzi i na biurku?:rolleyes:

Dla przypomnienia biurko będzie miało mniej więcej taki kształt- oczywiście inne nogi:yes:

 

biurko10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dla mnie osobiście :no:

 

Ja nie lubię łączenia kolorów na meblach ;)

 

Agus moim zdaniem taki blat jak najbardziej pasuje do biurka ktore wybralas:yes: i faktycznie przy czarnym blacie moglo by byc nie ciekawie po jakims czasie:(

 

No to mi doradziłyście:lol2:

Maju- ja też nie przepadam za meblami duo szczególnie w dużej ilości. Ale jeden, chyba nie powinien wyglądać tak źle, co?:)

Kasiu no właśnie też się boję czarnego blatu stąd moje poszukiwania innego koloru. Białego biurka nie chcę:no:

Chyba, ze macie jeszcze jakieś inne pomysły?:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus a cienka tafla szkla na blat biurka?

Nic innego nie przychodzi mi do glowy :(

 

O szkle tez rozmawialiśmy, ale ja nie bardzo lubię :cry:

Albo ojeję to i będę miała porysowane czarne biurko:lol2:

 

Cześć Aguś:hug:

Szczerze mówiąc mnie też nie bardzo się widzi:no:, może jeszcze jakieś inne elementy wpasować w takim samym kolorze jak ten blat:rolleyes:

 

Hej yuczko:hug:

Czyli drugi głosik na nie...:( Wiesz, co można dać w bibliotece ten mały blacik w kolorze blatu biurka:yes: ale wtedy zrobi się wszystko duo...

Chociaż z drugiej strony biblioteka będzie biała, a biurko czarne i ich wspólny element to ten trzeci kolor właśnie...

Do przemyślenia http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Qurczę szczerze mówiąc to nie wiem ... no naprawdę ja jakoś tego nie widzę :no:

 

Wydaje mi się, że to biurko straci na swoim wyglądzie przy takim połączeniu ;)

 

Przypomniało mi się, że u znajomego był cały segment w czerni ( w tym biurko ) i jakoś nie przypominam sobie widocznych na nim rys :yes:

 

A przecież jeśli będzie rysa, to i na brązowym blacie będzie ją widać ;)

 

Maju no też się zastanawiam, czy takie dwu-kolorowe biurko nie wyjdzie pokraczne:(

Co do rys, to pewnie normalnie ich nie byłoby widać, tylko pod światło...

Na brązie rysy widać znacznie mniej, bo to miałby być jasny beż (podobny jak w stoliku kawowym):yes:

 

Mam jeszcze chwilkę na zastanowienie, dzięki za opinię:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szkle tez rozmawialiśmy, ale ja nie bardzo lubię :cry:

Albo ojeję to i będę miała porysowane czarne biurko:lol2:

 

 

 

Hej yuczko:hug:

Czyli drugi głosik na nie...:( Wiesz, co można dać w bibliotece ten mały blacik w kolorze blatu biurka:yes: ale wtedy zrobi się wszystko duo...

Chociaż z drugiej strony biblioteka będzie biała, a biurko czarne i ich wspólny element to ten trzeci kolor właśnie...

Do przemyślenia http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif

 

:no::no::no:

Bardziej chodziło mi o to, żeby to biurko miało więcej elementów w tym kolorze co blat, np. czarne tylko fronty szuflad.... Ale jak tak dłużej myślę to chyba też nie najlepszy pomysł...

Będzie to wyglądało, jakby ktoś zapomniał domalować... Olej to i niech się rysuje czarny blat, ale będzie pięknie przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...