Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobra to ide umyć podłogę wtakim razie

Sorki Diano, ale dopiero się wyrobiłam z fotkami. Mam nadzieję, ze podłoga wypucowana:D

 

 

:popcorn::popcorn:

 

tylko plizzzz nie kasuj zdjęć za szybko, bo nie wiem czy dzisiaj jeszcze tu zajrzę:stirthepot:

 

Fra, nie ma obawy- kilka dni zdjęcia powiszą u mnie. Tyle czasu je wstawiałam, więc tak szybko nie usunę:D

 

Agusia cieszę się że już jesteś :hug:.

 

No a po obejrzeniu zdjęć - odebrało mi po prostu mowę :jawdrop: ................cudnie!!!!! po cichu strasznie zazdroszczę

 

Dzięki Agusia:hug::hug:

Na pewno też się kiedyś wybierzecie w jakieś magiczne miejsce, jak chłopcy podrosną albo sami. Może na Maderę właśnie?

Z całego serca polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,wyspa rzeczywiście piękna!! widoki zapierają dech w piersiach :jawdrop:,,,cieszę się bardzo ,że mieliście taki fantastyczny urlop!!:hug:zaraziłaś mnie ...może w przyszłym roku się tam wybierzemy ,,,kusi mnie to bardzo!! My wróciliśmy przed godziną ...ciężko było wracać do rzeczywistości,,jakże szarej i deszczowej...Zuzia się aż popłakała ,że to już koniec ...ja ,jak Ci już pisałam ,jestem Kanarami zauroczona ...Po Fuercie -Lanazarotte jest na drugim miejscu..potem dopiero plasują się pozostałe, wyspy .Ja nie lubię takiego kurortowego zgiełku ,a na Lazarotte jest w sumie mało hoteli na korzyść niezawysokich domków z ukochaną przeze mnie białą elewacją i z okiennicami i drzwiami w zielonym kolorze ,,,cudne!!

Pa ! Uciekam do łóżka ,bo coś zaczynam kichać ...:)

Jutro postaram sie wkleić parę poglądowych zdjęć ,może uda mi się Ciebie Kanarami "zarazić "?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Aga.. zdjęcia i relacja super.. barrrrdzo mi się podoba...

Ja też bym się tam wybrała... i chciałabym być tak zmęczona...:yes:

Dzięki Arni, jeszcze wszystko przed Tobą- na pewno też się kiedy wybierzesz w jakieś magiczne miejsce:yes::D

Aguś ,wyspa rzeczywiście piękna!! widoki zapierają dech w piersiach :jawdrop:,,,cieszę się bardzo ,że mieliście taki fantastyczny urlop!!:hug:zaraziłaś mnie ...może w przyszłym roku się tam wybierzemy ,,,kusi mnie to bardzo!! My wróciliśmy przed godziną ...ciężko było wracać do rzeczywistości,,jakże szarej i deszczowej...Zuzia się aż popłakała ,że to już koniec ...ja ,jak Ci już pisałam ,jestem Kanarami zauroczona ...Po Fuercie -Lanazarotte jest na drugim miejscu..potem dopiero plasują się pozostałe, wyspy .Ja nie lubię takiego kurortowego zgiełku ,a na Lazarotte jest w sumie mało hoteli na korzyść niezawysokich domków z ukochaną przeze mnie białą elewacją i z okiennicami i drzwiami w zielonym kolorze ,,,cudne!!

Pa ! Uciekam do łóżka ,bo coś zaczynam kichać ...:)

Jutro postaram sie wkleić parę poglądowych zdjęć ,może uda mi się Ciebie Kanarami "zarazić "?

 

Hej Beatko:hug: ale Cię wywołałam:eek: Nie miałam pojęcia, że wczoraj wróciliście:D

Dzięki za fotki:) Wyspa jest rzeczywiście magiczna, mało kurortowa, w niektórych częściach wręcz dzika- i to jest najfajniejsze. Ja też nie lubię klimatu kurortów, a do Kanarów nie musisz mnie przekonywać- polecimy tam na pewno- mieliśmy lecieć w tym roku, ale ostatecznie padło na Maderę.

Musimy się tylko zastanowić na którą wyspę- będę Cię nękać o rady:D

Czekan na Twoją fotorelację kochana:) aaa i nie rozchoruj się tylko- łyknij sobie coś na rozgrzewkę:yes:

 

Podłoga błyszczy ;)

A zdjęcia przepiękne, wspaniale wszystko opisałaś i pokazałaś ach się rozmarzyłam

Dzięki Diano:D Polecam wyspę bardzo:yes: Kątem oka zauważyłam, że masz swoją galerię- czy tak???:eek::wave:

Ale super- zaraz pędzę do Ciebie:D

 

Wspaniałe wakacje i wspomnienia :D

 

i zobaczyłam co to tobogan i poznałam egzotyczny owoc banano-ananas, który jak się okazało ani z bananem ani z ananasem nie ma nic wspólnego :lol2: za to wszystko z dobrze znaną z naszych mieszkań Monsterą :D

 

Gosiu, jesteś genialna, porównanie to strzał w dziesiątkę:lol2::lol2:

Szkoda tylko, że nasze wakacje są już wspomnieniem...:cry:

 

Witam, podglądnęłam zdjęcia :)jak pięknie na tej Maderze :jawdrop:

Fotorelacja bomba:)pozdrawaim :)

 

Witam serdecznie aniqa i zapraszam:welcome:

Miłego dnia:)

super fotorelacja:wiggle: Madera wspaniała :) a i mnie też zafascynował banano- ananas;)

Dzięki Fra:D Możesz mi uwierzyć na słowo, że rzeczywistość przerasta po stokroć wszelkie zdjęcia:yes:

 

Aguś.....fotorelacja - rewelacja!!!! :D:D:D

Piękne fotki. ....Piękne wspomnienia.....

Całuski posyłam!

 

Hej Beatko

dzięki bardzo:)

Co slychać u Ciebie?

Miłego dzionka:D

 

 

 

A teraz pędzę do Was- powoli muszę nadrobić, nawet nie chcę myśleć ile:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, widać, że cudowne mieliście wakacje:hug: Super, ze wypoczęłaś. Zdjęcia absolutnie obłędne, a jak piszesz, ze na żywo jest jeszcze piękniej, to już chcę tam być:yes:

 

Yuczko jakbyś zgadła, dzięki :hug:

Z całego serca życzę Ci wakacji na Maderze:wiggle:

 

 

Oj, ściągnęły mnie tu zdjęcia! Cudowne widoki!

Zazdroszczę tego urlopu.

 

Na Maderze byliśmy 3 lata temu i też jestem pewna, że wrócimy.:rolleyes:

 

Hej agatah,

no to doskonale mnie rozumiesz:wiggle:

Dzięki za fotki i też Ci zazdroszczę:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z tego wszystkiego zapomniałam poczęstować Was przywiezionymi souvenirami - winem Madeira, ponchami o wielu smakach no i obowiązkowo tradycyjnym ciastem maderskim (o smaku korzennym z bakaliami) Częstujcie się:wiggle:

 

http://img14.imageshack.us/img14/2/mjvd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalam i szybko podskoczylam zobaczyc galerie i przywitac sie oficjalnie :D

chociaz zdjec domku nie widzialam:no: ale mam nadzieje, ze da sie to jakos nadrobic? ;)

 

Wczasy na Maderze ahhh dziekuje za mozliwosc zobaczenia zdjec, w realu na pewno jest piekniej i chyba musze sobie zalozyc taki dziennik, w ktorym bede zapisywala sobie: Miejsca do zwiedzania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...