Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja swój odsyłałam i teraz jest ok ale bez próbek a nawet z nimi (bo one dość małe są) ciężko wybrać właściwy materiał...

 

Dzisiaj rozmawiałam z babką (a raczej już wczoraj:lol2:) i ma mi zrobić osobiście real foto lub jak nadal nie będę pewna to prześle próbkę:yes:

Te które biorę pod uwagę z bliska wyglądają tak-zdjęcia powiększają się po kliknięciu

 

hugo_12.jpg hugo_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga do biurka takie ciężkie krzesło? nie wyobrażam sobie je ciągać, chociaż te które pokazałaś są piękne, przecież mam takie samo jak Ty w graficie. a nawiasem to uważajcie na http://www.radomskomeble.pl/ ta firma już nie istnieje, a pracownicy próbują jeszcze odzyskać swoje pieniądze i zbierają zlecenia. zaliczki też ;)

 

:jawdrop:

 

jestem w szoku, ale jak pisze Aga trzeba to sprawdzić.

ale jak piszesz że nie odbierają telefonów ;)

 

aga byłam na brzeźnickiej 63-65 i widziałam te ich krzesełka powieszone na ścianach, dla mnie zwykły prywaciarz, jak co drugi zakład w radomsku. konstrukcja famegowska, nawet numery katalogowe podobne. resztę nie wiem gdzie robili, ale to ich szycie na zakładkę nie równa się z famegowskim naciąganiem tapicerki. Fameg ma salon firmowy na ul 11 listopada. salon z prawdziwego zdarzenia. moja znajoma zamówiła w lutym meble na brzeźnickiej (stół krzesła i dała zaliczkę której nie odzyskała) ja nie wiedząc o tym zadzwoniłam do radomskomeble., nikt nie odbierał. w końcu oddzwoniła do mnie pani mówiąc że wszyscy są na urlopie (haha wielka firma zamknięta tydzień przed świętami:) jednak widać było że jej zależy bo chętna była przyjść i tak też się umówiłyśmy. miała jedno krzesło, które mi się podobało na ich stronie, w rzeczywistości porażka. jak zaczęła mówić, że siedzisko można przyciąć zwęzić, mój mąż wyszedł. miała mi przysłać próbkę tkaniny, której nie mogła znaleźć, podała mi swój nr telefonu prywatny! chętna była na obniżenie ceny nawet o vat, gdzie w Famegu mają z góry ustalone ceny. odjechałam i czekałam na list. w międzyczasie koleżanka zaniepokojona dzwoniła pytając co z zamówieniem. podałam jej nr do tej babki. zaraz ta pani do mnie zadzwniła bo się domyśliła że to ode mnie kol. ma ten nr.( ta sama miejscowość) powiedziała mi że niewiele może pomóc, bo już tam nie pracuje , firma nie istnieje, ale krzesła chętnie mi zrobi prywatnie. nie dostała pensji za 2 m-ce.

 

 

Co do jakości - "salon" w radosmku to faktycznie porażka, gdybym nie widziała na żywo krzeseł Karolka i nie znała opinii Agi o jej krzesełkach trudno byloby mi tam zamówic.

Ale moje krzesła są stamtąd i jestem mega zadowolona :yes: i gdybyś nie pisała o tych "rewelacjach" z telefonami i kontaktem z nimi

to szczerze bym polecała :yes:

 

Jak my zamawialiśmy w zeszłym roku to wszystko było super :yes:

 

----------------------

 

Aguś mnie najbardziej z pokazanych przez Ciebie krzesełek podobała się jedyneczka, więc fajnie że ona wygrała konkurs :lol2:

O tkaninie nie zdarzę już teraz doczytać, zagłębię się w temat jak wrócę :rolleyes:

 

Buziaki zostawiam i miłego dnia życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Diano:D

U nas dzisiaj było słoneczko, teraz jakoś zaczęło się chować...

Cieszę się, ze Ci sie czajnik podoba- pól forum taki ma:lol2: Dołączysz?:lol2:

 

 

Dziękuję kochana:hug:Moja kuchnia jest nietypowa, bo w brązach:)

 

Ja czajnik mam czerwony, nie taki ładny ale na razie może być, a kuchnię też mam w brązach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zastanawiam się nad wyborem tkaniny dla krzesła gabinetowego i po burzy mózgów:lol2: wybiorę coś z tego- kolor chyba 12 lub 13- ale jeszcze się upewnię, bo u każdego na monitorze wyglądają inaczej te odcienie...:bash:

 

A może któraś z Was ma takie obicie- tkanina nazywa się Hugo

 

http://img547.imageshack.us/img547/455/tkaninahugo1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnie się 13 podoba ale najlepiej z próbkami zamawiać bo jednak z kolorami i różnicami na różnych monitorach można nieźle się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałam z babką (a raczej już wczoraj:lol2:) i ma mi zrobić osobiście real foto lub jak nadal nie będę pewna to prześle próbkę:yes:

Te które biorę pod uwagę z bliska wyglądają tak-zdjęcia powiększają się po kliknięciu

 

[ATTACH=CONFIG]183117[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]183118[/ATTACH]

 

Aguś,

 

Zdaję sobie sprawę, że ustawienia monitora mogą przekłamywać, ale tak jak u mnie widać te 2 próbki, to ta jaśniejsza (pierwsza) bardziej mi się podoba.

 

Miłego dnia kochana :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad::(:mad:

a tu taka heca

odwaliła see gabinecik

i nawet się mi nie pochwaliła :(

Bardzo mi sie podoba

piękna biblioteka

biurka ekstra

będzie z kogo zgapić

tylko ja nie myślałam że ten pokoik jest aż tak malutki :eek:

 

Ale ja mam krzesełka z Famegu a nie

z meble radomsko

ty i Admete tez ?

czy coś pomieszałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:

 

jestem w szoku, ale jak pisze Aga trzeba to sprawdzić.

ale jak piszesz że nie odbierają telefonów ;)

 

Aguś, podobno się przeprowadzają i może dlatego nikt nie odpowiada. Na ich stronie jest info o przeprowadzce.

 

Co do jakości - "salon" w radosmku to faktycznie porażka, gdybym nie widziała na żywo krzeseł Karolka i nie znała opinii Agi o jej krzesełkach trudno byloby mi tam zamówic.

Ale moje krzesła są stamtąd i jestem mega zadowolona :yes: i gdybyś nie pisała o tych "rewelacjach" z telefonami i kontaktem z nimi

to szczerze bym polecała :yes:

 

Jak my zamawialiśmy w zeszłym roku to wszystko było super :yes:

 

No właśnie ja też mam z Radomska i są mega pod względem i jakości i całej reszty:yes:

 

Aguś mnie najbardziej z pokazanych przez Ciebie krzesełek podobała się jedyneczka, więc fajnie że ona wygrała konkurs :lol2:

O tkaninie nie zdarzę już teraz doczytać, zagłębię się w temat jak wrócę :rolleyes:

 

Buziaki zostawiam i miłego dnia życzę :hug:

 

Aguś, będzie jedyneczka-przegłosowałyście:lol2:

Materiał już też wybrałam- zaraz pokażę ostateczne kolorki:D

Miłego weekendziku:hug:

 

Ja czajnik mam czerwony, nie taki ładny ale na razie może być, a kuchnię też mam w brązach ;)

Czerwony bardzo pasuje do brązów:yes:

 

Mnie się 13 podoba ale najlepiej z próbkami zamawiać bo jednak z kolorami i różnicami na różnych monitorach można nieźle się przejechać.

Diano, dostał dzisiaj od babki maila ze zdjęciem- 13 jest prawie czarna jak sama napisała, więc chyba będzie jednak 12....

Zaraz wstawię fotki.:)

 

I napiszę jeszcze dzień dobry i że wiosna przyszła i bocian pasie się na łące razem z sarnami pod moim ogrodzeniem :lol2:

Dzień dobry Diano:lol2::hug: Super masz z tym bocianem- ja w tym roku jeszcze nie widziałam:( U nas też cieplutko, tylko pada cały dzień...

Miłego weekendu:D

 

Aguś,

 

Zdaję sobie sprawę, że ustawienia monitora mogą przekłamywać, ale tak jak u mnie widać te 2 próbki, to ta jaśniejsza (pierwsza) bardziej mi się podoba.

 

Miłego dnia kochana :bye:

 

Masz rację Aniu z ustawieniami monitora różnie bywa... A mi nie chce się czekac kolejne kilka dni na próbki w realu, bo to tylko jedno krzesełko, więć pół odcienia nie zrobi mi aż takiej różnicy... Też jestem chyba za jaśniejszym- dzięki za głosik i miłego pakowania:hug:

 

A u nas dzisiaj deszcze....ale ciepło...wszystko będzie rosło jak trzeba:)

Miłego dnia życzę:)

 

Hej Beatko,

dzięki i wzajemnie kochana:hug: U nas pogoda identyczna jak u Ciebie:yes:

Aga.. nr 1 :)

 

Miłego dnia ....

Krótko i na temat- dzięki Wiolu:D Ja tam zdrówko- kurujesz się?:)

 

Agus mi sie bardzo podoba nr 12 ale jestem ciekawa jak on wyglada na zywo :)

To jak zdecydujesz sie na kolor to zamawiasz fotelik? :D

 

Kasiu fotelik jest już wlasciwie zamówiony- kolor mma potwierdzić do poniedziałku:yes: 12 też dla mnie najładniejsza.... Zaraz wstawię ftoki z bliska:D

 

:mad::(:mad:

a tu taka heca

odwaliła see gabinecik

i nawet się mi nie pochwaliła :(

Bardzo mi sie podoba

piękna biblioteka

biurka ekstra

będzie z kogo zgapić

tylko ja nie myślałam że ten pokoik jest aż tak malutki :eek:

 

Ale ja mam krzesełka z Famegu a nie

z meble radomsko

ty i Admete tez ?

czy coś pomieszałam?

 

Ooo Karolka wyszła z dziury:lol2:

No jak to miałam się chwalić? i to u Ciebie?:eek: Przeca wiedziałaś, ze czekam na mebelki:mad:

Super, ze Ci się podoba:hug:Pokój ma 10m2-jest najmniejszy w całym domu i niestey nie dało się go powiększyć na etapie budowy...

Do urzędowania w nim zupełnie wystarcza, w realu nie jest tak mało miejsca- myślałam, ze będzie gorzej. Zdjęcia optycznie pomniejszają:eek:

 

A to Ty masz z Famegu? A ja z Agą z Radomska- myślę, ze to i tak ta sama fabryka robiła:yes: oni są powiązani i ściśle współpracują.

Dobrze, ze wszystkie jesteśmy zadowolone:D

 

Aga jestem za nr 13 :D

Miłego weekendu i zrób fotki biblioteki w świetle dziennym :lol:

Ooo, Pysiaczku jako nieliczna jesteś za 13:eek: Dzisiaj dostałam fotki zbliżeniowe i 13 jest prawie czarna. :( Wiem, ze początkowo chciałam czarne krzesełko, ale zrobimy czarne tylko nogi, natomiast tapicerkę chcę ciut jaśniejsza... Ten pokój nie jest za duży...

 

Obięcuje nowe fotki- nie wiem tylko czy w sobotę czy w niedzielę:yes:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, ja już muszę lecieć- wstawiam jeszcze fotki kolorów, które dostałam dzisiaj od babki- na pierwszej focie chodzi o nr 12, a na drugiej numerek się prześwietlił, ale chodzi o materiał w prawym dolnym rogu (nr13). Ja jestem raczej za 12, bo 13 jest prawie czarna.

 

Miłego weekendu dla wszystkich:hug: i trzymajcie kciuki za tapetowanie:D

 

http://img16.imageshack.us/img16/7257/hugo12.jpg

 

 

http://img854.imageshack.us/img854/8671/hugo13.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi, Ja też poproszę fotki w świetle, ze zbliżeniem na tą biblioteczkę, jest piękna, mogę trzymać w niej moje książki?

 

Pendraczku dziękuję:hug: Nie wiem czy dam radę zrobić zbliżenia, bo pokój jest mały a i tak robimy ze statywu. Na pewno za dnia coś zrobię:yes:

A książki- jak się pomieścimy to zapraszam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z Agą z Radomska- myślę, ze to i tak ta sama fabryka robiła oni są powiązani i ściśle współpracują.

 

Po poście Karoli zgłupiałam i nie wiedziałam skąd mam krzesła :rotfl:

 

Przeca one są takie jak moje - wiem bo widziałam i siedziałam :lol: :yes:

 

Aga dzisiejsze zdjęcia tkanin zdecydowanie wskazują na ten jaśniejszy materiał :yes:

U mnie na monitorku jest śliczny!!!!!

 

Trzyma kciuki za tapetowanie

Udanego weekendu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny plan na krzesełko Aguś. Tkanina 12 bardzo ładna, na pewno będzie pasowała :yes:

 

Czekam na relację z tapetowania :popcorn: i oczywiście trzymam kciuki :)

Dzięki Twosiu:D Będę zdawała Wam relację z tapetowania po każdym przyklejonym pasku:lol2:

Żartowałam oczywiście. Mam nadzieję, że nie będę chciała jej zrywać zaraz po położeniu:rotfl:

 

 

Agus po zobaczeniu tych ostatnich zdjec materialow dalej jestem za nr 12 i podoba mi sie jeszcze nr 5 :)

Trzymam kciuki za tapetowanie :hug:

Dzięki Kasiulka:hug: 5 tez jest ładna, tylko boje się, ze będzie brudząca...:( Mam nadzieję, że ten melanż 12 nie będzie pstrokaty...

Miłego weekendu:D

 

Po poście Karoli zgłupiałam i nie wiedziałam skąd mam krzesła :rotfl:

 

Przeca one są takie jak moje - wiem bo widziałam i siedziałam :lol: :yes:

Aguś, Ty to jesteś niezły numer:lol2::lol2: Mi Karolka przysyłała fotki z Famegu, a moje też są identyczne z Radomska:eek:

Pewnie Ci sami je robili:yes:

 

Aga dzisiejsze zdjęcia tkanin zdecydowanie wskazują na ten jaśniejszy materiał :yes:

U mnie na monitorku jest śliczny!!!!!

 

Trzyma kciuki za tapetowanie

Udanego weekendu :hug:

 

Dzięki za kciuki i za opinię materiałową :hug: W takim razie zostaje 12:D

Wzajemnie udanego weekendziku:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...