Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Hej Daila, właśnie się zastanawiałam, gdzie się podziewasz?:( Co słychać?

kochana bardzo Ci dziękuję za uznanie:hug:super, że to właśnie na mój wątek padło z Twoja słabością:lol2:

Wpadaj jak najczesciej:D Buziaki i miłego popołudnia:hug:

 

Na budowie nic sie nie dzieje, bo tam straszna glina, więc nie da się wjechać i tych chol...wylewek zrobić :mad:. Wszystko się wlecze jak flaki z olejem.

Ja to raczej z tych co szybko decyzje podejmują i męczy mnie to wszystko, a jak sie jeszcze buduje bez kredyty to czasami....

A i takie tam różne rzeczy się dzieją, ale to nie na forum.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz,różnie to z nimi jest :mad:

 

No tak, ale jak upilnujesz, to jest szansa, ze będzie dobrze:yes:

 

 

Gdzieś kiedyś taki widziałam i mi się podobał :yes:

Choć sama nie wiem czy u siebie nie zrobiłabym jednak z pełnym dołem i z przeszkloną górą, czyli dokładnie taki jak pokazałaś :yes:

Ja też jeszcze nie wiem:D Oszklony przypomina raczej witrynę, a nie kredens. I będzie trochę jak u lekarza:lol2:

 

A podłogi i ściany nie są ciekawe ??? :lol2:

No raczej:lol2::lol2:

O matko! Omal nie przegapiłam takie cuda! :eek:

Agnieszko - Ty sama zaprojektowałaś tę bibliotekę? :jawdrop: jest niesamowita, a to pierwsze zdjęcie jest the best!!!!

 

Biureczko jest takie lekkie, i eleganckie. No w szoku jestem normalnie.

 

Tola ma rację- mogła byś coś sknocić choć raz:lol2:

Natalko dziękuję:hug:Sami rysowaliśmy projekt, a podpierałam się troszkę różnymi inspiracjami:yes:

A mało Ci już knotów u mnie?:lol2: Spokojnie, jeszcze parę się pewnie przydarzy:lol2:

 

Na budowie nic sie nie dzieje, bo tam straszna glina, więc nie da się wjechać i tych chol...wylewek zrobić :mad:. Wszystko się wlecze jak flaki z olejem.

Ja to raczej z tych co szybko decyzje podejmują i męczy mnie to wszystko, a jak sie jeszcze buduje bez kredyty to czasami....

A i takie tam różne rzeczy się dzieją, ale to nie na forum.....:(

 

Dailo, kochana trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało- najpierw prywatnie, a potem budowlano:hug:

No i niech ta wiosna już nadejdzie, a najlepiej lato i skończy się to wszędobylskie błoto:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, doszła dzisiaj tapeta- na szczęście nie musiałam czekać 3 tyg.

Pierwsze wrażenie jest takie, ze jest super- gruba, mięsista, a rożne paseczki tworzą mega ciekawy efekt, Mam przeczucie, ze będzie idealna do gabinetu.:yes: Zdjęcia nie robiłam, bo taka zwinięta to bez sensu. Najlepiej będzie prezentowała się na ścianie- także mam nadzieję, że w sobotę zobaczycie już efekty:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wraca ostatnia ważna gabinetowa sprawa (drobnych nie liczę:lol2:) czyli nieszczęsne krzesełko do biurka:sick:

Biurko jest specyficzne, bo ma 5 szuflad, w tym jedną na środku. Taki układ powoduje, że mało które krzesełko da się tam wsunąć. Postanowiliśmy, ze kupimy normalny tapicerowany fotelik, koniecznie w tkaninie szenilowej, kolor chyba grafit, a kolor nóg czarny.

 

Zrobiliśmy przymiarkę i idealnie wpisuje się krzesełko z sypialni- pamiętacie je? Nasze ma tylko inny kolor

http://www.farmakolonialna.pl/site/attachment/2256/size:478

Oprócz powyższego kandydata mam jeszcze dwa. Drugi kandydat jest trochę podobny do pierwszego

 

http://img541.imageshack.us/img541/1430/krzeso2.jpg

Najbardziej chciałabym chyba taki skromny kształt, bez pikowań

 

http://img856.imageshack.us/img856/651/krzeso3.jpg

Już bym takie zamówiła, ale te podłokietniki mają 66 cm wys, a to o 4 cm za dużo:bash:

Czekam na odpowiedź, czy da się zrobić je niższe. trzymajcie kciuki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, najładniejsze w kształcie jest krzesło nr 1.

Nr 2 jakieś nieproporcjonalne podłokietniki ma.

Czy nr 3 po obniżeniu podłokietników nie będzie wyglądał żabowato?

 

Pytanie, jak bardzo chcesz wsuwać krzesło pod biurko?

Bo nr 1 i nr 2 z racji kształtów podłokietników wsuną się tylko do pewnego stopnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, najładniejsze w kształcie jest krzesło nr 1.

Nr 2 jakieś nieproporcjonalne podłokietniki ma.

Czy nr 3 po obniżeniu podłokietników nie będzie wyglądał żabowato?

 

Pytanie, jak bardzo chcesz wsuwać krzesło pod biurko?

Bo nr 1 i nr 2 z racji kształtów podłokietników wsuną się tylko do pewnego stopnia.

 

Najlepiej Aneczko oblicz Adze algorytm podłokietnikowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, witam w ten deszczowy dzionek:mad: Mży od rana i tak ma być przez najbliższych kilka dni:bash:

Dzięki za odzew krzesełkowy- Diana, Ania, Arnika, Kasia, Beatka, druga Ania, Dropka, Zuzia, Pysiaczek:hug::hug:

 

Przepraszam, że odpisuję hurtowo, ale sprawa dotyczy wszystkich postów.

Otóż dowiedziałam się, że zarówno nr 2 i 3 odpadają, bo firma może jedynie skrócić nogi krzesła, a nie podłokietniki:eek:

 

Nr 1 chyba najbardziej Wam się spodobał- dla mnie również jest fajny, tylko chciałam coś zmienić, bo dokładnie taki mamy już w sypialni. Ale skoro ten pasuje wymiarami idealnie, to chyba pozostanie. Postaram się zrobić go bez pikowanek i w innej tkaninie niż plusz.:yes:

Dam znać jak zamówię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresko chyba u mnie za rzadko bywasz, bo jasną mamy już szafę w wiatrołapie i sypialnia nie jest brązowa:lol2:

Małe lub skośne pomieszczenia będa miały jasne meble, za to na cały dole- oprócz gabinetu królują brązy. Jest spora otwarta przestrzeń i nic optycznie się nie zmniejsza:D Dzięki za zachwyt:hug: Aaa i postaram się do Ciebie dzisiaj wpaść i znowu namieszać:stirthepot::lol2:

 

 

Bywam czesto:yes: Zagladam prawie codziennie na forum, tyle, ze nie zalogowana i nie pisze za czesto. Czasu mi nie starcza na wszystko, teraz akurat temat wentylacji i odkurzacza centralnego walkuje (kloce sie mailowo z panem projektantem od wm o ilosc nawiewanego powietrza:bash: no przecie ja wiem lepiej ile mi potrzeba:D) Jak dozyje wykanczania to bede sie bardziej udzielac:lol2:

 

Sypialnie pamietam, szafe tez widzialam, ale nic nie poradze na to, ze Ty mi sie jakos tak z brazami kojarzysz. Chyba jako jedna z nielicznych na forum masz brazowa kuchnie. Ja tyz bede miala brazowa:yes:

 

Co do foteli to dla mnie nr 1 najpiekniejszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam czesto:yes: Zagladam prawie codziennie na forum, tyle, ze nie zalogowana i nie pisze za czesto. Czasu mi nie starcza na wszystko, teraz akurat temat wentylacji i odkurzacza centralnego walkuje (kloce sie mailowo z panem projektantem od wm o ilosc nawiewanego powietrza:bash: no przecie ja wiem lepiej ile mi potrzeba:D) Jak dozyje wykanczania to bede sie bardziej udzielac:lol2:

 

Sypialnie pamietam, szafe tez widzialam, ale nic nie poradze na to, ze Ty mi sie jakos tak z brazami kojarzysz. Chyba jako jedna z nielicznych na forum masz brazowa kuchnie. Ja tyz bede miala brazowa:yes:

 

Co do foteli to dla mnie nr 1 najpiekniejszy:D

 

Hej Teresko, a ja byłam wczoraj u Ciebie, ale nic nie napisałam, bo i nie wiedziałam co... Dzisiaj spróbuję coś sklecić:yes:

Wiem, ze forum to pożeracz czasowy, ja tez jestem tyko po południu albo wieczorem.

Nie kłóć się ze specjalistą od wentylacji- ta poważna rzecz- są pewne normy, które muszą być spełnione do prawidlowego funkcjonowania:yes:

Masz rację, co do koloru kuchni- mało brązowych niestety...:(

Dzięki za opinię krzesełkową:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej ... :D

 

Jaki deszcz Kochana, u mnie słonko przez chmurki prześwituje, a deszczyk padał tylko chwilkę ... ale i tak mnie ta pogoda :mad:

 

Ja, jakby co, też jestem za fotelikiem nr 1 :yes:

 

Ano heyka:D Poczekaj chwilkę, to i do Ciebie deszczyk przyjdzie:lol2: U nas słońca ani śladu:(

Dzięki za opinię krzesełkową:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...