Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

We włoskim stylu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A bardzo proszę Tereniu:D Ale jakie różowe?:eek::eek::eek: To jest kolor wanilii, który i tak blednie po 2-3 latach o ton lub dwa.

Jeśli chcesz czegoś w chłodniejszym odcieniu to szukaj w bielach lub szarościach.:yes: Powiem Ci, ze te próbki są do bani- maja mikroskopijną wielkość i na dużej powierzchni wyglądają i tak inaczej:bash:

 

 

 

Firmy Vaillant. Pomogłam?:)

 

 

Pomoglas, dzieki:hug:

 

 

Wiem, ze to wanilia, ale na kolorniku jak rozowy wyglada:lol2:

 

 

 

Pandorka piekna, gary tez. A ja cos dostane? Jednego gara chociaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pandorka piekna, gary tez. A ja cos dostane? Jednego gara chociaz?

 

hmmm no nie wiem... bo my tutaj probujemy biznesa testerki rozkrecic, zeby miec na waciki :lol2:

jak chcesz to mozesz zamawiac a ja i bogumil bedziemy testowac i zdawac recenzje czy warto czy tez nie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się podzielimy Mmeliska.....tak jak było...po dwa tygodnie....to może ja w listopadzie bo mam urodziny to przyszpanuję a potem tobie......na Nowy Rok.....przykro mi Aga....terminów dla ciebie nie ma....w zeszyt musisz się wpisać:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pokorna nie jestem.....niestety....i co??? będę się kłócić?????

No jeszcze gary nie doszły ale....biżuteria już jest....to ja "biere" co jest i zmykam:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

tee!!! ino bez takich mi tutaj...co to znaczy biere i zmykam! bo wyklucze z biznesa :p a chetnych nie brakuje :lol2:

radze przemyslec to raz jeszcze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no nie wiem... bo my tutaj probujemy biznesa testerki rozkrecic, zeby miec na waciki :lol2:

jak chcesz to mozesz zamawiac a ja i bogumil bedziemy testowac i zdawac recenzje czy warto czy tez nie :rotfl:

 

 

Ja nic nie zamawiam do konca tego roku:no: Ale chyba zaraz po balu sylwestrowym jak usiade..... i jak zaczne...........:lol2:

 

 

Mmelisa pozdrowionka ze Svelvik (Vestfold):bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...