Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

Hej Aga- fajnie, że jesteś:D Madera:rolleyes:na pewno będzie fantastycznie.. z niecierpliwością czekam na fotorelację i Twoje wrażenia- tam mnie jeszcze nie było :cool: więc :popcorn:

 

co do mojego ogrodu o faktycznie jest już dobrze uformowany:cool: ma przeszlo 15 lat:yes: a drzewko z czuprynką:D to wiśnia ozdobna formowana co rok przez mojego ogrodnika ..męża znaczy:D ..

 

pozdrawiam , udanego wypoczynku:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej dziewczynki wróciliśmy http://www.sherv.net/cm/emoticons/hello/good-morning-smiley-emoticon.gif:hug::hug::hug:Było cudownie, niesamowicie i bosko http://www.sherv.net/cm/emoticons/yes/happy-yes-smiley-emoticon.gif Przylecieliśmy w czwartek, ale w weekend pojechaliśmy jeszcze do Kazimierza, dlatego odzywam się dopiero dzisiaj:rolleyes:

Madera to prawdziwy raj na ziemi- morze kwiatów, bujna roślinność, wulkaniczne skały- jednym słowem zachwyca tam wszystko- również Portugalczycy, którzy są niesamowicie pomocni, mili i bardzo dbają o turystów. Nie będę Wam cytowała przewodników, bo to same możecie przeczytać w necie, ale z całego serca polecam Wam odwiedzenie wyspy- warta jest każdych pieniędzy!:yes::D Zrobiliśmy ponad 600 fotek :jawdrop::jawdrop: i jak się pewnie domyślacie nawet nie zdążyliśmy ich jeszcze przebrać. Spróbuję coś dla Was za chwilkę wybrać i przedstawić w pigułce ale najpierw odpiszę na zaległe posty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch ... Agawi się wzięła i odezwała :)

Udanego wypoczynku Aga :)

Dzięki Mugatko- wakacje były meega udane:D:hug:

 

Słonka i wypoczynku :):wiggle::bye:

 

Hej Arniczko:hug: Było super, życzenia się bardzo przydały:yes:

 

Hej Aguś:D

Wpadłam pozdrowionka i uściski zostawić :D Udanego wypoczynku:hug:

 

Cześć Beatko:hug:

Dziękuję kochana, co słychać u Ciebie?:D

:wiggle: Baw się dobrze

Mua Gosiu:hug:

 

:bye: Baw się dobrze na Maderze Agawi, ja też się wzięłam za szukanie wakacji, z działką póki co dałam sobie spokój.

Hej pendraczku dzięki, a jak tam Twoje wakacje? Opowiadaj:popcorn::popcorn: Działka nie zając, nie martw się:D

 

Hej Aga- fajnie, że jesteś:D Madera:rolleyes:na pewno będzie fantastycznie.. z niecierpliwością czekam na fotorelację i Twoje wrażenia- tam mnie jeszcze nie było :cool: więc :popcorn:

 

co do mojego ogrodu o faktycznie jest już dobrze uformowany:cool: ma przeszlo 15 lat:yes: a drzewko z czuprynką:D to wiśnia ozdobna formowana co rok przez mojego ogrodnika ..męża znaczy:D ..

 

pozdrawiam , udanego wypoczynku:hug:

 

Hej Fra:hug:było fantastycznie, fotki będą za momencik:cool:

Czyli zgadłam w sprawie Twojego ogrodu- leciwy i dostojny:yes: Drzewko jest boskie i już zaczynam kombinować gdzie mogę takie wcisnąć u siebie:lol2:

Buziak:bye:

 

udanego wypoczynku

Dzięki słonko:D

 

Zostawiam buziaki ..bawcie się dobrze!!!

Czesć Beatko, dzięki było SUPER! A jak Twoja wyspa?:popcorn::D

 

zostawiam Buziaki wielkie i dawaj znak jak tam na Maderze ?? tez się zastanawiałam czy nie ruszyć na Maderę w tym roku . U nas padł wybór na Gręcję i Kretę ...znajomi chcieli bardzo tam lecieć :) my w sumie też jeszcze nigdy tam nie byliśmy...zobaczymy.

 

Dagunia, wszelki duch...:hug: Maderę polecam bardzo- to trzeba zobaczyć na własne oczy. Jak masz możliwość to wybierzcie się poza sezonem, bo teraz tanio nie jest. Buziaki:)

ps. Jak się chowa synuś?:D

 

Aguś i jak wyjazd???

Skrobnij coś, smutno bez Ciebie :(

 

:hug:

Hej Agulku:hug: Ja też się bardzo stęskniłam:hug:Wyjazd był mega udany- dziękuję:yes:

Mam nadzieję, że teraz będę mogła zaglądać do Was częściej- ciekawa jest co Ci przybyło w domku?:D

 

Czorcie na stronie 194 doczytałam :lol: że kupiłas uchwyt na chwost z kryształkiem :rolleyes: piękny, możesz napisać gdzie oraz jak się to profesjonalnie nazywa? :rolleyes: dzięki :hug:

 

Witaj Venusko:hug: Dobrze doczytałaś- mam taki uchwyt tylko zapomniałam jak oni go nazwali.:lol2::lol2:

Kupiłam go razem z karniszem na Allegro- zaraz spróbuję odnaleźć sprzedawcę i dam Ci znać, ok?:D

 

Cześć Aga:hug:

Wróciłaś już? Odpoczęłaś? Stęskniłam się...

Hej yuczko:hug:Ja też się bardzo stęskniłam:D Wróciliśmy, mało odpoczęliśmy, bo chcieliśmy jak najwięcej zobaczyć:yes:

Ale opowiadaj jak się chowa Synuś?:popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...