Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... no i prócz tego ?

 

Rzeczywiście "drobiazg"... np. o takich innych drobiazgach jak Nordstream, umowa gazowa, "autostrady" czy rekordowe bezrobocie nie warto nawet wspominać... ponawiam pytanie: co pozytywnego dokonał rząd PO w ciągu 4 ostatnich lat? Konkretne osiągnięcia proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd Tuska spieprzył wszystko to, co dobrego zrobił jego poprzednik czyli rząd Kaczyńskiego. Co dobrego zrobił rząd Kaczyńskiego? Nic! Więc zgodnie z logiką rząd Tuska niczego nie spieprzył!

... i to jest największe jego osiągnięcie :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd Tuska spieprzył wszystko to, co dobrego zrobił jego poprzednik czyli rząd Kaczyńskiego. Co dobrego zrobił rząd Kaczyńskiego? Nic! Więc zgodnie z logiką rząd Tuska niczego nie spieprzył!

 

I po co te nerwy, spokojnie... logika iście stalinowska...

 

Ręka do góry kto się podpisze pod wypowiedzią jola_krzysiek?

 

Jest, widzę rękę! To 3-letnie dziecko... jest i druga ręka, to Chef Paul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
I po co te nerwy, spokojnie... logika iście stalinowska...

 

Ręka do góry kto się podpisze pod wypowiedzią jola_krzysiek?

 

Jest, widzę rękę! To 3-letnie dziecko... jest i druga ręka, to Chef Paul...

 

Czy każdy pisowiec musi być takim infantylnym jełopem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy pisowiec musi być takim infantylnym jełopem?

 

O, specjalista od katastrofy smoleńskiej... co tam pisałeś o np. charakterze lotu?

 

A "Profesora" Bartoszewskiego w inwektywach i tak nie przebijesz... ale próbuj, ciekawym reakcji Marka-B "wrażliwego" na takie posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
O, specjalista od katastrofy smoleńskiej... co tam pisałeś o np. charakterze lotu?

 

..

 

Nie napinaj tak mózgu i nie trać tyle energii, bo ci na majowym do paciorka zabraknie.

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to jest największe jego osiągnięcie :) ;)

 

Sprawdziłem, wszedłem na stronę Kancelarii, zaczynam od góry, a tam jako główne osiągnięcie rządu widzę, uwaga, Rozwiązanie problemu hazardu. Tyle mi wystarczy, dziękuję, idiotów szukajcie gdzie indziej.

http://niepoprawni.pl/files/images/zzzx.jpeg

 

http://niepoprawni.pl/blog/152/polska-tuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawym reakcji Marka-B "wrażliwego" na takie posty...

 

Mi to wszystko "lotto".

Wystarczy mi,że nikt mi na chatę o 6 rano nie wiedzie, nie zamknie mnie w areszcie wydobywczym na uj wie ile...

oczywiście wszystko to przy obecności kamer :)

Potem ...po cichu sprawa się rozmyje.

Odszkodowanie oczywiście zapłaci skarb państwa..czyli my.

PO niestety , tak jak pisałem...nie moja bajka.

Ale .."jak się nie ma co się lubi ..to się lubi co się ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy pisowiec musi być takim infantylnym jełopem?

Nie, to nie to. To taka zapiekła nienawiść za brak perspektyw, za nieudane życie, za to że ktoś szczęśliwy a ja nie. PiS to takie zgrupowanie nieudaczników z największą ofiarą losu na czele. Im sie wydaje ze jak sie razem wezmą za rączki to stracą to poczucie wlasnej miernoty. Z drugiej strony może faktycznie dałoby sie to wszystko okreslić krótko: Infantylne jełopy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wszystko "lotto".

Wystarczy mi,że nikt mi na chatę o 6 rano nie wiedzie, nie zamknie mnie w areszcie wydobywczym na uj wie ile...

oczywiście wszystko to przy obecności kamer :)

Potem ...po cichu sprawa się rozmyje.

Odszkodowanie oczywiście zapłaci skarb państwa..czyli my.

 

Dokładnie... :

We wtorek pełnomocnik Bratki mec. Bronisław Muszyński powiedział, że jego zdaniem sklepy zaplombowano niezgodnie z prawem. Dodał, że jeszcze w tym tygodniu złoży odwołanie od decyzji do Głównego Inspektora Sanitarnego, który w sobotę zadecydował o wycofaniu produktu o nazwie "Tajfun" i wszystkich podobnych do niego środków oraz o natychmiastowym zamknięciu wszystkich punktów, które je oferują. - Jeśli GIS nie uwzględni naszego odwołania, a ma na to 30 dni, sprawę kierujemy do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Jeśli ten uzna naszą rację, będziemy domagać się od Skarbu Państwa kilkunastu milionów złotych odszkodowania - zapowiadał.

 

Ale co tam parę milionów dla Bratka... ponad 1mld zł anulowany Gazpromowi, coś 800mln w Trzebinii, coś 500mln spółce kojarzonej z Pawlakiem, miliardowe straty na Możejkach (bo uszkodzonej rury od kilku lat Rosja nie może naprawić) w ramach "ocieplania"...

 

PO niestety , tak jak pisałem... nie moja bajka.

 

??? Platforma Obłudy nie twoją bajką? Ciekawe, że co by się nie działo, czy to np.przekręt w PO, czy wyssana z palca wrzutka to koncentrujesz się wyłącznie na PiSie... a co sądzisz np. o fałszerstwie wyborczym PO w Wałbrzychu?

Edytowane przez Dopuser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgorzata Wassermann: mój ojciec w 1989 roku przeszedł ciężką operację. Mówiono, że ma niewielkie szanse ją przeżyć. I rzeczywiście wycięto mu części organów wewnętrznych. Nie chcieliśmy polegać tylko na swojej pamięci i zweryfikowaliśmy szczegóły, sięgając do dokumentacji medycznej.

Teraz nie mamy najmniejszych wątpliwości, że protokoły sekcji zwłok są nieautentyczne. Zresztą od jednej z osób, która widziała tę dokumentację i której nazwiska nie mogę ujawnić, usłyszałam, że jest ona przygotowana w taki sposób, że to zakrawa na kpinę.

 

Ekshumacji domaga się też Beata Gosiewska, której mąż, jak wynika z opisu, miał mieć 175 cm wzrostu, a do tego zupełnie normalny układ kostny? Tymczasem wiadomo, że Przemysław Gosiewski był znacznie niższy, a do tego chorował na heinemedinę.

 

Marek-B, i co waść na takie dictum? Tusk zapewniał o pełnym zaufaniu do Rosji, Kopacz grzmiała z trybuny sejmowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ach, jak ta normalność boli... Nie może być taki jak wszyscy, mieć podobnych problemów, podobnie patrzeć na świat więc z zemsty i rozpaczy będzie kopał i gryzł. Biedny Dopuser. Bedzie trwał w tym szaleństwie póki jest ktoś kto pochwali, pogłaszcze, przytuli. Podajcie sobie w PiS ręce i dla ukojenia zaśpiewajcie "Nie ma jak u mamy...". Nieszczęśliwe kaleki psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi !

Szuflady pełne świetnych ustaw rzekomo blokowanych przez profesora Lecha Kaczyńskiego okazały się zwykłą ściemą dla młodych, naiwnych z wielkich miast.

Platforma Obywatelska coraz bardziej zaczyna przypominać nieboszczkę PZPR, która u schyłku swojego panowania, przekonana o własnej nieśmiertelności pozwalała sobie na przejawy arogancji, chamstwa i zwykłej zawiści i głupoty.

http://polifiction.pl/images/komiksy/298/589.jpg?1304923809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te nerwy, spokojnie... logika iście stalinowska...

 

Ręka do góry kto się podpisze pod wypowiedzią jola_krzysiek?

 

Jest, widzę rękę! To 3-letnie dziecko... jest i druga ręka, to Chef Paul...

... ależ jakie tam nerwy ? ... jaka tam stalinowska ?

To tylko przecie, "las rąk" tych co stoją tam "gdzie stało zomo" :)

To tylko przecie, kolejne przepierdzielone wybory :)

 

Czy każdy pisowiec musi być takim infantylnym jełopem?

... no coś Ty ?

Nasze "forumowe jełopy" robią postępy ... np taki "bywalec salonu" - proktowklejka, wkleja już tylko wybrane fragmenty, nie jak poprzednio całe wypowiedzi :lol:

 

Szuflady pełne świetnych ustaw rzekomo blokowanych przez profesora Lecha Kaczyńskiego okazały się zwykłą ściemą dla młodych, naiwnych z wielkich miast.

Platforma Obywatelska coraz bardziej zaczyna przypominać nieboszczkę PZPR, która u schyłku swojego panowania, przekonana o własnej nieśmiertelności pozwalała sobie na przejawy arogancji, chamstwa i zwykłej zawiści i głupoty.

...

http://lubczasopismo.salon24.pl/nieuczesane/post/305151,panstwo-platformy-jest-chore-i-opoznione-w-rozwoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...