Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Hej Teresko, a ja byłam wczoraj u Ciebie, ale nic nie napisałam, bo i nie wiedziałam co... Dzisiaj spróbuję coś sklecić:yes:

Wiem, ze forum to pożeracz czasowy, ja tez jestem tyko po południu albo wieczorem.

Nie kłóć się ze specjalistą od wentylacji- ta poważna rzecz- są pewne normy, które muszą być spełnione do prawidlowego funkcjonowania:yes:

Masz rację, co do koloru kuchni- mało brązowych niestety...:(

Dzięki za opinię krzesełkową:D

 

No jak sie mam nie klocic z facetem, ktory mi na sypialnie daje 20m3/h???? Bo tyle przewiduje norma. Napisalam Panu, ze owszem, tyle jest, ale dla jednej osoby, a ja sama spac nie zamierzac i ma byc po 50m3/h w kazdej sypialni. W wiatrolapie nie dal mi wyciagu, w lazienkach za malo, w salonie tylko 2x30m3/h:mad: Konsultowalam to na forum w dziale wentylacji, wszyscy potwierdzili, ze projekt jest do doopy i dlatego sie kloce.

 

Zajrzyj, jak bedziesz miala chwilke. Nie patrz na szuflady, szafki itd., na razie chodzi tylko o to, gdzie zrobic gniazdka i gdzie wode podciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No jak sie mam nie klocic z facetem, ktory mi na sypialnie daje 20m3/h???? Bo tyle przewiduje norma. Napisalam Panu, ze owszem, tyle jest, ale dla jednej osoby, a ja sama spac nie zamierzac i ma byc po 50m3/h w kazdej sypialni. W wiatrolapie nie dal mi wyciagu, w lazienkach za malo, w salonie tylko 2x30m3/h:mad: Konsultowalam to na forum w dziale wentylacji, wszyscy potwierdzili, ze projekt jest do doopy i dlatego sie kloce.

 

Zajrzyj, jak bedziesz miala chwilke. Nie patrz na szuflady, szafki itd., na razie chodzi tylko o to, gdzie zrobic gniazdka i gdzie wode podciagnac.

 

Aaaa to masz rację:yes: Myślałam, ze to Ty chcesz zmniejszać objętości. Nie możesz wybrać innej firmy? Ta obecna widać, ze się kompletnie nie zna.:( Partacze:mad:

Zajrzę dzisiaj kochana, paa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga do biurka takie ciężkie krzesło? nie wyobrażam sobie je ciągać, chociaż te które pokazałaś są piękne, przecież mam takie samo jak Ty w graficie. a nawiasem to uważajcie na http://www.radomskomeble.pl/ ta firma już nie istnieje, a pracownicy próbują jeszcze odzyskać swoje pieniądze i zbierają zlecenia. zaliczki też ;) Edytowane przez słońce 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilusjon jakość bez porównania lepsza w Famegu http://www.fameg.pl/ byłam w tych radomsko.. i o mało u nich też nie zamówiłam. pani przyszła z urlopu przed świętami specjalnie dla mnie. zwykły sklep prywatny. mówili że się przeprowadzają. kiepską mieli tapicerkę, wykonanie jakieś miękkie. koleżanka moja zamówiła tam meble i wpłaciła zal. 800zł w lutym. jakiś cham zbył ją przez telefon, więc podałam jej prywatny nr do tej babki, z którą rozmawiałam no i wszystko się wydało. firmy nie ma Edytowane przez słońce 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to masz rację:yes: Myślałam, ze to Ty chcesz zmniejszać objętości. Nie możesz wybrać innej firmy? Ta obecna widać, ze się kompletnie nie zna.:( Partacze:mad:

Zajrzę dzisiaj kochana, paa:bye:

 

Firma, ktora bedzie u nas robic wentylacje, nie ma nikogo do projektowania i korzysta z uslug faceta "z zewnatrz", ktory dla nich te projekty robi. No i wszystko byloby cacy, gdyby Terecha sie nie zaglebila w temat:lol2: (przed kazdym etapem budowy czytam namietnie i sie douczam, dlatego z tym pisaniem u mnie kiepsko i tak po cichu do Was zagladam).

Pan Instalator ma z Panem Projektantem wszystko zalatwic, bo mi juz rece opadaja:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilusjon jakość bez porównania lepsza w Famegu http://www.fameg.pl/ byłam w tych radomsko.. i o mało u nich też nie zamówiłam. pani przyszła z urlopu przed świętami specjalnie dla mnie. zwykły sklep prywatny. mówili że się przeprowadzają. kiepską mieli tapicerkę, wykonanie jakieś miękkie. koleżanka moja zamówiła tam meble i wpłaciła zal. 800zł w lutym. jakiś cham zbył ją przez telefon, więc podałam jej prywatny nr do tej babki, z którą rozmawiałam no i wszystko się wydało. firmy nie ma

 

Słoneczko,

 

Bardzo dziękuję za info :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aguś,

 

Jak dzisiaj u Ciebie uczenie o m3.

 

Ja się na tym nie rozumiem.. :(

 

Aniu, dzisiaj jakaś przymulona jestem- co to jest m3 w twoim wydaniu?:eek::eek:

 

Aga do biurka takie ciężkie krzesło. nie wyobrażam sobie je ciągać, chociaż te które pokazałaś są piękne, przecież mam takie samo jak Ty w graficie. byłam w Famegu, jakie tam są krzesła:eek: bajka. bardzo mi się podobało takie i u Ciebie by pasowało szkoda że na stronie nie jest pokazane z tyłu. jest na prawdę świetne. takie klubowe. a nawiasem to uważajcie na http://www.radomskomeble.pl/ ta firma już nie istnieje, a pracownicy próbują jeszcze odzyskać swoje pieniądze i zbierają zlecenia. zaliczki też ;)

 

Słonko, dzięki za propozycję:hug: ale to krzesełko od Ciebie absolutnie nie pasuje mi do gabinetu- jest bardziej jadalniane... Co do ciężkości, to jak wiesz mam ludwiki z Radomska i one są ciężkie jak diabli w porównaniu z fotelikiem z sypialni. Już go przymierzaliśmy i jest bardzo wygodnie:yes:

To Twoje wydaje mi się mega ciężkie.

 

Teraz tak- co do likwidacji firmy- moim zdaniem to nieprawda- firma była w likwidacji na przełomie 2005/2006 a raczej nie likwidacji tylko połączeniu z famegiem właśnie. I jeżeli Radomsko jest w likwidacji, to Fameg również. Należy sprawdzić jak najbardziej aktualny KRS. Wiem, że firma caly czas zaopatruje mnostwo filmów i seriali w meble, oprócz tego hotele, restauracje (kolejna p. Gessler).

 

Jak to nie istnieje Radomsko?

 

A ja chciałam od nich krzesła kupić :eek:

 

Raczej to nieprawda Illusiu:)

 

Ilusjon jakość bez porównania lepsza w Famegu http://www.fameg.pl/ byłam w tych radomsko.. i o mało u nich też nie zamówiłam. pani przyszła z urlopu przed świętami specjalnie dla mnie. zwykły sklep prywatny. mówili że się przeprowadzają. kiepską mieli tapicerkę, wykonanie jakieś miękkie. koleżanka moja zamówiła tam meble i wpłaciła zal. 800zł w lutym. jakiś cham zbył ją przez telefon, więc podałam jej prywatny nr do tej babki, z którą rozmawiałam no i wszystko się wydało. firmy nie ma

 

Słońce nie masz racji, bo Fameg i Radomsko to jest ta sama fabryka, więc i jakość ta sama. Ja zamawiałam w Radomsku, Karola, nie jestem pewna czy Admete też nie- jakość jest pierwszorzędna!

Firma wzajemnie dla siebie produkują i się uzupełnią. . Ostatnio byliśmy w ich sklepie firmowym w Wawie Fameg-Radomsko- te same modele, tapicerki, itd.:yes: Może Twoja koleżanka wybrała taki model z miękkim siedziskiem? Oni dają na stelaże 5-letnią gwarancję ! Jeżeli jest coś nie tak to niech reklamuje.

 

Reasumując ja na firmę nie dam złego słowa powiedzieć, jeżeli chodzi o jakość, natomiast resztę rewelacji o których pisałaś trzeba po prostu rzetelnie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma, ktora bedzie u nas robic wentylacje, nie ma nikogo do projektowania i korzysta z uslug faceta "z zewnatrz", ktory dla nich te projekty robi. No i wszystko byloby cacy, gdyby Terecha sie nie zaglebila w temat:lol2: (przed kazdym etapem budowy czytam namietnie i sie douczam, dlatego z tym pisaniem u mnie kiepsko i tak po cichu do Was zagladam).

Pan Instalator ma z Panem Projektantem wszystko zalatwic, bo mi juz rece opadaja:mad:

 

Teresko uważaj, żeby facet nie wprowadził Cię na minę:( Oni się dogadają za Twoimi plecami, a Ty stracisz...

Jeżeli jakimś cudem będziesz poszukiwała nowego wykonawcy, to mogę Ci dać dobry namiar.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dzisiaj jakaś przymulona jestem- co to jest m3 w twoim wydaniu?:eek::eek:

 

Jak to w moim? O jakichś metrach do sześcianu pisane było i ja tych gabarytów nie ogarniam :(

 

Słońce nie masz racji, bo Fameg i Radomsko to jest ta sama fabryka, więc i jakość ta sama. Ja zamawiałam w Radomsku, Karola, nie jestem pewna czy Admete też nie- jakość jest pierwszorzędna!

Firma wzajemnie dla siebie produkują i się uzupełnią. . Ostatnio byliśmy w ich sklepie firmowym w Wawie Fameg-Radomsko- te same modele, tapicerki, itd.:yes: Może Twoja koleżanka wybrała taki model z miękkim siedziskiem? Oni dają na stelaże 5-letnią gwarancję ! Jeżeli jest coś nie tak to niech reklamuje.

 

Reasumując ja na firmę nie dam złego słowa powiedzieć, jeżeli chodzi o jakość, natomiast resztę rewelacji o których pisałaś trzeba po prostu rzetelnie sprawdzić.

 

Ło Dżizusie, jak dobrze, bo ja chcę od nich Wasze krzesła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to oni mu tylko za projekt placa (za taki domek jak moj 300zl) i to wszystko. Dzieki za propozycje:hug: Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie, jesli bede musiala poszukac nowego wykonawcy to poprosze Cie o namiary.

 

Agus na jakich kanalach masz zrobiona wentylacje u siebie i jak to masz schowane? U nas rekuperator bedzie na strychu i chcialabym plaskie kanaly schowac w wylewce, a projektant mi napisal, ze tak nie mozna:bash: Ze niby tylko w sufitach podwieszanych albo "luzem" na strychu, a mi zadna z tych opcji nie odpowiada:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga byłam na brzeźnickiej 63-65 i widziałam te ich krzesełka powieszone na ścianach, dla mnie zwykły prywaciarz, jak co drugi zakład w radomsku. konstrukcja famegowska, nawet numery katalogowe podobne. resztę nie wiem gdzie robili, ale to ich szycie na zakładkę nie równa się z famegowskim naciąganiem tapicerki. Fameg ma salon firmowy na ul 11 listopada. salon z prawdziwego zdarzenia. moja znajoma zamówiła w lutym meble na brzeźnickiej (stół krzesła i dała zaliczkę której nie odzyskała) ja nie wiedząc o tym zadzwoniłam do radomskomeble., nikt nie odbierał. w końcu oddzwoniła do mnie pani mówiąc że wszyscy są na urlopie (haha wielka firma zamknięta tydzień przed świętami:) jednak widać było że jej zależy bo chętna była przyjść i tak też się umówiłyśmy. miała jedno krzesło, które mi się podobało na ich stronie, w rzeczywistości porażka. jak zaczęła mówić, że siedzisko można przyciąć zwęzić, mój mąż wyszedł. miała mi przysłać próbkę tkaniny, której nie mogła znaleźć, podała mi swój nr telefonu prywatny! chętna była na obniżenie ceny nawet o vat, gdzie w Famegu mają z góry ustalone ceny. odjechałam i czekałam na list. w międzyczasie koleżanka zaniepokojona dzwoniła pytając co z zamówieniem. podałam jej nr do tej babki. zaraz ta pani do mnie zadzwniła bo się domyśliła że to ode mnie kol. ma ten nr.( ta sama miejscowość) powiedziała mi że niewiele może pomóc, bo już tam nie pracuje , firma nie istnieje, ale krzesła chętnie mi zrobi prywatnie. nie dostała pensji za 2 m-ce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...