Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Aguś!

Trochę mnie nie było ....nie mam kompletnie czasu ...w pracy przed Świętami mam jak zwykle kociołek:)a później padam jak betka .Wyobraź sobie ,że nawet dzisiaj z m i córką nie pojechałam do ŁOdzi ,muszę po prostu odpocząć ...;)

Bardzo ładne uchwyty wybrałaś ... ciekawa jestem co zadecydowałaś w sprawie blatu...moim zdaniem to on powinien być bielony ,postarzony,ale jak to wygląda technicznie to tego nie wiem...;)

Ja olejuję blat w kuchni olejem biofa do blatów kuchennych ,ale mają tez w swojej ofercie inne oleje...Robię podobnie jak Anetka...tylko nie raz zdarza mi się w zakamarkach zostawić niedopolerowane miejsca i pojawiają się takie gluty zaschniętego oleju ,,ciężko to później zniwelować ..ale z wyglądu blatu jestem bardzo zadowolona...

Pozdrawiam z mroźnego i słonecznego Sao...idę sobie pooddychać ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś!

Trochę mnie nie było ....nie mam kompletnie czasu ...w pracy przed Świętami mam jak zwykle kociołek:)a później padam jak betka .Wyobraź sobie ,że nawet dzisiaj z m i córką nie pojechałam do ŁOdzi ,muszę po prostu odpocząć ...;)

Bardzo ładne uchwyty wybrałaś ... ciekawa jestem co zadecydowałaś w sprawie blatu...moim zdaniem to on powinien być bielony ,postarzony,ale jak to wygląda technicznie to tego nie wiem...;)

Ja olejuję blat w kuchni olejem biofa do blatów kuchennych ,ale mają tez w swojej ofercie inne oleje...Robię podobnie jak Anetka...tylko nie raz zdarza mi się w zakamarkach zostawić niedopolerowane miejsca i pojawiają się takie gluty zaschniętego oleju ,,ciężko to później zniwelować ..ale z wyglądu blatu jestem bardzo zadowolona...

Pozdrawiam z mroźnego i słonecznego Sao...idę sobie pooddychać ...:)

 

Hej Beatko,

 

super, ze jesteś, bo już się martwiłam...:hug:

Ja też zarobiona niestety:bash: Dobrze zrobiłaś, ze pozostałaś w domku i odpoczęłaś:)

Dzięki za rady olejowe, tą nazwę oleju właśnie słyszałam od dziewczyn- podobno jest najlepszy:)

Tak jak napisałam u Ciebie- chyba będzie jednak szczotkowany i lakierowany,.... luby się uparł:bash:

Ale olej zapisuję, bo jeszcze nie skończyliśmy się meblować:D:D

buziaki:)

 

 

Miłej niedzieli [ATTACH=CONFIG]177178[/ATTACH]

 

Dzięki Aniu, a dla Ciebie poniedziałkuhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/waving/smileys-waving-606884.gif

 

helloł

widzę że ostro działasz z tym gabinetem

rozumiem ze teraz zostały tylko detale

ale ci zazdraszczam

 

Hej Karolku,

 

fajnie, ze jesteś. Czytałam, że Cie choróbsko dopadło:bash:

Raczej ostro działam, bo niedługo montaż:lol2::lol2:

Nie zazdrość kochana, Ty też będziesz miała:hug:

 

Aga, ja swojej części umowy dotrzymałam :p

A Ty?

No proszę, przyszła i od razu jęzora wywaliła:p:lol2:

Nooo dooobra- wygrałaś pojedynek kochana- ja się nie wyrobiłam:P z wstawieniem oczywiście, bo fotki zrobiliśmy:wiggle:

Zaraz je zgram, chociaż już jest już kosmicznie późno:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale, więc wstawiam wedle życzenia drogich Pań fotki galerii- nie jest to typowa galeria, tylko kilka symetrycznie powieszonych obrazków. Na pewno powstanie jeszcze jedna, tym razem z fotografiami rodzinnymi:rolleyes:

 

 

http://images41.fotosik.pl/1981/1d6ee4b42b4bf951med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/635/283a8f92dca3bfdemed.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/635/20c753bacc277c1bmed.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/807/ff95e28a6a6af7f2med.jpg

 

http://images48.fotosik.pl/635/b7bce81950585435med.jpg

 

http://images50.fotosik.pl/1892/398ead02e5f1b0c6med.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/1994/987df826555ff7c3med.jpg

 

 

Nie wiem, co ten fotosik robi ze zdjęciami- przed wstawieniem były super wyraźne, w wysokiej rozdzielczości, a po wstawieniu robią się lekko rozmazane...:eek: Muszę chyba zmienić hosting:mad:

 

A teraz proszę odgadywać zamieszczone przedwojenne stolice:rotfl:

Dla ułatwienia zamieszczam miniatury- po powiększeniu będzie łatwiej odgadnąć. Niektóre są banalnie proste:wiggle:

Dobrej nocki:hug:

 

DSCF0721.jpg DSCF0713.jpg DSCF0720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, przyszła i od razu jęzora wywaliła:p:lol2:

A bo tu inaczej się nie da :rotfl:

Jak nie pogonisz, języka nie pokażesz, to nic nie pokażą :lol2:

A taka grzeczna dziewczynka ze mnie była, zanim na forum trafiłam :oops:

Nooo dooobra- wygrałaś pojedynek kochana- ja się nie wyrobiłam:P z wstawieniem oczywiście, bo fotki zrobiliśmy:wiggle:

Zaraz je zgram, chociaż już jest już kosmicznie późno:bash:

Czyli się jednak pojedynkowałysmy?

Kurczę, a ja pistolety i szable schowałam ;)

 

Lepiej późno niż wcale, więc wstawiam wedle życzenia drogich Pań fotki galerii- nie jest to typowa galeria, tylko kilka symetrycznie powieszonych obrazków.

Super jest!

Kocham czarno-białe zdjęcia w czarnych ramkach.

A jak jeszcze są rozmieszczone symetrycznie, to już w ogóle mogę oczy nie odrywać.

Jedyne co bym zmieniła, to dołożyłabym zdjęć, tam gdzie wiszą po dwa. Moim zdaniem w czwórkach wyglądają bardziej rasowo :rolleyes:

Chyba, że ściana jest do czegoś innego potrzebna.

Na pewno powstanie jeszcze jedna, tym razem z fotografiami rodzinnymi:rolleyes:

O, super.

Uwielbiam galerie.

Sama wczoraj kombinowałam jak w sypialni zapełnić ścianę. Będzie jak nie u mnie - niesymetrycznie :rolleyes:

 

Nie wiem, co ten fotosik robi ze zdjęciami- przed wstawieniem były super wyraźne, w wysokiej rozdzielczości, a po wstawieniu robią się lekko rozmazane...:eek: Muszę chyba zmienić hosting:mad:

Aga, obawiam się, że zmiana hostingu niewiele da. U mnie picassa robi dokładnie to samo.

Podejrzewam winę forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulinda jest śliczniehttp://emotikona.pl/emotikony/pic/zdziwko.gif Tak jak Ania -Narendil również uwielbiam czarno-białe focie w czarnych ramkach :rolleyes: A w ogóle u Ciebie tak klimatycznie i te zasłony :p

 

Aguś, napisz mi kochana jaką będziesz miała grubość blatu w biurku i grubość nóg? Dostałam rysunki od Hazelki i tak sobie myślę żebym blat jak i nóżki pogrubiła mi w biurku nawet dwukrotnie. Nie chcę żeby biurko przypominało konsolkę, ale też ma to nie być ciężkie biurzysko tylko zgrabny sekretarzyk :rolleyes: Twoje nogi też się pewnie zwężają ku dołowi? Może chociaż znasz wymiar tej najszerszej części, tej na górze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo tu inaczej się nie da :rotfl:

Jak nie pogonisz, języka nie pokażesz, to nic nie pokażą :lol2:

:rotfl::rotfl:

 

Czyli się jednak pojedynkowałysmy?

Nie wiedziałaś?:rotfl:I nawet wygrałaś:lol2::lol2:

 

Super jest!

Kocham czarno-białe zdjęcia w czarnych ramkach.

A jak jeszcze są rozmieszczone symetrycznie, to już w ogóle mogę oczy nie odrywać.

Jedyne co bym zmieniła, to dołożyłabym zdjęć, tam gdzie wiszą po dwa. Moim zdaniem w czwórkach wyglądają bardziej rasowo :rolleyes:

Chyba, że ściana jest do czegoś innego potrzebna.

 

Dzięki Aniu:hug:No to super, ze super:wiggle:Od razu mówię dlaczego w jadalni wiszą tylko dwie- zaraz obok będzie stał kredens i dlatego musieliśmy zostawić miejsce... Jak ściana się zapełni meblem, to te dwie też pewnie lepiej będą wyglądały:rolleyes:

Masz rację- w 4 też mi się najbardziej podobają:) A mam jeszcze pojedynczą przy drzwiach do małej łazienki, ale zapomniałam obfocić...:bash:

 

 

Aga obawiam się, że zmiana hostingu niewiele da. U mnie picassa robi dokładnie to samo.

Podejrzewam winę forum ;)

A to cwaniaki :mad::mad: Lepiej chyba jest załączyć miniaturki, które po powiększeniu są normalnej wielkości i wyrazistości;)

Buziaki

 

Hej Aguś !

Galeryjka piękna ...bardzo ładne zdjęcia! Fantastyczny pomysł mieliście ! A u mnie w dalszym ciągu wiszą same ramki...:)

 

Dzięki Beatko:wiggle:U mnie ramki tez troszkę wisiały, ale na szczęście się zmobilizowałam. I nawet zawiesiłam dwie świetne stare reklamy mydła i wanien w łazience:rolleyes:

Agulinda jest śliczniehttp://emotikona.pl/emotikony/pic/zdziwko.gif Tak jak Ania -Narendil również uwielbiam czarno-białe focie w czarnych ramkach :rolleyes: A w ogóle u Ciebie tak klimatycznie i te zasłony :p

Dzięki Martuś:hug:ale co to za jęzor od rana:P Masz jeden z najbardziej wypasionych domków na forum kochana:wiggle:więc prosze mi tu niczego nie zazdrościć:D

 

Aguś, napisz mi kochana jaką będziesz miała grubość blatu w biurku i grubość nóg? Dostałam rysunki od Hazelki i tak sobie myślę żebym blat jak i nóżki pogrubiła mi w biurku nawet dwukrotnie. Nie chcę żeby biurko przypominało konsolkę, ale też ma to nie być ciężkie biurzysko tylko zgrabny sekretarzyk :rolleyes: Twoje nogi też się pewnie zwężają ku dołowi? Może chociaż znasz wymiar tej najszerszej części, tej na górze?

Martuś ale mnie zastrzeliłaś, bo o ile ustaliłam ze stolarzem grubość blatu, to o nogach już mu nie wspomniałam...:eek:

Blat ma mieć 3,5 cm- to chyba powinna wystarczyć.... natomiast nogi będa zwężane ku dołowi i całkiem proste. Mam nadzieję, zę chłop dobierze je proporcjonalnie...:rolleyes: może lepiej jeszcze do niego zadzwonię:bash: A Ty jak gruby blat planujesz?

 

Wpadłam życzyć miłego dnia a tu foteczki:):) Ślicznie, klimatycznie...jak napisała już MarJelka:)

Czy mogę przysiąść na kawkę?:)

Buziaki posyłam!

 

Dzięki Beatko:wiggle:

Zapraszam serdecznie na kawkę i ciacho:)

Miłego dzionka:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka Aguś,

 

Piękną zaiste galerię stworzyłaś i bardzo oryginalną.

 

Mam wielką chęć "zerżnąć" ją od Ciebie.

 

Muszę ja pokazać K.

 

Widziałam, że porządziłaś się i sama zwędzony puchar Ani przyznałaś. [dblpt]nocomment[dblpt].gif

 

A miało być uroczyście... A nie pod stołem... spod lady... :p

 

Ale galeria bardzo, bardzo... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka Aguś,

 

Piękną zaiste galerię stworzyłaś i bardzo oryginalną.

 

Mam wielką chęć "zerżnąć" ją od Ciebie.

 

Muszę ja pokazać K.

 

Ale galeria bardzo, bardzo... :eek:

Dzięki Aniu:hug:A zżynaj sobie ile chcesz:wiggle: Ja od dawna miałam w planie zrobić starą wiszącą galerię:rolleyes:

Jeszcze powieszę takie na górze w holu, ale już w pojedynczych egzemplarzach:)

 

Widziałam, że porządziłaś się i sama zwędzony puchar Ani przyznałaś. [ATTACH=CONFIG]177468[/ATTACH]

 

A miało być uroczyście... A nie pod stołem... spod lady... :p

No przepraszam kochana, ale Cię nie było... a wcześniej tego nie zrobiłaś:lol2::lol2:

Umówmy się, że moje wręczanie było wersją roboczą, a teraz będzie część oficjalna, którą wręczysz Ty:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...