Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Aguśka cóż mogę napisać bosko masz. Pięknie to wszystko wygląda :yes::D. Donice proste, bez szaleństw bardzo w moim guście :).

A co u mnie. Ano jestem już słomianą wdową :(, ale wylewki się zrobiły :D i wyszło mi 110 m nieużytkowego poddasza. Będzie na suszarnię i inne graty jak ta lala.

Pozdrawiam i miłego weekendu :hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguśka, dobrze że już jesteś :hug:, zaczynałam się martwić :p

Ogród wygląda bajecznie!!!! doniczki prościutkie, ale ja tez najbardziej takie lubię, to kwiat ma grać główną rolę :D

Ja tez na froncie mam takie kombinacje i posadziłam w dwóch donicach, po jednym wysokim oleandrze , a na około pnia rozchodniki czy jak tam one się zwą :D

 

Buziaki i przytulasy bo siem stęskniłam http://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasieńko:hug:

zapraszam na drineczka kochana. Jak tam pododa iu Was? U nas się polepszyło:wiggle:

Planujesz jakiś urlopik?:):

 

Agus pogoda nas rozpieszczala przed kilka dni :cool: wiec jezdzilismy na plaze :wave: ale teraz powrot do codziennosci - deszcz :mad:

Ja zdalam egzamin :wave: zdobylam certyfikat I obecnie zamykam ostatnie sprawy przed urlopem :cool:

Ja lece z Mieszkiem na poczatku lipca (2 dokladnie :D) I bede w Pl do 5 sierpnia :wave: maz przyleci tylko na 2 tygodnie niestety.

 

Uwielbiam ogladac Twoj ogrod :wave: robi naprawde ogromne wrazenie :yes: doniczki wybralas idealnie :D :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,piękny ogród:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Widać ,że dbasz bardzo o niego ,a roślinki odwzajemniają Ci się pieknym kwitnieniem i rozrostem:yes:Piękna jest kwietna rabata..czuje się już powiew lata:yes: clematisy?-bajka:yes:marzę o tym by kiedyś połączyć róże właśnie z nimi ,ale wyczytałam ,żę po posadzeniu róz clematisy można podsadzić po 2 latach:yes:

Kończ już ten projekt i pojaw się wreszcie na dłużej ,bo tęsknię:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

 

Ciastkiem i driniem się poczęstowałam, a co, i spóźnione gratulacje zostawiam, bo jakby nie Twoje zdolności, życzliwość, fajne pomysły i ciężka praco to byś takiego wyniku nie uzyskała :hug:

 

Ogród muszę skomplementować bo śliczny, a kołatka na drzwiach mnie urzekła. :rolleyes:

 

Kocham kołatki. zakochany2.gif

 

Są takie romantyczne [dblpt]111[dblpt].gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka cóż mogę napisać bosko masz. Pięknie to wszystko wygląda :yes::D. Donice proste, bez szaleństw bardzo w moim guście :).

A co u mnie. Ano jestem już słomianą wdową :(, ale wylewki się zrobiły :D i wyszło mi 110 m nieużytkowego poddasza. Będzie na suszarnię i inne graty jak ta lala.

Pozdrawiam i miłego weekendu :hug:.

 

Dziękuję Dailo:hug:Donice jak znajdę takie wymarzone, to kupię nowe, a w tych zasadzę hortensje ogrodowe, które co roku marzną i słabo kwitną- chyba będą zimowały w garażu:confused: super, ze macie już wylewki:wiggle: poddasze spore- na pewno się przyda. kochana czy nie czas na Twoją galerię? Dziewczyny pomóżcie:lol2: Trzymaj się kochana :hug:

 

 

Przepięknie kwitnie clematis uwielbiam takie niebieskie... i nie tylko. Ostróżki już u Ciebie kwitną u mnie dopiero zalążki pączków :sick:

Dzięki Gosiu:wiggle:A może masz jakąś późniejszą odmianę tej ostróżki? Bo ja mam jedną, która kwitnie pod koniec lata:rolleyes:

Ta jest dość wczesna za to.

 

No i to co uwielbiam czyli roślinki i kwiaty :p Piękny ogród i przepiękne rośliny - doniczki rewelka. :no:

Aga czym masz wyłożone schody wejściowe ?

 

Dzięki tutli:hug:

Na schodach jest kamień- łupek kwarcytowy w kolorze szarym. Kupowany był w Kimar Pro Art

Mają tak całkiem spory wybór różnych kamieni. My z tego jesteśmy baardzo zadowoleni- sprawdził się zimą- nie było ślisko:no:

 

 

Hej Czorcie! :hug: ale masz piękną rabatę przed wejściem (tak to się nazywa? :D ):o no i kołatka na drzwiach mniam :rolleyes:

 

Witaj Venusko:hug:

Rabata dziękuje:wiggle: może być rabata lub wyspa:rolleyes: Kołatka musiała być obowiązkowo i to włoska:lol2:

Co tam słychać u Ciebie Czorcie?:hug:

 

Aga...zajrzałam i już wiem jak u ciebie z różami o które pytałam u siebie:)

 

Pięknie się rozrosły twoje roślinki z porzodu:)

Całuski:)

 

Dzięki Beatko:wiggle: Postaram się niedługo zajrzeć do Ciebie i zobaczyć o co pytałaś w sptrawie róż:rolleyes:

Generalnie wszystkie pięknie kwitną i żadna nie zmarzła zimą:no:

Buziaki

 

Aguśka, dobrze że już jesteś :hug:, zaczynałam się martwić :p

Ogród wygląda bajecznie!!!! doniczki prościutkie, ale ja tez najbardziej takie lubię, to kwiat ma grać główną rolę :D

Ja tez na froncie mam takie kombinacje i posadziłam w dwóch donicach, po jednym wysokim oleandrze , a na około pnia rozchodniki czy jak tam one się zwą :D

 

Buziaki i przytulasy bo siem stęskniłam http://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif:hug:

 

Martuśka witaj:hug:Jestem, jestem- złego diabli nie wezmą:lol2:

Dzięki za ogród :hug:Poka, poka swoje donice-oleandry są boskie, tylko na zimę ytrzeba je garażować i nie zawsze są piękne na drugi rok. Mam nadzieję, że Twoje będą śliczne:rolleyes: Rozchodniki też są super:wiggle:

Ja też tęsknię Siostro, ściskam http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

 

Ja też pozdrawiam i dziękuje za przecudną ogrodową foto-relację :) miło było popatrzeć na Twoje roślinki przy porannej kawce :)

Muszę się przymierzyć do clematisów ... nie mam jeszcze ani jednego ... wstyd :)

 

Dziękuję mugatko:wiggle: Bardzo mi miło, że uprzyjemniłam co poniektórym poranek:D

Clematisy posadź koniecznie- są łatwe w uprawie- u nie rosną jak szalone:o

 

Agus pogoda nas rozpieszczala przed kilka dni :cool: wiec jezdzilismy na plaze :wave: ale teraz powrot do codziennosci - deszcz :mad:

Ja zdalam egzamin :wave: zdobylam certyfikat I obecnie zamykam ostatnie sprawy przed urlopem :cool:

Ja lece z Mieszkiem na poczatku lipca (2 dokladnie :D) I bede w Pl do 5 sierpnia :wave: maz przyleci tylko na 2 tygodnie niestety.

 

Uwielbiam ogladac Twoj ogrod :wave: robi naprawde ogromne wrazenie :yes: doniczki wybralas idealnie :D :hug:

 

Kasieńko dziękuję:hug:Bardzo Ci gratuluję zdanego egzaminuhttp://emoty.blox.pl/resource/cheerleader.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/cheerleader.gif U nas są okropne upały, ale ja tak lubię:rolleyes:

Czyli urlopik już blisko- świetnie- będziesz cały miesiąc:wiggle: Tylko skrobnij coś do nas kochana bo uschniemy z tęsknoty:hug:

 

 

Aguś ,piękny ogród:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Widać ,że dbasz bardzo o niego ,a roślinki odwzajemniają Ci się pieknym kwitnieniem i rozrostem:yes:Piękna jest kwietna rabata..czuje się już powiew lata:yes: clematisy?-bajka:yes:marzę o tym by kiedyś połączyć róże właśnie z nimi ,ale wyczytałam ,żę po posadzeniu róz clematisy można podsadzić po 2 latach:yes:

Kończ już ten projekt i pojaw się wreszcie na dłużej ,bo tęsknię:D:D

 

Dzięki Beatko:hug: ale taki zachwyt, to ja mog zrobić nad Twoim ogrodem, który jest boski:wiggle:

Mam chyba rękę do kwiatów, bo spoecjalnie nic z nimi nie robią, a rosną jak szalone:wiggle:

 

Beatko, ja mam właśnie jednego clematisa, któty rośnie razem z różą od samego początku- i on i róża są bujne i chyba się plubiły:yes:

A czemu można posadzić je razem po dwóch latach- pierwsze słyszę:o:o

Kochana ja też tęsknię:hug:i obiecuję częściej zaglądać:wiggle: Buziaki:bye:

 

Wiedziałam, wiedziałam, że w tym roku też nas ogrodowo nie zawiedziesz :lol2:

 

Ślicznie skomponowane, a donice bardzo pasujące.

 

Dzięki Amtluś :hug:Staram się:lol2:

A co tam słychać u Ciebie?:rolleyes:

 

 

Ale roślinki szaleją.. I donice fajne, prosta klasyka.. nie pamiętam, czy takie pokazywałaś.. ale chyba nie...

 

Dzięki Wiolu:wiggle: Takich nie pokazywałam, bo dorwałam je w swoim okolicznym ogrodowym. Jest jakiś szał na te różne donice, bo rozchodzą się w oka mgnieniu:o Nie wiedziałąm, ze to taki deficytowy towar:lol2:

 

 

Aguś,

 

Ciastkiem i driniem się poczęstowałam, a co, i spóźnione gratulacje zostawiam, bo jakby nie Twoje zdolności, życzliwość, fajne pomysły i ciężka praco to byś takiego wyniku nie uzyskała :hug:

 

Ogród muszę skomplementować bo śliczny, a kołatka na drzwiach mnie urzekła. :rolleyes:

 

Kocham kołatki. [ATTACH=CONFIG]196017[/ATTACH]

 

Są takie romantyczne [ATTACH=CONFIG]196018[/ATTACH]

 

Anulka dzięki:hug: Ty jesteś niesamowita z tymi pochwałami i emotkami- I love you:lol2::hug:

Czy komputerem już naprawiony?:rolleyes:

 

Agawi piękna ta rabatka pod oknem, właśnie coś takiego mi się marzy w stylu śródziemnomorski, coby wyglądało trochę, jakby samo wyrosło, nie wiem, jak to określić, bo jestem ogrodowym analfabetą, cudna kołatka :yes:

 

Dzięki pendraczku:hug: Fajnie, ze tak postrzegasz moją rabatkę- w stylu śródziemnomorskim:wiggle: Prawda jest taka, ze mam tam bardzo dużo różnych odnian kwiatów- część bylin, część jednorocznych. Wszystko kwitnie na zmianę i nigdy nie jest smutno.:no:

Dzięki za kostkę:wiggle:

 

A Ty planujesz jakieś rabatki u siebie? Kiedy? Jakie? Będzie galeria?:lol2:

buziaki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się pokazałaś ...

Nie idĘ dzisiaj do pracy ...zastrajkowałam...w związku z powyższym muszę pchnąć pARĘ RZECZY DO PRZODU:D

Omówiłam własnie z panem co i jak ma być w ogrodzie..Przy tarasie m zadecydował ,ze będą kamienie ,bo łatwiej będzie z manewrami samochodowymi ...trzeba więc wybrać trochę ziemiii.:mad:i znowu będzie rozpierducha!!W poniedziałek zaczynamy akcję Trawa!!

Aga wasze nawadnianie dobrze się spisuje? Jaki zasięg mają wasze zraszacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko dziękuję:hug:Bardzo Ci gratuluję zdanego egzaminuhttp://emoty.blox.pl/resource/cheerleader.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/cheerleader.gif U nas są okropne upały, ale ja tak lubię:rolleyes:

Czyli urlopik już blisko- świetnie- będziesz cały miesiąc:wiggle: Tylko skrobnij coś do nas kochana bo uschniemy z tęsknoty:hug:

 

Agus ja tradycyjnie na urlopie nie uzywam kompa i mam wylaczony telefon (uzywam tylko polskiego nr ktory maja moi bliscy w Pl :D) w innym wypadku nie miala bym urlopu tylko non stop jakies sprawy z pracy :(

Czuje zmeczenie po ostatnich szalonych miesiacach i strasznie sie ciesze na odpoczynek :wiggle: co prawda tydzien po przyjezdzie laduje z Synkiem w szpitalu (na 99 % bedzie musial miec drobny zabieg, chociaz mam nadzieje ze jednak nie).

Oby sie pogoda w Pl utrzymala bo potrzebuje sloneczka :wiggle:

Buzka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...