Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo bo ja tylko w kozakach mogę chodzić i w klapkach.. pośrednie buty mi zlatują bo są zazwyczaj za szerokie.. no to ja tylko w sumie klapki lubię...

I mam nadzieję, że wkrótce kożuch będę mogła schować do garderoby... bo na razie to jest mi zimno i wiosny nie widać...

Też nie mam kompletnie nic na święta zrobione.. bo co ja mam niby mieć zrobione?

Młody podłogi pomyje, ja upiorę firany i zasłony, chłopaki powieszą.. zetrę kurz z parapetów i .. święta w domu..;)

Gorzej, bo za oknem jakoś mało świątecznie...

 

A do Ciebie będę zaglądała o tą bibliotekę.. A o parasol podjedź bo naprawdę godny uwagi i niedrogi, spory był, na korbkę... oby nie wykupili, bo w zeszłym roku jakoś szybko ogrodowe zeszły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi,

mrugnięcie oczka świadczyło o tym, że wolałabym - bo ja tylko oglądam....A cała reszta właśnie tak jak piszesz powyżej...

Wiem Amtla, wiem, ale musiałam Ci zwizualizować, żeby dziwnie to nie wyglądało, ze nie chcę montażu:D:lol2::lol2:

 

 

Nooo bo ja tylko w kozakach mogę chodzić i w klapkach.. pośrednie buty mi zlatują bo są zazwyczaj za szerokie.. no to ja tylko w sumie klapki lubię...

I mam nadzieję, że wkrótce kożuch będę mogła schować do garderoby... bo na razie to jest mi zimno i wiosny nie widać...

Też nie mam kompletnie nic na święta zrobione.. bo co ja mam niby mieć zrobione?

Młody podłogi pomyje, ja upiorę firany i zasłony, chłopaki powieszą.. zetrę kurz z parapetów i .. święta w domu..;)

Gorzej, bo za oknem jakoś mało świątecznie...

 

A do Ciebie będę zaglądała o tą bibliotekę.. A o parasol podjedź bo naprawdę godny uwagi i niedrogi, spory był, na korbkę... oby nie wykupili, bo w zeszłym roku jakoś szybko ogrodowe zeszły...

 

Arniczko, ja tez uwielbiam klapeczki:rolleyes: powinnam mieszkać tylko w ciepłych krajach:wiggle:zim nie znoszę:sick:

Masz rację, nie ma co tak szaleć z tymi porządkami, przecież sprząta się na bieżąco, wiec tragedii nie będzie.

Nie mam jeszcze terminu montażu- pewnie będzie w tym tygodniu po Świętach.

Za parasolem zakręcimy się tez po Świętach, mam nadzieję, ze jeszcze do tego czasu nie rozkupią:eek:

 

Agnieszko,

chciałam skomplementować Twoją galerię w salonie - piękna, dopracowana, nadaje charakteru!!!!!

Strasznie mi się podoba!!

 

Dzięki Aniu,

uwielbiam Twoje zachwyty:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloółł

Ja tam nic nie piekę

no chyba tylko babkę

coś tam dokupię

bo my i tak będziemy sie gościć po chałupach więc nie ma sensu

A ty co tam szykujesz:popcorn:

 

Ciao Karolindohttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/Emotki/hello.gif

Ja babki nie robię z kolei- zostawiam to mamie:rolleyes:

Nas też prawie nie będzie, ale zrobię chyba dwa mazurki- jak zwykle:)

Najwyżej zabierzemy je ze sobą:cool:

 

 

Aguś,

 

Przez Ciebie i Narendilka teraz kombinuję nad galeryjką, jakbym poważniejszych rzeczy na głowie nie miała. :rolleyes:

I tak teraz jej nie zrobię przeca, ale głowę zawraca jak nie wiem co ;)

Myśl Aniu myśl, później będziesz miała z głowy:wiggle:

Ja nadal myślę, bo jeszcze muszę zrobić galerię w gabinecie:rolleyes:

 

Acha cha cha cha.... [ATTACH=CONFIG]179324[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]179325[/ATTACH]

 

Ale się obśmiałam.... :rolleyes:

 

Chyba, że to nie było do mnie :confused: :jawdrop:

'

Do Ciebie również kochanahttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/g_happyme.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi - ja na święta nie piekę, bo wyjeżdżam w góry. Brrr.... jak by mało było zimy.

 

 

A galeryjka wygląda fantastycznie. Ja też myślałam o starych zdjęciach np. Wrocławia. Nie lubię fotek osobistych na ścianach, nie wiem czemu. Wolę neutralne obrazki.

 

Hej Natalko,

 

my w góry to wolimy w okolicach poprzednich Świąt:lol2:

Ja nie przepadam za wyjazdami w Święta- w sumie w tym zaganianym świecie, to doskonała okazja, żeby spotkać się z rodziną:wiggle:

Mam nadzieję, że wyjazd Ci się uda:)

 

Dzięki za galeryjkę:hug:- widzisz mam to samo co Ty- nie lubię portretów osobistych na ścianach- ani ślubnych ani żadnych innych (jeszcze na pół ściany:eek:) Może stworzę galerię z takich malutkich przedwojennych fotek- swojej rodziny, ale będzie bardzo dyskretna. Osobiste fotki wolę w stojących, niedużych ramkach:) Twój pomysł z Wrocławiem doskonały:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, co tam pieczecie słodkiego na Święta? Jakieś pomysły? http://www.sherv.net/cm/emoticons/cook/smiley-cooking-emoticon.gif

 

Ja nie piekę bo jak wiesz nie będzie mnie ale miałam w planach upiec babkę i 3bita. Mazurka i sernik zostawiam mamie bo jej wychodzą najlepsze a makowca babci :) My wracamy w poniedziałek i mam już obiecane odłożone kawałki ciast od nich :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazurek kajmakowy i mazurek z marcepanem i suszoną żurawiną - oba przetestowane w poprzednich latach :yes:

Ooo a jaki jest ten z marcepanem? Wałkujesz gotowy? Uwielbiam marcepan:rolleyes:

Ja chyba w tym roku zrobię z polewą z pomarańczy na kruchym cieście, a drugi- bez ciasta - z samych migdałów:wiggle:

 

 

Ja nie piekę bo jak wiesz nie będzie mnie ale miałam w planach upiec babkę i 3bita. Mazurka i sernik zostawiam mamie bo jej wychodzą najlepsze a makowca babci :) My wracamy w poniedziałek i mam już obiecane odłożone kawałki ciast od nich :lol2:

Ważne pysiu, ze miałaś w planach:lol2: A Ty spryciulko jedna- zarezerwowała sobie kawałek ciasta po powrocie:eek::rotfl:

Jestem pewna, ze wyjazd będziecie mieli mega udany:wiggle: żeby tylko pogoda dopisałahttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/zgoda.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pysiu, ze miałaś w planach:lol2: A Ty spryciulko jedna- zarezerwowała sobie kawałek ciasta po powrocie:eek::rotfl:

Jestem pewna, ze wyjazd będziecie mieli mega udany:wiggle: żeby tylko pogoda dopisałahttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/zgoda.gif

 

No właśnie prognozy są różne :o Raz zapowiadają deszcz, raz ładnie i ocieplenie lekkie. No nic zobaczymy. Byleby za mocno nie wiało to na pewno skorzystamy ze spacerków i jodu :D

 

PS. Zarezerwowałam sobie też sałatkę jarzynową i ćwikłę babci roboty :lol2: Jestem zapobiegliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga... ale mi smaka narobiłaś na ciacha...

Ja na figurkę już nie bardzo już patrzę, bo co bym nie robiła, wyglądam tak samo.. :( ... a ciacha bardzo lubię.. oj baaardzo....

 

Arniczko, zakasuj rękawki i do roboty w takim razie:wiggle:

Ja pierwszy krok zrobiłam- udusiłam dzisiaj polewę pomarańczową na mazurki:rolleyes:

Jedno odhaczone:) A z figurą, to na pewno przesadzasz:mad:

 

Aga .. o taki parasol mi chodziło.. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20163374/

Dzięki bardzo:hug:fajny jest i dużyyyy. Po Świętach zajmiemy się tym:)

 

No właśnie prognozy są różne :o Raz zapowiadają deszcz, raz ładnie i ocieplenie lekkie. No nic zobaczymy. Byleby za mocno nie wiało to na pewno skorzystamy ze spacerków i jodu :D

Pysiaczku, na pewno ma się trochę ocieplić i już bez dużych mrozów-a to już coś:wiggle:Jod jest bardzo ważny i potrzebny:)

A gdzie jedziecie, jeżeli to nie tajemnica?:rolleyes:

PS. Zarezerwowałam sobie też sałatkę jarzynową i ćwikłę babci roboty :lol2: Jestem zapobiegliwa :D

 

No proszę, jakie smakołyki:eek: Masz szczęście, ze kobietom w ciąży się nie odmawia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...