Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Ania hula po wątkach, a u siebie to nie łaskahttp://www.crashfans.pun.pl/_fora/crashfans/smilies/[dblpt]foch[dblpt]:lol2:

No już, już, nie foszy się Pani.

U mnie chwilowo nic się nie dzieje.

To o czym mam pisać?

No ciemno już jak diabli:bash: Ale jeszcze chwilka i będzie widno baaardzo długo:D

Oby...

Jak ja tęsknię do jasności o godzinie 19 :rolleyes:

Mam nadzieję z ta jakością, bo to mój pierwszy pościelowy zakup u nich:)

Z pościelą nie mam odświadczenia, ale mam od nich sporo ubrań i pierdółek domowych.

Szczególnie ubrania dziecięce robią nie do zdarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cenna informacja dla mnie poniewaz podoba mi sie tam kurtka dla Synka i plaszczyk dla chrzesnicy:cool: dziekuje Aniu:hug:

Kasiu, Jakub drugi zimę nosi ich kurtkę i buty. A on z tych, co wszędzie wlazą, o wszystko się wytrą i zahaczą.

Kurtka prawie jak nowa. Buty trochę mniej :lol2:

Miewają też super spodnie nieprzemakalne.

 

Bluzki są szyte z dobrego gatunkowo materiału. Nie są skoszone, a kolory się nie spierają.

Naprawdę mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna pościel. Nie kupowałam jeszcze pościeli na Tchibo, ale wygląda porządnie. :yes:

 

Ja mam kilka prześcieradeł z Tchibo...jak dla mnie ...najmilsze pod słońcem!

W ubiegłą sobotę mieli promocję ,że drugi artykuł oż było kupić za 50%...wykonałam kilka kursów:lol2:

Fajne mieli wkładki do mopa :lol2:moja Pani sprzątająca jest zachwycona...:lol2:a i jajca wielkanocne na drzewko przed domem kupiłam :wiggle:

Pościel super !!ja kocham wszystko co jest w pasy..powinnam urodzić się:D zebrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też było cudnie tylko strasznie wiało:D

Aguś szykuj galeryjkę:yes::D

 

Anetko u nas okropnie wiało w weekend. Dzisiaj było bosko i bezwietrznie:cool: Można się było opalać:lol2:

Galeryjka się robi:yes:

 

Aga, Ty to jesteś kopalnią pomysłów.

czytałam o galerii jaka się szykuje, no, no, jak zwykle będzie powalająco.

A ta pościel to satyna bawełniana, czy coś innego?

Tolu dziękuję za uznanie, ale gdzie mi tam do kopalni?:eek::hug:

Ta pościel jest z dżerseju ( w opisie napisali, że jest to 100% bawełny pochodzącej z uprawy ekologicznej)

Nie jestem alergiczka, ale się cieszę:yes:

 

 

Chyba odezwałam się pierwszy raz, czytam od dawna i myślałam że już tu byłam :hug:

Czekam na galeryjkę bo ja mam kiedyś na swoją plan, mam kilka takich niezbyt ostrych zdjęc z PKiN z lat '70 zeskanowanych z negatywów i chciała bym z nich zrobić cos fajnego :cool:

No to kolejna cicha podglądaczka ujawniła się:lol2: Zapraszam serdecznie ivy:hug:

Ta moja galeryjka nie będzie jedna- tak jak pisałam 2 x po 4 foty, 1x po 2 i 1x1- tylko tyle mam miejsca na ścianach na parterze:bash:

Zdjęcia z lat 70 muszą być fajne- może spróbuj je dać do graficznej obróbki? Są firmy, któe zajmują się takimi rzeczami:)

 

 

Hej Kochana,

 

Widzę, że jak poświeciło z góry to i humor trochę lepszy :lol2:

 

Fajna pościel. Nie kupowałam jeszcze pościeli na Tchibo, ale wygląda porządnie. :yes:

 

Wygląda jak zrobiona na zamówienie dla Ciebie :lol2:

 

Hej Illusiu:D

ano lepszy, lepszy humorek- czytasz w moich myślach:eek::eek:

Mówisz, ze pościle jak na zamówienie?:lol2: W sumie rozglądałam się za gładką, a kupiłam pasy:D

Jak mi się nie spodoba, to będzie do gościnnego:rotfl:

Zdam relację z jakości, jak przyślą.:yes:

 

Agus to ja Cie jeszcze popytam :oops: ok? :hug:

Drukujesz zdjecia na drukarce laserowej?

Fajnie wygladaja po wydrukowaniu?

Bardzo mi sie podoba pomysl i sama nabralam ochoty na taka galerie w przyszlosci :cool: dlatego tak pytam :hug:

 

Kasiu pytaj ile chcesz:hug:

Zdjęcia nie są z laserówki- nie ma takiej potzreby. Jeżeli mają dobrą rozdzielczość, to wychodzą bardzo ładne:yes:

Po wydrukowaniu wyglądają super- musisz tylko zaopatrzyć się w dobry papier fotograficzny- ja wybrałam błyszczący. Zrobiłaby, Ci zdjęcie wydruku, ale zaraz flesz odbije i tak nic nie zobaczysz:bash:

Próbuj kochana i nam się tu pochwal koniecznie:hug:

 

 

Agus a czemu zdjeciuff z pierwszych stron juz nie ma???? Bo ja lubilam do nich wracac co jakis czas, dzisiaj chcialam jeszcze raz zerknac na kuchnie, a tam nic nie mahttp://forum.barcis.pl/images/smilies/rozpacz.gif

 

Hej teresko- jak dawno Cię nie było:(

No tak, prawda- usunęłam częśc fotek, bo były często robione z komórki i niektóe są już mocno nieaktualne. Jeżeli zależy Ci na jakiś zdjęciach kuchennych, to postaram się coś odnaleźć dla Ciebie:D

 

U mnie chwilowo nic się nie dzieje.

To o czym mam pisać?

Kawały opowiadaj:lol2::lol2:

 

 

Z pościelą nie mam odświadczenia, ale mam od nich sporo ubrań i pierdółek domowych.

Szczególnie ubrania dziecięce robią nie do zdarcia.

No własnie ja też nie mam doświadczeń z pościelą z Tchibo, ale zaryzykowałam. wszystkie kupione tam rzeczy były zawsze bardzo dobrej jkości. Moja mam jest fanką tego sklepu:lol2: i co gorsza ma 2 kroki z pracy do niego:lol2:

 

To cenna informacja dla mnie poniewaz podoba mi sie tam kurtka dla Synka i plaszczyk dla chrzesnicy:cool: dziekuje Aniu:hug:

 

Kasiu, ja też mam jakieś letnie koszulki od nich, mojaj mam ma ich znacznie więcej i obie jesteśmy zadowolone- potwierdzam dobrą jakość:yes:

 

 

Ja mam kilka prześcieradeł z Tchibo...jak dla mnie ...najmilsze pod słońcem!

W ubiegłą sobotę mieli promocję ,że drugi artykuł oż było kupić za 50%...wykonałam kilka kursów:lol2:

Fajne mieli wkładki do mopa :lol2:moja Pani sprzątająca jest zachwycona...:lol2:a i jajca wielkanocne na drzewko przed domem kupiłam :wiggle:

Pościel super !!ja kocham wszystko co jest w pasy..powinnam urodzić się:D zebrą

 

Dzięki Beatko za opinię:D

Właśnie mam mi mówiła o tej promocji, ale jakoś nie zdażyłam nic kupić:bash:

Jaja były fajne, ale błyskawicznie się rozeszły:(

A z tą zebrą to dałaś czadu:lol2::lol2:http://www.emofaces.com/en/emoticons/z/zebra-emoticon.gif

 

:lol2::rotfl::lol2:

 

[ATTACH=CONFIG]174824[/ATTACH]

 

http://www.emofaces.com/en/emoticons/z/zebra-emoticon.gifhttp://www.emofaces.com/en/emoticons/z/zebra-emoticon.gif:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A propos foteli na kółkach, to są jeszcze takie plastikowe maty na podłogę. Całkiem przezroczyste. Ale do klasyków designu im daleko :lol2:

 

Ja w fotelu u Mai kazałam wymieć kółka na gumowe, czy jakieś takie:rolleyes:, mięciutkie w każdym bądź razie. Nie trzeba mat , ani dywaników, bo parkiet się w ogóle nie rysuje ;)

 

Aguś, masz privka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

Pozdrowienia przesyłam.

 

Przepraszam, że tak bezpośrednio do Twoich gości z zapytaniem się zwracam.

 

MarJel,

 

Gdzie i jakie kółeczka kupiłaś?

Mi jednak mata nie odpowiada, a żeby podkleić filc pod nóżki krzesła, żeby zabezpieczyć podłogę, to te nóżki też muszą mieć odpowiednią grubość.

Więc chyba dla mnie wariant z dywanikiem lub gumowymi kółkami jest najlepszy.

Będę wdzięczna za kontakt.

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MarJel,

 

Gdzie i jakie kółeczka kupiłaś?

Mi jednak mata nie odpowiada, a żeby podkleić filc pod nóżki krzesła, żeby zabezpieczyć podłogę, to te nóżki też muszą mieć odpowiednią grubość.

Więc chyba dla mnie wariant z dywanikiem lub gumowymi kółkami jest najlepszy.

Będę wdzięczna za kontakt.

Pozdrawiam :bye:

 

Ilutku, mi akurat te kółka kupował stolarz, gdyż go poprosiłam. Za to ostatnio mój mąż wymieniał sobie w swoim fotelu w pracy i kupował te kółka w sklepie metalowym (tam gdzie narzędzia śruby, gwoździe....) , mówi że widział też takie kółka w obi i tego typu podobnych sklepach. Nie ma podobno problemu , żeby takie gumowe kółka kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitać się przyszłam :)

 

U mnie słońce przebija się zza chmurek :wiggle:

 

Witam Aniu:)

 

a nas dzisiaj szaro-buro za oknem:bash:

I zaczyna boleć mnie głowa- chyba nadchodzi zmiana pogodowa:sick::sick:

Miłego dzionka:wiggle:

 

Ja w fotelu u Mai kazałam wymieć kółka na gumowe, czy jakieś takie:rolleyes:, mięciutkie w każdym bądź razie. Nie trzeba mat , ani dywaników, bo parkiet się w ogóle nie rysuje ;)

 

Aguś, masz privka :)

 

Hej Martuś,

gumowe kółka to tez jakieś rozwiązanie:)

Kochana zaraz Ci dopiszę:cool:

 

 

Hej Aguś,

 

Pozdrowienia przesyłam.

 

Przepraszam, że tak bezpośrednio do Twoich gości z zapytaniem się zwracam.

 

Hej Aniu,

również pozdrawiam cieplutko :) i za nic mnie nie przepraszaj- możesz wyciskać moich gości jak cytrynę:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie ma Cię... szkoda:(

Noooo dobrze poczekam:wiggle:

Wczoraj było cudnie- u Was pewnie też:) Dzisiaj jest już sporo chłodniej i ponuro:bash:

W weekend w nocy ma podobno być -8C:sick::sick:

 

Zgłupiała ta pogoda ... prawda :mad: :mad: :mad:

 

No nic zmykam ... do łóżka :sick:

Jakieś cho***** przeziębienie sie do mnie przyplątało :sick:

 

W przyszłym tygodniu pewnie zajrzę :wiggle:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...