Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Hej Beatko,

 

dzięki:) Mam nadzieję, że Twoja wyobraźnia za bardzo nie szaleje:lol2: bo ten gabinet ma tylko 10m, a tyle z nim zachodu...:bash:

Niedługo się okaże. Muszę jeszcze kupić tapetę na jedną ścianę no i krzesło... Mieliśmy jutro jechać na zakupy, a tu teściowie się zapowiedzieli- na szczęście tylko na 1 dzień:lol2: Dziękuję Ci kochana za miłe słowa pod moim adresem, ale są na wyrost- zapewniam:hug:

Pogoń swoich chłopaków- niech się nie nudzą:D a na kuchenne frykasy trzeba sobie zasłużyć:lol2:

Miłego weekendu i dzięki za życzenia:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszelki duch... madileo :eek: A gdzie Ty się kochana podziewałaś?:(

Dzięki za biurko- jeszcze 3 tyg i okaże się czy wyszło takie jak na fotkach:lol2:

Dzięki za odwiedzinki:hug:i również udanego leniuchowania:D

 

a żyje się, żyje :D nadal w pobudowlanym sajgonie, ale zawsze to na swoim...

a sernikiem mi smaka narobiłaś..a ja jeszcze bez piekarnika jestem:cool:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Hej Martuś,

 

wiesz co chyba nie jest z Tobą tak źle, bo ja też przymierzam się do takich butków z open toe:yes::lol2: Obie jesteśmy aparatki:lol2:

Moje biureczko ma być bardzo proste- z 5 szufladami. Mniej więcej coś takiego- tylko czarne z bielonym blatem. Jedyna różnica będzie taka, że chcę lekko frezowany blat na końcu, a nie prosty. Wymiary to dł 140cm x szer 70cm

[ATTACH=CONFIG]173646[/ATTACH]

 

 

Hej Aguś

Jak wiesz moje biurko będzie podobne:yes: Pytałaś u mnie, odpowiem u Ciebie :D Na razie czekam na wycenę, wysłałam przykłady zdjęć biurek ze stronki którą od Ciebie dostałam, pamiętasz? Tam był problem że akurat tych biurek nie wysyłali do Pl. Zastanawiam się też czy zrobić lekko przecierane jak biblioteka czy bez przetarć po prostu czarne :rolleyes:

Aguś prześlij mi jak możesz w wolnej chwili cenę swojego biurka,co prawda moje będzie chyba większe, ale tak orientacyjnie.

 

 

Czyżby teściom tak się u Was spodobało i wszystko smakowało, że przedłużyli swój pobyt :eek::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewuszki, jestem i żyję:lol2: Odpowiem Wam grupowo, bo pytacie o to samo:hug:

Madileo, Amtluś, Aniu, Aguś, Karolku, druga Aniu, Wiolu, Martuś, Kasiu, Anetko, Beatko melduję posłusznie, ze wizytacja się udała:yes:, sernik bardzo smakował i reszta też http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/gril.gif Pobyt się bynajmniej nie przedłużył :phttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif

Dzisiaj jestem zagoniona stąd moja nieobecność na forum...:( Spróbuję nadrobić i poczytać co tam u Was:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś

Jak wiesz moje biurko będzie podobne:yes: Pytałaś u mnie, odpowiem u Ciebie :D Na razie czekam na wycenę, wysłałam przykłady zdjęć biurek ze stronki którą od Ciebie dostałam, pamiętasz? Tam był problem że akurat tych biurek nie wysyłali do Pl. Zastanawiam się też czy zrobić lekko przecierane jak biblioteka czy bez przetarć po prostu czarne :rolleyes:

Aguś prześlij mi jak możesz w wolnej chwili cenę swojego biurka,co prawda moje będzie chyba większe, ale tak orientacyjnie.

 

Dzięki Martuś za odpowiedz:D Pamiętam, pamiętam ta stronkę- cieszę się, ze się przydała:hug:

Ja też się zastanawiałam nad przecieranym, ale stwierdziłam, ze przecierany blat już wystarcz. Ty możesz przetrzeć- będzie nawiązywało do biblioteki:yes: Wieczorkiem skrobnę Ci privka z ceną, bo już muszę lecieć:bash::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś

dzisiaj natknęłam się na takie cóś

 

[ATTACH=CONFIG]174372[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]174373[/ATTACH]

 

tymczasem zmykam bo od 2 jestem na nogach

dawno tak nie wstawałam i jakoś ciężko mi się przestawić:bash:

 

Cześć Karolka,

 

jesteś kochana, ze o mnie pomyślałaś:hug: Odpisałam już Ci u Ciebie, ale jeszcze raz napiszę- piękne to krzesełko, podobne, które wkleiła kiedyś Beauty. Jest tylko jedne problem- nie może być na kółkach... no i kolorek nie taki- u nas zdecydowanie powinno być czarne :(

Są dostępne jakieś inne wersje?:popcorn:

 

Czytałam u Ciebie, że teraz wstajesz tak wcześnie:bash: no koszmar:(

Ja Ty dziewczyno funkcjonujesz?:eek: Mam nadzieję, ze ten sajgon Ci się niedługo skończy:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to z każdego krzesła kółka można wymontować :cool:

 

I podstawowa sprawa - jak często będzie ten mebel używany - codziennie, kilka godzin, raz w tygodniu 2 godziny? Oczywiście im częściej tym ważniejsze dobre, wygodne siedzisko z podpórką pod kręgosłup + podłokietniki. Przy sporadycznym siedzeniu można poszaleć z wyglądem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agawi,

 

Pozdrawiam serdecznie i podglądam krzesła.

 

Fajnie, że u Ciebie pojawiają się ciągle nowe pomysły i namiary.

Przyznaję, że skrzętnie je wszystkie zapisuję.

 

Ja dopuszczam krzesło na kółkach, bo wymyśliłam sobie, że biblioteka będzie jedynym pomieszczeniem, gdzie będzie dywan. A właściwie dywanik, pod krzesłem właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tylko takie http://www.meble.intelishop.pl/Krzesla-k1/Fotel-Krzeslo-tapicerowane-CA3-p64.html

 

 

http://meble.intelishop.pl/pic/bp64.jpg

 

 

tu bez kółek

 

http://www.sklepy24.pl/sklep/artseries_pl/produkt/drewniany-obrotowy-fotel-biurowy-krzeslo-biurowe/1349

 

 

http://images.sklepy24.pl/92180277/1349/medium/drewniany-obrotowy-fotel-biurowy-krzeslo-biurowe.jpg

 

 

takie przed laty widziałam w sklepie (już nie istnieje) i czarne też były

 

Gosiu- ten drugi znacznie lepszy, dzięki za pomysły:D Problemem jest tu rzeczywiście kolor, bo musi być czarny. Mam tylko jednego kandydata- na zamówienie i chyba tylko to mi pozostanie:(

 

A tak w ogóle to z każdego krzesła kółka można wymontować :cool:

 

I podstawowa sprawa - jak często będzie ten mebel używany - codziennie, kilka godzin, raz w tygodniu 2 godziny? Oczywiście im częściej tym ważniejsze dobre, wygodne siedzisko z podpórką pod kręgosłup + podłokietniki. Przy sporadycznym siedzeniu można poszaleć z wyglądem :lol2:

 

Gosiu kółka nie zawsze dadzą się wymontować niestety. No i jak mam się bawić w zmianę nóg i koloru, to chyba muszę szukać dalej...

Co do częstotliwości używania- niestety przyda się codziennie:yes: Wiem, że musi być wygodny- podłokietniki przy pracy na laptopie nie są już konieczne- łokcie trzymam wtedy na biurku:D

 

 

Hej Agawi,

 

Pozdrawiam serdecznie i podglądam krzesła.

 

Fajnie, że u Ciebie pojawiają się ciągle nowe pomysły i namiary.

Przyznaję, że skrzętnie je wszystkie zapisuję.

 

Ja dopuszczam krzesło na kółkach, bo wymyśliłam sobie, że biblioteka będzie jedynym pomieszczeniem, gdzie będzie dywan. A właściwie dywanik, pod krzesłem właśnie.

 

Hej Illu,

sprytnie to sobie wymyśliłaś:lol2: u mnie ze względu na podłogówkę wszelkie dywany i wykładziny odpadają. ale nie narzekam, bo kocham brak grzejników w całym domu:cool:

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...