Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dla mnie tapeta genialna! Bardzo fajne nawiązuje do rolety :yes: No i super zdobi tą ścianę :yes: Jest naprawdę elegancko i z klasą i w takim gabinecie to nawet ja mogłabym się zmusić do popracowania :lol2:

Biblioteka jest cudowna! Okropnie zazdroszczę :yes:

Dla mnie całość rewelka Aguś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka :D

 

Ale dałaś z tym gabinetem:eek: Jak tak można:eek: Czy ty nie wiesz, ze w jednym nie dużym pokoju nie może być wszystko wow, że coś musi być nijakie, żeby to drugie wydało się piękne;) A, u Ciebie wszystko jest piękne! :p biblioteka, biurko, lampka, roleta,tapeta:P Teraz musisz kupić byle jakie krzesło , lub tandetny zegar bo inaczej szczele focha :lol2: nie da się oglądać tyle cudów na raz :lol2:

 

A teraz poważnie, choć bym chciała się czepić nie da się :D jest perfekcyjnie!!! Urządziłaś wspaniały gabinet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

nie obraź się ;), ale jak dla mnie, tapeta przyćmiła wszystko w tym pokoju :)

Świetnie się prezentuje!

Jak widać, nie należy się obawiać wyrazistych wzorów na niewielkich powierzchniach.

Miałaś oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepięknie i elegancko wyszło :D

No to super Gosiu:D

Łaaaaaaaaaaałłłłłłł:jawdrop:

Mnie się bardzo podoba... Taki bardzo elegancki, dopracowany pokoik...

Jak dla mnie na razie za sterylny, bo nie ma nic oprócz lapka na biurku... i żadnych gadżetów i kwiatków (ale Ty nie lubisz..)

Naprawdę bardzo ładnie... :)

 

Dzięki Wiolu:D Kwiatków nie będzie, ale kilka gadżetów tak:yes:Na biurku nie lubię bałagany, bo nie ogarniam. Najwyżej mogą leżeć tak organizery:) lub papiery jak pracuję.

 

Agawi pięknie jest ! stylowo , tapeta świetnie się wpasowała :)

 

Dzięki serdeczne Kamilciu:D Nie wiem, czy już u mnie byłaś (?) ale na wszelki wypadek witam Cię serdecznie http://www.smallbusinessbrief.com/forum/images/smilies/welcome.gif

 

Czort się wita :lol2:

 

Wyszło bardzo eligancko :yes: tapetę wczoraj widziałam na allegro (to Rasch? ) chyba :rolleyes: pewnie bym się nie odważyła. Dla mnie ciut za agresywno-nastolatkowa, ale skoro mówisz że dodała przytulności to wierzę na słowo, bo zdjęcia to zawsze tylko zdjęcia :D

 

Witaj Czorcie:lol2: Tapetę zamawiałam przez Artfunk- niemiecka, ale nie Rash. Venus rozumiem- tez miałam obawy co do tej tapety, ale dla mnie na pewno nie jest nastolatkowa- wręcz przeciwnie. Do salonu bym jej nie dała, ale do gabinetu lub sypialni jak najbardziej. Pastelowych w gabinecie nie chciałam, bo w połączeniu z tą sielską biblioteką byłoby mdło.:( I dzięki za gabinecik:hug:

 

A dla mnie tapeta genialna! Bardzo fajne nawiązuje do rolety :yes: No i super zdobi tą ścianę :yes: Jest naprawdę elegancko i z klasą i w takim gabinecie to nawet ja mogłabym się zmusić do popracowania :lol2:

Biblioteka jest cudowna! Okropnie zazdroszczę :yes:

Dla mnie całość rewelka Aguś :)

Dzięki pysiaczku:hug:Mówisz, że mogłabyś się zmusić do pracy?:lol2: To zapraszam.:D Cieszę sie, ze ta tapeta wywołała tyle kontrowersji- jednym się podoba, innym nie:lol2:

 

Aguśka :D

 

Ale dałaś z tym gabinetem:eek: Jak tak można:eek: Czy ty nie wiesz, ze w jednym nie dużym pokoju nie może być wszystko wow, że coś musi być nijakie, żeby to drugie wydało się piękne;) A, u Ciebie wszystko jest piękne! :p biblioteka, biurko, lampka, roleta,tapeta:P Teraz musisz kupić byle jakie krzesło , lub tandetny zegar bo inaczej szczele focha :lol2: nie da się oglądać tyle cudów na raz :lol2:

 

 

A teraz poważnie, choć bym chciała się czepić nie da się :D jest perfekcyjnie!!! Urządziłaś wspaniały gabinet!

Martuś dziękuję Siostro:hug:I kto to mówi- ta co ma idealny gabinecik:mad: Wszystko co napisałaś to prawda, w związku z tym strzelę sobie badziewny zegar:lol2: Na tandetne krzesło bym nie liczyła, bo zamówiłam u Pani Iwonki:lol2: więc mam nadzieję, ze będzie fajne:cool:

Tak mi posłodziłaś, że przestanę od dzisiaj używać cukru:D:D

 

 

Hej Aga:)

Wpadłam na fotki....jak zwykle wszystko dopracowane w 100%!!!!! Świetnie wyszło.

Miłego dnia...buźka:)

 

Dzięki Beatko:hug:Wzajemnie miłego i słonecznego:)

 

Aga,

nie obraź się ;), ale jak dla mnie, tapeta przyćmiła wszystko w tym pokoju :)

Świetnie się prezentuje!

Jak widać, nie należy się obawiać wyrazistych wzorów na niewielkich powierzchniach.

Miałaś oko :)

Aniu, ja się na nic nie obrażam:D :hug: Dobrze, ze tapeta to mocny akcent, bo uwierz mi- w gabinecie było mdło:( Ale już nie jest:lol2:

Tapeta śliczna (no dobra może jestem nieobiektywna bo pasy kocham od lat :lol2:), i mega podobają mi się te szprosy w szybkach :yes:

Dzięki mrówciu:hug:Szprosiki tez uwielbiam :yes: A gdzie Ty się podziewałas kochana?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga tapeta po położeniu wygląda :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

Stanowi taką świetną przeciwwagę dla biblioteki - efekt jest niesamowity :yes:

Nie wiedziałam do końca jak te pasy są szerokie, ile razy się powtórzą - jest idealnie :yes:

 

:hug:

 

Aguś to kamień z serca-naprawdę. Dzięki wielkie:hug:

Dobrze to ujęłaś, bo mam takie samo zdanie, że tapeta jest doskonałą przeciwwagą dla biblioteki- właśnie o taki efekt mi chodziło:D

Buziaki wieczorne:hug:

:jawdrop: Pięknie Agawi, teraz moje książki czują się jeszcze lepiej w biblioteczce :D.

Pendraczku dziękuję:hug:Wiesz, ze nawet nasze książki nie zmieściły się wszystkie?:lol2: Jak nic będziemy robili drugą na piętrze:yes:

 

Kurcze Aga ta biblioteka jest boska i na dodatek z moim ulubionym kształtem pilastrów. Jestem zachwycona całym pomieszczeniem oczywiście - tapeta bomba:yes:

Tutli bardzo się cieszę, ze Ci się podoba:hug:To strasznie fajne, ze to co sobie wymyśliłam spotkało się z ogromną aprobatą z Waszej strony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,gabinet wyszedł pieknie!:jawdrop::jawdrop:super to sobie wymyśliłaś ..tapeta nawiązuje do rolety i przez to zrobiło sie bardzo przytulnie!

jak to tak pieknie wyglada na fotce to juz mozna sobie wyobrazić jak wygląda w realu! po prostu cud ,miód!! :yes:

Całuski!!

 

Dziękuję Beatko:hug: Zapraszam do oglądania na żywo:D może się pomieścimy jakoś w tej klitce:lol2:

Ściskam mocno:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam opowiedzieć Wam wczoraj o garnkach, ale nie zdążyłam... Nadrabiam teraz.:yes: Otóż w ostatnią sobotę oglądałam na żywo w salonie Berghoffa garnki ceramiczne i bardzo mi się spodobały. Mają same zalety (nieprzywierająca powłoka, zimne uchwyty, sitka do odcedzania w pokrywkach) i jedną wadę- nie można ich myć w zmywarce. Teraz się waham czy je kupować czy nie. Chodzi o model Virgo. Są trzy wersje kolorystyczne- biała, czerwona i brązowo-grafitowe.

 

http://s3.amazonaws.com/evmanya3/system/urun_resims/resims/4707/img_zoom/9224.JPG?1285763331

 

 

http://static1.tradoro.pl/1416/garnki-sztuki/2304624.jpg

 

 

 

http://www.olex.com.pl/garnki-berghoff/2304525.png

 

Pytanie do Was- czy któraś może użytkuje ceramiczne garnki? Jakie wrażenia? Czy warto się poświęcać i myć je ręcznie:eek:

Czekam na opinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...