Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Witam Drogie Panie,

A co to za pijaństwo?http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gif A prawda, zapomniałam- sama przecież prosiłam o drineczkahttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/blush.gif

Tolu dzięki za Bombardino :hug: a Arniczce za ponowne zaproszenie:hug:

 

Kasiu, jestem- wklejaj fotki kochana:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agus drineczka biore kolorowego :cool: gratuluje 600:hug:

I wklejam Ci linka do domu tam jest kilka zdjec z tego domu:) Pozniej usune link :)

 

Kasiu dziękuję:hug: Lecę oglądaćhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/goody.gif

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu naprawdę piękny domek:jawdrop::jawdrop:

Duuuża kuchnia z jadalnia, przytulny salon, cuuudny kominek:yes:, śliczne kolorki również na zewnątrz.

Będzie jeszcze piękniejszy, jak go udomowisz po swojemu:hug:

A ogródek jakiś tam jest?

 

 

Arniczko dzięki za odwiedzinki, kolorowych snów http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/lazyon2.gif:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu naprawdę piękny domek:jawdrop::jawdrop:

Duuuża kuchnia z jadalnia, przytulny salon, cuuudny kominek:yes:, śliczne kolorki również na zewnątrz.

Będzie jeszcze piękniejszy, jak go udomowisz po swojemu:hug:

A ogródek jakiś tam jest?

 

Agus ogrodek jest maly ale tutaj to standard w domkach w centrum miasteczka. Ja sie juz przyzwyczailam:)

Na tym osiedlu jest plac zabaw, a na nastepnej ulicy szkola:)

Wiadomo ze lepiej robic wszystko w domu od poczatku po swojemu ale tutaj na budowe nie mamy szans (ceny ziemi to koszmar) wiec chcemy kupic gotowy dom i powoli zmieniac cos co nam nie pasuje...

Jak np w tym co Ci pokazalam lampy wylecialy by w pierwszej kolejnosci bo mi sie nie podobaja :D

Edytowane przez *Kasia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ten drugi, to troszkę inna bajka, bo jest wolnostojący, tak? No i ma wielki ogród= dużo czasu i pracy.:(

Chociaż architektonicznie od tamtego nie odbiega...A na pewno jest za daleko?

A wolałabyś ten drugi ze względu na wielkość, czy po prostu bardziej Ci się podoba?

 

Kasiu, którego nie kupicie, wiadomo, ze powolutku będziesz sobie coś tam zmieniała zgodne ze swoim gustem. To jest nieuniknione w w ukończonych już wnętrzach. Najważniejsze, ze będziecie razem i na swoim:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi ma 30 arow dzialki:) z Wygladu podobaja mi sie obydwa ale ten drugi jest oddalony od centrum, placu zabaw, sklepow itp okolo 6km a to za daleko:( Tam nie ma nawet jak pojsc na spacer bo nie ma gdzie.

Ten pierwszy dla nas bedzie lepszym wyjsciem, a wnetrza dopiescimy po swojemu i bedzie ok :) tylko jeszcze cena musi byc dobra:bash: ja juz chce przyszly tydzien:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu no właśnie chciałam napisać, ze ten pierwszy jest pewnie bliżej cywilizacji, co jest ogromnie ważne.

Ludzie u nas kupują tanie działki i wyprowadzają się 50 km od granicy miasta, nie zdając sobie sprawy jak potem będzie wyglądało ich życie...

Bez samochodu ani rusz, dziecko same ani rusz, wszędzie daleko, codzienne dojazdy zajmują im 4 godz, a zimą to i jeszcze ich zasypie...:sick: A i tych działek nie są wstanie później i obrobić i mieszkają latami w ugorze... Smutna prawda, ale prawdziwa. Rzadko kto mierzy swoje siły na zamiary i ma wyobraźnię...

 

My też postawiliśmy na bliskość miasta, chociaż graniczymy z Mazowieckim Parkiem i jest super. Wszędzie blisko, a zielono- jedyna cena to nie za duża, miejska działka, ale większej to bym nie chciała obrabiać. To złodziej czasu i pieniędzy, więc w sumie jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru.:yes:

 

Trzymam kciuki za bardzo dobrą cenę:hug:a o udomowianie się wcale nie martwię, bo wiem, ze stworzysz cudne wnętrza:D

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus dlatego wlasnie ten dom nam sie podoba:yes: dodatkowo jak dla nas jest wystarczajacy poniewaz na dole ma hol, salon, kuchnie z jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, sypialnie, wc, a na pierwszym pietrze 3 sypialnie i 2 lazienki wiec super :cool:

Napisze jak cos sie dowiem o nim wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus dlatego wlasnie ten dom nam sie podoba:yes: dodatkowo jak dla nas jest wystarczajacy poniewaz na dole ma hol, salon, kuchnie z jadalnia, pomieszczenie gospodarcze, sypialnie, wc, a na pierwszym pietrze 3 sypialnie i 2 lazienki wiec super :cool:

Napisze jak cos sie dowiem o nim wiecej :)

 

Kasiu z tego co piszesz, domek ma wystarczającą ilość pomieszczeń:yes: U nas też są 3 sypialnie, tylko jadalnia oddzielnie.

Więcej do szczęścia mi nie potrzeba, myślę, ze Wam również taki wystarczy:D

Oby tylko cena była dobra:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...