Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie no, nie załamuj mnie ...

Ja chcę lato i chcę nad morze ... :cool:

 

A ja jadę na święta :p Co prawda zima w pełni, ale co tam - morze raczej to samo ;)

 

Aguś piękne inspiracje wiosenno-ogrodowe, ale coś nie podziałały bo u nas dziś śniegu tylko dopadało :( No ale w sumie słoneczko wyszło na parę godzin, więc to może i Twoja sprawka :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś wcześniej wsiejesz, wcześniej Ci zakwitną ...

Fakt Maju, ale zrobię to już po Świętach:) I tak do gruntu wcześniej jak po 15 maja nie wysadzę:bash:

 

A ja jadę na święta :p Co prawda zima w pełni, ale co tam - morze raczej to samo ;)

 

Aguś piękne inspiracje wiosenno-ogrodowe, ale coś nie podziałały bo u nas dziś śniegu tylko dopadało :( No ale w sumie słoneczko wyszło na parę godzin, więc to może i Twoja sprawka :cool: :lol:

Ale super pomysł pysiaczku z tym morzem:wiggle: Bardzo mądre posunięcie- musisz korzystać z ostatniej chwili wolności- potem nie będzie pewnie na wyjazdu czasu no i dzidzia będzie za malutka.

Tak, tak to słoneczko, to moja sprawka:lol: Dzisiaj u na przepiękne świeciło, ale nadal jest zimno:bash:

 

U nas też śnieg padał, było przeraźliwie zimno.. i wyjęłam wcześniej schowany do garderoby kożuch.. marzłam w kurtkach.. Teraz mi w kożuszku ciepło było..

Noosszzzz kurna.. ja chcę ciepełka....

Arniczko, to musiało Was nieźle przymrozić, skoro wyciągnęłaś kozuch:jawdrop: Myślę, ze jeszcze parę dni i wreszcie doczekamy się... lata:lol2: bo wiosny ma w tym roku nie być:bash:

 

Ale każda matka kocha swoje dzieci :rotfl:

 

Ja chcęęęę wioooosnęęęęęę!!!!!!!

Halo, wiosno, czy mnie słyszysz?

 

Ja słyszą Aniu, ale wiosna nie:rotfl:

 

Przyszłam weekendowego przytulasa walnąć z siorą mą http://emotikona.pl/emotikony/pic/37uscisk.gif

 

Martuś, jak Ty coś napiszesz, to :rotfl:

A ja zostawiam Ci poniedziałkowego całuskahttp://www.sherv.net/cm/emo/kiss/smileys.gif

 

czytałam że mebelki będą po Świętach no i dobrze po co ci burdello tuż przed Wielkanocą

 

przytulanki poźno sobotnie zostawiam

 

Hej Karolindo:)

masz rację z tym burdello- chciałam tego uniknąć:rolleyes:

Jak tam wypeelingowałaś się?:D

buziakihttp://www.sherv.net/cm/emo/kiss/smileys.gif

 

Aguś miłego wieczoru niedzielnego :bye:

 

A ja udanego tygodnia przedświątecznego życzę:hug:

 

Dzięki Aniu i yuczko:hug: Wzajemnie kochane :wiggle:

 

Aga, a ja Ci życzę wiosny, bo zapewne wciąż masz zimę, jak i ja :rolleyes:

Hej moniu, jak miło, ze zajrzałaś:wiggle:

Dziękuję za wiosnę- o niczym innym nie marzę:)

 

no ja wolałabym tą Waszą bibliotekę przed swiętami ale jakoś wytrzymam :lol2::hug:

To całe szczescie Anetko, bo miałabym Was na sumieniu:hug::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kozaków mogę wskoczyć w klapeczki.. nie pogniewam się i już przyniosłam je do wiatrołapu.. jakby co to jestem przygotowana...

Z tym, że u nas nadal baaardzo zimno.. przeraźliwie zimno i kożuch oraz czapki to jedyne mądre rozwiązanie jak chcę wyjść na dwór...

 

 

Jak nie będziesz zakładać markizy to pojedź do Ikei.. mają genialne parasole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kozaków mogę wskoczyć w klapeczki.. nie pogniewam się i już przyniosłam je do wiatrołapu.. jakby co to jestem przygotowana...

Z tym, że u nas nadal baaardzo zimno.. przeraźliwie zimno i kożuch oraz czapki to jedyne mądre rozwiązanie jak chcę wyjść na dwór...

 

 

Jak nie będziesz zakładać markizy to pojedź do Ikei.. mają genialne parasole...

Wiolu, Ty chcesz chyba przeżyć szok termiczny- z kozaczków w klapeczki:eek::lol2:

Dzięki za cynk parasolowy- oblookam:wiggle:

 

Uszu nie umyła, czy co? :rotfl:

Może jej patyczki higieniczne trza wysłać?

http://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gifhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gifhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/laugh1.gif

Aguś doczytałam że mebelki po świętach..dołączam do grona oczekujących na focie :lol2:

 

Miłego tygodnia przedświątecznego :) -u nas dużo mniejsze miasto a kolejki w sklepach już sie pojawiają - u Was to pewnie 100 razy gorzej wygląda ;)

 

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

Hej Aguś,

 

tak, tak po Świętach:rolleyes: Aga, my byliśmy na zakupach w ostatni weekend i już było tloczno:jawdrop:jak ja nie cierpię tych kolejek:sick:

W sumie tym razem nie planuję wielkich przygotowań, bo w domu spędzimy chyba tylko jeden dzień, a i to nie jest jeszcze pewne:)

Będziemy się gościć u rodzin:wiggle:

Wzajemnie udanego tygodnia kochana:hug:

 

Czyli zaczęły się świąteczne przygotowania na całego ?

 

A jak tam dekoracje ?

 

Ja wolałabym bałagan biblioteczny przed świętami ;)

 

Hej Amtluś,

dekoracje będą skromne i raczej naturalne, dlatego zrobię je w ostanie chwili, żeby nie zwiędły:lol2:

Nie lubię robić z Wielkanocy Świąt Bożegonarodznia, dlatego żadnych wianków nie będzie;)

Amtla, nie wiesz co mówisz pisząc, że byś wolała montaż biblioteczny przed Świętami:no::no:

U nas w gabinecie stoją tony pudeł z książkami i innymi duperelami, trzeba to wszystko wynieść, żeby móc cokolwiek wstawić nowego.

I jak to sobie wyobrażasz- bałagan na środku holu na same Święta?:eek: bo przecież nie zdążę wszystkiego ładnie zagospodarować, bo i kiedy:bash:

Dlatego będzie jak ma być, a Wy musicie poczekać:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...