Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja sobie też bity kupiłam dzisiaj.. z camela.. lakierowana skórka ale na płaściutkim...

No i torebka wreszcie przyszła..

Uff.. mam wreszcie z czapki chociaż jedną eligancką do ręki.. ale nie wiem czy będę ją lubiła.. Ja zwykle na ramieniu noszę.. ale czasami niezbędna jest do ręki..

 

Te z Tomiego mi się podobują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, zamiast krzesełka są butki, bardzo fajne te za-mszowe (kto widział Job-a, ten wie o co chodzi):lol2:

serio: piękne szare butki:yes:

,,Nie za swoje ,,:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Phi, wypraszam sobiehttp://forum.onlinecenter.pl/images/smilies/icon_foch.gifhttp://forum.onlinecenter.pl/images/smilies/icon_foch.gif Waryjatki:rotfl:

Dzięki vesi:hug:

 

Ja sobie też bity kupiłam dzisiaj.. z camela.. lakierowana skórka ale na płaściutkim...

No i torebka wreszcie przyszła..

Uff.. mam wreszcie z czapki chociaż jedną eligancką do ręki.. ale nie wiem czy będę ją lubiła.. Ja zwykle na ramieniu noszę.. ale czasami niezbędna jest do ręki..

 

Te z Tomiego mi się podobują :)

 

Dzięki Arniczko, byłam u Ciebie ale fot nie widziałam:mad:

Torebek trzeba mieć wiele- przydają się takie i do ręki i na ramię:yes: Ja do ręki rzadko nosze, bo lubię mieć wolne ręce:D

Ostatnio zrobiłam się taka wygodna i noszę swoją jak listonoszkę:cool: Co a wygoda:)

 

Agus buciki super :yes: ale ja nie moge sie przekonac do koturnow:( u kogos mi sie podobaja, a na mojej nodze :sick::(

Arniko a gdzie Twoje zdobycze? :D

 

Dzięki Kasiu:hug:Ja lubię koturny, bo są mega wygodne.A w spodniach też źle wyglądasz? Ja lubię opcję z wąskimi spodniami właśnie:yes:

 

Jedne już chodziłam i w wiatrołapie, torebka w sypialni.. śpi i jest niezamieszkała jeszcze..

Wiolu, to ją obudź:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra specjalnie dla Was fotki ze stron producentów- obie pary są świetnie wyprofilowane i mega wygodne. Mówię to Wam ja- specjalistka od koturn:lol2::lol2: W botkach już chodzę- są właśnie na teraz lub jesień:)

 

[ATTACH=CONFIG]173041[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173042[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173043[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173044[/ATTACH]

 

Agawi, bardzo mi się podobają.

 

Jakiś czas temu lekarz zalecił mi noszenie szpilek tylko okazjonalnie, że jak koniecznie chcę nosić wyższe buty to niech to bedą koturny.

 

Więc trochę z początku z musu a teraz już z przekonania jestem ich wielbicielką.

 

Super są. Może i ja pochodzę za butami?

 

Zimą nie mam kłopotu - oficerki i obcasy tylko na wyjścia, a na co dzień UGGi albo EMU.

Broniłam się przed nimi chyba ze 3 lata, a po każdym chociażby półgodzinnym spacerze zimą wracałam do domu i ryczałam, że mi stopy odmarzają. Nic nie pomagało, ani ocieplacze, ani wkładki czy 2 pary skarpet.

 

Niskie krążenie...

 

I w końcu K mi kupił UGGi w Monachium, nie miałam jak oddać i zaczęłam w nich chodzić. :yes:

Teraz nie wyobrażam sobie na zimę innych butów i mam w nosie walory estetyczne, ale już mi się trochę nudzą, wiec wiosna mogłaby w końcu przyjść.

Jutro będę w Arkadii i Złotych Tarasach to sobie zrobię "badanie rynku"... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Illu:D Teraz jest mega dużo przecen, więc się spiesz. W Arkadii lub Tarasach na pewno coś wynajdziesz:yes:

UGGi mówisz? Ja nie przepadam za tego typu obuwiem, ale na pewno są ciepłe i wygodne, więc jedną parkę można sobie strzelić:lol2:

Ja koturny też uwielbiam i to o różnej wysokości. Nie przepadam za to za balerinami, które przeważnie mają cienką podeszwę i wszystko czuć jak się chodzi.:sick: Szpilki noszę tak jak Ty- okazjonalnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś niemożliwa Aniu http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gifhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gifhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gif

Dobry patent, szkoda, że też na to nie wpadłam:lol2: Luby twierdzi, ze mogłabym otworzyć sklep z butamihttp://emoty.blox.pl/resource/glupek.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/glupek.gif

 

Oo właśnie przed chwilką napatoczyłam się na nowy model w doskonałej przecenie z 799 na 319zł:eek: i jaki świetny wiosenny kolorek:yes:

Aż żal nie skorzystać:lol2:

 

Guess.jpg

 

Dobra idę spać- może mi się buty przyśnią:rotfl::rotfl:

Dobrej nockihttp://www.sherv.net/cm/emoticons/sleep/sleeping.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, super butki. Szczególnie te drugie mi się podobają :yes:

Są podobne do moich ;)

Ja tez lubię koturny. W tych mogę chodzić godzinami i wszystko jest ok. Dobrze wyprofilowany but to podstawa.

 

Tylko nie cierpię kupować. Znalezienie buta, który dobrze leży to droga przez mękę.

I chyba dlatego mam 5 par (plus kapcie i adidaski) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aga:D

Dawno nie byłam a tu się sporo działo: i mebelki zaliczkowane i impreza była a teraz buty???

600 stronkę przegapiałam, ale na następną imprezką mam nadzieję się załąpać:yes:

Widzę, że biureczko będzie z bielonym blatem- jestem bardzo ciekawa efektu, ale pewnie będzie jak zwykle, będę się zastanawiać jak to możliwe, że wcześniej takie połączenia do mnie nie przemawiały?

Ciekawa jestem na jakie krzesełko ostatecznie się zdecydujesz?

Przypomniałyście mi, ze też powinnam na zakupy wyskoczyć:yes:

Buziaki zostawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

 

to prawda, aż grzech... Muszę mieć jutro oczy szeroko otwarte [ATTACH=CONFIG]173151[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]173152[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173153[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173155[/ATTACH]

 

DOBRANOC :bye::sleep:

 

Heyka Aniu,

no i co obkupiłaś się?:D:lol2:

 

Agusia piękne buciki :cool:

 

Ja z tych chodzących na płaskim obcasie :)

Czekam na okres nie noszenia dzieci na rękach wtedy zacznę szaleć z obcasami :lol2:

 

Miłego dzionka życzę :hug:

 

Hej Aguś:D

no tak przy małych chłopakach-łobuziakach obcasy wykluczone są:lol2:

Odbijesz sobie:yes:

Wzajemnie udanego dzionka:hug:

 

Aga, super butki. Szczególnie te drugie mi się podobają :yes:

Są podobne do moich ;)

Ja tez lubię koturny. W tych mogę chodzić godzinami i wszystko jest ok. Dobrze wyprofilowany but to podstawa.

 

Tylko nie cierpię kupować. Znalezienie buta, który dobrze leży to droga przez mękę.

I chyba dlatego mam 5 par (plus kapcie i adidaski) :oops:

 

Hej Aniu, dzięki:D:hug:

Twoją markę znam, a jakże:lol2: Super masz te koturny i są na pewno mega wygodna.

Ja też nie przepadam za szukaniem butów, a najlepsze kupuję wtedy, kiedy się na nie przypadkowo napatoczę:cool:

Lepiej mieć mniej par, a lepszych i dobrze wyprofilowanych:yes::hug:

 

Cześć Aga:D

Dawno nie byłam a tu się sporo działo: i mebelki zaliczkowane i impreza była a teraz buty???

600 stronkę przegapiałam, ale na następną imprezką mam nadzieję się załąpać:yes:

Widzę, że biureczko będzie z bielonym blatem- jestem bardzo ciekawa efektu, ale pewnie będzie jak zwykle, będę się zastanawiać jak to możliwe, że wcześniej takie połączenia do mnie nie przemawiały?

Ciekawa jestem na jakie krzesełko ostatecznie się zdecydujesz?

Przypomniałyście mi, ze też powinnam na zakupy wyskoczyć:yes:

Buziaki zostawiam:hug:

 

Hello yuczko, no jesteś wreszcie:hug:

No widzisz jakoś temat butowy się wywiązał:D z biureczkiem to zobaczymy- sama jestem pełna obaw i gdyby nie te potencjalne rysy, to byłoby całe czarne... W weekend jakę na poszukiwania krzesełka- jak nic nie znajdziemy to będę szukać w necie...:( Ja tak sobie pomyślę, to większość rzeczy mam z netu lub na zamówienie:lol2:

Miłego dzionka:hug:

 

 

OKi.. wklejam u siebie torebkę...

Byłam, miód i wino piłam, a torebka miodzio:cool::yes::D

 

Agus no fajnie te buciki sobie Kochana kupiłaś. Ja też co koturenki uwielbiają, a grzech się przyznać, ale balerin nie mam żadnej pary.

Można wiedzieć gdzie kupiłaś te szare :)

Całuski :hug:

 

Hej Dailo, a gdzie Ty się podziewasz?:evil::hug:

No to mamy następną amatorkę koturn:lol2: Oczywiście, ze mogę Ci podać namiary na sklep, tylko o które butki Ci chodzi? Bo obie pary są szare:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma na płaskim koturenek...

Po dwóch chłopakach i wiecznie w biegu nie potrafię w ogóle chodzić na jakimkolwiek obcasie czy koturnie,... no chyba, że słupek i to na chwilkę.. Jak mam wielkie wyjście to mam jedne dyżurne z Ryłki i koniec.. w innych nie dam rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...