Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aguś :bye:

Śliczne dekoracje - chyba wszystkim nam już brakuje optymistycznego myślenia :(

U nas dzisiaj znowu nawrót śniegu i zawieje :bash:.

 

Zainteresowałaś mnie tym odkurzaczem :yes:

Ja przymierzam się do szorowania moich fug - bo nie zdążyliśmy ich zaimpregonować i w kuchni/jadalni i holu wyglądają już tragicznie :sick:

 

Mimo pogody miłego dnia życzę :hug:

 

Hej Aguś poświątecznie:hug:

dziękuję za dekorację- w tym roku były wyjątkowo kolorowe ze względu na panującą aurę za oknem:D

Taki odkurzacz to nie majątek i naprawdę warto. U nas fugi są głównie jasne i jasno-beżowe, więc możesz sobie wyobrazić:sick:

Kupuj czym prędzej, bo jak je zapuścisz, to później jest trudniej domyć:bash:

Zaraz idę do Ciebie, bo wczoraj nie zdążyłam:mad:

Miłego dzionka:hug: U nas znowu SYPIE:jawdrop::spam:

 

 

O ciekawa jestem tego odkurzacza i zazdroszcze, ehhh te moje fugi. A dekoracje piękne iście wiosenne, u mnie też niestety drzewka pokładły się na ziemi od śnieżnej nawałnicy:(

 

Hej Diano (czy to Twoje prawdziwe imię?- Piękne:D)

Dziękuję za dekoracje-troszkę nam poprawiły nastrój:)

Z odkurzaczem, to tak jak napisałam powyżej Adze- warto zainwestować, tym bardziej że ten mój model ma wiele końcówek i można go używać do umycia rożnych rzeczy:yes:

Pozdrawiam:bye:

Aguś a co z biblioteką? :)

 

Hej pysiaczku:bye:

Z biblioteką wszystko w porządku:lol2: A tak na serio to montaż będzie na 99,9% w sobotę:D

O ile pogoda nie pokrzyżuje planów, bo warunki na drodze są tragiczne:(

Jak Wam się udał wyjazd?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heyka Aguś,

 

Jak tam po świętach?

 

Co z biblioteczką no i z najbardziej poszukiwanym krzesłem do gabinetu?

 

Bardzo fajny sprzęt Twój Luby kupił.

 

Też rozważam zakup takiego sprytnego sprzęta.

 

Hej Anulka:hug:

Po światach dobrze, a u Was?

O bibliotece napisałam post wyżej poście-będzie w sobotę-prawdopodobnie- o ile dróg całkiem nie zasypie.:(

Krzesełko na razie odpuściłam, tzn na pewno za chwilkę jakieś kupimy- niech tylko staną wszystkie meble to wtedy zdecydujemy:D

Co do sprzętu, to faktyczne jest on konieczny- żałuję, ze tak późno go kupiliśmy, bo pieniądze w sumie śmieszne:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Karchera tą http://www.euro.com.pl/czysciki-parowe/karcher-sc1-020.bhtml

I powiem, że dobrze fugi i podłogi doczyściła.. tylko tyle, że ja się zepsułam i nie wiem czy będę jej jeszcze używać... A szkoda.. bo naprawdę różnica była bardzo duża...

 

Wiolu pamiętam Twojego Karchera- mnie się bardzo podobał, ale luby chciał coś jeszcze mocniejszego (nasz Gorenje ma moc 5 barów i 1800W)

Oszczędzaj się kochana fugi poczekają:yes: Póki co niech Cię rodzinka wyręcza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jeżeli go polecasz, to napisz proszę co to za jeden i gdzie go kupiliście.

 

Aniu,

myliśmy nim na razie raz, ale spełnia nasze oczekiwania. I jak na ten sprzęt, to jest jednym z mocniejszych (5 barów, 1800W).

Jest leciutki, ma dodatkowo pasek i można go nosić na ramieniu lub postawić na podłodze.

To model firmy Gorenje SC1800R

Luby zamawiał go stąd - znajdziesz tam również szczegółową charakterystykę

http://www.megamedia.pl/odkurzacz-parowy-gorenje-sc-1800-r.php?cnv=85e0c9-8ce78398ce&gclid=CKm9ifPRrrYCFUdY3god7nsACw

 

 

W sobotę?

No dooobra.

Wylezę z zawodowej norki ponownie.

 

To super Aniu- nie wiem tylko czy w sobotę zdążymy zrobić jakieś foty, ale do niedzieli to już na pewno.

Luby musi jeszcze zamontować tam roletę i żyrandol:yes: Nie wspomnę o tapecie, której nadal nie kupiłam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi imię moje autentyczne (mama maniaczka Ani z Zielonego wzgórza)

 

A to taka historia:eek: Powtórzę, ze masz piękne imię:D

 

Aga,

 

Wielkie dzięki za namiary. Jak ma bary to da radę [ATTACH=CONFIG]181013[/ATTACH]

Wariatkahttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/rotfl.gifhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pysiaczku:bye:

Z biblioteką wszystko w porządku:lol2: A tak na serio to montaż będzie na 99,9% w sobotę:D

O ile pogoda nie pokrzyżuje planów, bo warunki na drodze są tragiczne:(

Jak Wam się udał wyjazd?:cool:

 

 

No to super :lol2: Oby ta zima już odpuściła, żeby nic się w tym temacie biblioteki nie przesunęło już :no:

Wyjazd nam się udał owszem :) Pogoda była taka sobie ale nie to co u Was :o Tam tylko lekko prószyło, więc spacerki jak najbardziej były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :lol2: Oby ta zima już odpuściła, żeby nic się w tym temacie biblioteki nie przesunęło już :no:

Wyjazd nam się udał owszem :) Pogoda była taka sobie ale nie to co u Was :o Tam tylko lekko prószyło, więc spacerki jak najbardziej były :)

 

Psiaczku o niczym innym nie marzę jak o końcu zimy:bash:

U nas faktycznie było strasznie w Święta- prawie 0,5 m śniegu:eek::mad:

Spacery były absolutnie wykluczone. Fajnie, ze u Was było ciut lepiej:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: :eek: :eek:

 

 

Witam poświątecznie :hug:

 

Co słychać ???

 

Nooo proszę wróciła córa marnotrawna, która zniknęła tydzień przed Świętami bez słowa:mad::mad:

Cześć Maju:hug:U nas bez zmian- zima na całego:(:bash:

A u Ciebie?:)

 

Ojej współczuję :hug: U nas bardzo wietrznie ale przynajmniej słonecznie :)

Ale śnieg jeszcze zalega gdzieniegdzie. Zimy też mam już dość.

Dzięki kochana:hug:Może ten wiatr coś dobrego przygna i przegna tą cholerną aurę:bash:

Oby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale jak tak fizycznie wygląda umycie podłóg tym czymś ?

ja rozumiem że "parujesz" na podłogę i co z ta wodą ? potem mop ? powiedz tak bardziej łopatologicznie bo ciemna w tym temacie jestem jak noc :)

a kusi mnie zeby domyć moje 6 letnie fugi i gres który ma chropowatą strukturę i czysto to tam już nie jest na pewno ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aguś jak zdróweczko? u Ciebie w domku żywa kolorowa wiosna. A jak suszysz hortensje, że zachowują taki kolor?
Agawi sprawdziłam wreszcie te fotele z Famegu ...i lipa - cena 850zł za tapicerowany materiałem z I gr cenowej. Cena bez możliwości negocjacji. Mają też stałą wyprzedaż i można u nich kupić nawet o 70% przecenione krzesła ale ciężko trafić akurat to co się akurat chce. No i jak jest to wtedy w konkretnym kolorze - bez możliwości wyboru. Swoją drogą dawno tam nie byłam i dzisiaj ciężko mi było wyjść taki ogromny wybór różniastych krzeseł i foteli i innych mebli mają. :)
tutli gdzie oglądałaś te krzesła? bezpośrednio w Famegu? ja byłam na ul brzeźnickiej, bo myślałam ze tam też jest produkcja, ale chyba korzystają z surowych mebli Famegu i je dopiero tapicerują na życzenie klienta, mało mieli do pokazania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...