Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aga wklejam Ci zdjęcia mojego bielonego blatu dębowego - kuchennego

http://img339.imageshack.us/img339/1303/img9762n.jpg

 

 

szczotkowany i bielony mam stół ale nie mam fotki, jeśli Będziesz zainteresowana to cyknę.

 

 

Nie wiem dokładnie co mi nie pasuje w tym Twoim - jest trochę jakby za mocno wytarty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej dziewczynki,

 

odpiszę ogólnie, bo to jeden temat.

Dementuję- próbka nie jest pomarańczowa:no: a kolor podkładu to naturalny kolor dębu.

Dziękuję vesi i Anetce za fotki:hug:Oczywiście, z widzę różnicę pomiędzy moją próbką, a załączonymi przez Was fotkami. Wydaje mi się, ze wynika to z techniki- Wasze zdjęcia mogą sugerować, ze drewno potraktowano pastą wybielającą, a moja próbka była tylko szczotkowana. Zobaczymy, co powie stolarz- kazałam mu główkować i zrobić nowe próbki:)

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie rady i sugestie:hug: bo ja jestem zielona w tym temacie. A mówiłam, żeby brać czarny blat:lol2:

Anetko, jeżeli to nie kłopot, to bardzo poproszę o fotkę szczotkowanego stołu:hug:

 

--------------------------------------------------------

W weekend oglądałam rożne krzesełka go gabinetu i udało mi się zobaczyć na żywo ten model z Famegu

 

http://www.fameg.pl/zdjecie/1041/b-9451jpg

 

Wrażenia są takie, ze fotelik jest cudny- jest obrotowy, ma regulowaną wysokość i oczywiście istnieje wersja z tapicerowanym siedziskiem w dowolnym materiale oraz w czarnym drewnie.:cool: problemem jest cena- ta bogatsza wersja w dobrej tapicerce kosztuje prawie 900 zł i zastanawiam się czy warto zapłacić tyle za jedno krzesełko do gabinetu?:confused: Muszę pomyśleć:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ładny ten fotelik.

Taki dostojny :yes: I jeśli jeszcze wygodny, to już w ogóle bomba.

 

Mówisz, że kosztuje 900 zł? Wow. Sporo.

Wersja z poduszką pod pupą nie wchodzi w grę? :rotfl:

 

 

Hej Aniu,

dziękować http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwVibUNjhNlOpekIvo90wYiX3ChQYH4cw1lznCfkbYwzPGQJvd

Kochana nie warto brać pod uwagę wersji z poduszką, bo katalogowa różnica między tapicerowanym a twardym to 60 zł:eek: Fotel sam w sobie jest po prostu drogi i tyle. Dostojny to on jest tylko na focie, bo w realu bardzo niepozorny- oparcie ma niskie i jest bardzo zgrabny:)

 

 

Agawi jak chcesz to mogę Ci sprawdzić ile by on kosztował w salonie producenta (tam mają nieustana wyprzedaż i może można by coś utargować) - te fotele robią w moim mieście, 500 metrów ode mnie :)

 

Tuitli jesteś kochana:hug:Ja byłam co prawda u przedstawiciela producenta w Wawie- normalny sklep, więc ceny katalogowe:bash:

Jeżeli Ci to nie sprawi kłopotu, to bardzo poproszę:wiggle:Tylko ja muszę mieć kolor czarny:)

 

 

Heyka Agawi,

 

Podoba mi się ten fotel. Z miękkim siedziskiem byłby idealny tez dla mnie.

 

Tutli

 

A mogłabyś? Tez jestem zainteresowana.

 

Dziewczyny,

 

Ciekawe jak wygląda transport. Muszę sprawdzić jakie wybarwienia mają, bo ten jest dla mnie zbyt radośnie brązowy... :rolleyes:

 

Miłego dnia [ATTACH=CONFIG]175790[/ATTACH]

 

Hej Aniu,

 

super, że fotelik też Ci się podoba:rolleyes: Kochana co do kolorów, oni mają bardzo szeroką paletę do wyboru- ja mam przecież od nich krzesła w jadalni w pięknym kolorze orzecha:wiggle:Na pewno coś wybierzesz. Transport jednej szt, to koszt ok. 150zł.

Miłego popołudnia i czekam na relację z oględzin drzwiowych:popcorn::popcorn:

 

 

Nie ma problemu postaram się w tym tygodniu to sprawdzić. Aktualnie siedzę na L4 bo mnie grypsko dopadło ale jak wydobrzeje to się tam wybiorę :)

Ojoj, to koniecznie się najpierw wykuruj tutli, żebyśmy nie miały Cię z Anią na sumieniu:hug:

 

Wpadłam zostawić buziaki:)

Hej Beatko,

wzajemnie kochana- trzymaj się, bo ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu fotelika zgrabnie przeskakuję na kinkiecik, który dzisiaj zamówiłam do garderoby:wiggle:

Co prawda nie będzie on widoczny w sypialni, tylko wewnątrz garderoby, ale tam też musi być ładnie, nie?:rolleyes:

 

Wygląda tak

http://el-punkt.com/obrazki/8C688100-EB66-474E-A1BB-9CEC4394DBA2.JPEG

Tym samym zastały nam jeszcze do kupienia tylko po 2 zwisy do sypialni, ale z tym poczekam do umeblowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dziś cały dzień spędziłyśmy w ogrodzie więc fotka będzie jutro przy dziennym swietle. Mój blat nie jest potraktowany bejcą ani niczym innym, to goły dą zaolejowany na biało .

krzesełko fajne tylko cena już mniej;)

 

Anetko nie ma sprawy kochana- i tak Ci bardzo dziękuję, ze pomyślałaś pomimo ogromnego mętliku, który teraz masz:hug:

Może to jest myśl z tym olejowaniem?:rolleyes: Cenę krzesełka przemilczę:bash:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi - i ja sie musze odezwać w sprawie bielenia dębu. Mam stół w jadalni - dębowy olejowany białym olejem. Kolor jak dla mnie boski !!! Teraz mam nowe mebelki w saloonie i je kazała zrobić w surowej dębinie i sama ja olejuję tym samym olejem co stół bo zleżało mi na podobnym efekcie. Zaraz poszukam jakiś fotek i wyślę Ci na priva jak chcesz ...

 

Pozdrawiam :hug:

 

 

EDIT. nie mam dobrego ujęcia ale jutro zrobie specjalnie dla Ciebie :)

Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi - i ja sie musze odezwać w sprawie bielenia dębu. Mam stół w jadalni - dębowy olejowany białym olejem. Kolor jak dla mnie boski !!! Teraz mam nowe mebelki w saloonie i je kazała zrobić w surowej dębinie i sama ja olejuję tym samym olejem co stół bo zleżało mi na podobnym efekcie. Zaraz poszukam jakiś fotek i wyślę Ci na priva jak chcesz ...

 

Pozdrawiam :hug:

 

 

EDIT. nie mam dobrego ujęcia ale jutro zrobie specjalnie dla Ciebie :)

 

Kurczę już się wylogowywałam, ale jak zobaczyłam kto się wpisał, to wróciłam:)

Hej Kinia:hug: super, ze się odezwałaś, brakuje nam tu Ciebie...:(:( Mam nadzieję, ze u Was wszystko ok?:rolleyes:

Potwierdzasz to, co pisała Anetka- tylko olej:)

Bardzo proszę też o foteczkę jeżeli to nie kłopot- bardzo dziękuję:hug:

buziaki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam zobaczyć co słychać i buziaki zostawiam.

W sprawach meblowania, i upiększania się absolutnie nie znam , więc pomilczę...

A w garderobie też musi być ładnie.. no chyba, że będzie bałagan jak jest zwykle u mnie z ciuchami... ;)

I chłopy się na wieeeelu rzeczach nie znają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi- przyszłam ze zdjęciami ....Nie wiem czy udało mi sie uchwycić rzeczywisty kolor :confused: Wiem z doświadczenia, że na każdym monitorze może wyglądać inaczej...... Kolor jest chłodny, miejscami lekko siwy...... Ale to zależy tez od ilości warstw białego oleju.... Na ostatnim zdjęciu dostrzeżesz różnicę pomiędzy surowym dębem (niezaolejowana jeszcze nóżka) a zaolejowanym fragmentem....

 

 

DSC_0698.JPGDSC_0700.jpgDSC_0701.jpgDSC_0705.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...