Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

No zakupy świetne...ja już widzę jak u ciebie zakwitnie to wszystko wiosną....:yes:

 

Oby tylko zakwitło Beatko i żeby nie było przymrozków:rolleyes:

 

secik jak secik..bedzie pieknie wiosna :D

 

Mam nadzieję :rolleyes::rolleyes:

 

ale podloga :jawdrop:

 

eee Melisko dziękuję:wiggle: ale to tylko panele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze jesień na dobre się nie zaczęła a ja.......już chcę wiosny:bash: Aż się boję, żeby ta zima nie okazała się tak długa jak poprzednia....na samą myśl mam gęsią skórkę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

eee Melisko dziękuje:wiggle: ale to tylko panele:)

 

 

tylko??? tyl-ko? tyyyllllkoooo?

 

rety dla mnie to marzenie z twoim tylko :p

 

u siebie w pokojach planuje zwykle panele..tylko nie wiem jak to bedzie z podlogowka, bo jest wszedzie:rolleyes:

 

ajc juz sie wiosny nie moge doczekac... powiedzialam mojemu M ze na kuchnie czeka sie nawet 3miesiace, i jesli chcemy miec ja na wakacje to w kwietniu musimy juz ja zamowic...

 

i mi odp : to zamowisz :jawdrop::jawdrop::jawdrop: rety musze robic jakies projekty bo do wiosny juz nie daleko http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jesień na dobre się nie zaczęła a ja.......już chcę wiosny:bash: Aż się boję, żeby ta zima nie okazała się tak długa jak poprzednia....na samą myśl mam gęsią skórkę!!!

 

Boże nie strasz:bash: Jak śnieg będzie leżał od pazdziernika do kwietnia jak w zeszłym roku, to depresja murowana:bash:

Może nie będzie jednak aż tak źle...:rolleyes:

 

 

tylko??? tyl-ko? tyyyllllkoooo?

 

rety dla mnie to marzenie z twoim tylko :p http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

Miałam na myśli, ze to nie drewno:P

 

tu siebie w pokojach planuje zwykle panele..tylko nie wiem jak to bedzie z podlogowka, bo jest wszedzie:rolleyes:

My właśnie ze względu na podłogówkę zrobiliśmy panele. W przeciwnym wypadku leżałyby grube dechy:)

Na szczęście te panele doskonale imitują drewno, więc idzie przywykać.:wiggle:

 

 

ajc juz sie wiosny nie moge doczekac... powiedzialam mojemu M ze na kuchnie czeka sie nawet 3miesiace, i jesli chcemy miec ja na wakacje to w kwietniu musimy juz ja zamowic...

 

i mi odp : to zamowisz :jawdrop::jawdrop::jawdrop: rety musze robic jakies projekty bo do wiosny juz nie daleko http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

 

3 jak trzy, ale z 8 tygodni to sobie poczekasz:popcorn: Melisko to dawaj z pomysłami u siebie, coś uradzimy.

Urządzanie to przecież sama frajda:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże nie strasz:bash: Jak śnieg będzie leżał od pazdziernika do kwietnia jak w zeszłym roku, to depresja murowana:bash:

Może nie będzie jednak aż tak źle...:rolleyes:

 

 

 

Miałam na myśli, ze to nie drewno:P

 

 

My właśnie ze względu na podłogówkę zrobiliśmy panele. W przeciwnym wypadku leżałyby grube dechy:)

Na szczęście te panele doskonale imitują drewno, więc idzie przywykać.:wiggle:

 

 

 

 

3 jak trzy, ale z 8 tygodni to sobie poczekasz:popcorn: Melisko to dawaj z pomysłami u siebie, coś uradzimy.

Urządzanie to przecież sama frajda:rolleyes:

 

kurcze nie potrafie oddzielac tak jak ty z cycatami w jednym poscie:rolleyes:wiec niech jest tak na opak :p

 

grube dechy to narazie pomysl u mnie na jadalnie i salon... ja tam chcialam jeszcze glowny korytarz na dole tym wylozyc.. nie wiem co w kuchni, bo nie widzi mi sie opcja podzialu podlogowego.(dodam ze moja jadalnia za salonem ktory jest w srodku obok kuchni) wiec gres-deska gres? czy kuchnia jednak deska ahhhh

 

kiedys pisalam tutaj i dostalam porady ktore zapisalam w kompie i dzien w dzien zerkalam na nie, noce nie przespane i do tej pory nic nie wybrane... mysle juz konkretnie o napisaniu do Agi o wizki (chociaz moj M jest temu przeciwny, mowi ze damy rade sami) taak juz w to wierze :p

 

 

z ta 3 to na mysli mialam miesiace nie tygodnie ;)

 

musze sie jakos nauczyc robienia wizek to wtedy zaczne pisac u mnie na ten temat , chyba bedzie latwiej w swoim dzienniku niz na forum kuchennym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grube dechy to narazie pomysl u mnie na jadalnie i salon... ja tam chcialam jeszcze glowny korytarz na dole tym wylozyc.. nie wiem co w kuchni, bo nie widzi mi sie opcja podzialu podlogowego.(dodam ze moja jadalnia za salonem ktory jest w srodku obok kuchni) wiec gres-deska gres? czy kuchnia jednak deska ahhhh

 

Meliso deska w kuchni jest mało praktyczna- wystarczy, ze coś ostrego upadnie i już ślad. To nie dla mnie, ale wiem, ze niektóre dziewczyny mają i sobie chwalą. Czy ja dobrze zrozumiałam, ze na dole nie masz podłogówki? Bo jeżeli masz, to trzeba zrobić podłogę pływającą, a tym samym łączenia nie mogą być na styk i już to ładnie nie będzie wyglądać:no: A może płytki drewnopodobne połóż na całym dole? Niektóre ceramiki są przepiękne i doskonale imitują drewno. TUTAJ kilka propozycji:)

 

 

kiedys pisalam tutaj i dostalam porady ktore zapisalam w kompie i dzien w dzien zerkalam na nie, noce nie przespane i do tej pory nic nie wybrane... mysle juz konkretnie o napisaniu do Agi o wizki (chociaz moj M jest temu przeciwny, mowi ze damy rade sami) taak juz w to wierze :p

Fajną masz kuchnię- szeroka, widna. Mam taki sam układ i spiżarnię dokładnie w tym samym miejscu.:wiggle:

Doczytałam, ze chcesz białą- ale w jakim stylu? Wizki trzeba zrobić, ale pamiętaj, ze papier i wizka przyjmują wzytko, w realu całość nie zawsze tak wygląda.

 

z ta 3 to na mysli mialam miesiace nie tygodnie ;)

Tak wiem, ale myślałam , że trochę zawyżyłaś termin. My czekaliśmy ok 7-8 tyg i większość wycenianych firm takie terminy dawała.

Czyżby kryzys się skończył i zleceń wszystkim przybyło?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga bardzo dziekuję za namiar na tapety :hug:

A my w Wawie i tak nie podjechaliśmy do wszystkich sklpów które miałam na liście - prosta przyczyna - korki :sick:

 

Cebulki :wiggle: - ja tez kupiłam - tylko kiedy to wsadzić :o:o:o - bo ja jak nienormalna nabrałam już nie po 5 sztuk w paczce tylko po 2 kilo :rotfl:

 

Buziaki miłego dnia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się pięknie w Twoim watku Agawi:D

 

coś chyba kiedyś czytałam u ciebie,ze masz namiar na sklep internetowy? który ma w swojej ofercie tkaniny takie jak w eurofiranach?

szukam ładnej szaro-bezowej tafty do salonu, bardzo podoba mi się tkanina z której ma zasłony Admete , tylko jest niestety zadroga:mad:

znalazłam w eurofiranach taftę premium saray w ładnym odcieniu , ale fajnie byłoby kupić taniej:D z tego co pamiętam to Ty również masz zasłony w sypialni z tafty? poczytałam troszkę u admetki o zasłonach i chciałbym je podszyć , gdyby udało mi sie kupić taniej taftę to podszyłabym z tej samej tafty,

będąc w eurofiranach podpatrzyłam i podpytałam i oni podszywaja zasłony i czesto w środek dają jeszcze warstwę cienkiej ociepliny ubraniowej(mieli taką dekorację okienną w salonie i fajnie to wyglądało) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga bardzo dziekuję za namiar na tapety :hug:

A my w Wawie i tak nie podjechaliśmy do wszystkich sklpów które miałam na liście - prosta przyczyna - korki :sick:

 

Aguś nie ma za co:hug: szkoda, ze i tak się nie przydało przez te korki:bash:

 

Cebulki :wiggle: - ja tez kupiłam - tylko kiedy to wsadzić :o:o:o - bo ja jak nienormalna nabrałam już nie po 5 sztuk w paczce tylko po 2 kilo :rotfl:

 

Buziaki miłego dnia :hug:

 

Ty to jesteś mocna:lol: 2 kg cebulek:lol2::lol2: Ale to prawda, ze na Twoje areały 2 kg to minimum:yes:

Moja mama ostatnio tez coś wspomniała, ze kupiła trochę tulipanów na wagę :D

 

Niedługo faktycznie trzeba wsadzać, a u mnie jeszcze nic nie oczyszczone po lecie:eek:

Trza zakasać rękawy:)

 

Miłego dzionka Aguś:hug:

 

Witam się pięknie w Twoim watku Agawi:D

 

coś chyba kiedyś czytałam u ciebie,ze masz namiar na sklep internetowy? który ma w swojej ofercie tkaniny takie jak w eurofiranach?

szukam ładnej szaro-bezowej tafty do salonu, bardzo podoba mi się tkanina z której ma zasłony Admete , tylko jest niestety zadroga:mad:

znalazłam w eurofiranach taftę premium saray w ładnym odcieniu , ale fajnie byłoby kupić taniej:D z tego co pamiętam to Ty również masz zasłony w sypialni z tafty? poczytałam troszkę u admetki o zasłonach i chciałbym je podszyć , gdyby udało mi sie kupić taniej taftę to podszyłabym z tej samej tafty,

będąc w eurofiranach podpatrzyłam i podpytałam i oni podszywaja zasłony i czesto w środek dają jeszcze warstwę cienkiej ociepliny ubraniowej(mieli taką dekorację okienną w salonie i fajnie to wyglądało) pozdrawiam

 

Franiu witam Cię serdecznie:welcome: i od razu dementuję, to nie był sklep internetowy, tylko hurtownia Eurofiran, z którą ściśle współpracuje moja krawcowa i ma lepsze ceny niż w salonach. Jeżeli jesteś zainteresowana namiarami na krawcową, to daj znać a prześle Ci dane na priva:yes:

Mój materiał na całym dole i w sypialni to tkanina Softy (bardzo mięsista i lejąca), a nie tafta. Tafty się bałam, bo niestety zostają na niej plamki od wszystkiego (nawet po wodzie:bash:) no i tafta lubi się gnieść. Poza tym taftę obowiązkowo trzeba podszewkować. Saray widziałam, nawet ładna. Decyzja należy do Ciebie:D

 

Nie zwróciłam uwagi w salonie na ocieplinę, ale czy to nie wychodzi już za ciężko? I poszewka i ocieplina?:eek:

Dobrze, ze wybory zasłonowe już za mną.:)

 

Pozdrawiam cieplutko:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ty to jesteś mocna:lol: 2 kg cebulek:lol2::lol2: Ale to prawda, ze na Twoje areały 2 kg to minimum:yes:

Moja mama ostatnio tez coś wspomniała, ze kupiła trochę tulipanów na wagę :D

 

 

Aga kupiłam 3 worki po 2 kg - to mam 6 kg plus jeszcze jakieś tam narcyzy i osobno czarne tulipany :rotfl:

 

Ale zmobilizowałas mnie i wsadziłam dziś 2 kd żółtych :lol2:

 

Aga w przyszłym tyg ma być ponoć trochę cieplej i ja myślę że to ostatni dzwonek na jakiekolwiek wsadzanie i porzadki :(....szkoda że już jesień i że taka mroźna od razu :bash:

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi74 dziekuje za linka ;) plytki piekne wlasnie teraz zerknelam (ale jeszcze nie dokonczylam)

Niestety moj M nie lubi plytek drewnopodobnych... sam potrafi wykonywac prace glazurnicze... (tutaj nie moze sie opedzic od ofert:rolleyes:) ale u siebie w domu ich nie chce miec...mimo, ze ja go namiawialam... bo chcialam do jednej z lazienek cos dac... i kategorycznie mi odmowil..woli wydac wiecej na drewno niz ma wziac "badziewie" :jawdrop: i tym mnie zatkal wiec do tematu nie wracalam...

 

 

co do podlogi to wszedzie podlogowka... dom na plycie wiec media zalane byly zanim postawilismy sciany zewn i wewn.

 

Nowoczesnosc kochana, to cos co mi sie podoba... proste gladkie fronty... no chyba, ze znajdzie sie taka kuchnia od ktorej oczu nie oderwe to moze i koncepcja sie zmieni...

podoba mi sie rowniez jak ma yokasta... moj uklad kuchni idento... (mojemu M nie za bardzo ten styl odpowiada) wiec trzeba isc na kompromis...w koncu to on zarabia na dom:rolleyes:

 

A teraz ide poczytac co tam wyzej dziewczyny z toba pisaly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga kupiłam 3 worki po 2 kg - to mam 6 kg plus jeszcze jakieś tam narcyzy i osobno czarne tulipany :rotfl:

 

Ale zmobilizowałas mnie i wsadziłam dziś 2 kd żółtych :lol2:

 

Aga w przyszłym tyg ma być ponoć trochę cieplej i ja myślę że to ostatni dzwonek na jakiekolwiek wsadzanie i porzadki :(....szkoda że już jesień i że taka mroźna od razu :bash:

 

Buziaki :hug:

 

6 kg cebulek?:jawdrop::jawdrop: No nie wytrzymamhttp://www.millan.net/minimations/smileys/groooansmileyf.gif:lol2: Fajnie, ze Cie zmobilizowałam, szkoda, ze siebie już nie:rotfl:

U mnie wszystko leży i kwiczy:bash:

 

Koniecznie musimy się wziąć za porządki, bo zima zastanie mnie ze zmarzniętymi kwiatami w kwietniku:confused:

Popatrz Aguś spotkałyśmy się w dzień:wiggle::hug:

 

 

 

a ile to jest tulipanków ?? jakies mega ilości bedziesz miała na wiosnę u siebie ;-)

Właśnie, właśnie o to samo chciałam zapytać- ile to jest 6 kg cebulek? :lol::lol:

 

Agawi74 dziekuje za linka ;) plytki piekne wlasnie teraz zerknelam (ale jeszcze nie dokonczylam)

Niestety moj M nie lubi plytek drewnopodobnych... sam potrafi wykonywac prace glazurnicze... (tutaj nie moze sie opedzic od ofert:rolleyes:) ale u siebie w domu ich nie chce miec...mimo, ze ja go namiawialam... bo chcialam do jednej z lazienek cos dac... i kategorycznie mi odmowil..woli wydac wiecej na drewno niz ma wziac "badziewie" :jawdrop: i tym mnie zatkal wiec do tematu nie wracalam...

 

 

co do podlogi to wszedzie podlogowka... dom na plycie wiec media zalane byly zanim postawilismy sciany zewn i wewn.

 

Nowoczesnosc kochana, to cos co mi sie podoba... proste gladkie fronty... no chyba, ze znajdzie sie taka kuchnia od ktorej oczu nie oderwe to moze i koncepcja sie zmieni...

podoba mi sie rowniez jak ma yokasta... moj uklad kuchni idento... (mojemu M nie za bardzo ten styl odpowiada) wiec trzeba isc na kompromis...w koncu to on zarabia na dom:rolleyes:

 

A teraz ide poczytac co tam wyzej dziewczyny z toba pisaly :D

 

Meliso nie mas za co:) no to klops z tymi płytkami- jeżeli M nie lubi to trudno. Musisz wybrać pomiędzy listwami dzielącymi, a samym drewnem. Wizualnie pewnie lepiej będzie wyglądało spójne drewno:yes: Chociaż drewno dużo gorzej przewodzi ciepło no i na podłogówkę nie możesz położyć grubych dech, tylko cienkie w stylu deska barlinecka.

 

Co do stylu kuchni, to temat rzeka.Przy otwartej musi nawiązywać do reszty domu moim zdaniem. I tym samym musisz zdecydować się na jakiś styl:yes:

Faktycznie idąc na kompromis z M powinniście wybrać proste, jasne fronty, które będą pasowały do wszystkiego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi :hug:

 

jasnosc, jasnosc, odrobina szalenstwa z szaroscia (tak tyci tyci ;) ) i moze jakis kontarst kolorku w dodatkach :yes: ot tyle co wymyslilam i chce miec :cool:

 

deska jaka ma byc moj M mi powiedzial. ale ja i moja pamiec w tych sprawach to:bash:

od dzisiaj zaczne zapisywac sobie wszystko na kartce to nie zapomne :lol2:

 

 

6kg tulipanow :jawdrop::jawdrop::jawdrop: ale odjazd :wiggle:

 

oj piekna bedzie wiosna piekna....

 

admete, jaka duza masz dzialke?

 

ja mam 40arow..szkoda ze nie moge juz nic sobie posadzic... oj piekne lato by bylo u mnie piekne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, musimy się umówić na konkretną datę sadzenia cebulowych.

Moje też leżą i czekają na nie wiadomo co.

Jak złożymy zobowiązanie, słowa trzeba będzie dotrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...