Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

W oczekiwaniu na meble gabinetowe tworzy się nasza galeria przedwojennych stolic europejskich:yes:

Układ ramek w salonie jest 2 x po 4szt- symetrycznie po obu stronach okna, dwie foty będą w jadalni- więcej nie mogę, bo zostawiam miejsce na kredens, no i jedna zawiśnie przy drzwiach do dolnej łazienki. Jak skończę, to oczywiście obfocę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W oczekiwaniu na meble gabinetowe tworzy się nasza galeria przedwojennych stolic europejskich:yes:

O matko, aleś mnie zaintrygowała!

Mam nadzieję, że pracujesz szybciej niż stolarz :p

 

A propos foteli na kółkach, to są jeszcze takie plastikowe maty na podłogę. Całkiem przezroczyste. Ale do klasyków designu im daleko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ,ciekawa galeria się szykuje,,,,przedwojenne stolice europejskie ,,,nie wpadłabym na to:yes:Ja z kolei w końcu wzięłam od mamy stare zdjęcia i będe dopasowywać do moich ramek ,które w dalszym ciągu wiszą niezapełnione.:Dnajbardziej podoba mi się zdjęcie dziadka -kawalerzysty w pełnym umundurowaniu...był taaaaki przystojny:yes:

Narendil ,ja właśnie pod fotele dzieciaków położyłam takie pleksi przezroczyste i uwierz mi ,już ich w ogóle nie widzę ...:D

Miłego dnia u nas dzisiaj jest bardzo ciepło przyjemnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na meble gabinetowe tworzy się nasza galeria przedwojennych stolic europejskich:yes:

Układ ramek w salonie jest 2 x po 4szt- symetrycznie po obu stronach okna, dwie foty będą w jadalni- więcej nie mogę, bo zostawiam miejsce na kredens, no i jedna zawiśnie przy drzwiach do dolnej łazienki. Jak skończę, to oczywiście obfocę:)

 

Agawi,

 

Dzień dobry. Miłego dnia życzę :hug:

 

Nie wiem czy wcześniej pisałaś, że galeria jest tematyczna, czy mi to umkneło, ale pomysł fantastyczny.

 

Kiedyś o czymś podobnym myśleliśmy z Krzyśkiem, żeby założyć galerię dużych miast europejskich w których byliśmy, potem postanowiliśmy ograniczyć się do stolic nie tylko europejskich, a potem nie wiem dlaczego pomysł upadł... :(

 

Chyba do niego wrócę. :yes:

A to, żeby były to zdjęcia przedwojenne jest genialne.

Biorąc pod uwagę, jak K kocha historię, to będzie dla nas obojga fajna zabawa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos foteli na kółkach, to są jeszcze takie plastikowe maty na podłogę. Całkiem przezroczyste. Ale do klasyków designu im daleko :lol2:

 

ja właśnie pod fotele dzieciaków położyłam takie pleksi przezroczyste i uwierz mi ,już ich w ogóle nie widzę ...:D

 

Narendil i Beauty,

 

jak nazywają się takie maty? Chciałabym je zobaczyć w necie. Pod jakimi hasłami ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, ale dzisiaj tu tłoczno:D Już odpisuję:yes:

Ale mamy PIĘKNĄ pogodę:jawdrop: U Was też tak ciepło? u nas świeci cały dzionekhttp://www.dogocanarioclub.com/forum/images/smilies/th_emoticon-0157-sun.gifhttp://www.dogocanarioclub.com/forum/images/smilies/th_emoticon-0157-sun.gifhttp://www.dogocanarioclub.com/forum/images/smilies/th_emoticon-0157-sun.gif

A na weekend wraca ponoć zima:mad::mad:

 

 

O matko, aleś mnie zaintrygowała!

Mam nadzieję, że pracujesz szybciej niż stolarz :p

Ale z Ciebie mały złośliwiec :p Aluzju poniała- postaram się być szybsza:lol2:

 

A propos foteli na kółkach, to są jeszcze takie plastikowe maty na podłogę. Całkiem przezroczyste. Ale do klasyków designu im daleko :lol2:

 

Wiem Aniu, wiem już mnie dziewczyny oświeciły, ale właśnie obawiam się o ten design:( Pięknie to ujęłaś, ze daleko im do klasyki:lol2:

Muszę pomyśleć, dzięki za pomysł:hug:

 

Aga ,ciekawa galeria się szykuje,,,,przedwojenne stolice europejskie ,,,nie wpadłabym na to:yes:Ja z kolei w końcu wzięłam od mamy stare zdjęcia i będe dopasowywać do moich ramek ,które w dalszym ciągu wiszą niezapełnione.:Dnajbardziej podoba mi się zdjęcie dziadka -kawalerzysty w pełnym umundurowaniu...był taaaaki przystojny:yes:

Narendil ,ja właśnie pod fotele dzieciaków położyłam takie pleksi przezroczyste i uwierz mi ,już ich w ogóle nie widzę ...:D

Miłego dnia u nas dzisiaj jest bardzo ciepło przyjemnie ...

 

Beatko, ja po prostu uwielbiam te stare, przedwojenne uliczki róznych miast, a ze stolicami to tak wyszło, bo każda ma coś w sobie charakterystycznego i łatwiej poznać.:yes: choć i innych mniejszych, pięknych miast nie brakuje:) Też myślę o jeszcze jednj galerii z udziałem zdjęć z albumu mojej babci- tam są takie skarby, ze hej- dziadkowoe w młodości, pradziadkowie i całe przedwojenna warszawa:rolleyes: Jedyny minus, ze to są malutkie fotki, ale za to oryginały:lol2:

 

 

Agawi,

 

Dzień dobry. Miłego dnia życzę :hug:

 

Nie wiem czy wcześniej pisałaś, że galeria jest tematyczna, czy mi to umkneło, ale pomysł fantastyczny.

 

Kiedyś o czymś podobnym myśleliśmy z Krzyśkiem, żeby założyć galerię dużych miast europejskich w których byliśmy, potem postanowiliśmy ograniczyć się do stolic nie tylko europejskich, a potem nie wiem dlaczego pomysł upadł... :(

 

Chyba do niego wrócę. :yes:

A to, żeby były to zdjęcia przedwojenne jest genialne.

Biorąc pod uwagę, jak K kocha historię, to będzie dla nas obojga fajna zabawa :lol2:

 

Hej Aniu

 

coś tam wcześniej wzpominałam o galerii:yes: Pewnie, że wróć do pomysłu, bo uważam, ze jest fajny i jest to dobra zabawa:D

Dzięki za uzananie:cool:

Również udanego dzionka życzę:hug:

 

 

 

 

Tutli

witam Cię serdecznie http://smileystuff.us/generators/spray/welcome.gif Trafiłaś w sedno, bo mam jedne upatrzony model właśnie z Radomska (Fameg zamawia u nich) Ten mój model jest bardziej krzesłem niż fotelem. Super faktem jest to, ze można sobie u nich wybrać wybarwienia i czarne też jest:yes: Bardzo dziękiuję Ci za pomysł- fotelik zapisuję sobie, bo jest fajniutki:hug:

 

 

 

np takie , pod hasłem maty pod krzesła biurowe.

 

Można tez zmienić na kółka gumowe jesli nie gryzą sie ze stylistyką :D

 

Hej ivy- również witam cieplutko:D chyba pierwszy raz? http://emoty.blox.pl/resource/th_WelcomeSign.gif

Dzięki serdeczne za namiary:hug: do przemyślenia dla mnie. Żałuję tylko, ze nie wpadłam na to wcześniej-jeszcze w starym mieszkaniu- bo tam zniszczyłam parkiet niemiłosiernie wlaśnie od fotelowych kółek:bash:

 

 

Agus zdjecia stolic bedziesz szukac na necie i wywolywac zdjecia?

 

Hej Kaisu

tak, fotki głównie z netu- ale łatwo nie jest, bo większość z nich są kiepskiej rozdzielczości:(

Zdjęcia drukuję sama na papierze fotogragicznym- są rozmiaru A4.

Miłego dzionka:hug:

 

Aga intrygująca będzie ta Twoja galeria :yes:

Układaj te zdjęcia raz dwa i pokazuj :popcorn:

 

Buziole :hug:

 

Hej Aguś,

 

powiem w tajemnicy, ze połowa zdjęć jest już gotowa:yes:http://emoty.blox.pl/resource/jupi2.gif

Jeszcze kilka dni i Wam pokażę:D

Buziaki:hug:

 

Ja kupiłam w Ikei

dobrze wiedzieć- kolejny namiarek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki właśnie dzisiaj zamówiłam dżersejową pościel z Tchibo- kolorystyka pasuje jak ulał do naszej sypialni:yes:

Bardzo dużo artykułów jest w przecenie, więc sobie zerknijcie na ich stronkę.

A pościel wygląda tak- jest dwustronna:cool:

 

Dwustronna-posciel-z-dzerseju-rozmiar-normalny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też dzisiaj było słonecznie.

Szkoda, że już ciemno.

Tchibo ma dobrą jakość.

 

A Ania hula po wątkach, a u siebie to nie łaskahttp://www.crashfans.pun.pl/_fora/crashfans/smilies/[dblpt]foch[dblpt]:lol2:

No ciemno już jak diabli:bash: Ale jeszcze chwilka i będzie widno baaardzo długo:D

Mam nadzieję z ta jakością, bo to mój pierwszy pościelowy zakup u nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Ty to jesteś kopalnią pomysłów.

czytałam o galerii jaka się szykuje, no, no, jak zwykle będzie powalająco.

A ta pościel to satyna bawełniana, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej ivy- również witam cieplutko:D chyba pierwszy raz? http://emoty.blox.pl/resource/th_WelcomeSign.gif

 

 

Chyba odezwałam się pierwszy raz, czytam od dawna i myślałam że już tu byłam :hug:

Czekam na galeryjkę bo ja mam kiedyś na swoją plan, mam kilka takich niezbyt ostrych zdjęc z PKiN z lat '70 zeskanowanych z negatywów i chciała bym z nich zrobić cos fajnego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...