Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

A ja zamiast szukać i kupować krzesło, to kupiłam dwie pary bitów i przymierzam się do trzeciej:lol2:

Sprawa krzesełka nadal otwarta, my wybieramy się w nadchodzący weekend na rundę po sklepach wnętrzarskich- może coś wpadnie w łapki:cool:

Miłego tygodnia Wam życzę dziewczynki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agus sprawa z domkiem dalej w toku niestety :( cena nie ustalona dalej :( ja caly czas ogladam ogloszenia ale nic ciekawego nie ma....

Mamy czas wiec chcemy kupic cos co bedzie nam odpowiadalo, a nie brac pierwszego z brzegu dlatego to moze trwac nawet kilka miesiecy:bash:

Pogoda w tym tygodniu ma nas zaskoczyc pieknym sloneczkiem wiec ja jestem szczesliwa z tego powodu i mam nadzieje ze sloneczko do Was tez przyjdzie :hug:

Moze zdjecia butaskow? :D:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast szukać i kupować krzesło, to kupiłam dwie pary bitów i przymierzam się do trzeciej:lol2:

Siedzę i dumam jakie bity Aga kupiła :rolleyes:

A tu o buty pewnie chodzi.

Nie ma to jak baba informatyk, z naciskiem na informatyk :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Aguś chyba będzie najlepiej, na żywo zobaczyć :yes:

Pewnie, że lepiej Natalko:yes: tylko czy się to uda?:(

 

 

Agus sprawa z domkiem dalej w toku niestety :( cena nie ustalona dalej :( ja caly czas ogladam ogloszenia ale nic ciekawego nie ma....

Mamy czas wiec chcemy kupic cos co bedzie nam odpowiadalo, a nie brac pierwszego z brzegu dlatego to moze trwac nawet kilka miesiecy:bash:

Pogoda w tym tygodniu ma nas zaskoczyc pieknym sloneczkiem wiec ja jestem szczesliwa z tego powodu i mam nadzieje ze sloneczko do Was tez przyjdzie :hug:

Moze zdjecia butaskow? :D:cool:

 

Hej Kasiu, no to szkoda, ze nadal nic nie wiadomo...:( ale może brak informacji, to dobry znak?:D Masz rację, jeżeli nie musicie, to się nie śpieszcie- co nagle to po diable.

Dzięki za słoneczko przyda się:hug: u nas cieplej, ale nadal ponuro...:(

Butasków nie będą wklejać, bo to by oznaczało, ze mój wątek wnętrzarski schodzi na psy:lol2::lol2:

 

Siedzę i dumam jakie bity Aga kupiła :rolleyes:

A tu o buty pewnie chodzi.

Nie ma to jak baba informatyk, z naciskiem na informatyk :rotfl:

 

Ania,

 

Ja nie informatyk, ale też cicho siedzę, bo skoro wszyscy wiedzą o co chodzi, to może jak jakaś ciemna jestem... :eek:

 

Ooo patrzcie je- jakie szczególantki się znalzały:P:PI obie Anie:lol2: Czlowiek w pośpiechu literówkę strzeli - wielkie mi co:lol2::lol2:

No pewnie, że nie że nie kupiłam żadnych bitów:rotfl:tylko dwie pary BUTÓW:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fotka buta? :eek:

 

:popcorn:

 

Aniu, no właśnie pisałam, ze nie wstawiam, bo to oznaczałoby, ze wątek schodzi na psy:lol2:

Powiem tylko, ze obie pary są w kolorach szarości- jedne zamszowe botki wiosenne TH, a drugie sportowe pantofle- lakierowane:yes:

Teraz czekam na wiosnęhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/spring/smileys-spring-772311.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, no właśnie pisałam, ze nie wstawiam, bo to oznaczałoby, ze wątek schodzi na psy:lol2:

Powiem tylko, ze obie pary są w kolorach szarości- jedne zamszowe botki wiosenne TH, a drugie sportowe pantofle- lakierowane:yes:

Teraz czekam na wiosnęhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/spring/smileys-spring-772311.gif

 

 

 

Dawaj foty

:Dopis nie wystarczy oj nie nie :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki- o matko co tutaj się dzieje?:jawdrop::lol2:

Ale jesteście dupotrujki:hug::lol2: Nie robiłam żadnych fot przeca. Zaraz spróbuję odszukać coś ze stron producentów:yes:

Illu-nie trafiłaś ze swoimi typami, bo ja szpilek na co-dzień nie noszę:no: ani trampek.Jedynie koturny lub płaskie. Nowe nabytki są właśnie na kauczukowych koturnach:D

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...