Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

-

 

Sorry, ale jednoznacznie brakuje mu w reku ciupagi made in China heheheh hehehehe hehehe

 

i raczej POwinien miec na lbie jakis helm .

 

 

Jak tam, bawicie sie epicko ? bo ja tak - zwlaszcza jak spotykam w Kanadzie pol POlski hehehehe hehehehe hehehe

 

 

Chyba ten d o b r o b y t i swieta sluzba zdrowia w POlsce przygnala ich do Kanady - LOL LOL LOL LOL LOL

 

 

-

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://niepoprawni.pl/files/images/PARTIA%20150_2.preview.JPG

 

 

 

O, to ten bez ciupagi made in China - jest nieco niekompletny .

 

Ale wasik ma epicko nowoczesny LOL LOL LOL LOL LOL

 

Super, ze POrozumiewa sie co najmniej w 6 jezykach PO hrabiosku

 

heheheh heheheh hehehe

 

-

Edytowane przez bebe king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Kościół "zaproponował" podarowanie 1 % podatku. Ale sobie czas wybrali. Dla mnie to dolewanie oliwy do ognia. Pogłupieli chyba.

Chyba jednak nie pogłupieli. Zarówno moment jak i sposób wybrane niezwykle logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie pogłupieli. Zarówno moment jak i sposób wybrane niezwykle logicznie.

 

Myślisz, że chcą ugrać coś na obronie sejmowego krzyża?

 

Mnie się wydaje, że równoczesna z postulatem podatkowym rezygnacja z tacy i opłaty kolędowej dałaby pozytywny odbiór społeczny. A tak, to mogą stracić sporo owiec. Chyba, że pomimo straty i tak zysk zostanie odnotowany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
A tak, to mogą stracić sporo owiec. Chyba, że pomimo straty i tak zysk zostanie odnotowany. ;)

 

:) Pomysł biskupów na odpis jest mądrze pomyślany. Mogą spokojnie zrezygnować z funduszu kościelnego zyskując na tym jeszcze całkiem ciekawe sumy przy zachowaniu pozorów oczekiwanej przez antyklerykałów sprawiedliwości.

Projekt bowiem pozornie przypomina rozwiązanie w Niemczech. Biorąc pod uwagę pozostałe i wciąż uzyskiwane inne "profity", to już robi się fajnie, zwłaszcza w czasie kryzysu.

Kasa jest najważniejsza na następne 4 lata i więcej a przy zadymie z krzyżem może okazać się, iż osiągnięto jakiś satysfakcjonujący kompromis, zwłaszcza, że jedynie Palikot z SLD mogą być przeciw.

Co ciekawe , to stary pomysł autorski samego SLD sprzed lat :lol2:ale dopiero teraz chłopaki się ocknęli i policzyli, kto na tym naprawdę wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w mediach skrupulatnie obliczono zysk z proponowanego rozwiązania. Wskazano też różnicę pomiędzy "naszymi" rozwiązaniami, a tymi zza zachodniej granicy. By c może ludzie się zorientują, że to nie kalka podatku niemieckiego, czy szwajcarskiego.

Tylko skoro Niesiołowski mówi, że pieniądze wydane na kościół to najlepiej wydane pieniądze, to nie wiem, czy społeczne oburzenie coś da. Wejdzie ustawa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to złośliwa plotka czy prawda? Prezes w swojej sławnej książce napisał, że oglądał film "Kobieta i mężczyzna" dla grającej w nim Brigitte Bardott. Pocieszające, że wilbiciel kota zainteresował się inną kobietą niż "aniołki prezesa" i koleżanki klubowe! Problem jest w tym, że w tym świetnym filmie nie występowała Bardotka! :D

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o "I Bóg stworzył kobietę" Vadima.

 

Z drugiej strony to już lekko irytujące, że w mediach cały czas trwa dyskusja, co powiedział albo napisał prezes. Że sie przyznał do błędów w kampanii itp. Czy po wyborach nie powinien ktoś inny być maglowany o skład rządu, o plany na najbliższe cztery lata? Kaczyńskiemu zarzucano przed wyborami, że nie podaje składu gabinetu cieni, a po wyborach zero wymagań w stosunku do Tuska. Od kilku dni tylko analiza tekstu książki Kaczyńskiego, którą to książke jak kto zainetresowany, to sobie kupi i przeczyta, albo wybryki Palikota z drużyną. Mnie na przykład interesuje o co chodzi z nową ustawą, która ma podwyższyć opłaty za wodę w zależności od ilości produkowanych śmieci, czy odwrotnie, bo nie wiem dokładnie o co chodzi, a chętnie się dowiem. I wiele innych rzeczy, o których się nie mówi, bo najważniejsza jest książka i Bardotka w dwa tygodnie po wyborach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o "I Bóg stworzył kobietę" Vadima.

 

Z drugiej strony to już lekko irytujące, że w mediach cały czas trwa dyskusja, co powiedział albo napisał prezes.)

Oczywiście, że chodziło o ten film. Mógłby się pomylić każdy. Ale od czego autor ma wydawcę i redaktora? Tak prosta sprawa a ośmiesza prezesa. I nie chodzi o sam błąd w jego wypowiedziach, bo już chyba przyzwyczailiśmy się, że każdą wypowiedź muszą tłumaczyć Hoffman, Brudziński czy inny Ziobro. Chodzi i bylejakość działań i zachowań najważniejszej osoby w opozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Kaczyński stracił pozycję najważniejszej osoby w opozycji jeśli chodzi o wypowiedzi i czyny. U Palikota i Napieralskiego znacznie więcej się dzieje.

 

Jeszcze tak myślę, że Palikot jednak łatwe cele sobie stawia. Co to za wysiłek takie zdjęcie krzyża z sali sejmowej. Mogłby zacząć od tego na Giewoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...