Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Kasiuka, a gdzie Ty się ostatnio podziewasz?:(:hug:

Jak tam Wasze sprawy? Coś ruszyło?

Buziaki weekendowe:D

 

Agus ostanie tygodnie mialam tak zajete ze w Wielki Piatek nie bylam w stanie powiedziec jaki jest dzien i miesiac:( maz wystraszony zarzadzil wyjazd na 5 dni, zarezerwowal hotel i jestem Mu za to ogromnie wdzieczna :D tego mi bylo trzeba :D zwiedzilismy kolejne miejsca w Irlandii:D a dodatkowo byly duze zakupy (maz marudzil zebym wiecej sobie kupowala rzeczy:lol2: do czego to doszlo:lol2:)

Teraz do niedzieli mam wolne, a pozniej od nowa... ale w polowie kwietnia mam egzamin i bedzie luzik :yes:

A nasze sprawy masakra :( za ten domek co chcialam powiedzieli taka cene ze padlam :( mam nadzieje ze za kilka miesiecy zobacza ze cena jest kosmiczna i ja zmienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu,

 

szkoda, ze z domkiem nie wypaliło...:( Dziwne, że w dobie kryzysu dali taką wyśrubowaną cenę:mad: trzymam kciuki, to może coś innego znajdziecie:D

Super, ze Święta mieliście tak udane- u na była pogodowa masakra.:( Ale masz fajnego męża- żeby mój mi tak pomarudził o więcej rzeczy dla mnie:lol2:

Kasiu dbaj o siebie i się nie przemęczaj kochana- połowa kwietnia już blisko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłam laptop chwilowo do jadalni, bo gabinet jest zupełnie pusty- tylko podłoga ściany:lol2: czekamy na jutrzejszy montaż:yes:

Oczywiście jutro luby być może zdąży zamontować roletę i żyrandol i zrobi się wreszcie domowo:D:cool:

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko odbyło się bez żadnych ZONKÓW:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, :hug:

 

Jak tam są emocje przed montażem? Ja im bliżej końca tym emocjonuję się mocniej.

 

Jestem bardzo ciekawa Twojego gabinetu.

 

Trzymam kciuki kciuki.gif za pomyślność całej operacji i oczywiście z niecierpliwością czekam na fotki. :popcorn:

 

Jak znam Ciebie to przez kilka dni szczęki nie będę mogła domknąć.

 

Do jutra Kochana. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus kciuki trzymam mocnoooooo :hug:

Tez mnie zdziwila cena domu:( od dwoch lat domki sa coraz tansze, a oni walneli cene jak przed kryzysem :bash: ja licze ze z czasem zmienia zdanie:cool: teraz mam inne zajecia ale trzymam reke na pulsie:D

Co do meza to On bardzo lubi zakupy, chyba nawet bardziej ode mnie:lol2: nigdy nie slyszalam od Niego ze nie wolno mi czegos kupic:cool: ale ja za to zawsze 10 razy pomysle jak mam wydac wieksza sume, a pozniej przewaznie juz nie ma tego co chcialam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu za kciukasy:hug: Wiesz co, cieszę się oczywiście, ze skończy się ten bałagan, ale jednocześnie jestem już zmęczona tym urządzaniem:( Na szczęście niewiele już zostało- jakieś pojedyncze komódki i witryna do jadalni, której nie mogę znaleźć:bash:

Jak znam życie, to znowu będziemy za chwilę robić ją na zamówienie:lol2:

Na pewno u mnie nie pogubicie szczęk, bo wszyscy zrobili już to u Ciebie:yes::D

Miłego weekenduhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus kciuki trzymam mocnoooooo :hug:

Tez mnie zdziwila cena domu:( od dwoch lat domki sa coraz tansze, a oni walneli cene jak przed kryzysem :bash: ja licze ze z czasem zmienia zdanie:cool: teraz mam inne zajecia ale trzymam reke na pulsie:D

Co do meza to On bardzo lubi zakupy, chyba nawet bardziej ode mnie:lol2: nigdy nie slyszalam od Niego ze nie wolno mi czegos kupic:cool: ale ja za to zawsze 10 razy pomysle jak mam wydac wieksza sume, a pozniej przewaznie juz nie ma tego co chcialam:lol2:

 

 

Kasiu dzięki bardzo:hug:

Jeżeli właściciele chcę sprzedać ten domek, to muszą obniżyć cenę:yes: Chyba, że tak naprawdę to nie chcą tej sprzedaży i tak sobie walnęli cenę z kosmosu:mad:

Twój mąż jest wyjątkowy, jeżeli chodzi o zakupy:lol2: Muszą przyznać, ze ja też nie jestem- podobnie jak Ty -zakupoholiczką ani gadżeciarą. Nadmiar różnych ozdóbek w domu mnie męczy- tak samo jak np. otwarte półki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Agus z otwartymi polkami:yes: ja z wlasnej wygody preferuje polki za szklem/drzwiami:cool:

 

Ja tak samo Kasiu:D Wyjątkiem mogłaby być tylko biblioteka, ale na taką też się nie zdecydowaliśmy ze względu na kurz.

Miałam otwarte półki w kuchni w starym mieszkaniu i powiem Ci -masakra:sick: Kurz widoczny na wszystkich gadżetach po 2 dniach, na dodatek jak to w kuchni wszystko zaczynało się lepić:(Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana kciuki zaciskam i na relację czekam :popcorn:

 

Ja też czekam niecierpliwie na relację :)

 

Wpadłam powiedzieć, że kciuki trzymam i czekam na fotki...

 

Dzieffczynki jesteście kochane- Gosiu, Diano, Arniko - dzięki za kciukasy:hug:

 

 

Hej Aga, fotki blatu rzeczywiście słabe, ale wygląda na to, że wyszedł bardzo ładnie. Przepaść między poprzednią wersją, a obecną jest ogromna. Na korzyść tej drugiej oczywiście :)

 

Cieszę się Dropko, że blacik Ci się podoba- faktycznie nowa wersja jest o niebo lepsza:rolleyes:

Dzięki za opinię:wiggle:

 

Hej Aguś ...pisać mi się nie bardzo chce, ale sobie poczekam na montaż ...mam nadzieję ,że jest już w "trakcie'?

 

Hej Beatko, kopę lat :hug: Jak to Ci się pisać nie chce?:o przecież jesteś po urlopie:lol2:

Mam nadzieję, że wyjazd Wam się udał:wiggle:Zaraz napisze o montażu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...