Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdjęcia bardzo ładnie wypełniły przestrzeń, są oryginalne i ciekawe. Naprawdę super wyszło! :yes:

 

Dziękuję Dropko:hug:Zdjęcia faktycznie są super wypełniaczem:)

 

Witam Panią :bye:

 

Fotki widzę czy mnie moje oczy mylą:eek:

 

Piękna galeryjka, przepiękne te zdjęcia ... :cool:

 

 

 

Co dobrego przy poniedziałku słychać ???

 

Hej Maju i również dzięki:hug:

Właśnie miałam chwilkę i zaczęłam nadrabiać u Was- już przyszłaś, a ja jeszcze nie zdążyłam zajrzeć do Ciebie:eek:

A Ty co porabiasz?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Moje Kochane Pogodynki,

 

Ja też słyszałam ;)

 

Ponieważ zjarany na heban Kret mnie wkurzał przełączyłam się na angielsko dowcipaśnego Zubiego Zubilewicza na TVN24...

 

A ten zdrajca to samo co Hebanowy Kret, że mróz i to taki zimowy... że może coś drgnie w okolicy świąt a co po świętach to na dwoje babka wróżyła... :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

Martuś ale mnie zastrzeliłaś, bo o ile ustaliłam ze stolarzem grubość blatu, to o nogach już mu nie wspomniałam...:eek:

Blat ma mieć 3,5 cm- to chyba powinna wystarczyć.... natomiast nogi będa zwężane ku dołowi i całkiem proste. Mam nadzieję, zę chłop dobierze je proporcjonalnie...:rolleyes: może lepiej jeszcze do niego zadzwonię:bash: A Ty jak gruby blat planujesz?

 

 

 

D

 

Ano widzisz :rolleyes: to może lepiej zadzwoń i zapytaj o te nogi :rolleyes:

U mnie blat ok. 2 centymetrów też zmieniłam w ostatniej chwili bo miał być chudszy....

Nogi....najszersza część coś około 8cm :rolleyes: Czekam na nowe wizualki, bo w tej pierwotnej jednak wszystko było zbyt chude , a dopiero to zobaczyłam jak mi hazelka przesłała rysunek techniczny. Jestem jeszcze w trakcie zmian :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz :rolleyes: to może lepiej zadzwoń i zapytaj o te nogi :rolleyes:

U mnie blat ok. 2 centymetrów też zmieniłam w ostatniej chwili bo miał być chudszy....

Nogi....najszersza część coś około 8cm :rolleyes: Czekam na nowe wizualki, bo w tej pierwotnej jednak wszystko było zbyt chude , a dopiero to zobaczyłam jak mi hazelka przesłała rysunek techniczny. Jestem jeszcze w trakcie zmian :rolleyes:

 

He, he ja u Ciebie, Ty u mnie- w tym samym czasie i o tym samym:lol2:

Blat 2 cm, to stanowczo za mało- całe szczęście, że to zmieniłaś:yes: Natomiast nogi 8 cm na górze powinny być ok:rolleyes:

Masz rację- jeszcze zapytam swojego o ten wymiar, o ile nie jest za późno, ale chyba 5 cm mi nie wstawi?:eek:

W każdym razie dzięki Martuś za sugestię- może uratujesz moje biurko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostro, a więc:rolleyes: Widziałaś moją wizualkę biurka, wydawało się wszystko piknie, ale jak mi Oleńka przesłała rysunki z dokładnymi wymiarami zaniepokoiły mnie dwie rzeczy, właśnie ten chudy 1 cm blat i 4cm nogi w najszerszej części. Dlatego kazałam Oli pogrubić to wszystko dwukrotnie:rolleyes:

Ma mi na jutro zrobić nowe wizualki. Mówisz że dwa centymetry blatu to mało przy takim sekretarzyku?

Sprawdź te nogi swoje póki czas, telefon nie kosztuje, a żeby potem nie wyszedł jakiś potworek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga już wszystko wiem:eek::eek::eek: właśnie zadzwoniła Ola, ta to też ma wyczucie:rolleyes: może to jaka trzecia zagubiona siostra ma :eek::rolleyes:

Rysunki które mi wysłała sa pomyłką :jawdrop: jakiś jej pracownik wpisał złe wymiary:rolleyes: dziś mam mieć wszystko poprawione i blat ma mieć na pewno 3 cm. Uffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostro, a więc:rolleyes: Widziałaś moją wizualkę biurka, wydawało się wszystko piknie, ale jak mi Oleńka przesłała rysunki z dokładnymi wymiarami zaniepokoiły mnie dwie rzeczy, właśnie ten chudy 1 cm blat i 4cm nogi w najszerszej części. Dlatego kazałam Oli pogrubić to wszystko dwukrotnie:rolleyes:

Ma mi na jutro zrobić nowe wizualki. Mówisz że dwa centymetry blatu to mało przy takim sekretarzyku?

Sprawdź te nogi swoje póki czas, telefon nie kosztuje, a żeby potem nie wyszedł jakiś potworek :rolleyes:

 

Martuś 1 cm, to Ci w ciemno bym powiedziała, ze to za mało:( 4 cm nogi to samo.... Myślę, że blat powinien mieć, żeby to ładnie wyglądało ze 3 cm ( u mnie dokładnie będzie 3,4cm- stolarz tak mi zaproponował i się zgodziłam) 2,5 moim zdaniem to minimum.:rolleyes:

A jakie masz nogi w swoim nowiutkim foteliku od p. Iwonki? Biurko powinno mieć sporo grubsze.

 

To jakiś znak z góry chyba :rolleyes::lol2: Mówisz, ze jesteś wysoka blondynka ...? hmmm :rolleyes: a zawsze chciałam mieć siostrę :lol2:

 

Blondynka, blondynka, ale nie bardzo wysoka- 168cm:) Jak znalazł na siostrę :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nogi w foteliku to chudzieńkie :rolleyes: do nich to nawet nie będę porównywać biurka. Za to mam taką białą konsolkę, ta nad którą wisi lustro od Magdy Z i ta ma właśnie nóżki w najszerszej części 4.2 cm. W przypadku konsolki jest ślicznie, ale biurko z takimi chudzinami to już by tak ładnie nie wyglądało :rolleyes:

 

Najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła i wszystko będzie poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga już wszystko wiem:eek::eek::eek: właśnie zadzwoniła Ola, ta to też ma wyczucie:rolleyes: może to jaka trzecia zagubiona siostra ma :eek::rolleyes:

 

 

Ale czad:rotfl:Siostra jak nic:rotfl:

 

Rysunki które mi wysłała sa pomyłką :jawdrop: jakiś jej pracownik wpisał złe wymiary:rolleyes: dziś mam mieć wszystko poprawione i blat ma mieć na pewno 3 cm. Uffff.

No to całe szczęście, bo aż mi się wierzyć nie chciało, ze ktoś zrobił 1 cm blat:eek::eek::eek:

Super z tym blatem- będziemy miały prawie taki sam. Ja wybrałam z takim frezem- zdjęcie chyba od Betib

 

http://img577.imageshack.us/img577/9638/dsc0789w.jpg

 

Matko, jak to wszystko się skończy z tymi meblami to się chyba upiję:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nogi w foteliku to chudzieńkie :rolleyes: do nich to nawet nie będę porównywać biurka. Za to mam taką białą konsolkę, ta nad którą wisi lustro od Magdy Z i ta ma właśnie nóżki w najszerszej części 4.2 cm. W przypadku konsolki jest ślicznie, ale biurko z takimi chudzinami to już by tak ładnie nie wyglądało :rolleyes:

 

Najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła i wszystko będzie poprawione :)

 

Masz rację- dla konsolki mogą być nóżki jak u sarenki:rolleyes: biurko musi mieć z 7- 8:yes:

To czekam na Twoje nowe wizualki Siostro :popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...