Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś ja głosuję na czarny mat plus drewniany blat (najlepiej delikatnie bielony albo poszarzony) . U mnie w holu jest czarny , matowy sekretarzyk - uwielbiam go ale blatu takiego bym nie chciała bo przede wszystkim kurzy się masakrycznie a dwa zapewne łatwo go porysować a wiadomo, że biurka są mocno eksploatowane :)

pochwal się lampkom koniecznie:yes: Mówiłam, że Twój gabinet będzie "pierwszy" , mój dalej stoi i kwiczy:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus w takim razie wpadne po weekendzie na fotki :D jak po walentynkach? :D

Milego weekendu :hug:

Hej Kasiu, wpadaj kochana, ale fotka będzie raczej tylko jedna:) Walentynki były w tym roku mało walentynkowe, mieliśmy zwariowany dzień i kupę rożnych spraw... Ale odbijemy sobie kiedy indziej:)

Wzajemnie kochana chociaż już jest po, w takim razie udanego tygodnia:hug:

 

 

och, niech nie będzie za późno na głosowanie, zobacz Agnieszko jak wygląda stół w sklepie MG, ten duży czarny ( na FB). Toż to obłęd normalnie, piękno w najwyższej formie.

Błagam zrób drewniany blat na połysk, a reszta czarny mat:yes:

 

Natalko, jeszcze nie jest za późno, bo zamówienie składamy w tym tygodniu:D

Kochana dzięki za podpowiedź:hug: ale u mnie blat w połysku odpada- nie w tym domu:no:Jedyny połysk jaki mogę mieć może być w sypialni, która ma leciutko charakter glamour. U mnie klasyka w starym wydaniu, dlatego mówię nie...

Buziaki:)

 

agawi,

dziękuję za namiary :yes:

Nie ma sprawy :D

 

Aguś zostawiam głos na jasny drewniany blat do biureczka :yes:

Wiesz że u mnie była dyskusja kolorystyczna w sprawie rudej komody :lol2:

I taka opcja chyba najbardziej tez mi pasuje :)

Dalej nie wiem jaki kolor samej komody - ale blat chyba drewniany ;)

 

Buziaki i miłej niedzieli życzę :hug:

Aguś pamiętam dyskusję u Ciebie- sama też byłam za :lol2: Dzięki za głosik- jeżeli stolarz zrobi ładny kolor tego jasnego drewna (lekko przetarty, bielony) to będzie taka właśnie opcja jak u Ciebiehttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/goody.gif

Udanego tygodnia :hug:

 

Aguś ja głosuję na czarny mat plus drewniany blat (najlepiej delikatnie bielony albo poszarzony) . U mnie w holu jest czarny , matowy sekretarzyk - uwielbiam go ale blatu takiego bym nie chciała bo przede wszystkim kurzy się masakrycznie a dwa zapewne łatwo go porysować a wiadomo, że biurka są mocno eksploatowane :)

pochwal się lampkom koniecznie:yes: Mówiłam, że Twój gabinet będzie "pierwszy" , mój dalej stoi i kwiczy:lol2::lol2::lol2:

Hej Anetko, co u Ciebie?:hug:

Myślę dokładnie jak Ty- jeżeli stolarzowi uda się właśnie zrobić taki poszarzały kolorek, to taki będzie:yes:

Czarnego blatu zwyczajnie się boję, chociaż bardzo mi się podoba...

Zaraz wstawię lampkę:D Anetko, ale Ty już masz chociaż gabinetowy kredensik, więc i tak jesteś do przodu:lol2:

 

 

Miłej niedzieli życzę :hug:

 

Wzajemnie kochana:hug:

 

 

Zaraz wstawię fotkę lampki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, wiedziałam, że mnie skręci :rotfl:

Lampa jest jak dla mnie stworzona!

Aga, rób te meble, bo się całości doczekać nie mogę!

 

Dzięki Aniu:hug: i ja Cie bardzo proszę Ty się nie skręcaj, bo masz tyyyle super rzeczy w swoim domku, ze u mnie nie warto:no:

No streszczam się jak mogę z tym zamówieniem:lol2:

 

 

Hej Agawi,

 

Masz moja lampkę. Wielkie dzięki! Podjadę kiedyś do Ciebie przy okazji i ją odbiorę :lol2:

Kochana zapraszam serdecznie na kawkę, ale nie po lampkę:D:hug:Chyba, ze lampkę wina:lol2:

 

Dzień dobry Pani :)

Piękna ta lampecka, ale dlaczego tylko jedno zdjęcie, smutno mi :(.

Proszę ładnie o jeszcze :lol:

Dzięki kochana, ale Dailo błagam nie chciej więcej fot:lol2: Zrobiłam kilka ujęć- wszystkie wyglądają tak samo:yes:

No i trudno ją fotografować, bo w tym cholernym chromie wszystko się odbija łącznie z fleszem:bash: Jestem przyzwyczajona do mosiądzu, a nie chromu w polysku:D

 

 

Aga,

lampa jest wystrzałowa a na zaplanowanym biurku będzie się super prezentować - to taka wisienka na torcie :)

 

Mam nadzieję zuzku, mam nadzieję, ze będzie tą wisienką:D Dzięęęęęki :D

 

 

Piękna lampa!!!

 

Ooo Iwonko, a gdzie Ty się podziewasz?:eek: Jak tam przeprowadzka?

Stokrotne dzięki:D

 

Fotel zobaczyłam i od razu o Tobie pomyślałam.

KLIK

Aniu, ale śliczny ten fotelik:eek: i pasowałby jak ulał!!! Dzięki, ze pomyślałaś:hug:

Mam teraz o czym mysleć no i miałabym mebelek zza oceanu:lol2: Mógłby być troszkę tańszy:bash:

 

Lampecka rewelacyjna!!!:wave:

 

Dzięki Kasiulka:hug: A jak Ty się czujesz kochana? Czy wszystko wróciło już do normy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki robię ostatnie szlify w związku z gabinetowym zamówieniem. Wbrew pozorom jest całe mnóstwo szczegółów do omówienia...:sick::sick: A to jaka korona, pilastry, cokół, a to biurko i milion pytań:bash:

Teraz wyniknął temat zawiasów i uchwytów. Firma proponuje zawiasy retro, ale w kolorze starego srebra. Ja myślałam, żeby wszystko już zrobić w chromie-połysku łącznie z gałkami/uchwytami. I teraz sama już nie wiem...

 

Na pewno ustaliłam, ze biurko będzie miało dębowy, bielony blat i proste nogi:yes: kolorek blatu zbliżony do tego ze zdjęć. tylko czy taki wyjdzie?:rolleyes::rolleyes:

 

http://images50.fotosik.pl/1858/d0d7039931a93311med.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/1858/496e217fd2001e5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus mowilam ze blacik bedzie super:cool: ciesze sie ze tak wybralas:D i moim zdaniem stare srebro z chromem sie nie gryzie :)

Co do mojego samopoczucia... od pobytu w szpitalu czuje sie slabsza jak przed ale to normalne bo duzo mi sie naraz uzbieralo chorob i musze dac sobie czas zeby wrocic do formy:) niestety (albo stety :D) nie mam czasu o tym myslec:lol2: mam inne sprawy na glowie wiec luziiiiiiiiiiik:lol2: tylko mnie denerwuje e szybciej sie teraz mecze i musze czesciej odpoczywac:bash:

Edytowane przez *Kasia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...