Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Martuś

 

Blondynka, blondynka, ale nie bardzo wysoka- 168cm:) Jak znalazł na siostrę :lol2::lol2:

 

Pasuje mi! Ja dwa centymetry wyższa, świetnie będziemy se ciuchy pożyczać :lol2:

 

Aguś ja tak u Ciebie się rozpisuje bo u mnie to ja najpierw zaległości muszę nadrobić, a zrobię to w wolnej chwili, tak się przejęłam tym biurkiem że od razu do Ciebie przyleciałam, w końcu żeś moja siostra ;):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pasuje mi! Ja dwa centymetry wyższa, świetnie będziemy se ciuchy pożyczać :lol2:

 

Nooo nie wiem, boś Ty chudzinka jak patyk- ja xs nie noszę...:oops::oops:

 

Aguś ja tak u Ciebie się rozpisuje bo u mnie to ja najpierw zaległości muszę nadrobić, a zrobię to w wolnej chwili, tak się przejęłam tym biurkiem że od razu do Ciebie przyleciałam, w końcu żeś moja siostra ;):hug:

Martuś, super, ze do mnie przyleciałaś:hug: pisz ile chcesz i co chcesz:rolleyes::wiggle:

Teraz już zmykam, bo wrócił luby i żąda kolacji:jawdrop::jawdrop:

buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czad:rotfl:Siostra jak nic:rotfl:

 

 

No to całe szczęście, bo aż mi się wierzyć nie chciało, ze ktoś zrobił 1 cm blat:eek::eek::eek:

Super z tym blatem- będziemy miały prawie taki sam. Ja wybrałam z takim frezem- zdjęcie chyba od Betib

 

Matko, jak to wszystko się skończy z tymi meblami to się chyba upiję:lol2::lol2:

 

U mnie też ma być chyba frezik, tak mi się wydawało przynajmniej patrząc na rysunek, ale może upewnię się jeszcze :rolleyes:

 

No ja na pewno dam w palnik http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif po takim stresie http://emotikona.pl/emotikony/pic/45chill.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nie wiem, boś Ty chudzinka jak patyk- ja xs nie noszę...:oops::oops:

 

 

Martuś, super, ze do mnie przyleciałaś:hug: pisz ile chcesz i co chcesz:rolleyes::wiggle:

Teraz już zmykam, bo wrócił luby i żąda kolacji:jawdrop::jawdrop:

buziaki:hug:

 

To schudniesz, ja tyć nie zamierzam :p:lol2:

 

A ja pędzę kąpać młodego :rolleyes:

 

Pa :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2:Wcześnie zaczęłaś- miało być po:lol2: Noo dobra przyłączam się http://fun.resplace.net/Emoticons/Alcohol/Beer.gif

To schudniesz, ja tyć nie zamierzam :p:lol2:

 

Ooo patrzcie ją http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/sarcastic_hand.gif http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/los.gif

 

A ja pędzę kąpać młodego :rolleyes:

http://fun.resplace.net/Emoticons/Alcohol/Beer.gif

Pa :hug:

 

Ty wykąpałaś, ja nakarmiłam i git:wiggle:

Pa szalona Sister:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostro :) leć do mnie i zobacz jak wygląda biurko z 8 cm nóżkami w najszerszej części :rolleyes: Pamiętaj też Aguś , ze moje biurko jest sporo większe od Twojego bo ma 160cm szerokości!

Dzwoniłaś do stolarza? Pytałaś co z twoimi nogami? Przy moim biurku 8cm nie wygląda ładnie:rolleyes: i znowu zmieniłam :eek: tym razem czekam na nogi 6.5 cm, zobaczymy, może w końcu mi ten wymiar dogodzi:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś

pikną se galerie zrobiłaś:wiggle:, taką bardzo zachowawczą, ale u ciebie super pasuje:yes:

bardzo ładne te fotografie:yes:

gdzie kupowałaś ramki?

 

Hej vesi, jak miło Cię widzieć:wiggle:

Ja lubię skromne galerie, chociaż ze zdjęć rodzinnych planuję bardziej szaloną. Obrazy powieszone po 4 nadają wnętrzu charakteru i uporządkowania:)

Cieszę się, że Ci się podoba:hug:Ramki to Ikea, ale nie pamiętam już które-... Jest tam ogromny wybór czarnych:eek:

Co słychać u Ciebie?

 

 

 

Siostro :) leć do mnie i zobacz jak wygląda biurko z 8 cm nóżkami w najszerszej części :rolleyes: Pamiętaj też Aguś , ze moje biurko jest sporo większe od Twojego bo ma 160cm szerokości!

Dzwoniłaś do stolarza? Pytałaś co z twoimi nogami? Przy moim biurku 8cm nie wygląda ładnie:rolleyes: i znowu zmieniłam :eek: tym razem czekam na nogi 6.5 cm, zobaczymy, może w końcu mi ten wymiar dogodzi:rolleyes:

 

Hello Sister:)

już lecę, ale tylko na chwilunię, bo dzisiaj kompletny brak czau na forum:bash:

8 cm, to faktycznie sporo- wczoraj w domu latałam i mierzyłam- wychodzą kloce:sick:Zaraz Ci wszystko opowiem u Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

 

Widzę, że zalatana jesteś. :rolleyes:

 

Wpadłam zobaczyć jak tam biblioteczno - biurkowo - fotelowe sprawy się mają.

 

Pozdrawiam cieplutko :hug:

 

Hej Aniu,

 

no właśnie już muszę uciekać, także zajrzę do Ciebie wieczorkiem:wiggle:

Sprawy biurkowe mają się dobrze, dzięki za odwiedzinki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, galeria elegancka, jak wszystko u Ciebie.

I taka spójna z wnętrzem, ale czy mogło być inaczej?

Zdjęcia bardzo mi się podobają, mają klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, galeria elegancka, jak wszystko u Ciebie.

I taka spójna z wnętrzem, ale czy mogło być inaczej?

Zdjęcia bardzo mi się podobają, mają klimat :)

 

Tolu bardzo Ci dziękuję:hug: Stare fotografie tworzą rzeczywiście specyficzny klimat we wnętrzach, trudno mi było to oddać na fotach, które zrobiłam dla Was. W realu jest duużo lepiej:wiggle:

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, a właściwie już wczoraj byliśmy wieczorem w teatrze Ateneum na sztuce Kolacja dla Głupca- polecam bardzo:)

Sztuka jest przezabawna i mistrzowsko zagrana:rolleyes: Warto się pośpieszyć, bo zagrano już ponad 700 (!!!) spektakli i niedługo teatr planuje jej zawieszanie- przynajmniej na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga nadrobiłam :lol:

 

Galeria tak jak myślałam :jawdrop:

Uwielbiam czarno białe zdjęcia - ale Twój pomysł na temat przewodni jest chyba nie do przebicia :rolleyes:

Myślę nad galeryjką w łazience - i nie mam pojęcia co tam dać - w związku z tym chyba jakiś misz masz :p

 

Uchwyty też bardzo mi się podobają :yes:

 

 

Miłego dnia życzę :hug:

 

u nas zima pełna parą :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...