Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Hej Dailo, a gdzie Ty się podziewasz?:evil::hug:

No to mamy następną amatorkę koturn:lol2: Oczywiście, ze mogę Ci podać namiary na sklep, tylko o które butki Ci chodzi? Bo obie pary są szare:lol2:

 

Oj Aguś trochę pracy i ciągle coś po drodze...

Chodzi mi o te drugie lakierowane czy jak im tam :lol2:

Muszę już zmykać :yes:

Dobranoc :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma na płaskim koturenek...

Po dwóch chłopakach i wiecznie w biegu nie potrafię w ogóle chodzić na jakimkolwiek obcasie czy koturnie,... no chyba, że słupek i to na chwilkę.. Jak mam wielkie wyjście to mam jedne dyżurne z Ryłki i koniec.. w innych nie dam rady..

Arniś, ja też nieobcasowa, ale te w tych moich butkach mogę kilometry robić. One są super wyprofilowane i wygodne. W ogóle nie czuję, że nie są płaskie.

 

Ładną torebkę sobie sprawiłaś.

Co mi przypomina, że moja ma już pięć lat i niedługo chyba dołączy w Krainie Wiecznych Łowów do świnki, z której ją wyprodukowano. I będę musiała iść na zakupy :bash: Znowu :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma na płaskim koturenek...

Po dwóch chłopakach i wiecznie w biegu nie potrafię w ogóle chodzić na jakimkolwiek obcasie czy koturnie,... no chyba, że słupek i to na chwilkę.. Jak mam wielkie wyjście to mam jedne dyżurne z Ryłki i koniec.. w innych nie dam rady..

Wiolu, na płaskim, to już nie koturenka:lol2:

Ale rozumiem Cię- są osoby, które nie mogą nosić obcasów i basta. Nie chcę tutaj robić reklamy, ale zerknij sobie na te butki i firmę- gwarantuję Ci, ze są mega wygodne i poczujesz się w nich jak w kapciach. Mają namiastkę koturny:yes:

 

http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-48188-Polbuty-FLY-LONDON-Pako-P500382004.html

 

Ja bardzo lubie obcasy ale balerinki tez :D i torebki:cool:

Dzisiaj spontanicznie nabylam butaski w tkmaxx, 2 male aniolki, 2 swieczniki i torebke do reki:cool:

Agus ze spodniami nie probowalam koturnow wiec napewno sprawdze :yes:

Arniko torebka super :cool:

 

Kasiu, no to masz typowo kobiece upodobania- buty i torebki:lol2: Ja za torebkami tak średni, ale buty uwielbiam:D

Duże te Twoje zakupy jak na spontan:lol2: Takie są najlepsze:yes: Widać ruch w zakupach- idzie wiosna jak nic:cool:

 

 

Oj Aguś trochę pracy i ciągle coś po drodze...

Chodzi mi o te drugie lakierowane czy jak im tam :lol2:

Muszę już zmykać :yes:

Dobranoc :hug:

 

Dobrze kochana, zaraz Ci podeślę linka:yes: Pracuj sobie, ale o nas nie zapominaj:hug:

 

Co mi przypomina, że moja ma już pięć lat i niedługo chyba dołączy w Krainie Wiecznych Łowów do świnki, z której ją wyprodukowano. I będę musiała iść na zakupy :bash: Znowu :bash:

:lol2::lol2::lol2: Ania za bardzo obrazkowo piszesz, bo się aż oplułam:lol2::lol2::lol2:

 

Widzę, że tu "butowo" się zrobiło :)

 

Ja też kocham koturny - odkąd kupiłam w zeszłym roku śmigam w nich właściwie wszędzie. W lecie wolę coś lżejszego i płaskiego, ale w chłodniejsze dni uwielbiam :yes:

 

Hej Dropko- witaj w koturnowym klubie:D Masz rację- w lecie najlepsze są japonki lub jakieś lekkie sandałki:yes:

Ale póki co za oknem plucha i koturny są jak znalazł:lol:

[ATTACH=CONFIG]173436[/ATTACH]

A to się Ania uśmiała:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałam... fajne Ci one.. co by ciut tańsze były...

Muszę uskładać znowu.. ale sama nie mam pojęcia czy bym w takim obcasowo koturnowo niewysokim obuwiu chodziła????

Ale torebki chce mi się jeszcze...

Narendiklku rozumiem to ZNOWU.. ja chyba też ponad 5 lat torebki sobie nie kupiłam... i przyszedł czas.. najwyższy.. kilka miesięcy w monitorze siedziałam. Mam ochotę na jeszcze coby tylko mnie nie zrujnowała, bo te co są skórzane to jeszcze wyglądają.. ale ileż to kobieta ma chodzić z jedną czy dwoma starymi torebkami chodzić... no ile??

Choć nie powiem wygodne to jest bo wszystko jest pod ręką i nie trzeba przepakowywać..

W końcu już wybudowałam.. no nie...Ile to ja kasy zaoszczędziłam...;)

 

I żeby nie było... ja na modzie się nie znam, na torebkach się nie znam, butów nienawidzą kupować bo mam stopy jak patyczki chude i każdy but mi zlatuje.. oblatam 100 sklepów, i z niczym wracam... najlepsze to baleriny zapinane na pasek z szerokim noskiem, taka cyrklówa.. przynajmniej wygodne...

Ale czasami dziwnie wyglądam w takich butkach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślyczne butki :rolleyes: ja tez lubię koturny. Ja to jestem taka debeściara że kilka dni temu sandałki już kupiłam :rolleyes::popcorn:

Aguś przypomnij mi jaki kształt i wymiar zamówiłaś biurka? Doczytałam że zdecydowałaś na ten dwu kolorowy i dobrze! będzie cudo! masz jakieś podglądowe foto tego biureczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus u nas wiosna caly tydzien :wiggle: sloneczko swieci:wiggle: rewelacja!

Zakupy uwielbiam:rolleyes: i ciesze sie ze M nie marudzi jak cos kupie:rolleyes:

 

Hej Kasiu,

u nas też ciepło:wiggle: Masz szczęście z tym M:lol2:Ja czasami lubię kupować, ale nigdy w tłumie, na szybcika...

 

Pooglądałam... fajne Ci one.. co by ciut tańsze były...

Muszę uskładać znowu.. ale sama nie mam pojęcia czy bym w takim obcasowo koturnowo niewysokim obuwiu chodziła????

Arni, może gdzie indziej są ciut tańsze? Ja Ci dałam pierwszy z brzegu namiar, chociaż sklep znam i sprawdziłam:yes:

Możesz kupić i w razie czego jest możliwość zwrotu. Troszkę się spóźniłaś, bo lepsze ceny na takie modele są zimą.:(

Może znajdziesz coś podobnego w lepszej cenie?:)

 

Dziękuję Kochana za privka :yes:

A bardzo proszę Aniu:D

Ślyczne butki :rolleyes: ja tez lubię koturny. Ja to jestem taka debeściara że kilka dni temu sandałki już kupiłam :rolleyes::popcorn:

Aguś przypomnij mi jaki kształt i wymiar zamówiłaś biurka? Doczytałam że zdecydowałaś na ten dwu kolorowy i dobrze! będzie cudo! masz jakieś podglądowe foto tego biureczka?

 

Hej Martuś,

 

wiesz co chyba nie jest z Tobą tak źle, bo ja też przymierzam się do takich butków z open toe:yes::lol2: Obie jesteśmy aparatki:lol2:

Moje biureczko ma być bardzo proste- z 5 szufladami. Mniej więcej coś takiego- tylko czarne z bielonym blatem. Jedyna różnica będzie taka, że chcę lekko frezowany blat na końcu, a nie prosty. Wymiary to dł 140cm x szer 70cm

Biurko.jpg

 

 

Hey Agawi,

 

Przyszłam się przywitać popołudniowo - przedwieczornie :bye:

 

Bratową dzisiaj goszczę, ale mam nadzieję, że zobaczysz jakie piękne lusterko do oglądania niedoskonałości fejsa sobie nabyłam :lol2:

 

Hejka Illu:bye:

nie miałam dzisiaj kompletnie czasu na pisanie:bash: jutro też nie będzie lepiej, a teraz padam na pyszczek.

Ale nie zasnę, dopóki nie zobaczę Twojego lustereczka:lol2: Zaraz lecę do Ciebie:)

 

Aga świetne te butki :) Te szare koturny zamszowe to nawet mi ostatnio wpadły w oko w sklepie :) Albo bardzo podobne do nich ale pomyślałam sobie, że ten koturn za duży i nawet nie zmierzyłam a Ty piszesz, że tak dobrze wyprofilowane!

 

Hej pysiaczku,

dzięki :DMoje są firmy TH i są mega wygodne. Może widziałaś takie same? One nie są ocieplane i dlatego przydadzą się na wiosnę, jesień, a nawet na deszczowy i chłodny dzień lata.:yes: Może jeszcze wróć do sklepu i sobie przymierz?:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi,

 

Kochana, na Ciebie zawsze mogę liczyć :hug:

 

Spokojnego piątku Ci życzę. :bye:

 

U mnie kłopot z tapetami.

 

Ekipa twierdzi, że zamówiłam ich za mało :confused:

 

Heyka Illu:)

nie ma sprawy, polecam się:hug:

Ja również Tobie udanego dnia:yes:

 

O rety, co z tymi tapetami? Może chodzi o pasowanie wzoru i dlatego jest za mało?:(

Pewnie opóźni Ci to inne prace:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cie czeka Agus wizytacja :lol2: :hug:

Ja tez juz zakupilam pierwsze sandalki w tym roku :D w tkmaxx:wiggle: ale byly w takiej cenie ze zal bylo zostawic:rolleyes:

Super bedziesz miala to biureczko :wiggle: tez bym takie przygarnela :D

Milego weekendu :hug:

 

Ano wizytacja Kasiu:lol2::hug:Właśnie piekę sernik:D

Super, że kupiłaś już sandałki- ani się obejrzymy, a zrobi się ciepło:yes:

Dzięki za biureczko i również udanego weekendu kochana:hug:

 

:bye: cześć Aga,

jestem na forum, to nie mogę się nie przywitać!

Biurko bardzo mi się podoba.. mam dokładnie takie w planie, ale to jeszcze temat na później...

Spokojnego łikendu życzę !;)

pozdrawiam serdecznie!

 

Wszelki duch... madileo :eek: A gdzie Ty się kochana podziewałaś?:(

Dzięki za biurko- jeszcze 3 tyg i okaże się czy wyszło takie jak na fotkach:lol2:

Dzięki za odwiedzinki:hug:i również udanego leniuchowania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,piekne biurko bedzie .juz sobie wyobraząm Twój czadowy gabinet:yes::yes:

Tesciowie przyjezdzaja na dłuzej ,czy tylko wpadają w odwiedzinki?

Sama radosc mieć taką synową jak Ty.....jak to sie mówi-'do tańca i do rózańca":D

U mnie jutro spokój i odpoczynek w zaciszu domowym...pogonię chłopaków do wiercenia paru dziurek w ścianach,,syn przyjechał więc trzeba mu kulinarnie dogodzić :yes:

pozdrawiam serdecznie i zycze miłego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...