Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Pepeg z Gumy
fajne wnioski koleś wyciągnął :)

Chore , bo to z rozwolnienia mózgu i w dodatku śmierdzi zatęchłą kryptą.

Trudno jednak wymagać więcej od kogoś , kto zapewne ma specyficzny sposób definiowania obywatela.

Jeżeli komuś było obojętne, czy nad drzwiami wisi krzyż, gwiazda czy inny totem jakiegoś Manitou, to po takiej argumentacji chce się być legalistą i drzeć ryja o szanowanie konstytucji.

Przykład genetycznie polski, jak można zgrabnie rozbić gówno na atomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Palikoty są ambitne! (nawet Biedroń będzie się szkolił - musi się dowiedzieć co to Konwent Seniorów) Myślę, że 35 metrowy krzyż na Chełmcu będzie w sam raz - wszak to krzyż Milenijny, nie jakiś tam piorunochron na Giewoncie!

K.

 

Są bardzo ambitne. Pozyskali dziś niejakiego Kopycińskiego (lokalny pseudonim Kopytko), który na nich jeszcze miesiąc temu psy (koty?) wieszał. Wszedł do sejmu jako jedyny z listy SLD w regionie i sobie poszedł zdejmować krzyże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie słuchałem największej feministki polskiej i z mojego rocznika synka co taki sam jestem podobnie wychowany - no i zgadzam się i się integruję, zgadzam, pozdrawiam, zgadzam....

http://www.youtube.com/watch?v=0JkeqxAWUTA&feature=related

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie słuchałem największej feministki polskiej i z mojego rocznika synka co taki sam jestem podobnie wychowany - no i zgadzam się i się integruję, zgadzam, pozdrawiam, zgadzam....

http://www.youtube.com/watch?v=0JkeqxAWUTA&feature=related

Chodzi o "Sztukę" :). Nie jest to specjalnie odkrywcze ale tak mniej więcej myśli większość z nas. Problem nie leży po stronie tych utożsamiających się z nią tylko po stronie dmuchających w ten balon z prezesem PiS na czele. Wyleczyć się ich nie da, przekonać też nie, izolować nie można bo to też obywatele. Koniec kropka. Z jednej strony "patryjoci", rycerze Chrystusa", "krzyż w godle", z drugiej reszta społeczeństwa. Tak to jest przedstawiane tyle że to nieprawda. Z jednej strony jest społeczeństwo, z drugiej tylko grupa frustratów i Jarosław na białym koniu jako ich wódz. Można się pochylić nad ich losem ale żyć musimy dalej. Są większe problemy niz chora fascynacja tym co też znajduje sie w trumnie ś. p. Wasermanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Jeśli chodzi o Szczukę, to ona akurat jest ostatnią osobą, która powinna krytykować chodzenie ludzi po Krakowskim Przedmieściu. ;)

A nawiązując do rozmowy u Lisa, to pewnie jest tak, że każdy słyszy to, co chce usłyszeć. Ja na przykład usłyszałam, że Kukizowi chodzi o to, że katastrofa smoleńska powinna być okazją do wskazania słabych punktów w funkcjonowaniu państwa i pod tym się podpisuję czterema kończynami.

Szczuka przemierzając Krakowskie Przedmieście z transparentami powinna również zajrzeć w swój pusty balon, do którego wrzuca od lat hasła typu "równouprawnienie, dyskryminacja kobiet, poniżenie" itp. I co? I zdaje się, że g..no. Żąda zmiany przepisów i wykazania słabości w egzekwowania istniejących, czyli tego samego, o czym mówi Kukiz, tylko w innym obszarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmusiłem się po dluzszym okresie do wysłuchania audycji Olejnik 7 dzień tygodnia. Komentarz jaki sie nasuwa to dosyć wulgarne: ja pie...le! Co za stek bzdur, kiepskich dowcipów, niekompetencji i braku wiedzy. Tak naprawde najlepiej wypadł Grupiński (zdaje się on był z PO) bo najmniej sie odzywał ale chyba tylko dlatego. Ci ludzie przychodzą tam by popisywać sie "dowcipami", "celnymi okresleniami" zamiast wiedzą co zdaje się bardzo cieszy Olejnikową. Nie potrafi ona również ukryć swojej słabości do niektórych polityków co skutkuje nieakceptowalnym u dziennikarza angażowaniem się w te żenujące przepychanki. Jedno wielkie G... Jak ktoś lubi kabaret na poziomie bekania i pierdzenia to polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, jeżeli dla dziennikarza ważniejsze jest zadanie pytania [ach jakie celne i inteligentne - patrzcie i podziwiajcie!] niż uzyskanie odpowiedzi. Olejnik od dłuższego czasu tak działa, Lis od niedawna oczekuje od gości odpowiedzi zgodnej z jego postrzeganiem rzeczywistości, jeżeli jest inna to często nie pozwala jej dokończyć. Przykro, bo oboje są naprawdę dobrymi dziennikarzami a prowadzą ostatnio programy jak nowicjusze.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis rozwalił dodatkowo "Wprost", które przestałam kupować. Jak sie otworzy ten tygodnik, to zbiera sie juz na wymioty od tych pochwalnych laurek w stronę lubianej przez niego opcji. Obiektywne dziennikarstwo obecnie istnieje tylko w programach na studiach. Lubię Bogusia Rymanowskiego, który jeszcze w miarę trzyma fason i mimo, że pracuje dla zależnej stacji, to jakoś sie stara być obiektywnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Bez jaj! To efekt medialnej mimikry. Publiczność tego chce a oni tylko tańczą na życzenie gawiedzi.

Pokażcie mi dziennikarza, który nie traktuje wywiadu inaczej niż jako "łanmenszoł".

Lud kocha krew, więc na życzenie naszych milusińskich pani Krysia i pan Jurek pokażą za chwilę występ pt "kto , komu mocniej przypie...li".

Po kiego grzyba obiektywizm czy głębsza analiza, skoro to się kiepsko sprzedaje.

Wszyscy są zadowoleni,bo zęby wypadają, kasa leci no i lansować się można permanentnie przy okazji.

Takie czasy i zwyczaje, od Woronicza po toruńskie media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...