Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agus to chyba przez to, ze etap budowy u nas taki a nie inny i ja zamiast na tapete to na Twoje drzwi patrzylam i sie zachwycalam:lol2:

Piekne som po prostu i za kazdym razem, gdy je widze to zachwycam sie od nowa:yes:

 

Pani Prezes pewnie zapomniala to sie przypominam co by meza zapytala o te kanaly w stropiehttp://forum.barcis.pl/images/smilies/modli.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.. no może i pisałyśmy.. ale zapomniałam...

Garnki są super.. no ale srebrne.. i nie to, że na całe życie, ale z nimi absolutnie NIC się nie dzieje,.... no i są na indukcję, a jak je kupowałam to o indukcji zielonego pojęcia nie miałam...

Te patelnie z Lidla są na indukcję też.. ja mam indukcję przecież i po co bym miała nabyć takie, które nie działają... :rolleyes:

Naprawdę fajne... i w sumie niewiele kosztują do innych.. są i mniejsze i większe.. i jakby rondle.. Bywają dość często.. ale zwróć uwagę które są.. bo są i zwykłe i te na indukcje... Miałam i ceramiczną z kinghoffa czy coś takiego, i lipa.. miałam z Ikei... i zła, do tego stopnia, że na kilka tygodni, bo teflon zaraz zszedł.. a te lidlowskie są naprawdę OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - Twoja biblioteka jest powalająca!!!

Cudowna, dopracowana, oszałamiająca!!! Dodatki fantastyczne!!!!!

Wiesz, prezentuje się lepiej, niż podobne w Almi Decor czy Maison Du Monde - możesz być z siebie dumna!!!!

Aniu, jesteś niesamowita, wiesz?:hug::hug:

Mieliśmy na oku jedną bibliotekę z Innych Mebli, ale była o 0,5 m za mała, a nie było możliwości zrobienia jej na zamówienie:no:

Także musiałam się zawziąć w sobie i poszukać wykonawcy- a łatwe to nie było:sick:

A co u Ciebie słychać? Jak postępy?:rolleyes:

 

Aga trzymam kciuki za torcik bezowy! Pamiętam, że był boski bo już go kiedyś odgapiłam :D

Dzięki pysiu:wiggle: NA serio robiłaś mój torcik?:o:lol2: I jak Ci się udał?:rolleyes:

 

 

Agus to chyba przez to, ze etap budowy u nas taki a nie inny i ja zamiast na tapete to na Twoje drzwi patrzylam i sie zachwycalam:lol2:

Piekne som po prostu i za kazdym razem, gdy je widze to zachwycam sie od nowa:yes:

 

Pani Prezes pewnie zapomniala to sie przypominam co by meza zapytala o te kanaly w stropiehttp://forum.barcis.pl/images/smilies/modli.gif

 

Hej Teresko, przepraszam:hug: pamiętam, ale nie mam czasu- ostatnio prawie mnie tu nie ma...

Zaraz biegnę do Ciebie:wiggle: Dzięki za drzwi:D masz pozwolenie na odgapienie:lol2:

 

Aga nie wiem jak z dostępnością u nas, ja z No przytachałam:lol2:

Tak myślałam Anetko:lol2: U nas szukałam 2 lata temu i nie znalazłam tytanu na indukcję. Może teraz już jest?:rolleyes:

 

 

Aga.. no może i pisałyśmy.. ale zapomniałam...

Garnki są super.. no ale srebrne.. i nie to, że na całe życie, ale z nimi absolutnie NIC się nie dzieje,.... no i są na indukcję, a jak je kupowałam to o indukcji zielonego pojęcia nie miałam...

Te patelnie z Lidla są na indukcję też.. ja mam indukcję przecież i po co bym miała nabyć takie, które nie działają... :rolleyes:

Naprawdę fajne... i w sumie niewiele kosztują do innych.. są i mniejsze i większe.. i jakby rondle.. Bywają dość często.. ale zwróć uwagę które są.. bo są i zwykłe i te na indukcje... Miałam i ceramiczną z kinghoffa czy coś takiego, i lipa.. miałam z Ikei... i zła, do tego stopnia, że na kilka tygodni, bo teflon zaraz zszedł.. a te lidlowskie są naprawdę OK...

 

Arniczko, ale ja nie chcę srebrnych... Miałaś szczeście, że trafiłaś na taki dobry egzemplarz- super.

Moja mama tez miała w starym domu jakieś wloskie i okazalo się, ze pasują na indukcję. Ale i tak dokupiła Bergfhoffa, bo miała starych za mało.

Dzięki za cynk o patelniach:wiggle: Moje tefalowskie po 2 latach nadają się na smietnik:mad: a nie były duzo użytkowane, ani tanie- szajs i tyle.:spam:

Za chwilkę tez muszę się rozejrzeć za nowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia w sprawie garnków - ja też z tych raczej myjących ręcznie, zawsze mam tyle talerzy i innych misek że wolę je szybko umyć żeby nie zajmowały pół zmywarki :lol2:

 

Ja wolę stalowe, żeby nie martwić się o powłokę - bo wiem że za jakiś czas takowa i tak się uszkodzi i zacznie się w takim garnku przypalać :(

 

Co tam slychać w ogrodzie? - pewnie masz już pełno rosnących kwiatuchów :wiggle: ?

 

Buziaki zostawiam i miłego dnia życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś podczytuje garnkowe dywagacje może przy okazji uda mi się podejrzeć coś dla siebie ;) Ja mam dwie patelnie i jeden garnek z tefala i jestem z nich bardzo zadowolona ale to jednak chyba trochę mało :lol2:

 

Tapeta wyszła pięknie, super zgrywa się z roletą no i w gabinecie od razu zrobiło się przytulniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś .nie będę mogła złożyć Ci życzeń jutro :(zatem czynię to dzisiaj

W Dniu Imienin spełnienia wszystkich marzeń ,tych najskrytszych ...zdrowia ,zadowolenia z każdego mijającego dnia i realizacji szalonych wnętrzarskich pomysłów:hug::hug::hug::hug:

 

http://obrazy.widi.pl/img/p/216-1109-thickbox.jpg

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za torcik, oj zjadłoby się kawałek do kawki

 

Dzięki Diano, zapraszam jutro na torcik- a właściwie to już dzisiaj:D

 

Agusia w sprawie garnków - ja też z tych raczej myjących ręcznie, zawsze mam tyle talerzy i innych misek że wolę je szybko umyć żeby nie zajmowały pół zmywarki :lol2:

 

Ja wolę stalowe, żeby nie martwić się o powłokę - bo wiem że za jakiś czas takowa i tak się uszkodzi i zacznie się w takim garnku przypalać :(

 

Co tam slychać w ogrodzie? - pewnie masz już pełno rosnących kwiatuchów :wiggle: ?

 

Buziaki zostawiam i miłego dnia życzę :hug:

 

Aguś, Ty to jesteś aparatka z tym myciem ręcznym:lol2: Ale jak też tak robię, jak mi się nie mieści:yes:

U nas stalowe tak sobie pasują- stawałam na głowie, żeby w kuchni nie mieć nic chromowanego, a tu gary sobie zafunduję:lol2:

W ogrodzie oprócz krokusików kwiatuchów brak:( Tulipany i narcyze oraz żonkile dopiero rosną- myślę, ze jeszcze tydzień i będę mogla się czymś pochwalić:D

Miłego weekendu Aguś:hug:

Aj waj :lol2:

Nie mam nic do powiedzenia w obecny garnkowym temacie.

Proszę znaleźć inny :rotfl:

Phi, nie dość, ze rozbija się po Krakowie, to przyszła i wybrzydza:p:lol2::hug:

To w czym gotujesz Aniu? Może mas jakiś nowy wynalazek?:lol2:

 

znalazłam TAKĄ na indukcję :yes:

 

Ivuś, dzięki:hug:Znam tą firmę, bo miałam właśnie swoją tytanową dokładnie z tej samej- ale tą, która pokazałaś jest nie na indukcję:no:Na indukcję jest droższa niestety http://megapunkt.pl/produkt/patelnia-tytanowa-indukcja-285-skk

Ale dzięki za oświecenie, bo SKK 2 lata temu jeszcze takich nie robiło a teraz już są. tylko ta cena...:mad:

 

Aguś,

 

Widzę, że u ciebie jak zwykle praca wre. [ATTACH=CONFIG]184573[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184575[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184576[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184577[/ATTACH]

 

A ja w opozycji do Narendilka proszę o dalszą dyskusję na temat garnków z linkami do polecanych modeli, bo jestem tematem żywotnie zainteresowana :stirthepot: :lol2:

Hej Anulka, świetnie to obrazkowo przedstawilaś:lol2: Jestem utyrana:sick:

Dyskusje garową ponowię po weekendzie, bo przed nami imprezowy weekend:D

Buziaki:hug:

Udał się i był pyszny :wiggle:Wszyscy chwalili i do tej pory mama mnie prosi żebym jej go zrobiła na jakieś tam różne uroczystości :D

 

Ale super pysiaczku- bardzo się cieszę:yes::cool::wiggle:

Może mała Pysia też go kiedyś polubi?:hug:

 

Ilu, komary trafią na każde piętro, jedyna nadzieja, że będą tak oszołomione Twoimi wnętrzami, że zapomną po co przyleciały :D.

:rotfl::rotfl:

Pendraczku uśmiałam się do łez:lol2:

 

Aguś podczytuje garnkowe dywagacje może przy okazji uda mi się podejrzeć coś dla siebie ;) Ja mam dwie patelnie i jeden garnek z tefala i jestem z nich bardzo zadowolona ale to jednak chyba trochę mało :lol2:

 

Tapeta wyszła pięknie, super zgrywa się z roletą no i w gabinecie od razu zrobiło się przytulniej :)

 

Hej Twosiu:D

No raczej masz za mało kochana:lol2: Chyba, ze będziecie się stołować w knajpach:D

Gabinet dziękuję za komplementa:hug:

A jeszcze w temacje Garnków znasz włoską firmę Moneta? Widziałam świetne,a le nie wzusyke są na indukcję:(

W poniedziałek pokażę o któe mi chodzi:)

 

Aguś .nie będę mogła złożyć Ci życzeń jutro :(zatem czynię to dzisiaj

W Dniu Imienin spełnienia wszystkich marzeń ,tych najskrytszych ...zdrowia ,zadowolenia z każdego mijającego dnia i realizacji szalonych wnętrzarskich pomysłów:hug::hug::hug::hug:

 

Beatko,

 

bardzo Ci dziękuję za pamięć:hug::hug:Wcale nie jesteś wcześniej, bo imieniny mam w sobotę, czyli juz teraz:lol2: Przyszłaś w samą porę:lol2:

Miłego weekendu i dzięki za privka-odpiszę pod koniec weekendu:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane przepraszam, ze ostatnio mnie u Was nie ma, ale cierpię na kompletny deficyt czasowy:(

Przede mną imprezowo-imieninowy weekend:D także z forum nie będzie lepiej. Postaram się wszystko nadrobić od poniedziałku.

Właśnie skończyłam robić tort bezowy oraz rogaliki z aronią:stirthepot:

 

Tymczasem miłego i ciepłego weekendu dla wszystkich:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...