Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawa ma się tak- stolarze wyszli 10 minut temu, na razie jest totalne burdello:o luby poszedł montować roletę rzymską i żyrandol:wiggle: a ja siedzę na forum:lol2:

Bibliotek wyszła jak dla nas cudnie, biurko jeszcze bardziej się udało- blacik jest szarawy:rolleyes:

Jest jeden malutki zonk:mad: w postaci zawiasów retro w bibliotece- nigdzie nie ma w kolorze starego srebra i na razie są w chromie- będą do wymiany jak znajdziemy:sick:

 

Na razie nie mogę Wam cyknąć żadnej fotki, bo musimy ogarnąć ten bałagan po montażu i luby musi skończyć montować roletę i lampę.

Chciałam zrobić zdjęcia za dnia, ale nie wiem czy to mi się dzisiaj uda.... Jeżeli nie to najpóźniej fotki będą jutro:rolleyes:

Tymczasem zmykam do sprzątania:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja mam wielką prośbę ... obfoć dokładnie swój żyrandol ...

 

Muszę w ten, natychmiast coś kupić ... bo zamęczę siebie tymi poszukiwaniami, a których i tak nic nie wynika ...

Nie znalazłam takiego, który wywołałby efekt WOW :sick:

 

 

Przez to forum to się bardziej wybredna stałam, chociaż ja wiem ... nie, chyba zawsze taka byłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja mam wielką prośbę ... obfoć dokładnie swój żyrandol ...

 

Muszę w ten, natychmiast coś kupić ... bo zamęczę siebie tymi poszukiwaniami, a których i tak nic nie wynika ...

Nie znalazłam takiego, który wywołałby efekt WOW :sick:

 

 

Przez to forum to się bardziej wybredna stałam, chociaż ja wiem ... nie, chyba zawsze taka byłam ;)

 

Maju, mogę obfocić, ale raczej nic więcej nie zobaczysz niż na zdjęciu producenta. on pewnie nie wywoła efeltu WOW, ale do gabinetu Bóg wie czego nie szukałam...

Ten jest jeszcze bardzo ładny, ale lepszy w wersji 5 ramiennej

http://allegro.pl/abazurowy-zyrandol-wiszacy-zwis-chrom-czarny-oslo-i3082181228.html

 

Luby by Cię z chałupy wypędził, jakby się dowiedział :lol2:

Dokładnie:lol2::lol2:

 

Noo właśnie.. NORMALNIE...

A co to nam burdel porobotowy dziwny..

My z ciekawości tu siedzimy, a ty mam mówisz, że mamy suchą karmę jeść...

noo i czekać do jutra... :o

Ja to poszłam i moją nalewkę wiśniową już wytoczyłam... Mniaaaammm.... :rolleyes:

Arniczko, nalewkę możemy wypić-czemu nie:p Sucha karma... dobre:rotfl:

W gabinecie nie ma nawet jak sie teraz ruszyć, gratów pełno, luby zły bo męczy się z żyrandolem:sick: Jeszcze mu kazałam biały kabel zamienić na przeźroczysty:rolleyes:

 

A Lubemu to zrób zdjęcie od tyłu i od dołu.. ;) :lol:

 

Chciałabyś:mad::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niooo :lol:

On jest z całą pewnością młodszy model od mojego :rotfl:

Wczoraj coś musiałam wypełnić z napisaniem naszego wieku.. no i ja standardowe pytanie.. rocznikowo czy tyle ile mam? a mężowi wstawiłam i rocznikowo i rzeczywisty wiek.. i dopadł mnie niesamowity śmiech.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, mogę obfocić, ale raczej nic więcej nie zobaczysz niż na zdjęciu producenta. on pewnie nie wywoła efeltu WOW,

 

A dlaczego tak sądzisz ... może to właśnie będzie wielkie WOW :p

 

Zdjęcie producenta to tylko zdjęcie producenta, dużo lepiej widzę daną rzecz u kogoś w domu ...

 

 

Ten jest jeszcze bardzo ładny, ale lepszy w wersji 5 ramiennej

http://allegro.pl/abazurowy-zyrandol-wiszacy-zwis-chrom-czarny-oslo-i3082181228.html

 

A znam, znam ... mam Go w swoich zapiskach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niooo :lol:

On jest z całą pewnością młodszy model od mojego :rotfl:

Wczoraj coś musiałam wypełnić z napisaniem naszego wieku.. no i ja standardowe pytanie.. rocznikowo czy tyle ile mam? a mężowi wstawiłam i rocznikowo i rzeczywisty wiek.. i dopadł mnie niesamowity śmiech.. :lol2:

Wiola, Ty już odstaw tą nlewkę:rotfl::rotfl:

A jaki ma znaczenie kolor kabla po którym płynie prąd????????:o

 

Oczywiście, ze nie ma:lol2: Ale biały rzuca się w oczy, a przeźroczysty nie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...