Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agawi,

 

Myślałam o twoich okuciach i uchwytach i wydaje mi się, że jeżeli chcesz stylizowana bibliotekę, to błyszczący metal będzie się z nią gryzł.

Nie muszą być to kucia retro, ale moim zdaniem powinny być matowe.

 

Pomysł na blat super.

 

Miłego dnia :bye:

 

Illu czytasz w moich myślach:yes: Masz rację- najlepszy mat w starym srebrze. Tylko, ze takich jest mało niestety:bash:

Zaczynam szukać:sick: Nie zdążyłam Ci życzyć miłego dnia, więc dobrej nocki:hug:

 

 

Cieszę się, że fotelik się spodobał :)

Okucia moim zdaniem nie w chromie. Bałabym się, że będzie za dużo błyskotek.

A dlaczego stare srebro miałoby się gryźć z chromem lamp?

Aniu, masz rację, stare srebro nie będzie się gryzło.

Ja tez nie przepadam za błyszczącym chromem.. Gdyby nie lampa i żyrandol, to najchętniej wszystko zrobiłabym w patynowanym mosiądzu...:yes:

A tak wkopałam się i pewnie się naszukam jak ta głupia, zanim coś znajdę:bash:

 

Piękny kolorek blatu :)

Dzięki pysiu:)

Śliczny kolor blatu, ach..... szkoda, że całego biurka nie chcesz w takim wybarwieniu:wink:

lampecka też och i ach...:wiggle:

 

ide pokimać, bo wypiłam teraz herbatke i od razu klapki na oczach mi opadają, wrócę później;-)

Vesi, cale bielone biurko byłoby moim zdaniem mało charakterne:lol2: Ale nic straconego, może zrobię sobie taką witrynę do salonu?:cool:

Też lubię ten kolorek:yes: Dzięki za lampeckę:hug:

A czemu to po herbatce powieki Ci opadają?:eek: Czyżby była to herbatka z prądem?:lol2:

 

Aga , moim zdaniem do tej stylizowanej biblioteki pasuje tylko stare srebro:yes:albo spatynowany mosiądz.Pojedyncze elementy wystroju w chromie absolutnie nie będą się gryzły:yes:a kolor blatu cudny ,uwielbiam taki..tylko żadnemu mojemu stolarzowi nie udało się go uzyskać .:(

 

Hej Beatko,

dzięki za opinię.:)Najchętniej poszłabym w mosiądz... ale musiałabym pomieszać kolory metali w tak małym pomieszczeniu i tego się boję:(

Nie strasz mnie kochana z tym blatem- może mojemu sie uda?:D Bo jak nie, to będę żałować, ze nie zrobiłam czarnego...:bash:

Buziaki:D

 

Agus mowilam ze blacik bedzie super:cool: ciesze sie ze tak wybralas:D i moim zdaniem stare srebro z chromem sie nie gryzie :)

Co do mojego samopoczucia... od pobytu w szpitalu czuje sie slabsza jak przed ale to normalne bo duzo mi sie naraz uzbieralo chorob i musze dac sobie czas zeby wrocic do formy:) niestety (albo stety :D) nie mam czasu o tym myslec:lol2: mam inne sprawy na glowie wiec luziiiiiiiiiiik:lol2: tylko mnie denerwuje e szybciej sie teraz mecze i musze czesciej odpoczywac:bash:

 

Cieszę się Kasiu, ze Ci lepiej:hug: Jesteś młoda, więc na pewno powrócisz do pełni sił, cierpliwości:)

Dzięki za uchwytową oipnię- wiedzę, ze wszystkie jesteśmy zgodne:yes::D Blaciku się boje jak diabli-czy wyjdzie- w razie czego zamalujemy na czarno:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga, trochę mnie nie było, ale widzę, że podjęłaś dobrą decyzję w kwestii blatu :) Podoba mi się ten pomysł na bielenie :yes:

 

Fajnie, ze już jesteś Dropko:wiggle:

Blatowa decyzja musi być dobra, bo podjęła się z Waszą pomocą:yes: Teraz czekamy na efekty:D

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus dzisiaj przeszukalam Twoj watek poniewaz chcialam znalezc zdjecia kuchni :D jestes jedna z nie wielu osob na forum ktora ma brazowa kuchnie, a ja wlasnie potrzebuje inspiracji z taka kuchnia:cool:

Czekam na tel z cena domu ktory nam sie podoba i tam jest wlasnie brazowa kuchnia:) ten domek jest nowy i raczej nie bedziemy zmieniac kuchni przez jakis czas wiec chialabym ja dodatkami, listwami sufitowymi itp zrobic choc troche w moim stylu :)

Twoja kuchnia mnie zachwyca i mam nadzieje ze kiedys bede miala rownie ladna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wkopałaś Aguś:hug:

 

pamiętasz, jak kiedyś MagdaZZZ zrobiła wykład o połączeniu złota i srebra?:lol2: Że się da, że ładnie itd. Ja wtedy w domu miałam wszyściuteńko w patynowanym mosiądzu. I chcąc kupić dekoracje napotykałam się głównie na srebro i chrom. Po tym wykładzie kupiłam parę rzeczy w chromie i o dziwo, nie gryzły się z innymi detalami. Nic a nic, a dodały lekkości:yes:

 

Tak więc głowa do góry i łącz te metale:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki teraz za stolarza, niech wykona najpiękniejszy pobielony blat do biureczka http://emoty.blox.pl/resource/kciuki.gif:D

Dzięki vesi:hug:Obym się nie rozczarowała tylko...:(

 

Aguś ,Ty masz szczęście ,więc na pewno będzie tak jak sobie wymyśliłaś :D

U mnie właśnie zaczyna się czarna seria...tv zaczyna się chrzanić ...:mad:

a kiedy mamy oczekiwać na prezentację mebli?:D

 

Oj Beatko, zaraz szczęście:D Ty tez masz:yes: co Ty mówisz, przecież Wasze tv jest nowiusieńkie:eek: Macie chyba jeszcze gwarancję, co?

Zaraz napiszę kiedy będą mebelki:D

 

 

Tez sie przylacze do trzymania kciukow za stolarza :hug:

Dzięki Kasiu:hug:

 

Agus dzisiaj przeszukalam Twoj watek poniewaz chcialam znalezc zdjecia kuchni :D jestes jedna z nie wielu osob na forum ktora ma brazowa kuchnie, a ja wlasnie potrzebuje inspiracji z taka kuchnia:cool:

Czekam na tel z cena domu ktory nam sie podoba i tam jest wlasnie brazowa kuchnia:) ten domek jest nowy i raczej nie bedziemy zmieniac kuchni przez jakis czas wiec chialabym ja dodatkami, listwami sufitowymi itp zrobic choc troche w moim stylu :)

Twoja kuchnia mnie zachwyca i mam nadzieje ze kiedys bede miala rownie ladna :D

 

Kasiu bardzo dziękuję:hug:To prawda, teraz mam kuchnię w kolorze orzecha, co wcale nie znaczy, ze biale mi się nie podobają. Tylko uważam, że białe kuchnie powinny być spoer z wyspą na środku... w tym domu zaplanowałam wystrój lekko rustykalny, stąd wybór na brązy i moiądz. Kto wie jak urządzę następny domek?:lol2: A Wy przymierzacie się do kupna czy wynakmu? Ale jestem ciekawa jak wygląda:popcorn:

Może założysz galerię i będziesz nam pokazywać, co?:D Alno u mnie, proszęęęęę:hug:

 

 

Aga,

 

Trzymam kciuki za stolarza [ATTACH=CONFIG]171831[/ATTACH]

 

Mam tez prośbę. Jeżeli uda Ci się znaleźć fajne uchwyty w starym srebrze dasz mi znać?

 

Też takich potrzebuję, ale walczę z szafka RTV i nie ma kiedy do niech przysiąść [ATTACH=CONFIG]171833[/ATTACH]

 

Zapomniałam, że szafka musi pomieścić dekoder [ATTACH=CONFIG]171834[/ATTACH]

 

Hej Aniu,

moje wstępne oględziny w necie nie napawają optymizmem w sprawie uchwytów w kolorze starego srebra:(

Mam jedną firmę, w której królują włoskie piękne uchwyty, z przewagą mosiężnych. Zamawiałam tam do szafy w wiatrołapie. Coś ze srebra też się znajdzie. Namiar podrzucę Ci wieczorkiem:yes::D

Dekoder ważna rzecz:D mąż by Ci pewnie nie darował:lol2:

 

Nic się nie wkopałaś Aguś:hug:

 

pamiętasz, jak kiedyś MagdaZZZ zrobiła wykład o połączeniu złota i srebra?:lol2: Że się da, że ładnie itd. Ja wtedy w domu miałam wszyściuteńko w patynowanym mosiądzu. I chcąc kupić dekoracje napotykałam się głównie na srebro i chrom. Po tym wykładzie kupiłam parę rzeczy w chromie i o dziwo, nie gryzły się z innymi detalami. Nic a nic, a dodały lekkości:yes:

 

Tak więc głowa do góry i łącz te metale:D

 

Dzięki Natalko za pociesznie:hug: Tak, pamiętam te połącznia metali i jest to rozwiązanie, jeśli nie znajdę nic ciekawego w srebrze.

Masz rację, już się przestaję martwić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, dzisiaj została przelana zaliczka na meble gabinetowehttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/girl_in_love.gifhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/smile1.gifteraz tylko 4-5 tyg oczekiwania...:bash:

Mam nadzieję, że zdążą przed Wielkanocą, bo nie będę chciała mieć bałaganu na 3 dni przed Świętami... Wtedy trzeba będzie przełożyć to na zaraz po Świętach... Jest jedna zmiana w wyglądzie biblioteki- zamiast 3 ogromnych szuflad będzie 6 mniejszych, bo stolarz powiedział, ze szuflada, która ma 120 cm szerokości po załadowaniu może się załamać lub będzie po prostu za ciężka...:( Woleliśmy nie ryzykować i robimy 6 mniejszych:yes:

Teraz szukam uchwytów:)

 

Póki co uciekam, wrócę wieczorkiem i Was poodwiedzam:Dszykujcie dla mnie wieczornego drineczka http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/pijak2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co uciekam, wrócę wieczorkiem i Was poodwiedzam:Dszykujcie dla mnie wieczornego drineczka http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/pijak2.gif

 

zapraszam na Bombardino,

nie zwlekaj Aga, bo pół przywiezionej butelki już wychłeptane ;)

I bitą śmietanę mam i płatki czekoladowe i słomkę,

tylko szklanki trochę nie teges.

Muszę wrócić do Italii po oryginały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, kupujesz gotowe Bombardino,

wlewasz do szklanki wąskiej na dole szerokiej na górze,

podgrzewasz (w mikrofali), na to bita śmietana i wiórki czekoladowe.

Nie trzeba mieszać składników.

W barach też robią z gotowca, przynajmniej w tych, w których byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytalam o tym drineczku to chce go juz teraz miec, a tutaj suszaaaaa:bash: ja uwielbiam dark rum z cola :cool:

Agus chemy kupic dom tutaj i jestesmy zainteresowani szczegolnie jednym (chociaz jest jeszcze jeden lepszy ale za daleko od centrum :() i teraz czekam na telefon z cena tego domu :) watek zaloze dopiero po zakupie:yes: wczesniej nie ma sensu:)

Jak wpadniesz na forum to Ci wkleje na chwile zdjecia tych domkow :hug: i kuchnie o ktorej pisalam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, sprawdziłam skład, jest i mleko i rum.

W propozycji podania, jest wersja z kawą espresso.

Czyli ciepły gotowiec, na to kawa, bita śmietana i wiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no spokojnie.. Przed wyjazdem odwyk.. 2 godzinki. ;)

TARcie przeżyły, Rasie przeżyły, Malcie przeżyły, Markotki przeżyły, Wusia przeżyła, Lidzia przeżyła ..inni przeżyli.. to i Wy przeżyjecie..

A duszonki znasz??? Na forumie to u mnie najlepsze ;)

 

Aga.. Ty wiesz.. do mnie po drodze.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...