Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marjelkowa to wiem, że czarna będzie cała ale Twojej Białej nie zakodowałam:lol2: o 6 też będę , jeszcze się nie położyłam:lol2: popijam z dziewczynami u mnie:lol2:

 

Anetko, Ty już lepiej nic mnie pij:lol2: Przeca Marjelka ma już czarną bibliotekę od dawna:rotfl:

Teraz robi tylko biurko:p

A u Ciebie we wątku sodoma i gomora:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

 

Gabinet wyszedł śliczny.

 

Po kolei:

 

- masz mój ulubiony wzór rolet

- biurko bardzo, ale to bardzo eleganckie. Jak to dobrze, że dobrałaś do niego jasny blat, wygląda lekko i stylowo

- biblioteka :o:jawdrop::o Nie wiem co ja sobie wyobrażałam, ale chyba nie takie cudo, bo zaskoczyła mnie ogromnie i zauroczyła z miejsca.

 

Myślę też, że bardzo dobrze się stało, że tapety jeszcze nie kupiłaś.

Jak patrzę na Twój gabinet to najbardziej widziałabym w nim jakąś mięsistą ale o w miarę jednolitym deseniu tapetę.

Poszłabym nie we wzór ale w fakturę.

 

Całość pięknie dopełnia żyrandol.

 

Gratuluję. Masz wspaniały gabinet :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, Ty już lepiej nic mnie pij:lol2: Przeca Marjelka ma już czarną bibliotekę od dawna:rotfl:

Teraz robi tylko biurko:p

A u Ciebie we wątku sodoma i gomora:lol2:

Aguś mam problemy z artykulacją:lol2::lol2::lol2: pisząc , że Marjelkowa będzie cała czarna - miałam na myśli że cały gabinet - biblioteka i biurko:lol2::lol2::lol2: tylko jakoś rodzajniki mi się pochrzaniły:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁŁŁŁaaaałłłłłł

No super :)

 

A ja myślałam nie wiedzieć dlaczego, że będzie brązowa...

 

Dzięki Wiolu:wiggle:Widzę, ze co do kolorystyki, to żadna z Was nie wiedziała jaki kolor będzie:lol2::lol2:

 

Aga,

 

Gabinet wyszedł śliczny.

 

Po kolei:

 

- masz mój ulubiony wzór rolet

- biurko bardzo, ale to bardzo eleganckie. Jak to dobrze, że dobrałaś do niego jasny blat, wygląda lekko i stylowo

- biblioteka :o:jawdrop::o Nie wiem co ja sobie wyobrażałam, ale chyba nie takie cudo, bo zaskoczyła mnie ogromnie i zauroczyła z miejsca.

 

Myślę też, że bardzo dobrze się stało, że tapety jeszcze nie kupiłaś.

Jak patrzę na Twój gabinet to najbardziej widziałabym w nim jakąś mięsistą ale o w miarę jednolitym deseniu tapetę.

Poszłabym nie we wzór ale w fakturę.

 

Całość pięknie dopełnia żyrandol.

 

Gratuluję. Masz wspaniały gabinet :lol2:

 

Aniu lejesz miód na moje serce:hug:

Mam nadzieję, że to szczere:lol2::hug:Żartowałam. Bardzo się cieszę, zę Ci się podoba- szczególnie biblioteka, bo jej się bałam najbardziej

 

Biureczko tez mi się podoba- ten jasny blat wyszedł fajnie- wygląda jak olejowany a jednak ma subtelny lakier.:rolleyes:

Zadałaś mi ćwieka z tapetą, bo wczoraj coś szukałam i znalazłam nawet mięsista, ale w pasy:lol2: Taki pasiasty mix w kolorach rolety...

Sama już nie wiem jaką chcę:mad:

 

Aguś mam problemy z artykulacją:lol2::lol2::lol2: pisząc , że Marjelkowa będzie cała czarna - miałam na myśli że cały gabinet - biblioteka i biurko:lol2::lol2::lol2: tylko jakoś rodzajniki mi się pochrzaniły:lol2::lol2::lol2:

 

Aaaa z artykulacją:lol2: W taki razie wszystko jasne Anetko :lol2:

To efekt upojenia alkoholowego:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, to nie muszę zrywać sie jutro zbyt wcześnie :lol2:

 

Aguś, pięknie wam ten gabinet wyszedł, chociaż nie lubię czarnych mebli, to jednak to biureczko jest bossskie:jawdrop::jawdrop:, ukradłabym ci go, więcej ochów zostawię na kolejną dzienna sesje coby sie nie powtarzać :lol:

 

Vesi, Bóg zapłać dobra kobieto:hug: Wiesz, ze ja też za czarnymi meblami nie przepadam?:lol2: Ale biurko chciałam i się nie pomyliłam- wygląda dość charakternie nawet z tym jasnym blatem.

Kochana nie wiem czy jutro będzie sesja, bo planujemy jutro załadować cały mebel zawartością kartonówi, które stoją aktualnie na środku holu:sick:

Poczekajcie parę dni, jak położymy tapetę, cooo? No i muszę wreszcie zamówić krzesełko:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że krzesło może odwlec sesję w czasie... :lol2:

 

Zgadłaś Aniu:lol2::lol2: to może potrwać...

 

Aga a krzesło juz wybrane???? kurcze ja chyba naprawdę mam problemy z kumacja dzisiaj.....

 

Anetko znalazłam takie fajne z Radomska, ale kosztuje prawie tysiaka i wciąż szukam i szukam tańszego odpowiednika:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :no:

Aguś, wiesz dobrze, że potrafię to co myślę prosto w oczy wywalić :mad:

Człowiek z miodem na serce przychodzi a tu takie posądzenia i żarty... :p

 

No już, nie fochaj się kochana :hug::hug: Wiem, wiem, ze szczerze i bardzo Ci dziękuję. Nie lubię sztucznych zachwytów i sama tez tego nie robię.:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...