Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Pepeg z Gumy

Nie wiem czy bojkot coś pomoże ? Trudno zwalczyć każdą formę narcyzmu i parcia na szkło.

TVP Kultura niestety też nie jest wolna od tych przypadłości.

Dzisiaj chyba tak szkolą , że aby program publicystyczny był ciekawy musi być agresywny, stronniczy, ocierający się o prowokację choćby tematem była tylko przysłowiowa dupa Maryni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Weźcie jeszcze pod uwagę, ze jakiekolwiek programy publicystyczne ogląda ta ponoć najinteligentniejsza śmietanka naszego społeczeństwa (przypominam, że nie narodu).

 

no tylko że jak ja mam słuchać podobnych bredni - serwowanych przez najwybitniejszą w Polsce feministkę - w programie publicystycznym - to wybieram "Seksmisję" jednak.....

 

 

 

Łatwą, lekką i bez obłudy traktującą żądania równouprawnienia do pracy w kopalni i zakończenia z durnowatymi nawykami całowania w rękę i przepuszczania przed sobą w drzwiach wejściowych z korytarza :)

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/12,114927,10547017,__Mozna_pokazywac_plakaty_ze_szczatkami_i_twarza_Hitlera.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Weźcie jeszcze pod uwagę, ze jakiekolwiek programy publicystyczne ogląda ta ponoć najinteligentniejsza śmietanka naszego społeczeństwa (przypominam, że nie narodu).

 

Bardzo słuszna adnotacja, zwłaszcza , że to naród rozczarowany wynikami wyborów, po raz szósty z rzędu nie może doczekać się obiecanej fali zalewającego go dobrobytu.

Zatem gdzieś ma publicystykę, inną niż ta pobudzająca do zrywów rewolucyjnych lub odruchów biadolących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Hofman, rzecznik wypowiedział sie właśnie: "...Takie listy są szkodliwe dla polskiej prawicy i Polski - mówił w TVN24 rzecznik PiS Adam Hofman komentując list wiceprezesa PiS Zbigniewa Ziobry skierowany do prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego..." (podkreślenie moje). List Ziobry do prezesa szkodzi Polsce. :D:D:D. Inaczej jak bęcwalstwem nazwać tego się nie da. Inną rzeczą jest chora sytuacja w której jeden z drugim porozmawiac po prostu nie może, ale ten komentarz... Co za ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i se Grecy ogłaszają referendum :wtf: Na demokrację i odpowiedzialność obywatelską i legitymizację rządu im się zebrało.

Szkoda że nie wtedy, kiedy pożyczali i uprawiali rozdawnictwo.

Ładnie tam, ale na wakacjach mnie DŁUUUGO nie zobaczą u siebie.

Nie doceniasz skuteczności greckiej polityki pt "mamy to gdzieś". Można nie płacić ubezpieczeń, podatków i nie spłacać długów. I tak zapłacą za to inni. Paradoksalnie w Polsce też jest sporo takich "sprytnych" tyle że część w więzieniach. :) W Grecji jednak najwyraźniej jest to sport narodowy. Gdybym miał im coś podpowiedzieć to zrzucenie wszystkiego na rząd i przykładne ukaranie jego członków. Pokrzywdzony naród bardziej niż teraz zasługiwałby na darowanie im długów jak i na nowe pożyczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Hofman, rzecznik wypowiedział sie właśnie: "...Takie listy są szkodliwe dla polskiej prawicy i Polski - mówił w TVN24 rzecznik PiS Adam Hofman komentując list wiceprezesa PiS Zbigniewa Ziobry skierowany do prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego..." (podkreślenie moje). List Ziobry do prezesa szkodzi Polsce. :D:D:D. Inaczej jak bęcwalstwem nazwać tego się nie da. Inną rzeczą jest chora sytuacja w której jeden z drugim porozmawiac po prostu nie może, ale ten komentarz... Co za ludzie...

 

ale niesprawiedliwy "jezdeś"... przecie oni to wszystko tylko dla Polski,

dla narodu...ostatnią koszulę by oddali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniona min. Fotyga o sobie przypomina:

 

Całe przedpołudnie analizowałam sytuację międzynarodową, w tym Polski. A państwo mnie pytacie o Zbigniewa Ziobrę? To jest wstyd dla polskiego dziennikarstwa. Czy państwo naprawdę nie potraficie sami przeanalizować sytuacji międzynarodowej? Mamy w tej chwili rząd na uchodźstwie, który się zupełnie nie odnosi do istotnych spraw. Pozwólcie państwo, że ja się zajmę tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniona min. Fotyga o sobie przypomina:

 

Całe przedpołudnie analizowałam sytuację międzynarodową, w tym Polski. A państwo mnie pytacie o Zbigniewa Ziobrę? To jest wstyd dla polskiego dziennikarstwa. Czy państwo naprawdę nie potraficie sami przeanalizować sytuacji międzynarodowej? Mamy w tej chwili rząd na uchodźstwie, który się zupełnie nie odnosi do istotnych spraw. Pozwólcie państwo, że ja się zajmę tym.

 

 

 

o w mordę ...jeszcze chwila i pęknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniona min. Fotyga o sobie przypomina:

 

Całe przedpołudnie analizowałam sytuację międzynarodową, w tym Polski. A państwo mnie pytacie o Zbigniewa Ziobrę? To jest wstyd dla polskiego dziennikarstwa. Czy państwo naprawdę nie potraficie sami przeanalizować sytuacji międzynarodowej? Mamy w tej chwili rząd na uchodźstwie, który się zupełnie nie odnosi do istotnych spraw. Pozwólcie państwo, że ja się zajmę tym.

Dobre! A znacie ten kawał? Przychodzi baba do lekarza...:) Fotyga tym krzywym okiem widzi chyba inną rzeczywistość.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław podziękował za współpracę panom Ziobrze, Kurskiemu i Cymańskiemu. Przez następny tydzień polska opinia publiczna będzie ekscytować się kolejnymi sierotkami porzuconymi przez tatusia. Zapewne dołączy wkrótce do nich tytan intelektu Kempa Beata i miesiąc zleci na obserwacji życia miernot w akwarium PiS z jednym bezzębnym ale o dziwo skutecznym szczupakiem. Wolałbym szczerze mówiąc poczytać o tym czemu paliwo takie drogie. Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...