Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też jestem za Oleksym i spadkiem ;)

Zwłaszcza, że jest prawdopodobieństwo, że potanieją lokomotywy.

 

Poza tym - byłam wczoraj na lotnisku , wszystko rozkopane, ludzi pełno, nie ma gdzie zaparkować.

A pamiętam jak leciałam w 92 to na tym samym lotnisku były max trzy osoby,

luz i spokój. No i cukierki dawali w samo-locie za darmo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi , szczesciarze bo macie za premiera Tuska Donalda i Komorowskiegi Bronislawa za prezia a ja natomiast bynajmniej ...heheheh hehehehe

 

Przejechalam pol USA i pol Kanady no i moge wam doniesc, ze nie tylko, ze nie upada, ale jest super i na luzie, na dodatek temperatury plusowe , super sie jedzie jakies drogi i koleje tu istnieja i zeby bylo smieszniej oswietlone w nocy w odroznieniu do Polski , pozdrowka wasz ulubiony lump praski , sorry nie moge poswiecic wam za duzo czasu bo imprezka jest epicka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tomka (podnozka PO) Lisa ktos wczoraj ogladal? Panie co tam sie dzialo...!

 

Ja oglądałam. Do czego to doszło, że Niesiołowski z Cymańskim grali w jednej drużynie..... Ależ nam sie dyskurs publiczny ożywił. :D Szkoda, że tematy to same odgrzewane kotlety. Żal mi było posła Godsona (chyba tak sie nazywa), bo przyszedł i nie zabierał głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ripsota o. Guzynskiego skierowana do Biedronia odnosnie prokreacji, bezcenna.

 

Tak z drugiej strony, to O. Gużyński też jakby nieprokreacyjny. :D Ale zauważylam, że niejaki Leszczyński znalazł swoje miejsce, bo ostatnio mało o nim w mediach było. Nawet dredy poświęcił na potrzeby ław sejmowych. Nie dostał się jednak biedaczysko.

 

No i Niesiołowski, który prawie rzucił się do szyi Srodzie, która rzeczywiście była nieznośna.

 

Program mi się w sumie podobał, bo Lis mało się odzywał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Ripsota o. Guzynskiego skierowana do Biedronia odnosnie prokreacji, bezcenna.

Coś takiego!

Chyba jestem jakiś inny, bo ojczulek był według mnie wyjątkowym demagogiem w tej całej swojej świątobliwej błyskotliwości a Biedroń wyjątkową dupą (lub bardzo grzecznym chłopczykiem), bo pointa z ministrantami cisnęła się sama na usta.

BTW szczególnie świątobliwy hipokryta ten wielebny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Tak z drugiej strony, to O. Gużyński też jakby nieprokreacyjny. :D Ale zauważylam, że niejaki Leszczyński znalazł swoje miejsce, bo ostatnio mało o nim w mediach było. Nawet dredy poświęcił na potrzeby ław sejmowych. Nie dostał się jednak biedaczysko.

)

Gwoli prawdy , to pajacyk Leszczyński dredy ogolił już kilka lat temu.

Niestety, mimo to rozumu mu nie przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie oglądałam rzeczonego Lisa. Jakoś w ogóle ostatnio mało się gapię w TV.

 

Ale za to znalazłam receptę na kryzys finansowy, od jeszcze poważniejszych ekspertów niż nasz dyżurny :D

 

http://www.tvn24.pl/0,1721266,0,1,kapitalizm-nie-ma-przyszlosci,wiadomosc.html

 

Jak już oni doradzają w sprawach gospodarczych, naprawdę czas kupić pół góry i ze 200 kóz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh heheheh hehehehe

 

Dzieje sie w POlsce , dzieje ...........czy Lis sPOjrzal w lewo prawym okiem, czy w prawo lewym okiem ....heheheh hehehehe

 

 

Spiesze wam doniesc , gekony i kangury , ze Montreal jest przepieknym miastem .........troche tu pobede a nastepnie przemieszam sie ruchem jednostajnym do Vancouver.

 

 

 

Zycze wam POzytku z Palikota - heheh heheheh ten tez swiatowiec z Bilgoraja -

 

i prezydenta , ktory nie wyslawia sie

 

poprawnie w z a d n y m jezyku - swiatowo tak - heheheh hehehe hehehee

 

LOL LOL LOL LOL

 

 

 

Pogoda ladna - wciaz na plusie 13 Celsjusza .

 

 

PS. Zastanawia mnie dlaczego , jesli w POlsce jest tak swietnie, polowa Polski siedzi w Kanadzie LOL LOL LOL LOL LOL

 

 

Zna ktos odPOwiedz ?

 

heheheh heheheheh hehehehe

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie oglądałam rzeczonego Lisa. Jakoś w ogóle ostatnio mało się gapię w TV.

 

Ale za to znalazłam receptę na kryzys finansowy, od jeszcze poważniejszych ekspertów niż nasz dyżurny :D

 

http://www.tvn24.pl/0,1721266,0,1,kapitalizm-nie-ma-przyszlosci,wiadomosc.html

 

Jak już oni doradzają w sprawach gospodarczych, naprawdę czas kupić pół góry i ze 200 kóz ;)

 

 

 

 

Atmosferka niczego sobie . Poczułem się jak za szczenięctwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...